خبرگزاری شبستان

چهارشنبه ۱ آذر ۱۳۹۶

الأربعاء ٣ ربيع الأوّل ١٤٣٩

Wednesday, November 22, 2017

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه سازمان هواشناسی
ورود سامانه بارشی/ آغاز بارندگی در شمال و غرب کشور
خبرگزاری شبستان: مدیر پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی گفت: امروز در برخی مناقط غرب، شمال غرب، جنوب غرب، بخش هایی از مرکز، دامنه های شمالی و جنوبی البرز، همچنین در استان هرمزگان، بارش باران، گاهی رعد و برق و وزش باد پیش بینی می شود.

۱۳۹۶/۸/۲۰ - ۱۷:۱۸

تداوم گرد و خاک و کاهش دمای هوا / زائران اربعین از ماسک استفاده کنند
خبرگزاری شبستان: مدیر پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی با اشاره به کاهش دمای هوا و وجود سامانه گردوغبار، به زائران اربعین حسینی توصیه کرد در مسیر پیاده روی اربعین از ماسک استفاده کنند تا در مقابل ذرات گرد و خاک از خود محافظت کنند.

۱۳۹۶/۸/۱۷ - ۱۴:۴۵

پایان هفته بارانی / افزایش آلاینده های جوی در شهرهای صنعتی
خبرگزاری شبستان: مدیر پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی گفت: تا روز چهارشنبه در شهرهای صنعتی و پرجمعیت غبار محلی همراه با افزایش آلاینده های جوی پیش بینی می شود.

۱۳۹۶/۸/۱۵ - ۱۷:۰۲

افزایش ۲ درجه ای دمای هوای تهران/ احتمال وقوع غبار صبحگاهی در شهرک های صنعتی
خبرگزاری شبستان: مدیر پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی گفت: به دلیل پایداری جو در اغلب مناطق کشور، احتمال تشکیل غبار صبحگاهی در شهرک های صنعتی وجود دارد.

۱۳۹۶/۷/۲۹ - ۱۷:۳۵

بارش پاییزی در شمال و غرب کشور
خبرگزاری شبستان: مدیر پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی گفت: امروز و فردا تداوم فعالیت سامانه بارشی را در استان های ساحلی خزر، برخی نقاط اردبیل، بخش های شمالی آذربایجان شرقی و آذربایجان غربی و ارتفاعات البرز به صورت بارندگی خواهیم داشت.

۱۳۹۶/۷/۲۰ - ۱۳:۳۹

نفوذ سامانه بارشی با فعالیت فرابار شمالی/ هشدار هواشناسی به شهروندان البرزی
خبرگزاری شبستان: مدیرکل مدیریت بحران استانداری البرز با اعلام خبر نفوذ سامانه بارشی با فعالیت فرابار شمالی گفت: بنابر اخطاریه شماره ۱۲ اداره کل هواشناسی استان البرز فرمانداران و روسای مدیریت بحران در حالت آماده باش قرار گرفتند.

۱۳۹۶/۷/۱۲ - ۰۹:۰۸

وضعیت هوای تهران در تاسوعای حسینی
خبرگزاری شبستان: مدیر پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی درباره وضعیت هوای تهران در روز تاسوعای حسینی گفت: آسمان تهران در این روز صاف در بعدازظهر نیمه ابری گاهی وزش باد پیش بینی می شود و دمای هوا در گرم ترین زمان ۲۶ درجه سانتیگراد پیش بینی می شود.

۱۳۹۶/۷/۶ - ۱۵:۴۶

احتمال بارش باران در استان های شمالی کشور
خبرگزاری شبستان: مدیر پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی از بارش پراکنده در نوار شمالی کشور به ویژه استان های مازندران و گلستان طی سه روز آینده خبر داد.

۱۳۹۶/۶/۲۳ - ۱۶:۳۸

پایان هفته بارانی شمال کشور / احتمال وقوع سیل در برخی مناطق کشور
ضمن تشدید بارش در گیلان، این وضعیت در مازندران، گلستان، ارتفاعات البرز در استان های تهران، سمنان، قزوین و زنجان رخ می دهد و در برخی مناطق گیلان، مازندران، گلستان، ارتفاعات شرقی تهران و سمنان آبگرفتگی معابر عمومی و سیلابی شدن رودخانه ها می شود.

۱۳۹۶/۶/۱۶ - ۱۵:۴۹

احتمال وقوع گرد و غبار در خوزستان
خبرگزاری شبستان: مدیر پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی گفت: طی سه روز آینده پدیده گرد و خاک در شرق کشور به ویژه زابل پدیده غالب خواهد بود و در برخی از ساعات شبانه روز وزش باد شدید خواهد بود.

