خبرگزاری شبستان

سه شنبه ۱ اسفند ۱۳۹۶

الثلاثاء ٤ جمادى الثانية ١٤٣٩

Tuesday, February 20, 2018

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه سازمان هواشناسی
ضرورت توجه به محیط زیست در توسعه سواحل
خبرگزاری شبستان: رییس سازمان هواشناسی کشور با اشاره به اینکه از موضوعات مهم مطرح شده در دولت دوازدهم توسعه منطقه مکران یا چابهار است، گفت: توسعه خط ساحلی کشور در این دوره مورد توجه قرار گرفته است اما در امر توسعه همواره باید ملاحظات محیط زیستی نیز مو

۱۳۹۶/۱۱/۲۸ - ۱۶:۰۵

ورود سامانه بارشی به کشور/ بارش برف و باران در مناطق مختلف کشور
خبرگزاری شبستان: مدیر پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی با اشاره به بارش برف در مناطق شمالی و غرب کشور گفت: بارش ها در کردستان، کرمانشاه، ایلام، لرستان، آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی، زنجان و اردبیل شدت بیشتری خواهد داشت.

۱۳۹۶/۱۱/۲۸ - ۱۵:۱۲

هوای کشور بارانی می شود/ احتمال آبگرفتگی معابر
خبرگزاری شبستان: مدیر پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی از ورود سامانه بارشی فعال از سمت شمال غرب و غرب به کشور خبر داد و گفت: بارش باران در اغلب مناطق کشور پیش بینی می شود.

۱۳۹۶/۱۱/۲۳ - ۱۱:۳۶

هشدار هواشناسی به کشاورزان؛ ۱۱ توصیه برای حفظ محصولات در مقابل برف و یخ
خبرگزاری شبستان: سازمان هواشناسی بر اساس اطلاعیه مر کز پیش بینی با توجه به وضع هوای مناطق متاثر از سامانه بارشی طی روزهای دوشنبه تا چهارشنبه، توصیه‌ای ۱۱ بندی برای مراقبت از محصولات کشاورزی در برابر کاهش دما و بارش شدید برف و باران را تشریح کرد.

۱۳۹۶/۱۱/۲۳ - ۰۹:۱۷

موج بارش ها فردا به ایران می رسد
خبرگزاری شبستان: مدیر پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی از بارش باران و برف در استان های نیمه شرقی کشور خبر داد و گفت: طی ۲ روز آینده در بیشتر مناطق کشور افزایش نسبی دما پیش بینی می شود.

۱۳۹۶/۱۱/۲۱ - ۱۶:۲۹

افزایش آلاینده های جوی/آسمان کلانشهرها خاکستری می شود
خبرگزاری شبستان: مدیر پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی گفت: روز سه شنبه جوی نسبتا آرام و پایدار در اکثر نقاط کشور حاکم می باشد که پیامد آن برای شهرهای صنعتی و پرجمعیت افزایش غلظت آلاینده های جوی می باشد.

۱۳۹۶/۱۱/۱۷ - ۰۰:۱۶

احتمال ریزش بهمن/ یخ زدگی معابر و جاده های بین شهری
خبرگزاری شبستان: مدیر پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی گفت: به دلیل دمای زیر صفر در اکثر مناطق نیمه شمالی کشور، یخ زدگی معابر عمومی و جاده های بین شهری و احتمال ریزش بهمن در مناطق برف گیر جاده های کوهستانی وجود دارد.

۱۳۹۶/۱۱/۱۱ - ۱۷:۰۳

احتمال ریزش بهمن در جاده های کوهستانی/ کاهش دما در شرق کشور
خبرگزاری شبستان: مدیر پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی از احتمال ریزش بهمن در جاده های کوهستانی خبر داد و گفت: امروز، کاهش محسوس دما در شرق و جنوب شرق کشور روی می دهد.

۱۳۹۶/۱۱/۹ - ۱۳:۴۳

تهران یخ می‌زند/ بارش برف در شهرهای کشور ادامه دارد
با ادامه فعالیت سامانه بارشی، امروز بارش برف در بخش هایی از غرب، سواحل دریای خزر، استان های واقع در دامنه جنوبی البرز، تهران، مناطقی از مرکز، شمال شرق و به طور پراکنده تر در شمال غرب و شرق کشور ادامه خواهد داشت.

۱۳۹۶/۱۱/۸ - ۱۵:۵۱

هوای ایران سردتر می شود/ پایان هفته برفی در کشور
خبرگزاری شبستان: مدیر پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی گفت: با ادامه فعالیت سامانه بارشی همراه با کاهش قابل ملاحظه دما بارش برف بیشتر مناطق شمال غرب، غرب، شمال، استان های حاشیه البرز مرکز و شمال شرق کشور را دربرمی گیرد.

