خبرگزاری شبستان

چهارشنبه ۱ خرداد ۱۳۹۸

الأربعاء ١٧ رمضان ١٤٤٠

Wednesday, May 22, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه شورای عالی انقلاب فرهنگی
امضای تفاهم نامه فی مابین دبیرخانه شورای عالی فضای مجازی کشور و شورای عالی انقلاب فرهنگی
مرکز ملی فضای مجازی کشور به منظور ارتقای سطح تعاملات و همکاری ها برای ارتباط فعال و مؤثر و بهره گیری بهینه از توانمندی ها، امکانات و ظرفیت های موجود با شورای عالی انقلاب فرهنگی تفاهم نامه امضا کرد.

۱۳۹۸/۲/۱۸ - ۱۳:۴۰

جلسه شورای عالی انقلاب فرهنگی باز هم برگزار نمی شود
جلسه شورای عالی انقلاب فرهنگی از دی ماه ۱۳۹۷ برگزار نمی شود و امروز که زمان برگزاری این جلسه است باز خبری از برپایی این جلسه نیست.

۱۳۹۸/۲/۱۰ - ۱۱:۴۴

در شورای عالی انقلاب فرهنگی:
آئین نامه اصلاحی پیشنهادی انضباطی دانشجویان تصویب شد
آئین نامه اصلاحی پیشنهادی انضباطی دانشجویان در جلسه شورای اسلامی شدن دانشگاه ها تصویب شد.

۱۳۹۸/۲/۲ - ۱۱:۱۹

دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی:
رونق تولید بدون رونق فرهنگی و اجتماعی به نتیجه نمی رسد
حجت الاسلام عاملی رونق تولید اگر با رونق فرهنگی و اجتماعی همراه و هماهنگ نباشد، موفق نمی شود، گفت: سیاستگذاری‌ها باید واقع بینانه، معطوف به مسائل مهم و چالش های بزرگ در مسیر زندگی مردم و رساندن جامعه به وضعیت مطلوب باشد.

۱۳۹۸/۱/۱۹ - ۱۱:۳۷

دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی:
تدوین سند ملی حمایت از کالای ایرانی به یکپارچه سازی مقررات نیاز دارد
حجت الاسلام عاملی با تاکید بر ضرورت یکپارچه سازی مقررات برای تدوین سند ملی حمایت از کالای ایرانی، گفت: وزارت آموزش و پرورش می‌تواند به عنوان دستگاه اصلی در این زمینه نقش آفرینی کند.

۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۱۵:۲۵

ورود «تحول در علوم انسانی» به بازار نشر
کتاب «تحول در علوم انسانی» با گفت وگوهایی از مرحوم صادق آئینه وند، حجج اسلام خسروپناه و محمدیان و حسین سلیمی و مقدمه غلامعلی حدادعادل منتشر شد.

۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۱۵:۱۶

وجود ۳۵ کانون فرهنگی و هنری در شهرستان باشت
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی از وجود ۳۵ کانون فرهنگی و هنری در مساجد این شهرستان سخن به میان آورد و اظهار داشت: از این تعداد حدود پنج کانون راکد، غیرفعال و سایر کانون های شهری و روستایی فعال هستند .

۱۳۹۷/۱۲/۱۹ - ۲۲:۱۳

بررسی طبقه بندی و استانداردهای شغلی با تأکید بر مدل ایالات متحده
نود و هفتمین جلسه کمیسیون نخبگان و آینده نگاری علم و نوآوری دبیرخانه شورای عالی انقلاب فرهنگی با بررسی «طبقه بندی و استانداردهای شغلی با تأکید بر مدل ایالات متحده» برگزار شد.

۱۳۹۷/۱۲/۱۲ - ۱۴:۱۴

در جلسه کمیسیون علمی و فناوری شورای عالی انقلاب فرهنگی مطرح شد
ایران از نظر شاخص توسعه انسانی جزء ۷ کشور برتر جهان است
اشاره به حضور ایران در بین هفت کشور برتر جهان از نظر شاخص توسعه انسانی و طرح پیشنهاد ارتقای ویژگی­ های اجتماعی و شخصیتی و کیفیت بخشی به شاخص­ های مدیریتی ازجمله مباحث مطرح در جلسه ۲۸۰ کمیسیون علمی و فناوری شورای عالی انقلاب فرهنگی بود.

۱۳۹۷/۱۲/۱۲ - ۱۳:۵۳

دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی:
سند ملی «تمدن اسلامی ایرانی» باید مورد توجه قرار بگیرد
حجت الاسلام عاملی با بیان اینکه سند ملی «تمدن اسلامی ایرانی» باید مورد توجه قرار بگیرد، گفت: غرب در موفقیت‌های خود تا حدود زیادی مدیون تمدن اسلام و ایران است و ما می‌توانیم باز هم مرجع علمی و فکری جهان باشیم.

