خبرگزاری شبستان

پنج شنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۷

الخميس ٤ ذو الحجّة ١٤٣٩

Thursday, August 16, 2018

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه سازمان هواشناسی
باران میهمان ۶ استان کشور/ کاهش دمای هوای پایتخت
کارشناس سازمان هواشناسی گفت: در استان های آذربایجان شرقی و آذربایجان غربی، اردبیل و دامنه های البرز مرکزی رگبار باران، گاهی رعد و برق و وزش باد شدید موقت و برای جنوب سیستان و بلوچستان و شرق هرمزگان افزایش ابر، گاهی با رعد و برق پیش بینی می شود.

۱۳۹۷/۵/۲۳ - ۱۵:۳۱

بارش باران در شمال ایران/ طوفان گرد و خاک در جنوب شرق
کارشناس سازمان هواشناسی از بارش باران در شمال کشور خبر داد و گفت: طی سه روز آینده، طوفان گرد و خاک در زابل و برخی نقاط جنوب شرق کشور پیش بینی می شود.

۱۳۹۷/۵/۲۰ - ۱۵:۲۲

وقوع گرد و خاک در نیمه شرقی کشور
کارشناس سازمان هواشناسی گفت: سرعت باد بر روی نیمه شرقی کشور افزایش می یابد که این شرایط در منطقه زابل و استان خراسان جنوبی و شرق کرمان با شدت بیشتری پیش بینی می شود و باعث خیزش گرد و خاک، کاهش کیفیت هوا و دید افقی خواهد شد.

۱۳۹۷/۵/۱۶ - ۱۶:۳۶

بارش باران در برخی شهرهای کشور/ وقوع سیل در مناطق کوهستانی
مدیر پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی کشور گفت: طی سه روز آینده در استان های اردبیل، گیلان، مازندران، گلستان، ارتفاعات البرز مرکزی و شرقی واقع در شمال تهران و سمنان و خراسان شمالی رگبار، رعد و برق و وزش باد پیش بینی می شود.

۱۳۹۷/۵/۱۳ - ۱۰:۰۳

اخبار برگزیده ۱۰ مرداد/
پر کردن جای تیام و جپاروف کار راحتی نیست/مدرسه حکم مرور درس ها را داشت
پر کردن جای تیام و جپاروف کار راحتی نیست/مدرسه حکم مرور درس ها را داشت/ گرد و خاک مهمان شرق ایران/ وضع وخيم ذرات معلق تهران در ۳ سال اخير و ... از جمله اخبار برگزیده اجتماعی خبرگزاری شبستان در ۱۰ مرداد ۹۷ می باشد.

۱۳۹۷/۵/۱۰ - ۱۶:۵۲

گرد و خاک مهمان شرق ایران
کارشناس سازمان هواشناسی گفت: امروز و فردا در شرق و جنوب شرق کشور به ویژه منطقه زابل، وزش باد شدید همراه با گرد و خاک و کاهش دید پیش بینی می شود.

۱۳۹۷/۵/۱۰ - ۱۰:۰۴

آسمان خاکستری استان های جنوب غرب
کارشناس سازمان هواشناسی با اشاره به وقوع پدیده گرد و خاک در استان های جنوب غرب، گفت: به دلیل هدایت توده گرد و خاک از کشورهای شرق خلیج فارس و عمان، آسمان نواحی شرق خلیج فارس و جزایر آن، به ویژه هرمزگان و تنگه هرمز غبارآلود پیش بینی می شود.

۱۳۹۷/۵/۸ - ۱۰:۰۳

تداوم تب تابستانه در ایران
کارشناس سازمان هواشناسی با اشاره به وزش باد و رگبارهای پراکنده در شهرهای مختلف کشور گفت: گرمای هوا تا پایان هفته در شهرهای مختلف کشور ادامه دارد.

۱۳۹۷/۵/۲ - ۱۱:۵۶

احتمال وقوع گرد و خاک در خوزستان و ایلام/ تداوم تب تابستانه
کارشناس سازمان هواشناسی با اشاره به احتمال وقوع گرد و خاک در استان های خوزستان و ایلام، گفت: در نوار شرقی کشور، وزش باد شدید پیش بینی می شود.

۱۳۹۷/۴/۳۰ - ۱۱:۳۹

بارش باران، تب شهرهای ایران را پایین می آورد
مدیر پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی کشور گفت: در سه روز آینده در جنوب سیستان و بلوچستان، جنوب کرمان، شرق و شمال هرمزگان و ارتفاعات شرق فارس در ساعات بعدازظهر و اوایل شب، رشد ابر، بارش پراکنده باران، گاهی رعد و برق و وزش باد پیش بینی می شود.

