خبرگزاری شبستان

سه شنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۸

الثلاثاء ١٥ صفر ١٤٤١

Tuesday, October 15, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه خبرگزاری شبستان کرمان
برگزیدگان پانزدهمین جشنواره رضوی در کرمان تجلیل شدند
خبرگزاری شبستان: برگزیدگان کشوری و استانی پانزدهمین جشنواره رضوی طی آئینی به میزبانی شهر سرچشمه رفسنجان تجلیل شدند.

۱۳۹۶/۵/۴ - ۱۲:۵۵

تولید بیش از یک هزار اثر رضوی توسط کودکان و نوجوانان کرمانی
خبرگزاری شبستان: مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان کرمان از تولید یک هزار و ۵۲۵ اثر رضوی در بخش‌های مختلف توسط ۳۰۷ کودک و ۴۱۰ نوجوان کرمانی خبرداد.

۱۳۹۶/۵/۴ - ۱۲:۴۶

نشست خبری اعلام برنامه های دهه کرامت در کرمان
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان و مسئول دبیرخانه کانون های مساجد استان در نشست خبری مشترک برنامه های دهه کرامت را تشریح کردند.

۱۳۹۶/۵/۴ - ۱۲:۴۳

افزایش دو برابری با مشارکت ۵۰ هزار کرمانی در هفتمین جشنواره كتابخواني رضوي
خبرگزاری شبستان: مديركل كتابخانه هاي عمومي استان كرمان از شركت بيش از ۵۰ هزار نفر كرماني در بخش مكتوب و آنلاين هفتمين جشنواره كتابخواني رضوي خبر داد.

۱۳۹۶/۵/۴ - ۱۰:۴۲

مشارکت ۲۴ استان در بیست و سومین جشنواره ملی شعر رضوی
خبرگزاری شبستان: معاون فرهنگی اداره کل ارشاد استان کرمان با اشاره به اینکه دو هزار و ۷۰۰ اثر از سراسر کشور به دبیرخانه جشنواره رسیده است؛ افزود: ۲۴ استان کشور در این جشنواره مشارکت کردند.

۱۳۹۶/۵/۴ - ۱۰:۳۱

 ایجاد نشاط عمومی با الهام از آموزه های رضوی در تمام سطوح جامعه از اهداف جشن های دهه کرامت است
خبرگزاری شبستان: مدیرکل ارشاد کرمان کرمان گفت: اهداف شورای هماهنگی جشن های دهه کرامت ایجاد نشاط عمومی با الهام از آموزه های رضوی در تمام سطوح جامعه، جلب مشارکت های مردمی در برگزاری هرچه باشکوه تر جشن های این ایام و... است. 

۱۳۹۶/۵/۴ - ۰۹:۴۹

جشن های دهه کرامت در بیش از ۶۰۰ کانون فرهنگی هنری مساجد استان کرمان برگزار می شود
خبرگزاری شبستان: دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان در ۶۱۹ کانون برنامه دارد و به همکاری در برگزاری جشن زیرسایه خورشید و حمایت از برگزاری جشن های مردمی با محوریت کانون های مساجد می توان اشاره کرد.

۱۳۹۶/۵/۴ - ۰۹:۳۸

سالانه ۱۰ درصد به کتابخانه های مساجد کشور اضافه می شود
خبرگزاری شبستان:  مدیر کل کتابخانه های مساجد ستاد عالی کانون های مساجد کشور از افزایش ۱۰ درصدی کتابخانه های مساجد در هر سال خبر داد و افزود: کرمانی ها به این کتابخانه ها اقبال نشان دادند.

۱۳۹۶/۵/۳ - ۲۰:۰۸

امیدوار به تأسیس دانشکده قرآن و حدیث در رفسنجان هستیم
خبرگزاری شبستان: مدیرمسئول کانون فرهنگی هنری الزهراءسلام الله علیها رفسنجان ظرفیت های ویژه فرهنگی این شهرستان در زمینه سازی و ایجاد زیرساخت مناسب جهت تأسیس دانشکده قرآن و حدیث را مورد توجه قرار داد.

۱۳۹۶/۵/۳ - ۱۹:۰۰

حضرت معصومه سلام الله علیها، الگویی در دسترس برای دختران مؤمنه/بزرگان زیادی در محضر بانو، سر خم آوردند
خبرگزاری شبستان:  امام جمعه رفسنجان تأکید کرد: یک دختر مؤمنه و متدینه می تواند حضرت معصومه  را بهترین الگوی خود که در دسترس هم هست، قرار دهد.

