خبرگزاری شبستان

شنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۷

السبت ٩ صفر ١٤٤٠

Saturday, October 20, 2018

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه سازمان هواشناسی
اخبار برگزیده اجتماعی ۲۵ مهر/
احتمال سیلابی شدن رودخانه ها/ساخت بازی‌های رایانه ای با موضوعات اسلامی
پایان هفته بارانی/ احتمال سیلابی شدن رودخانه ها/ ساخت بازی‌های رایانه ای با موضوعات اسلامی/ استارتاپ‌های سلامت جان می‌گیرند/ «شنود» کثیف‌ترین اتهامی بود که شنیده‌ام و ... از جمله اخبار برگزیده اجتماعی ۲۵ مهر است.

۱۳۹۷/۷/۲۵ - ۱۶:۵۶

پایان هفته بارانی/ احتمال سیلابی شدن رودخانه ها
کارشناس سازمان هواشناسی از بارش باران در شهرهای شمالی، غربی و جنوبی کشور خبر داد و گفت: با توجه به بارش ها، احتمال سیلابی شدن رودخانه ها دور از انتظار نیست.

۱۳۹۷/۷/۲۵ - ۱۲:۱۴

آغاز بارندگی ها از چهارشنبه
مدیر پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی از آغاز بارندگی در نیمه غربی کشور از روز چهارشنبه (۲۵ مهر) خبر داد و گفت: بارندگی ها تا پایان هفته ادامه دارد.

۱۳۹۷/۷/۲۳ - ۱۲:۱۳

اخبار برگزیده اجتماعی ۲۱ مهر/
پایان رقابت های پاراآسیایی/تقدیم ۱۳ هزار شهید و۲۳ هزار جانباز ناجا برای برقراری امنیت
پایان رقابت های پاراآسیایی/تقدیم ۱۳ هزار شهید و۲۳ هزار جانباز ناجا برای برقراری امنیت/ تداوم باران پاییزی / سیلابی شدن ۶ استان/ دلایل مغفول ماندن متون ادبی میان دانش آموزان و ... از جمله اخبار برگزیده اجتماعی خبرگزاری شبستان در ۲۱ مهر است.

۱۳۹۷/۷/۲۱ - ۱۶:۵۰

تداوم باران پاییزی / سیلابی شدن ۶ استان
مدیر پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی با اشاره به تداوم بارندگی ها در اغلب مناطق کشور، گفت: سیلابی شدن ناگهانی مسیل ها و رودخانه ها در استان های کرمانشاه، کردستان، لرستان، خراسان شمالی، ایلام، شمال خوزستان طی سه روز آینده دور از انتظار نیست.

۱۳۹۷/۷/۲۱ - ۱۱:۵۴

اخبار برگزیده اجتماعی ۱۸ مهر/
محرومیت «جان» می گیرد/تداوم بارندگی ها در کشور
محرومیت «جان» می گیرد/تداوم بارندگی ها در کشور/ موکب علی بن موسی الرضا (ع) آماده پذیرایی روزانه ۱۰ هزار زائر اربعین و ... از جمله اخبار برگزیده اجتماعی خبرگزاری شبستان در ۱۸ مهر است.

۱۳۹۷/۷/۱۸ - ۱۶:۰۳

تداوم بارندگی ها در کشور/ کاهش ۶ درجه ای دمای هوا طی روزهای آینده
مدیر پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی از کاهش ۴ تا ۶ درجه ای دمای هوا در روزهای شنبه و یکشنبه هفته آینده خبر داد و گفت: ناپایداری جوی و بارش باران در اغلب شهرهای کشور ادامه دارد.

۱۳۹۷/۷/۱۸ - ۱۳:۵۵

تداوم بارندگی در نقاط مختلف کشور/ گرد و خاک در شرق
مدیر پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی با اشاره به فعالیت سامانه بارشی در برخی نقاط کشور، گفت: شرق و جنوب شرق کشور با پدیده گرد و غبار مواجه خواهند بود.

۱۳۹۷/۷/۱۶ - ۱۰:۴۶

باران پاییزی در شمال کشور/ کاهش ۸ درجه ای دمای پایتخت
کارشناس سازمان هواشناسی با اشاره به کاهش دمای ۱۰ تا ۱۵ درجه ای در نوار شمالی و دامنه های البرز، گفت: طی دو روز آینده در بیشتر شهرهای کشور بارش باران و کاهش دمای هوا را خواهیم داشت.

