خبرگزاری شبستان

دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷

الاثنين ٤ شوّال ١٤٣٩

Monday, June 18, 2018

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه سازمان هواشناسی
احتمال وقوع گردوخاک در شمال شرق و شرق کشور
خبرگزاری شبستان: مدیر پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی با اشاره به وزش باد شدید طی سه روز آینده در شمال شرق و شرق کشور، گفت: در برخی مناطق به ویژه منطقه زابل وزش باد شدید همراه با گرد و خاک پیش بینی می شود.

۱۳۹۷/۳/۲۷ - ۱۶:۵۴

تداوم باران رحمت در عید بندگی
خبرگزاری شبستان: کارشناس هواشناسی از تداوم بارندگی در شهرهای مختلف کشور طی سه روز آینده همزمان با تعطیلات عید فطر خبر داد و گفت: فعالیت سامانه بارشی در کشور باعث تداوم بارندگی در مناطق مختلف طی سه روز آینده خواهد شد.

۱۳۹۷/۳/۲۳ - ۱۴:۰۶

وزش باد شدید در برخی استان ها/ پیش بینی وقوع گرد و خاک در ۹ استان
خبرگزاری شبستان: مدیر پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی کشور از وزش باد شدید طی دو روز آینده در برخی نقاط استان های سمنان، تهران، شرق اصفهان، البرز، قزوین و قم خبر داد.

۱۳۹۷/۳/۱۹ - ۱۵:۴۷

کاهش ۸ درجه ای دمای هوا در تهران و برخی شهرهای شمالی
خبرگزاری شبستان: مدیر پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی از کاهش ۸ درجه ای دمای هوای تهران و برخی شهرهای کشور خبر داد و گفت: هفته بارانی در بیشتر شهرهای کشور پیش بینی می شود.

۱۳۹۷/۳/۱۲ - ۱۵:۵۳

کاهش ۸ درجه ای دمای شهرهای شمالی/ پایتخت گرمتر می شود
خبرگزاری شبستان: مدیر پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی کشور با بیان اینکه روز یکشنبه برای استان های ساحلی دریای خزر، اردبیل و خراسان شمالی کاهش دمای ۵ تا ۸ درجه سانتیگراد پیش بینی می شود، گفت: دمای هوای تهران طی روزهای آتی، افزایش می یابد.

۱۳۹۷/۳/۵ - ۱۳:۲۰

ورود سامانه بارشی/ پایان هفته بارانی برای ایران
خبرگزاری شبستان: مدیر پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی گفت: روز پنجشنبه فعالیت سامانه بارشی در نواحی مرکزی و شرق کشور، شمال کرمان و به صورت پراکنده در غرب و شمال شرق و غرب کشور ادامه خواهد داشت.

۱۳۹۷/۲/۲۶ - ۱۵:۱۵

پایان هفته بارانی در ایران
خبرگزاری شبستان: وظیفه با اشاره به ورود سامانه بارشی از غرب کشور در بعدازظهر چهارشنبه، گفت: با ورود این سامانه بارشی در شمال غرب، غرب و دامنه های البرز غربی و پنجشنبه علاوه بر نیمه غربی، مرکز و برخی مناطق جنوب و شرق کشور ابرناکی، بارش باران داریم.

۱۳۹۷/۲/۱۱ - ۱۵:۲۴

کاهش ۸ درجه ای دمای هوا/ تداوم بارندگی در مناطق مختلف کشور
خبرگزاری شبستان: مدیر پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی با اشاره به فعالیت سامانه بارشی گفت: با نفوذ جریانات شمالی، ضمن تشدید بارش در سواحل شمالی، کاهش ۵ تا ۸ درجه ای دما در نوار شمالی به ویژه سواحل خزر، دامنه های البرز و شمال شرق رخ می دهد.

۱۳۹۷/۲/۸ - ۰۹:۵۹

طراوت باران بهاری در پایتخت/ پایان هفته بارانی در کشور
خبرگزاری شبستان: مدیر پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی گفت: آسمان تهران امروز ابری، همراه با رگبار باران و در برخی ساعات وزش باد شدید خواهد بود.

۱۳۹۷/۲/۳ - ۱۰:۵۷

آغاز بارش های جدید بهاری در اردیبهشت
خبرگزاری شبستان: با شروع فعالیت یک سامانه بارشی در کشور، بارش باران و در نواحی سردسیر و مرتفع بارش برف در شمال غرب، استان های حاشیه دریای خزر، ارتفاعات غربی و مرکزی البرز، غرب، بخش هایی از جنوب غرب و از بعدازظهر در شمال شرق کشور پیش بینی می شود.

