خبرگزاری شبستان

چهارشنبه ۱ آبان ۱۳۹۸

الأربعاء ٢٣ صفر ١٤٤١

Wednesday, October 23, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه خبرگزاری شبستان کرمان
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس:
نکات مد نظر مجلس در تأئید وزرای کابینه دوازدهم/ متأسفیم که عده ای در داخل سپاه را تضعیف می کنند
خبرگزاری شبستان: رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس با تأکید بر اینکه وزرای کابینه دوازدهم باید فارغ از مسائل سیاسی و بر اساس توانمندی و کارآمدی، معرفی شوند؛ از بی مهری ها نسبت به سپاه پاسداران انقلاب اسلامی هم گله کرد.

۱۳۹۶/۴/۲۳ - ۱۵:۴۶

بهترین راه کاهش آسیب های اجتماعی، پیشگیری است
خبرگزاری شبستان: مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان کرمان با تأکید بر اینکه بهترین راه کاهش آسیب های اجتماعی، پیشگیری است؛ اظهار داشت: باید در مساجد برنامه ریزی مذهبی، فرهنگی، علمی و... داشته باشیم.

۱۳۹۶/۴/۲۲ - ۱۴:۳۱

رابطه مستقیم میان مسجد و کاهش آسیب های اجتماعی/ مراحل مهمی که به لحاظ فرهنگی برای یک زندانی انجام می شود
خبرگزاری شبستان: رئیس اداره فرهنگی و تربیتی اداره کل زندان های استان کرمان تصریح کرد: هر چه مساجد ما خلوت تر شود، آسیب های اجتماعی بیشتر و جمعیت کیفری زندان ها افرایش می یابد زیرا سرریز همه آسیب های اجتماعی به زندان برمی گردد.

۱۳۹۶/۴/۲۲ - ۱۴:۲۱

برای کاهش ورودی زندان ها باید مسجد به مسجد برنامه ریزی کرد
خبرگزاری شبستان: مدیرکل زندان های استان کرمان تأکید کرد: رسالت بزرگی به گردن کانون های فرهنگی هنری مساجد است تا منطقه به منطقه و مسجد به مسجد برنامه ریزی کنند.

۱۳۹۶/۴/۲۲ - ۱۴:۰۷

زندان، دماسنج آسیب های اجتماعی است
خبرگزاری شبستان: معاون پژوهشی مرکز تحقیقات کاربردی فرماندهی نیروی انتظامی استان کرمان، زندان را دماسنج آسیب های اجتماعی خواند و تأکید کرد: مساجد در جلوگیری از بازگشت مجدد زندانیان به زندان نقش مهمی دارند.

۱۳۹۶/۴/۲۲ - ۱۳:۵۳

صرامی:
کانون های حیات اجتماعی در تیررس شیوع اعتیاد /الگوی حل مسئله را باید آموزش داد
خبرگزاری شبستان: مدیرکل دفتر تحقیقات و آموزش ستاد مبارزه با مواد مخدر کشور تصریح کرد: وجود ۵۱ دستگاه فرهنگی کشور اما سیستم هوشمند، خلاق و پویای مواد مخدر از برخی دستگاه های ما جلو افتاده و مشکلات زیادی در مقاطع مختلف ایجاد کرده است.

۱۳۹۶/۴/۲۱ - ۱۵:۴۳

استان کرمان در خط مقدم مقابله با باندهای شرارت، هزینه های سنگین و قابل توجهی متقبل می شود
خبرگزاری شبستان: رئیس کل دادگستری استان کرمان تصریح کرد: استان در خط مقدم مقابله با باندهای شرارت و قاچاقچیان بین المللی مواد مخدر و بدون حمایت های بین المللی، هزینه های سنگین و قابل توجهی متقبل شده است.

۱۳۹۶/۴/۲۱ - ۱۴:۳۰

سرپرست اداره کل امور بین الملل قوه قضائیه:
همکاری قضایی میان کشورها به دلیل افزایش مراودات اتباع، اجتناب ناپذیر است
خبرگزاری شبستان: وجود امکانات و تسهیلات در جابجایی و نقل و انتقالات، سفرها و تبادلات تجاری موجب افزایش قابل توجه مراودات میان کشورها شده و مسائل حقوقی زیادی ایجاد می شود که نیازمند همکاری قضایی میان دادگاه ها است.

۱۳۹۶/۴/۲۱ - ۱۴:۰۸

نشست نقد و بررسی آثار منتخب فیلمسازان جوان کرمان برگزار می شود
خبرگزاری شبستان: نشست نقد و بررسی آثار منتخب فیلمسازان جوان کرمان با حضور مرتضی علی عباس میرزایی برگزار می شود.

۱۳۹۶/۴/۲۰ - ۱۳:۳۶

جزئیات سرقت مسلحانه از آرایشگاه های زنانه کرمان/پلیس در تأمین امنیت مردم کوتاه نمی آید
خبرگزاری شبستان: فرمانده انتظامی استان کرمان با اشاره به متلاشی شدن باند سرقت مسلحانه از آرایشگاه های زنانه کرمان و کشف و ضبط اموال مسروقه تأکید کرد: خود را مکلف به تأمین امنیت مردم می دانیم و در این زمینه با هیچکس مماشات نمی کنیم.