۱۳۹۶/۶/۱۱ - ۱۷:۳۴

کاهش محسوس دما در برخی مناطق کشور
خبرگزاری شبستان: مدیر پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی گفت: از بعدازظهر پنجشنبه با نفوذ جریان های خنک شمالی در شمال غرب و استان های ساحلی دریای خزر و روز جمعه در شمال شرق کاهش ۲ تا ۶ درجه دما رخ خواهد داد.

۱۳۹۶/۵/۱۸ - ۱۶:۰۰

آسمان تهران صاف و آفتابی است/ بارش باران در برخی مناطق کشور
خبرگزاری شبستان: مدیر پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی با اشاره به وضعیت هوای پایتخت در روز برگزاری مراسم تحلیف رییس جمهوری ایران،گفت: آسمان تهران در روز شنبه صاف، گاهی همراه با وزش باد پیش بینی می شود و دمای هوای تهران در این روز تغییری ندارد.

۱۳۹۶/۵/۱۲ - ۱۷:۵۸

احتمال وقوع طوفان گرد و خاک در شرق کشور
خبرگزاری شبستان: مدیر پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی پیش بینی کرد: وزش باد خیلی شدید در شرق کشور به ویژه منطقه زابل را از دوشنبه تا پایان هفته با طوفان گرد و خاک درگیر خواهد کرد.

۱۳۹۶/۵/۸ - ۱۶:۴۸

هوای کشور گرم تر می شود/ تهران دمای ۴۰ درجه را تجربه می کند
خبرگزاری شبستان: مدیر پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی گفت: در بیشتر مناطق کشور به جز شمال شرق کشور و شرق سواحل خزر روند افزایش نسبی دما را خواهیم داشت.

۱۳۹۶/۵/۵ - ۱۷:۳۱

وقوع گرد و خاک در استان های جنوبی کشور
خبرگزاری شبستان: مدیر پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی گفت: طی سه روز آینده، در جنوب غرب کشور گاهی وزش باد شدید پیش بینی می شود که در برخی نقاط استان های خوزستان، ایلام و بوشهر با باد و گرد و خاک همراه خواهد بود.

۱۳۹۶/۵/۳ - ۱۷:۲۱

ماندگاری هوای گرم در کشور/ وقوع پدیده گرد و غبار در زابل
خبرگزاری شبستان: مدیر پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی با اشاره به وزش باد شدید در نوار شرقی کشور گفت: طی سه روز آینده هوای گرم در کشور ماندگار خواهد بود.

۱۳۹۶/۵/۱ - ۱۷:۱۷

پایان هفته آفتابی / تداوم گرمای هوا در کشور
خبرگزاری شبستان: مدیر پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی کشور گفت: طی سه روز آینده آسمان اغلب مناطق کشور، صاف و آفتابی، همراه با ماندگاری هوای گرم پیش بینی می شود.

۱۳۹۶/۴/۲۸ - ۱۴:۳۴

افزایش نسبی دمای هوا در شهرهای غربی و شمالی کشور
خبرگزاری شبستان: مدیر پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی با اشاره به افزایش نسبی دمای هوا در شهرهای غربی و شمالی کشور، گفت: وزش باد شدید در نوار شرقی کشور باعث بروز گرد و خاک به ویژه در زابل خواهد شد.

۱۳۹۶/۴/۲۶ - ۱۶:۲۵

افزایش تدریجی دمای هوا در اغلب مناطق کشور
خبرگزاری شبستان: مدیر پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی با بیان اینکه طی سه روز آینده در شرق کشور به ویژه منطقه زابل، باد شدید و گرد و خاک رخ می دهد، گفت: تا اواسط هفته در اغلب مناطق کشور، افزایش تدریجی دما پیش بینی می شود.

۱۳۹۶/۴/۲۴ - ۱۶:۲۴

وقوع گرد و غبار در مناطق غربی و جنوبی کشور/ هوای کشور خنک می شود
خبرگزاری شبستان: وظیفه با اشاره به وقوع گرد و غبار در استان های ایلام، کرمانشاه، خوزستان و بوشهر، گفت: در دو روز آینده در استان های سمنان، تهران، البرز، قزوین، مرکزی و اصفهان در بعضی ساعات وزش باد شدید و گرد و خاک پیش بینی می شود.

۱۳۹۶/۴/۲۱ - ۱۶:۵۷