خبرگزاری شبستان

یکشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۸

الأحد ٢٣ جمادى الأولى ١٤٤١

Sunday, January 19, 2020

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه سازمان هواشناسی
مدیرکل هواشناسی استان:
بارش برف و باران در چهارمحال و بختیاری تداوم دارد
پارسا گفت: بارش برف و باران که از صبح امروز بسیاری از مناطق استان را فرا گرفت تا روز یکشنبه تداوم دارد.

۱۳۹۸/۱۰/۲۸ - ۱۳:۴۵

پیش بینی آب و هوا ۲۸ دی/
بارش برف در تهران/ موج جدید بارش ها ۳۰ دی آغاز می شود
ضیاییان از تداوم بارش برف و باران در مناطق مختلف کشور از جمله تهران خبر داد و گفت: موج جدید بارش ها از روز دوشنبه ( ۳۰ دی) در کشور آغاز می شود.

۱۳۹۸/۱۰/۲۸ - ۱۰:۴۴

پیش بینی آب و هوا ۲۵ دی/
سامانه جدید بارشی روز پنجشنبه وارد کشور می شود
ضیاییان گفت: از اواخر روز پنجشنبه سامانه بارشی از سمت غرب و شمال غرب وارد کشور شده و سبب بارش برف و باران و وزش باد شدید موقت می شود.

۱۳۹۸/۱۰/۲۵ - ۱۳:۳۵

بارش برف در شمال و غرب تهران آغاز شد
بارش برف از دقایقی پیش در برخی مناطق شمالی و غربی پایتخت آغاز شده است.

۱۳۹۸/۱۰/۲۱ - ۱۷:۴۸

کارشناس اداره‌ کل هواشناسی استان بوشهر خبرداد:
تداوم بارش باران در بوشهر
مساعدی از تداوم بارندگی در استان تا فردا خبر داد و گفت: به سبب وزش شدید بادهای شمال غربی خلیج فارس مواج و متلاطم خواهد بود.

۱۳۹۸/۱۰/۱۹ - ۱۷:۳۲

پیش بینی آب و هوا ۱۸ دی/
آغاز بارندگی ها از امشب
ضیاییان از ورود سامانه بارشی به کشور خبر داد و گفت: استان های واقع در شمال غرب، غرب، برخی مناطق جنوب غرب، استان های واقع در دامنه های زاگرس مرکزی را دربرگرفته و سبب بارش باران و برف، وزش باد شدید و در مناطق جنوبی رگبار، رعدوبرق و وزش باد شدید می شود.

۱۳۹۸/۱۰/۱۸ - ۱۵:۲۲

پیش بینی آب و هوا ۱۵ دی/
آغاز بارندگی ها از چهارشنبه
از بعدازظهر چهارشنبه سامانه بارشی وارد کشور شده و در استان های واقع در شمال غرب، غرب، برخی نقاط جنوب غرب، استان های واقع در دامنه های زاگرس مرکزی و در اواخر وقت در استان های واقع در دامنه های شمالی و جنوبی البرز مرکزی سبب بارش برف و باران می شود.

۱۳۹۸/۱۰/۱۵ - ۱۷:۲۹

پیش بینی آب و هوا ۱۴ دی/
ورود سامانه بارشی جدید از سه شنبه شب/ تداوم بارش زمستانی
کارشناس سازمان هواشناسی گفت: از اواخر وقت سه شنبه سامانه بارشی دیگری از شمال غرب وارد کشور شده و بارش پراکنده در این منطقه آغاز می شود.

۱۳۹۸/۱۰/۱۴ - ۱۴:۱۴

مدیرکل هواشناسی خبر داد:
برف و باران در انتظار چهارمحال و بختیاری
پارسا گفت: برف و باران روزهای جمعه و شنبه بخش‌هایی از استان را تحت تاثیر خود قرار می دهد منجر به کولاک در مناطق مرتفع و کوهستانی می شود.

۱۳۹۸/۱۰/۱۲ - ۱۳:۲۵

پیش بینی آب و هوا ۹ دی/
افزایش غلظت آلاینده های هوا در شهرهای صنعتی
ضیاییان گفت: با توجه به سکون نسبی هوا، کیفیت هوا در شهرهای صنعتی و پرجمعیت در حد ناسالم برای گروه های حساس پیش بینی می شود.

۱۳۹۸/۱۰/۹ - ۱۴:۰۷

پیش بینی آب و هوا ۷ دی/
تداوم بارندگی ها/ دوشنبه هوای شهرهای صنعتی آلوده می شود
ضیاییان گفت: با ادامه فعالیت سامانه بارشی، روز سه شنبه بارش بخش هایی از شمال غرب و غرب کشور، سواحل دریای خزر و دامنه های البرز مرکزی را دربر می گیرد.

