خبرگزاری شبستان

جمعه ۳ اسفند ۱۳۹۷

الجمعة ١٦ جمادى الثانية ١٤٤٠

Friday, February 22, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه سازمان هواشناسی
پیش بینی آب و هوا در ۳۰ بهمن/
وزش باد شدید در ۵ استان کشور
کارشناس سازمان هواشناسی با اشاره به وزش باد شدید در استان های تهران، خوزستان، بوشهر، قزوین و قم افزود: روز پنجشنبه ( ۲ اسفند) دو سامانه بارشی به تدریج از کشور خارج می شود و هوای کشور پایدار خواهد شد.

۱۳۹۷/۱۱/۳۰ - ۱۱:۱۷

پیش بینی آب و هوا ۲۹ بهمن/
تداوم بارندگی تا پایان هفته/ هوای کشور سردتر می شود
مدیر پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی کشور گفت: ورود سامانه بارشی به سواحل دریای خزر و شمال شرق، بارش باران و در مناطق سردسیر و دامنه ها، بارش برف به همراه کاهش ۷ تا ۱۰ درجه ای دما پیش بینی می شود.

۱۳۹۷/۱۱/۲۹ - ۱۲:۴۷

پیش بینی آب و هوا ۲۷ بهمن:
بارش باران در شهرهای ایران ادامه دارد
مدیر پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی کشور با اشاره به تداوم بارندگی در کشور، گفت: بارندگی در ارتفاعات و جاده های کوهستانی به صورت برف و کولاک خواهد بود و معابر برخی شهرها دچار آبگرفتگی خواهد شد.

۱۳۹۷/۱۱/۲۷ - ۱۳:۲۷

پیش بینی آب و هوا ۲۴ بهمن/
پایان هفته بارانی پایتخت/ آغاز دور جدید بارش ها از شنبه
مدیر پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی کشور با اشاره به ورود سامانه بارشی به کشور، گفت: سامانه بارشی روز شنبه ( ۲۷ بهمن) در کل کشور فعال می شود.

۱۳۹۷/۱۱/۲۴ - ۱۱:۴۳

پیش بینی آب و هوا/
وضیت هوای شهرای کشور در ۲۲ بهمن/ ورود سامانه بارشی به کشور
کارشناس سازمان هواشناسی از ورود سامانه بارشی به کشور طی امروز خبر داد و گفت: فردا در شرق خوزستان، غرب و مرکز خلیج فارس، بوشهر، چهارمحال و بختیاری، فارس، جنوب اصفهان، یزد، نیمه غربی استان های کرمان، هرمزگان و خراسان رضوی، بیشترین بارندگی را داریم.

۱۳۹۷/۱۱/۲۱ - ۱۲:۰۸

پیش بینی آب و هوا:
آغاز دور جدید بارش ها در کشور/ تعطیلات برفی
کارشناس سازمان هواشناسی از آغاز دور جدید بارش ها با ورود سامانه بارشی به کشور خبر داد و گفت: گستره بارش ها به تدریج به دامنه های زاگرس، سواحل غربی دریای خزر، استان های زنجان، قزوین، البرز و تهران می رسد.

۱۳۹۷/۱۱/۱۷ - ۱۳:۳۸

پیش بینی آب و هوا ۱۵ بهمن/
نیمه شرقی ۱۰ درجه سردتر می شود/ افزایش نسبی دما در نیمه غربی کشور
مدیر پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی کشور با اشاره به وزش باد شدید در شرق و جنوب شرق کشور طی روزهای سه شنبه و چهارشنبه هفته جاری، خاطرنشان کرد: طی این دو روز نیمه شرقی کشور ۶ تا ۱۰ درجه سردتر خواهد شد.

۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۱۴:۵۴

پیش بینی آب و هوا ۹ بهمن؛
تداوم وزش باد شدید در شرق و جنوب شرق کشور
مدیر پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی با اشاره به تداوم وزش باد شدید در استان های خراسان رضوی و خراسان شمالی، گفت: در مناطق شرق و جنوب شرق کشور وقوع پدیده گرد و خاک پیش بینی می شود.

۱۳۹۷/۱۱/۹ - ۱۶:۲۲

پیش بینی آب و هوا ۸ بهمن/
بارش باران با وزش باد در پایتخت همراه می شود/هشدار بهمن در مناطق کوهستانی
کارشناس سازمان هواشناسی با اشاره به تداوم بارندگی در اکثر مناطق کشور، گفت: بارندگی در ارتفاعات به شکل برف و کولاک است و احتمال وقوع پدیده بهمن نیز وجود دارد.