۱۳۹۷/۴/۲۷ - ۱۱:۲۴

تهران خنک می شود
مدیر پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی کشور گفت: دمای هوای تهران ۲ درجه کاهش می یابد و شهروندان تهرانی هوای خنک پایتخت را تجربه خواهند کرد.

۱۳۹۷/۴/۱۹ - ۱۲:۱۳

تب ۴۰ درجه/ پایان هفته داغ پایتخت
کارشناس سازمان هواشناسی گفت: آسمان پایتخت طی سه روز آینده صاف و همراه با وزش باد پیش بینی می شود و دمای هوای تهران، پایان هفته به ۴۰ درجه خواهد رسید.

۱۳۹۷/۴/۱۳ - ۱۲:۵۴

آیا دزدیدن ابرهای ایران صحت دارد؟!
مدیر کل هشدار سریع و پیش‌بینی سازمان هواشناسی با اشاره به اینکه کشورهای عراق و ترکمنستان، ازبکستان و آسیای میانه درگیر خشکسالی هستند، تاکید کرد: خشکسالی موضوعی نیست که فقط کشور ما با آن مواجه باشد.

۱۳۹۷/۴/۱۲ - ۰۷:۲۵

گزیده اخبار اجتماعی ۱۱ تیر/
ضرورت ورود به ارزهای دیجیتالی/ بررسی عملکرد ستاد احیای دریاچه ارومیه
ضرورت ورود به ارزهای دیجیتالی/ بررسی عملکرد ستاد احیای دریاچه ارومیه/ کاهش ۲ درجه ای دمای هوا/ وقوع طوفان گرد و خاک در شرق و جنوب شرق کشور/استفاده از ظرفیت مشارکت های مردمی در برنامه‌های شهرداری از اخبار برگزیده اجتماعی ۱۱ تیر ماه ۹۷ می باشد.

۱۳۹۷/۴/۱۱ - ۱۶:۴۴

کاهش ۲ درجه ای دمای هوا/ وقوع طوفان گرد و خاک در شرق و جنوب شرق کشور
مدیر پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی کشور از کاهش ۲ درجه ای دمای هوا طی دو روز آینده خبر داد و گفت: شرق و جنوب شرق در بعضی ساعات با طوفان گرد وخاک و کاهش کیفیت هوا و دید افقی همراه خواهد بود.

۱۳۹۷/۴/۱۱ - ۱۱:۵۷

ایران گرم تر می شود/آسمان خاکستری زابل و خوزستان
کارشناس سازمان هواشناسی از افزایش دمای هوا در مناطق مختلف کشور طی سه روز آینده خبر داد و گفت: سه روز آینده در استان های خوزستان و بوشهر، منطقه زابل و سمنان وزش باد شدید و در برخی مناطق کاهش کیفیت هوا و وقوع گرد و خاک پیش بینی می شود.

۱۳۹۷/۴/۶ - ۱۳:۰۷

وقوع گرد و خاک در استان های جنوبی و شرقی
خبرگزاری شبستان: کارشناس سازمان هواشناسی گفت: امروز در استان های ایلام، خوزستان، جنوب کرمانشاه و در برخی مناطق شرق و شمال شرق کشور وزش باد شدید پیش بینی می شود که در برخی مناطق این استان ها، همراه با گرد و خاک خواهد بود.

۱۳۹۷/۴/۲ - ۱۲:۱۴

وزش باد شدید و وقوع گرد و غبار در جنوب غرب، جنوب و شرق کشور
خبرگزاری شبستان: مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی گفت: طی سه روز آینده در جنوب غرب، جنوب و شرق کشور به ویژه منطقه زابل در بعضی ساعات وزش باد شدید پیش بینی می شود که در برخی مناطق باعث خیزش گرد و خاک و کاهش دید افقی و کیفیت هوا می شود.

۱۳۹۷/۳/۳۰ - ۱۰:۴۵

احتمال وقوع گردوخاک در شمال شرق و شرق کشور
خبرگزاری شبستان: مدیر پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی با اشاره به وزش باد شدید طی سه روز آینده در شمال شرق و شرق کشور، گفت: در برخی مناطق به ویژه منطقه زابل وزش باد شدید همراه با گرد و خاک پیش بینی می شود.

۱۳۹۷/۳/۲۷ - ۱۶:۵۴

تداوم باران رحمت در عید بندگی
خبرگزاری شبستان: کارشناس هواشناسی از تداوم بارندگی در شهرهای مختلف کشور طی سه روز آینده همزمان با تعطیلات عید فطر خبر داد و گفت: فعالیت سامانه بارشی در کشور باعث تداوم بارندگی در مناطق مختلف طی سه روز آینده خواهد شد.

۱۳۹۷/۳/۲۳ - ۱۴:۰۶