۱۳۹۶/۱۱/۴ - ۱۲:۵۵

احتمال وارونگی هوا در کلانشهرها/ بارندگی ها تا یکشنبه ادامه دارد
خبرگزاری شبستان: مدیر پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی گفت: تا اوایل شب، ماندگاری گرد و خاک و کاهش کیفیت هوا در بخش های غرب، جنوب غرب و جنوب ادامه دارد و از اواخر وقت به تدریج از غلظت آن کاسته می شود.

۱۳۹۶/۱۰/۳۰ - ۱۵:۵۶

ایران سفیدپوش شد
خبرگزاری شبستان: احد وظیفه با اشاره به ورود سامانه بارشی فعال از غرب کشور گفت: این سامانه ابتدا غرب، شمال غرب و به تدریج جنوب غرب و ارتفاعات مرکزی زاگرس را تحت تاثیر قرار می دهد و سبب افزایش ابر، وزش باد شدید، بارش باران و برف و کاهش دما می شود.

۱۳۹۶/۱۰/۲۷ - ۱۴:۲۳

باران و برف در شمال و جنوب کشور
خبرگزاری شبستان: مدیر پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی گفت: بارش برف در کرمان، بارش باران گاهی با رعد و برق و وزش باد در هرمزگان و بارش پراکنده برف و باران در شرق فارس، نیمه شرقی گلستان، خراسان شمالی و بخش هایی از خراسان رضوی پیش بینی می شود.

۱۳۹۶/۱۰/۱۸ - ۱۳:۴۶

باران و برف در مناطق مختلف کشور
خبرگزاری شبستان: مدیر پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی با اشاره به روند بارندگی برف و باران در مناطق مختلف کشور گفت: باران و برف طب روزهای آینده کشور را دربر می گیرد.

۱۳۹۶/۱۰/۱۶ - ۱۶:۲۵

آخر هفته برفی و بارانی برای کشور/ ورود سامانه جدید بارشی از غرب
خبرگزاری شبستان: مدیر پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی خبر داد: جمعه بعدازظهر سامانه بارشی دیگر از غرب وارد کشور می شود که ابتدا برای مناطقی از جنوب غرب و غرب سبب بارش باران و در مناطق مرتفع بارش برف می شود.

۱۳۹۶/۱۰/۱۳ - ۱۴:۱۴

ورود سامانه بارشی به کشور/ کاهش غلظت آلاینده ها
خبرگزاری شبستان: مدیر پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی از ورود سامانه بارشی به غرب و شمال غرب کشور خبر داد و گفت: از اواخر وقت امروز از غلظت آلاینده ها کاسته می شود.

۱۳۹۶/۱۰/۱۱ - ۱۳:۲۷

ورود سامانه بارشی به کشور/ کاهش دمای شمال کشور
خبرگزاری شبستان: مدیر پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی کشور از ورود سامانه بارشی به کشور خبر داد و گفت: در مناطقی از غرب و شمال غرب، دامنه های البرز غربی و مرکزی و سواحل غربی دریای خزر و شمال شرق کشور، بارش باران و وزش باد پیش بینی می شود.

۱۳۹۶/۱۰/۴ - ۱۴:۰۰

از فردا؛
هوای پایتخت غبارآلود می شود
خبرگزاری شبستان: مدیر پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی کشور گفت: با عبور موج بارشی، از روز یکشنبه ( ۳ دی) تا اوایل وقت روز دوشنبه در شهر تهران، به تدریج روند افزایش غلظت آلاینده های جوی پیش بینی می شود.

۱۳۹۶/۱۰/۲ - ۱۵:۴۳

افزایش آلاینده های جوی در شهرهای صنعتی/ ورود سامانه بارشی به کشور
خبرگزاری شبستان: مدیر پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی گفت: طی سه روز آینده به دلیل پایداری جو و سکون نسبی هوا، انباشت تدریجی آلاینده های جوی و کاهش کیفیت هوا در شهرهای صنعتی و پرجمعیت پیش بینی می شود.

۱۳۹۶/۹/۲۰ - ۱۴:۳۵

ورود سامانه بارشی به کشور/ پایان هفته بارانی در نیمه غربی کشور
خبرگزاری شبستان: مدیر پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی از ورود سامانه بارشی به کشور در شمال غرب و غرب کشور خبر داد و گفت: این سامانه از بعدازظهر چهارشنبه ۱۵ آذر وارد کشور می شود و روز پنجشنبه بارش ها در نیمه غربی ادامه می یابد.

۱۳۹۶/۹/۱۳ - ۱۴:۰۰