۱۳۹۷/۱۲/۵ - ۱۱:۳۷

ایران امروز از نظر رشد علمی در فهرست ۱۰ کشور برتر جهان قرار دارد
دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی گفت: انقلاب اسلامی ایران، انقلابی عظیم بود که توانست ظرفیت‌های علمی کشور را تغییر دهد و موجب افزایش اعتمادبه‌نفس و توانایی های علمی شود.

۱۳۹۷/۱۱/۹ - ۱۴:۱۱

رییس دفتر تبلیغات اسلامی:
سند مهندسی فرهنگی کشور بازنگری و اصلاح شود
حجت الاسلام واعظی با اشاره به اینکه این دفتر می تواند بازوی شورای عالی انقلاب فرهنگی در پیشبرد اهدافش باشد، خواستار بازنگری و اصلاح سند مهندسی فرهنگی کشور شد.

۱۳۹۷/۱۱/۷ - ۱۱:۲۰

دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی:
برخی سندهای شوراي عالی انقلاب فرهنگی نیمه کاره رها شده است/لزوم استقرار عدالت اجتماعی
عاملی با اشاره به تدوین سند توسط شورای عالی انقلاب فرهنگی گفت: در دوره گذشته سندهای زیادی تدوین شد که برخی از آنها اجرایی و برخی دیگر هم نیمه کاره رها و یا هنوز ابلاغ نشده است.

۱۳۹۷/۱۰/۲۹ - ۱۵:۲۴

دیدار دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی با مراجع تقلید
حجت‌الاسلام سعیدرضا عاملی دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی در سفر یک روزه خود به قم با حضرات آیات : مکارم شیرازی و نوری همدانی دیدار و گفتگو کردند.

۱۳۹۷/۱۰/۲۹ - ۱۳:۱۲

دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی خبر داد
نهادینه کردن همکاری شورای عالی انقلاب فرهنگی با حوزه علمیه
عاملی با اشاره به فعالیت های شورای عالی انقلاب فرهنگی گفت: یکی از اولویت های جدی ما نهادینه کردن همکاری ها با حوزه های علمیه است که امیدواریم بتوانیم در این راستا با برنامه ریزی های صورت گرفته موفق عمل کنیم.

۱۳۹۷/۱۰/۲۹ - ۱۲:۴۴

دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی:
انقلاب فرهنگی به معنای توسعه اندیشه اسلامی در جامعه است
حجت الاسلام «سعیدرضا عاملی» با بیان اینکه انقلاب فرهنگی فلسفه انقلاب اسلامی است. گفت: انقلاب فرهنگی به معنای نهادینه شدن اسلام و توسعه اندیشه اسلامی در جامعه است.

۱۳۹۷/۱۰/۲۷ - ۱۵:۰۱

دبیر سابق شورای عالی انقلاب فرهنگی
نقطه قدرت نظام مغزهایی است که بعد از انقلاب پرورش یافتند
محمدرضا مخبر دزفولی با اشاره به اینکه همه دولت ها در موفقیت و ناکامی های شورای عالی انقلاب فرهنگی نقش داشتند، گفت: نقطه قدرت نظام مغزهایی است که بعد از انقلاب پرورش یافتند.

۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۲۲:۲۹

دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی
تلاش ها باید منتهی به آرامش مردم شود/جای آبادی را تحویل گرفتم امیدوارم خراب نکنم
حجت الاسلام سید سعیدرضا عاملی با تاکید بر اینکه تمامی تلاش ها در شورا و آنچه که در عرصه علم وفرهنگ انجام می شود باید به آرامش مردم منتهی شود، گفت: جای آبادی را تحویل گرفتم، امیدوارم خراب نکنم.

۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۲۲:۰۵

معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری
تلاش کردیم اسناد و مصوبه های شورای عالی انقلاب فرهنگی روی زمین نماند
سورنا ستاری با اشاره به توجه معاوت علمی و فناوری ریاست جمهوری به اسناد شورای عالی انقلاب فرهنگی گفت: تلاش کردیم که تمامی این اسناد و مصوبه ها اجرا شده و روی زمین نماند.

۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۲۱:۴۶

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی
تجربه های حجت الاسلام عاملی یاری رسان شورا در معادلات ژئوپلیتیک علم و فرهنگ است
سید عباس صالحی گفت: تجربه های علمی و مهارت های حجت الاسلام عاملی به کمک شورا می آید تا در معادلات ژئوپلیتیک علم و فرهنگ ببینیم چه طور می توانیم ایران را همچنان در قله علم و فرهنگ پیش ببریم.

۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۲۰:۵۷