خبرگزاری شبستان

شنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۶

السبت ٢٧ شوّال ١٤٣٨

Saturday, July 22, 2017

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه سازمان هواشناسی
پایان هفته آفتابی / تداوم گرمای هوا در کشور
خبرگزاری شبستان: مدیر پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی کشور گفت: طی سه روز آینده آسمان اغلب مناطق کشور، صاف و آفتابی، همراه با ماندگاری هوای گرم پیش بینی می شود.

۱۳۹۶/۴/۲۸ - ۱۴:۳۴

افزایش نسبی دمای هوا در شهرهای غربی و شمالی کشور
خبرگزاری شبستان: مدیر پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی با اشاره به افزایش نسبی دمای هوا در شهرهای غربی و شمالی کشور، گفت: وزش باد شدید در نوار شرقی کشور باعث بروز گرد و خاک به ویژه در زابل خواهد شد.

۱۳۹۶/۴/۲۶ - ۱۶:۲۵

افزایش تدریجی دمای هوا در اغلب مناطق کشور
خبرگزاری شبستان: مدیر پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی با بیان اینکه طی سه روز آینده در شرق کشور به ویژه منطقه زابل، باد شدید و گرد و خاک رخ می دهد، گفت: تا اواسط هفته در اغلب مناطق کشور، افزایش تدریجی دما پیش بینی می شود.

۱۳۹۶/۴/۲۴ - ۱۶:۲۴

وقوع گرد و غبار در مناطق غربی و جنوبی کشور/ هوای کشور خنک می شود
خبرگزاری شبستان: وظیفه با اشاره به وقوع گرد و غبار در استان های ایلام، کرمانشاه، خوزستان و بوشهر، گفت: در دو روز آینده در استان های سمنان، تهران، البرز، قزوین، مرکزی و اصفهان در بعضی ساعات وزش باد شدید و گرد و خاک پیش بینی می شود.

۱۳۹۶/۴/۲۱ - ۱۶:۵۷

وقوع گرد و غبار در جنوب تهران، قم و کرج
خبرگزاری شبستان: مدیر پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی با بیان اینکه روز پنجشنبه در جنوب استان تهران، قم، کرج و شمال مرکزی وزش باد و گرد و غبار پیش بینی می شود، گفت: از فردا تا شنبه هفته جاری به تدریج از گرمای هوا در شمال غرب کشور کاسته می شود.

۱۳۹۶/۴/۷ - ۱۳:۲۹

آسمان آفتابی ایران در روز عید فطر
خبرگزاری شبستان: مدیر پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی با اشاره به افزایش دمای هوای کشور از نیمه دوم تیر ماه، گفت: اغلب مناطق کشور طی سه روز آینده، آسمانی صاف و آفتابی خواهند داشت.

۱۳۹۶/۴/۴ - ۱۶:۵۳

از بعدازظهر شنبه رخ می دهد؛
روند افزایش دما به ویژه در نوار شمالی کشور
خبرگزاری شبستان: مدیر پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی با بیان اینکه در استان های بوشهر و خوزستان طی امروز و فردا، وزش باد شدید پیش بینی می شود، ادامه داد: وزش باد شدید در برخی مناطق این استان ها باعث ایجاد گرد و خاک، کاهش کیفیت هوا می شود.

۱۳۹۶/۴/۱ - ۱۸:۰۰

افزایش دمای اغلب شهرهای ایران/گرد و غبار در خوزستان و بوشهر
خبرگزاری شبستان: کارشناس سازمان هواشناسی از وقوع پدیده باد و گرد و خاک در استان های خوزستان و بوشهر طی روزهای سه شنبه و چهارشنبه خبر داد و گفت: در دو روز آینده روند افزایش دما در اغلب مناطق کشور رخ می دهد.

۱۳۹۶/۳/۲۹ - ۱۶:۲۹

وزش باد شدید در استان های مرکزی و شمال شرقی کشور/ ایران گرمتر می شود
خبرگزاری شبستان: مدیر پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی گفت: بعدازظهر امروز وزش باد شدید موقتی در استان های تهران، البرز، قم، قزوین، زنجان، مرکزي، سمنان، خراسان رضوي و خراسان شمالی پیش بینی می شود.

۱۳۹۶/۳/۲۷ - ۱۳:۴۵

طی سه روز آینده؛
آسمان کشور صاف و آفتابی است/ وقوع گرد و غبار در خوزستان و بوشهر
خبرگزاری شبستان: مدیر پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی با بیان اینکه آسمان کشور صاف و آفتابی می ماند، گفت: طی دو روز آینده در استان های خوزستان و بوشهر وزش باد شدید پیش بینی می شود که در برخی مناطق با گرد و خاک همراه خواهد بود.