۱۳۹۷/۲/۱ - ۱۴:۳۵

ورود سامانه بارشی جدید به کشور/ پایان هفته بارانی
خبرگزاری شبستان: مدیر پیش بینی وهشدار سریع سازمان هواشناسی کشور از ورود سامانه بارشی جدید به کشور طی روزهای پنجشنبه و جمعه خبر داد و گفت: دمای هوا بین ۷ تا ۱۲ درجه در نیمه شمالی کشور افزایش خواهد داشت.

۱۳۹۷/۱/۲۹ - ۱۱:۰۹

تداوم بارش های بهاری/ احتمال وقوع سیل در برخی مناطق
خبرگزاری شبستان: مدیر پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی با اشاره به تداوم بارش های بهاری در مناطق مختلف کشور، گفت: تا پایان هفته هوای بسیاری از شهرهای کشور بارانی خواهد بود و بارندگی در مناطق کوهستانی به صورت برف خواهد بود.

۱۳۹۷/۱/۲۷ - ۱۲:۲۷

ورود سامانه بارشی جدید به کشور
خبرگزاری شبستان: مدیر پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی کشور از ورود سامانه بارشی از غرب به کشور طی روز سه شنبه خبر داد.

۱۳۹۷/۱/۲۰ - ۱۲:۴۳

بارش باران در جنوب و شرق ایران
خبرگزاری شبستان: مدیر پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی خبر داد: فردا چهارشنبه بارش قابل ملاحظه باران، رعد و برق و باد شدید برخی از مناطق جنوب و شرق کشور را فرا خواهد گرفت.

۱۳۹۶/۱۲/۸ - ۱۷:۰۵

برف و باران؛ مهمان ایران می شود
خبرگزاری شبستان: مدیر پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی کشور با بیان اینکه روز دوشنبه، موج دیگری از غرب وارد کشور شده و موجب بارش در نوار غربی می شود، ادامه داد: روز سه شنبه گستره فعالیت این سامانه نیمه غربی، برخی مناطق مرکز و شمال شرق می باشد.

۱۳۹۶/۱۲/۶ - ۱۷:۰۰

ضرورت توجه به محیط زیست در توسعه سواحل
خبرگزاری شبستان: رییس سازمان هواشناسی کشور با اشاره به اینکه از موضوعات مهم مطرح شده در دولت دوازدهم توسعه منطقه مکران یا چابهار است، گفت: توسعه خط ساحلی کشور در این دوره مورد توجه قرار گرفته است اما در امر توسعه همواره باید ملاحظات محیط زیستی نیز مو

۱۳۹۶/۱۱/۲۸ - ۱۶:۰۵

ورود سامانه بارشی به کشور/ بارش برف و باران در مناطق مختلف کشور
خبرگزاری شبستان: مدیر پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی با اشاره به بارش برف در مناطق شمالی و غرب کشور گفت: بارش ها در کردستان، کرمانشاه، ایلام، لرستان، آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی، زنجان و اردبیل شدت بیشتری خواهد داشت.

۱۳۹۶/۱۱/۲۸ - ۱۵:۱۲

هوای کشور بارانی می شود/ احتمال آبگرفتگی معابر
خبرگزاری شبستان: مدیر پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی از ورود سامانه بارشی فعال از سمت شمال غرب و غرب به کشور خبر داد و گفت: بارش باران در اغلب مناطق کشور پیش بینی می شود.

۱۳۹۶/۱۱/۲۳ - ۱۱:۳۶

هشدار هواشناسی به کشاورزان؛ ۱۱ توصیه برای حفظ محصولات در مقابل برف و یخ
خبرگزاری شبستان: سازمان هواشناسی بر اساس اطلاعیه مر کز پیش بینی با توجه به وضع هوای مناطق متاثر از سامانه بارشی طی روزهای دوشنبه تا چهارشنبه، توصیه‌ای ۱۱ بندی برای مراقبت از محصولات کشاورزی در برابر کاهش دما و بارش شدید برف و باران را تشریح کرد.

۱۳۹۶/۱۱/۲۳ - ۰۹:۱۷

موج بارش ها فردا به ایران می رسد
خبرگزاری شبستان: مدیر پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی از بارش باران و برف در استان های نیمه شرقی کشور خبر داد و گفت: طی ۲ روز آینده در بیشتر مناطق کشور افزایش نسبی دما پیش بینی می شود.

۱۳۹۶/۱۱/۲۱ - ۱۶:۲۹