۱۳۹۸/۱۰/۷ - ۱۴:۴۹

پیش بینی آب و هوا ۴ دی/
ورود سامانه بارشی به کشور از عصر امروز
ضیاییان گفت: از بعدازظهر چهارشنبه سامانه بارشی از شمال غرب و غرب وارد کشور می شود و در برخی نقاط استان های آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی، کردستان، کرمانشاه و ایلام بارش باران گاهی همراه با وزش باد پیش بینی می شود.

۱۳۹۸/۱۰/۴ - ۱۴:۳۸

پیش بینی آب و هوا ۲ دی/
ورود سامانه بارشی از پنجشنبه/ تداوم آلودگی هوا تا پایان هفته
ضیاییان گفت: طی سه روز آینده برای اغلب مناطق کشور جوی آرام پایدار پیش بینی می شود بنابراین افزایش غلظن آلاینده ها به ویژه در شهرهای صنعتی و پرجمعیت ادامه خواهد داشت.

۱۳۹۸/۱۰/۲ - ۱۵:۰۹

پیش بینی آب و هوا ۳۰ آذر/
تداوم آلودگی هوا تا روز سه شنبه/ آغاز بارندگی ها از ۴ دی ماه
ضیاییان با بیان اینکه از روز چهارشنبه سامانه بارشی از سمت شمال غرب وارد کشور می شود، افزود: روز پنجشنبه در شمال غرب، غرب و جنوب غرب و روز جمعه در نیمه غربی کشور سبب بارش باران، وزش باد و در نقاط مرتفع سبب بارش برف خواهد شد.

۱۳۹۸/۹/۳۰ - ۱۴:۰۲

پیش بینی آب و هوا ۲۷ آذر/
افزایش غلظت آلاینده ها در کلانشهرها
ضیاییان گفت: از روز پنجشنبه ( ۲۸ آذر) تا اواسط هفته آینده در اغلب مناطق کشور، جو آرام بوده و به تدریج در شهرهای صنعتی و پرجمعیت افزایش غلظت آلاینده ها رخ خواهد داد.

۱۳۹۸/۹/۲۷ - ۱۱:۲۱

هوای تهران بالاخره سالم شد
شاخص کیفیت هوی تهران با قرار گرفتن در شاخص ۶۴ در شرایط سالم قرار گرفت.

۱۳۹۸/۹/۲۶ - ۱۲:۳۹

پیش بینی آب و هوا ۲۵ آذر/
آغاز بارندگی در شهرهای کشور/ بهبود کیفیت هوای تهران در پایان هفته
ضیاییان با اشاره به توقیت سامانه بارشی در جنوب و جنوب غرب کشور، گفت: سه شنبه برای اغلب مناطق کشور بارندگی پیش بینی می شود و در مناطق جنوبی از شدت بیشتری برخوردار است و به شکل رگبار و رعد و برق و در مناطق سردسیر و کوهستانی به شکل برف خواهد بود.

۱۳۹۸/۹/۲۵ - ۱۴:۵۱

معاون توسعه و پیش‌بینی هواشناسی استان خبر داد:
ورود سامانه جدید بارشی به چهارمحال و بختیاری/ پیش بینی برف و باران در بام ایران
قطره از ورود سامانه بارشی جدید به چهارمحال و بختیاری خبر داد و گفت: طبق پیش بینی های انجام شده با ورود این سامانه بارشی برف و باران استان را فرا می گیرد.

۱۳۹۸/۹/۲۵ - ۱۱:۳۶

پیش بینی آب و هوا ۲۰ آذر/
از شنبه افزایش غلظت آلاینده ها در کلانشهرها/ تداوم بارندگی در شرق و جنوب شرق
ضیاییان با اشاره به بارش پراکنده باران در برخی نقاط استان های خراسان جنوبی، سیستان و بلوچستان، کهگیلویه و بویراحمد و بوشهر، گفت: در روزهای شنبه و یکشنبه هفته آینده جوی آرام و در شهرهای صنعتی و پرجمعیت افزایش غلظت آلاینده ها پیش بینی می شود.

۱۳۹۸/۹/۲۰ - ۱۳:۳۹

پیش بینی آب و هوا ۱۸ آذر/
پنجشنبه سامانه بارشی جدید وارد می شود/ آغاز موج گسترده بارش ها در کشور
ضیاییان گفت: از اواخر پنجشنبه سامانه بارشی وارد کشور شده و در روز جمعه نیمه غربی و از بعدازظهر جمعه علاوه بر نیمه غربی، شمال شرق و شرق کشور را دربرگرفته و سبب بارش باران، در مناطق سردسیر بارش برف و در مناطق جنوبی رعد و برق و وزش باد شدید موقت می شود.

۱۳۹۸/۹/۱۸ - ۱۴:۴۲