۱۳۹۶/۳/۲۲ - ۱۶:۱۶

افزایش تدریجی دما در نیمه جنوبی کشور
خبرگزاری شبستان: مدیر پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی با اشاره به افزایش تدریجی دما در نیمه جنوبی کشور گفت: طی سه روز آینده در اغلب مناطق کشور آسمان صاف و آفتابی پیش بینی می شود.

۱۳۹۶/۳/۲۰ - ۱۷:۱۶

افزایش دما در مناطق مختلف کشور
خبرگزاری شبستان: مدیر پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی گفت: تا پایان هفته، جو نسبتا آرام همراه با روند افزایش دما در کشور خواهیم داشت.

۱۳۹۶/۳/۱۳ - ۱۴:۲۱

وزش باد شدید در پایتخت/ وقوع پدیده گرد و غبار در برخی مناطق کشور
خبرگزاری شبستان: مدیر پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی با اشاره به وزش باد شدید در تهران، گفت: طی سه روز آینده، در جنوب غرب، مناطقی از جنوب و غرب کشور به دلیل وزش باد شدید، پدیده گرد و خاک و کاهش دید افقی و کیفیت هوا رخ خواهد داد.

۱۳۹۶/۳/۱۰ - ۱۷:۰۴

افزایش نسبی دما در کشور/ مهمان خاکستری در خوزستان و ایلام
خبرگزاری شبستان: مدیر پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی با بیان اینکه طی روزهای آینده دمای هوای سطح کشور روند افزایشی می یابد، گفت: طی سه روز آینده در جنوب غرب کشور و در استان های خوزستان و ایلام، گرد و خاک، کاهش دید افقی و کیفیت هوا را داریم.

۱۳۹۶/۳/۸ - ۱۲:۵۶

وقوع پدیده گرد و غبار در غرب کشور
خبرگزاری شبستان: مدیر پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی گفت: با شکل گیری توده گرد و غبار در عراق، امروز در برخی نقاط استان های واقع در غرب و جنوب غرب کشور، پدیده گرد و غبار رخ می دهد.

۱۳۹۶/۳/۶ - ۱۳:۱۱

وقوع گرد و خاک در جنوب غرب و غرب کشور
خبرگزاری شبستان: مدیر پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی با اشاره به افزایش سرعت وزش باد در کشور عراق، گفت: روز چهارشنبه بخش هایی از جنوب غرب و غرب کشور درگیر توده گرد و خاک خواهند شد.

۱۳۹۶/۳/۲ - ۱۷:۴۱

ورود سامانه بارشی از شمال غرب/ وقوع گرد و غبار مناطق غربی کشور
خبرگزاری شبستان: مدیر پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی با اشاره به تشکیل توده بزرگ گرد و خاک روی عراق و حرکت آن به سمت مرزهای غربی کشور، گفت: از امروز، گرد و غبار مناطق شمال غرب، غرب و جنوب غرب کشور را فرا می گیرد.

۱۳۹۶/۲/۳۰ - ۱۴:۵۰

افزایش نسبی دما در نوار شمالی کشور طی روزهای آینده
خبرگزاری شبستان: مدیر پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی با اشاره به وضعیت مناطق مختلف کشور گفت: روز جمعه به ویژه روز شنبه، روند افزایش نسبی دما در نوار شمالی کشور انتظار می رود.

۱۳۹۶/۲/۲۷ - ۱۷:۳۶

باران بهاری مهمان شهرهای مختلف کشور
خبرگزاری شبستان: مدیر پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی گفت: موج بارشی، فردا ( ۲۴ اردیبهشت) در دامنه های البرز شرقی، مناطقی از شمال شرق، شرق و جنوب شرق کشور سبب افزایش ابر، رگبار باران، گاهی با رعد و برق و وزش باد شدید موقتی خواهد شد.

۱۳۹۶/۲/۲۳ - ۱۴:۳۸

کاهش دمای مناطق شمالی کشور
خبرگزاری شبستان: مدیر پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی با اشاره به نفوذ جریانات خنک شمالی گفت: دمای مناطق شمالی کشور به طور محسوسی کاهش خواهد یافت.

۱۳۹۶/۲/۲۰ - ۱۷:۱۱