۱۳۹۶/۵/۳ - ۱۱:۳۱

افزایش کتابخوان در جامعه، آسیب های اجتماعی را کاهش می دهد
خبرگزاری شبستان: مدیرکل ارشاد کرمان تأکید کرد: اگر می خواهیم آسیب های اجتماعی کمتر دامنگیر جامعه باشد، کتابخوان های بیشتری نیاز داریم و هر چه این فعالیت ها بیشتر شود، هزینه های کمتری در مراکز دیگر خواهیم داد.

۱۳۹۶/۵/۳ - ۱۱:۱۱

وزیر اسبق فرهنگ و ارشاد اسلامی:
فعالیت های فرهنگی، نیازمند مساعدت خیرین است
خبرگزاری شبستان: دکتر حسینی با تصریح به اینکه فعالیت های فرهنگی نیازمند مساعدت خیرین است؛ بر ورود خیرین به وقف های فرهنگی تأکید کرد.

۱۳۹۶/۵/۳ - ۱۰:۳۶

شهدای اطلاعات و امنیت نیروی زمینی سپاه جنوب شرق کشور(۲)
شهیدی که حسابی، مقدم بود و تا عمق دشمن نفوذ می کرد
خبرگزاری شبستان: سلوک او نشان می دهد که در همه چیز حسابی، از همه جلوتر و مقدم بود؛ آنقدر که حاج قاسم می گفت اگر می خواهید فرماندهان را توجیه کنید مانند حمید توجیه شان کنید.

۱۳۹۶/۵/۲ - ۱۲:۴۹

برنامه های بیست وسومین جشنواره ملی شعر رضوی اعلام شد
خبرگزاری شبستان: معاون فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان با اعلام برنامه های پیش بینی شده برای سه روز برگزاری برنامه های بیست وسومین جشنواره ملی شعر رضوی، از ارسال بیش از دو هزار اثر به دبیرخانه این جشنواره خبر داد.

۱۳۹۶/۵/۲ - ۰۹:۵۹

شهدای اطلاعات و امنیت نیروی زمینی سپاه جنوب شرق کشور(۱)
نحوه مراقبت یک شهید از روحیه معنوی خود در دوران جبهه
خبرگزاری شبستان: روحیه ی آنجا با روحیه اینجا که ما داریم زمین تا آسمان فرق می کند، اگر زیاد مرخصی برویم روحیه مان دوباره می شود همان مرامی که آنجا داری؛ روی ما هم تأثیر می گذارد.

۱۳۹۶/۵/۱ - ۱۳:۴۴

افزایش وجاهت و اعتبار نظام از کارکردهای مناسبت های ملی و مذهبی است
خبرگزاری شبستان: رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کرمان اهداف و رویکردهای این شورا و کارکردهای مناسب های ملی و مذهبی را خاطرنشان کرد و گفت: تقوای قلوب، نتیجه تعظیم شعائر الهی است.

۱۳۹۶/۵/۱ - ۱۱:۱۷

اداره کل روابط عمومی استانداری کرمان درجشنواره ملی انتشارات صاحب رتبه شد
خبرگزاری شبستان: اداره کل روابط عمومی استانداری کرمان درجشنواره ملی انتشارات در بخش های مختلف صاحب رتبه شد.

۱۳۹۶/۵/۱ - ۰۹:۱۹

بازنشر؛
این چراغ علم را به قیمتی عجیب در بهای خون خریده اند
خبرگزاری شبستان: شهادت تان ما را تلنگری زد که امروز یکی از حساس ترین و مهمترین عرصه های رویارویی با باطل، جهاد علمی است؛ از خود خجالت می کشیم اگر برای علمی که شما برای آن خون دادید ما حداقل وقت و بها ندهیم.

۱۳۹۶/۵/۱ - ۰۸:۵۹

پرورش یافتگان حوزه در خدمت جامعه/ طلبه، پاسدار جریان آسمانی وحی در هیاهوی دنیای مادی
خبرگزاری شبستان: اثرگذاری فکر و اندیشه، عمل و رفتار و تقوای وی بیش از آن است که در این مجال به آن پرداخته شود؛ او نمونه یک عالم گمنام است که آثار بسیاری از هدایتگری های وی، قابل انعکاس در فضای رسانه نیست.

۱۳۹۶/۴/۳۱ - ۱۴:۵۰

امروز؛
پیکر مطهر یک شهید گمنام در هوانیروز کرمان تشییع و تدفین شد
خبرگزاری شبستان: مسئول عقیدتی سیاسی پایگاه هوانیروز کرمان با اشاره به تشییع و تدفین یک شهید گمنام، اظهار داشت: این شهید، ۲۱ ساله و در سال ۶۷ در پنجوین عراق به شهادت رسیده است.

۱۳۹۶/۴/۳۱ - ۱۳:۵۶