۱۳۹۷/۷/۱۴ - ۰۹:۴۲

اخبار برگزیده اجتماعی ۱۱ مهر/
از واکاوی رفتار مردم در نوسانات ارزی تا کاهش ۱۲ درجه ای دمای هوای کشور
ناشناخته ماندن فرصت های گردشگری در تهران/ واکاوی رفتار مردم در نوسانات ارزی / کاهش ۱۲ درجه ای دمای هوای کشور و ... از جمله اخبار برگزیده اجتماعی خبرگزاری شبستان در ۱۱ مهر است.

۱۳۹۷/۷/۱۱ - ۱۶:۱۱

بارش باران در شمال غرب و شرق کشور
کارشناس سازمان هواشناسی گفت: بعدازظهر دوشنبه و اوایل شب در بخش هایی از شمال غرب کشور و دامنه های زاگرس مرکزی و جنوبی و به ویژه در جنوب استان کرمان و شمال هرمزگان، افزایش ابر و در برخی نقاط رعد و برق و رگبار باران پیش بینی می شود.

۱۳۹۷/۷/۹ - ۱۴:۱۲

بارندگی در شمال/مراقب طغیان رودخانه ها باشید
مدیر پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی با اشاره به کاهش بارش باران در روز جمعه در شرق مازندران و گلستان، گفت: امروز و فردا شدت بارش در گیلان و غرب مازندران خواهد بود و احتمال آبگرفتگی معابر و سیلابی شدن رودخانه ها در این مناطق پیش بینی می شود.

۱۳۹۷/۷/۴ - ۱۱:۱۵

احتمال وقوع سیلاب ناگهانی در ۱۵ استان کشور
کارشناس سازمان هواشناسی از احتمال وقوع سیلاب ناگهانی در تهران و ۱۴ استان کشور طی امروز و فردا، گفت: هموطنان مراقب سیلاب ها باشند و مسائل ایمنی را رعایت کنند.

۱۳۹۷/۷/۲ - ۱۱:۴۹

بارندگی در تهران/ هوا خنک می شود
مدیر پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی از بارش باران طی دو روز آینده در شهرهای مختلف کشور خبر داد.

۱۳۹۷/۶/۳۱ - ۱۶:۱۲

آغاز بارندگی ها از روز دوشنبه/بارش باران در شمال و غرب کشور
مدیر پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی با اشاره به ورود سامانه بارشی به کشور از بعدازظهر دوشنبه گفت: بارش پراکنده باران در شهرهای غربی و شمالی کشور از فردا بعدازظهر آغاز می شود.

۱۳۹۷/۶/۲۵ - ۱۱:۳۲

بارش باران در شهرهای شمالی و غربی
مدیر پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی گفت: طی سه روز آینده در ارتفاعات استان های مازندران، آذربایجان غربی و آذربایجان شرقی بارش باران پیش بینی می شود.

۱۳۹۷/۶/۱۹ - ۱۳:۰۹

پایان هفته بارانی در شمال
مدیر پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی گفت: شهرهای شمالی و غربی کشور پایان هفته بارانی خواهند داشت.

۱۳۹۷/۶/۱۴ - ۱۱:۴۱

باران در ارتفاعات البرز/ طوفان شن در زابل
کارشناس سازمان هواشناسی گفت: در روزهای دوشنبه و سه شنبه، در شرق سواحل دریای خزر، ارتفاعات البرز مرکزی، ارتفاعات زاگرس جنوبی، مناطقی از شمال آذربایجان غربی و آذربایجان شرقی، افزایش ابر، بارش پراکنده گاهی رعد و برق و وزش باد پیش بینی می شود.

۱۳۹۷/۶/۱۱ - ۰۹:۴۰

همزمان با روز عید غدیرخم؛
پیش بینی جو پایدار و آسمان آفتابی برای اغلب شهرهای ایران
کارشناس سازمان هواشناسی گفت: طبق تحلیل آخرین داده ها و نقشه های هواشناسی، تا پایان هفته، در بیشتر مناطق کشور آسمانی آفتابی و جوی نسبتا پایدار خواهیم داشت.

۱۳۹۷/۶/۷ - ۱۰:۵۷

آسمان اغلب شهرهای کشور صاف و آفتابی است
مدیر پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی با بیان اینکه طی سه روز آینده آسمان اغلب مناطق کشور، صاف و آفتابی خواهد بود، گفت: احتمال بارش باران در برخی مناطق ساحلی دریای خزر پیش بینی می شود.

۱۳۹۷/۶/۴ - ۱۱:۰۷