۱۳۹۶/۴/۱۹ - ۱۵:۰۰

گزارش قابل تأمل رئیس پلیس فرماندهی استان کرمان از جرائم و کشفیات سال جاری
خبرگزاری شبستان: رئیس پلیس فرماندهی انتظامی استان کرمان گزارش مبسوطی از اقدامات پلیس در راستای مبارزه با سرقت، مبارزه با کالای قاچاق، جرائم اقتصادی، کلاهبراداری و.... طی مدت سه ماه و ۱۷ روز نخست سال جاری ارائه کرد.

۱۳۹۶/۴/۱۹ - ۱۴:۳۷

گزارشی از وضعیت خوشنویسی در استان کرمان به همراه اعلام برنامه های دومین جشنواره استانی
خبرگزاری شبستان: مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان با ارائه گزارشی از وضعیت خوشنویسی در استان، برنامه های دومین جشنواره استانی خوشنویسی به میزبانی شهرستان رفسنجان را نیز اعلام کرد.

۱۳۹۶/۴/۱۹ - ۱۳:۵۳

سخنان فرماندار کرمان در اولین جلسه با منتخبین شورای اسلامی شهر کرمان
خبرگزاری شبستان: فرماندار کرمان با اشاره به اینکه این شورا حاصل خرد جمعی مردم کرمان است؛ افزود: شهر کرمان به عنوان مرکز استان باید در حوزه دانشگاه ها، بازار فروش، بهداشت و درمان، امنیت، امور اداری و اجرا بتواند استان را نیز پشتیبانی کند.

۱۳۹۶/۴/۱۹ - ۱۲:۳۶

ضرورت ساماندهی املاک وقفی هلال احمر که درباره آن سهل انگاری شده است
خبرگزاری شبستان: دبیرکل جمعیت هلال احمر کشور بیان داشت: در مقاطعی انسان های شریف با نیت خیر املاکی هبه، وقف و...کردند، اینها در دست ما امانت است اما به هر دلیل در کل کشور در اینها سهل انگاری شده و باید ساماندهی شوند.

۱۳۹۶/۴/۱۸ - ۱۴:۴۳

مدیرعامل جدید جمعیت هلال احمر استان کرمان، اولویت های کاری خود را اعلام کرد
خبرگزاری شبستان: مدیرعامل جدید جمعیت هلال احمر استان کرمان با اعلام اولویت های کاری خود، بر احیای فرهنگ وقف در این جمعیت تأکید کرد.

۱۳۹۶/۴/۱۸ - ۱۴:۲۷

خطر آسیب های اجتماعی بیش از بلایای طبیعی است
خبرگزاری شبستان: تصریح کرد: مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال احمرکرمان تصریح کرد: هدف ما کاهش آسیب های اجتماعی است زیرا خطر بزرگتر از هر زلزله و آتش و سیل؛ آسیب های اجتماعی است که حدود هزار صفحه از آسیب های کشور به رهبری منعکس شده است.

۱۳۹۶/۴/۱۸ - ۱۴:۱۶

پرونده های مطالبه مهریه باید در واحدهای اجرای اسناد رسمی مطرح شوند
خبرگزاری شبستان: مدیرکل ثبت اسناد و املاک استان کرمان با اجرایی شدن برنامه ششم توسعه تمامی پرونده های مطالبه مهریه باید در واحدهای اجرای اسناد رسمی مطرح شوند که از زمان اجرایی شدن این برنامه، ۵۰ پرونده مهریه در اداره اجرای کرمان مطرح شده است.

۱۳۹۶/۴/۱۸ - ۱۴:۰۱

فرمانده قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه، برنامه های کنگره شهدای اطلاعات را تشریح کرد
خبرگزاری شبستان: در جلسه هماهنگی بزرگداشت شهدای اطلاعات لشکر۴۱ ثارالله مقرر شد: یادمان شهدای اطلاعات لشکر ۴۱ ثارالله در منطقه عملیاتی جنوب (اروندکنار) با حمایت های استانداری کرمان احداث شود.

۱۳۹۶/۴/۱۸ - ۱۳:۴۶

کرمان، فقهای عالی مقامی دارد/ اثبات مرجعیت امام(ره)در دوران مبارزه کار دشواری بود
خبرگزاری شبستان: امام جمعه و استاندار کرمان، نقش فقها و روحانیون استان را در گسترش مبارزات انقلابی مورد تأکید قرار دادند.

۱۳۹۶/۴/۱۷ - ۱۴:۰۹

وزیر اطلاعات در کرمان؛
علما هیچگاه در برابر استعمار کوتاه نیامدند؛ عزت نفس، مخاطره پذیری و استقامتِ آنان، همیشه یک الگو است
خبرگزاری شبستان: وزیر اطلاعات، مردم کرمان را مردمی بلند همت در عرصه های مختلف دانست و به نقش برجسته علمای شیعه در ادوار مختلف در جهت صیانت از مرزهای اعتقادی مکتب اهل بیت پرداخت.

۱۳۹۶/۴/۱۷ - ۱۳:۵۲