۱۳۹۷/۱۱/۸ - ۱۱:۲۹

ورود سامانه جدید بارشی در چهارمحال و بختیاری
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی چهارمحال و بختیاری از ورود سامانه جدید بارشی به استان خبر داد و گفت: اوج بارش های این سامانه روزهای ۸ و ۹ بهمن است.

۱۳۹۷/۱۱/۸ - ۰۸:۴۸

پیش بینی اب و هوا/
تداوم بارندگی ها در کشور/ تجهیزات ایمنی همراه داشته باشید
کارشناس سازمان هواشناسی با اشاره به تداوم بارندگی ها به صورت برف و باران در مناطق مختلف کشور، گفت: هوای تهران در روزهای پنجشنبه و جمعه برفی و بارانی پیش بینی می شود.

۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۱۳:۲۳

پیش بینی آب و هوا/
آغاز موج جدید بارندگی در کشور/ سرمای هوا تا هفته آینده ادامه دارد
مدیر پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی با اشاره به ورود موج جدید بارش ها به کشور از روز چهارشنبه، گفت: تا پایان هفته بارش برف و باران ادامه دارد و دمای هوا در اکثر مناطق کشور ۶ تا ۱۰ درجه سردتر می شود و این برودت هوا تا هفته آینده ادامه دارد.

۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۵:۲۶

پیش بینی آب و هوا ۲۴ دی/
هوا ۱۰ درجه سردتر می شود/ بارش برف در تهران
مدیر پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی از کاهش ۸ تا ۱۰ درجه ای دمای هوا در روزهای پایانی هفته خبر داد و گفت: امشب در مناطق وسیعی از کشور از جمله در تهران باران و برف می‌بارد.

۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۱۶:۰۳

بارش برف چهارمحال و بختیاری را فرا گرفت
بارش برف و باران که از شب گذشته (۱۸ دی) از شهرستان کوهرنگ آغاز شد صبح امروز بسیاری از نقاط چهارمحال و بختیاری را فرا گرفته است.

۱۳۹۷/۱۰/۱۹ - ۰۹:۴۲

پیش بینی آب و هوا ۱۷ دی/
پایداری جوی در اغلب شهرهای کشور/ افزایش غلظت آلاینده ها در تهران
مدیر پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی با بیان اینکه اغلب مناطق کشور در روزهای سه شنبه و چهارشنبه آفتابی پیش بینی می شود، گفت: چهارشنبه شب و روز پنجشنبه نیز سامانه بارشی از کشور عبور خواهد کرد اما پیش بینی می شود بارندگی قابل توجهی نداشته باشیم

۱۳۹۷/۱۰/۱۷ - ۱۰:۰۹

باورود سامانه بارشی جدید:
آسمان چهارمحال و بختیاری بارانی شد/بارش تا پایان هفته ادامه دارد
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی چهارمحال و بختیاری گفت: بارش باران که از شب گذشته در استان آغاز شده است تا پایان هفته جاری ادامه دارد.

۱۳۹۷/۱۰/۱۷ - ۰۸:۴۱

پیش‌بینی آب و هوا ۱۵ دی/
دور جدید بارش‌ها ۱۹ دی آغاز می‌شود
مدیر پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی با اشاره به گذر سامانه بارشی از ۱۹ تا ۲۰ دی ماه، گفت: پیش بینی می کنیم در غرب و شمال غرب کشور، دمای هوا ۵ تا ۱۰ درجه کاهش یابد.

۱۳۹۷/۱۰/۱۵ - ۱۰:۵۰

پیش بینی آب و هوا ۱۲ دی/
شهرهای ایران سفید پوش می شود
مدیر پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی با اشاره به ورود سامانه بارشی از امروز ( چهارشنبه ۱۲ دی) گفت: این سامانه از جنوب غرب و غرب وارد کشور می شود و در دامنه های جنوبی البرز و در استان های البرز، قزوین، تهران و برخی مناطق مرکزی گسترش خواهد یافت.

۱۳۹۷/۱۰/۱۲ - ۱۴:۰۴

سازمان هواشناسی پاسخگو نبود
وقوع یخبندان در هاله‌ای از ابهام
سازمان هواشناسی می گوید، پیش بینی پدیده کولد اسپل قابل استناد نیست و رییس سابق پژوهشکده هواشناسی نیز معتقد است که گفته های استاد علم هواشناسی معمولا درست است و براساس تجربه بیش از ۵۰ سال رصد نقشه های هواشناسی و حرکت موج ها و توده های هوایی است .

۱۳۹۷/۱۰/۱۲ - ۱۲:۱۰

چهارمحال و بختیاری سفیدپوش شد
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی چهارمحال و بختیاری با اشاره به بارش نخستین برف زمستانی در این استان، گفت: بیشتر شهرها و روستاهای استان سفیدپوش شده است.

۱۳۹۷/۱۰/۱۱ - ۱۵:۳۶