خبرگزاری شبستان

سه شنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۸

الثلاثاء ١٧ شعبان ١٤٤٠

Tuesday, April 23, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه حجت الاسلام عبداللهی
یک کارشناس مهدوی در برنامه «تا جمعه ظهور» تشریح کرد
الزامات پدرانه در تربیت مهدی یاوران/خواسته مهدوی یک شهید مدافع حرم از فرزندش
حجت الاسلام عبداللهی با اشاره به ویژگی های پدرانه در خانواده منتظر، گفت: شهید مدافع حرم حمیدرضا اسداللهی در وصیتنامه خود نوشته: «از خدا خواستم فرزندی به من دهد که سرباز امام زمان (عج) بشود... زندگی نکن برای خودت، زندگی کن برای مهدی (عج) ...».

۱۳۹۷/۱۲/۲۴ - ۱۲:۲۸

یک کارشناس مهدوی در برنامه «تا جمعه ظهور» بیان کرد
نقش «مرد» در شکل گیری خانواده منتظر/راه رهایی مردان از روزمرگی ها
حجت الاسلام عبداللهی با اشاره به ویژگی های مرد در خانواده منتظر، گفت: خانواده مهدوی، خانواده ای است که خود را آماده ظهور می کند و محور فعالیت هایش نیز عشق، محبت و رضایت امام زمان (عج) است.

۱۳۹۷/۱۲/۱۷ - ۱۷:۲۸

رئیس کل دادگستری استان مرکزی:
نظم و امنیت و استقرار آن در جامعه از عناصر اصلی نیروی انتظامی است
حجت الاسلام عبداللهی گفت: نظم و امنیت و استقرار آن در جامعه از عناصر اصلی نیروی انتظامی در جامعه است.

۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۲۲:۰۲

مدرس مرکز تخصصی مهدویت در گفت وگو با شبستان:
میراث فاطمی برای دولت کریمه مهدوی/الگوگیری از حضرت زهرا(س) ما را زمینه ساز ظهور می کند
خبرگزاری شبستان: مدرس مرکز تخصصی مهدویت با بیان اینکه امام باقر(ع) در وصف امام زمان (عج) می فرمایند: «ایشان بخشنده ای است که مال را به وفور می بخشد»، گفت: امام زمان (عج) در زمینه بخشندگی و انفاق هم از مادر خود الگو گرفته اند.

۱۳۹۶/۱۲/۱ - ۰۹:۵۴

گمشده بشر در سایبان خودساخته عرفان مدرن
خبرگزاری شبستان: بشر به دنبال معنویتی است که نشاط و آرامش پایدار را برای او به ارمغان آورد؛ از لذت‌های زودگذر مادی و آرامش لحظه‌ای خسته شده و خود را در معرض بحران جدی می‌داند که می‌تواند سرنوشت او را تهدید کند.

۱۳۹۴/۱/۱۵ - ۱۱:۱۹