خبرگزاری شبستان

یکشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۷

الأحد ١١ جمادى الثانية ١٤٤٠

Sunday, February 17, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه فضای مجازی
پدیده انزوای کودکان مشکل قرن جدید
طبق این آمارها معلوم شده است که کودکان حدود ۲۳ ساعت از اوقات خود در هفته را به سرگرم شدن با تلفن های هوشمند اختصاص می دهند.

۱۳۹۷/۱۱/۲۱ - ۱۲:۱۳

شبستان بررسی می کند
فرصت طلایی در تهدیدهای فضای مجازی / اصلاح سبک زندگی توسط شبکه های اجتماعی
به باور کارشناسان و پژوهشگران نمی توان حضور ابزارهای ارتباطی هوشمند را در زندگی فردی و اجتماعی نادیده گرفت و یا انکار کرد، بلکه باید به سطحی از دانش و آگاهی دست بیابیم که بتوانیم با کمترین آسیب، ابزارهای ارتباطی در فضای مجازی را به خدمت درآوریم.

۱۳۹۷/۱۱/۲۱ - ۱۰:۱۱

طرح «هر مسجد، یک خبرنگار» در بوشهر برگزار شد
خبرگزاری شبستان: دفتر نمایندگی خبرگزاری شبستان در بوشهر اولین دوره آموزشی طرح ملی «هر مسجد، یک خبرنگار» ویژه فعالان کانون‌های فرهنگی ـ هنری مساجد را در محل حسینیه امام خامنه ای این شهر برگزار کرد.

۱۳۹۷/۱۱/۱۸ - ۱۹:۲۰

جامعه شناس و کارشناس علوم اجتماعی:
ضرورت ترویج سبک زندگی سالم در فضای مجازی
عبادی با اشاره به ضرورت استفاده از فرصت های موجود در فضای مجازی ، گفت: سبک زندگی سالم را باید بتوانیم در فضای مجازی ترویج کنیم.

۱۳۹۷/۱۱/۱۷ - ۱۶:۱۶

تبیین الزامات ارایه خدمات نقشه بومی در کمیسیون عالی تنظیم مقررات فضای مجازی
کمیسیون عالی تنظیم مقررات فضای مجازی کشور با توجه به اهمیت خدمات نقشه، مخاطرات و فرصت های آن، الزامات و نیازمندی های این حوزه را برای کاربرد هر چه بیشتر نرم افزارهای بومی تبیین کرد.

۱۳۹۷/۱۱/۱۷ - ۱۴:۰۴

قطع از دنیای مجازی به دنیای واقعی
پزشکان و روان پزشکان طرفدار قطع شدن انسان ها از فضای مجازی و وصل شدن آنها به دنیای واقعی زیادتر می شوند. حتی برایان اکتون یکی از بنیان گذاران پیغام رسان واتس آپ نیز به موج معترضان پیوسته است.

۱۳۹۷/۱۱/۱۷ - ۱۳:۲۷

اولین پویش کتاب خوان مجازی انقلاب اسلامی در کرمانشاه
حسنی خوانسار، گفت: اولین پویش کتاب خوانی مجازی را می توانید با معرفی یک کتاب و درج هشتک های #پویش_کتابخوان_مجازی و # کتابخوان_انقلاب_ اسلامی دنبال کنید.

۱۳۹۷/۱۱/۱۷ - ۰۸:۳۵

حداد عادل:
گسترش فضای مجازی، روحیه اندیشه ورزی را کاهش داده است
رئیس شورای ارتقا و تحول علوم انسانی با اشاره به اهمیت رواج استدلال و تفکر فلسفی در جامعه، گفت: گسترش فضای مجازی و افزایش حضور در این فضا، فکر کردن را کاهش داده است. اینکه می توانیم در این فضا هر حرفی را بزنیم به اندیشه ورزی کمکی نمی کند.

۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۰۹:۳۶

پژوهشگر فضای مجازی:
ترویج سبک زندگی غربی از دریچه اینستاگرام
صفویه با اشاره به تاثیر شبکه های اجتماعی بر روی سبک زندگی خانواده های ایرانی، گفت: سبک زندگی غربی از دریچه اینستاگرام ترویج می شود.

۱۳۹۷/۱۱/۱۳ - ۱۴:۰۵

دبیر شورای عالی فضای مجازی:
ضرورت تشکیل شبکه نخبگان در فضای مجازی
فیروزآبادی به اهمیت حضور نخبگان در فضای مجازی اشاره کرد و گفت: باید یک شبکه نخبگان تشکیل شود و بسیاری از مشکلات امروز را مورد بررسی قرار دهد.

۱۳۹۷/۱۱/۱۳ - ۱۲:۳۱

فعالیت در کانون های فرهنگی و هنری مساجد معامله کردن با خدا است
نماینده مردم زاهدان در مجلس شورای اسلامی گفت: فعالیت در کانون های فرهنگی و هنری مساجد کاری سخت است و باید با خدا معامله کنید.

۱۳۹۷/۱۱/۱۲ - ۱۲:۱۲

در پی انتشار مطالبی در فضای مجازی علیه شهردار گلپایگان صورت گرفت؛
پاسخ شورای شهر به اتهام های مجازی/ دستگاه های نظارتی وارد شوند
رئیس شورای شهر گلپایگان با اشاره به اینکه اتهام شهردار ثابت نشده، گفت: دادستان انتشار کیفر خواست را جرم دانسته است، دستگاه های نظارتی کجا هستند که هنوز کیفر خواست به شورا نرسیده، در شبکه های مجازی پخش شده است؟

۱۳۹۷/۱۱/۱۱ - ۰۷:۵۴

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان فارس تأکید کرد:
صحت مباحث منتشر شده در فضایی مجازی، تحقیق شود
حجت الاسلام رضایی گفت: نسبت به مباحثی که در فضای مجازی مطرح می شود، تحقیق کنید و ببینید که چقدر واقعیت دارند، آنها تلاش می کنند که چهره منحوس پهلوی را تطهیر کنند.

۱۳۹۷/۱۱/۹ - ۱۵:۱۰

سردار علی رزمجو:
افزایش بصیرت مردم گوشه ای از دستاوردهای انقلاب اسلامی است
خبرگزاری شبستان: عضو شورای فرهنگ عمومی استان بوشهر گفت: افزایش بصیرت مردم استان بوشهر گوشه ای از دستاوردهای انقلاب اسلامی است.

۱۳۹۷/۱۱/۸ - ۱۵:۲۷

سردار خلیل واعظی:
جرائم فضای مجازی استان بوشهر ۷۸ درصد افزایش یافت
خبرگزاری شبستان: فرماندهی نیروی انتظامی استان بوشهر گفت: در حوزه جرائم فضای مجازی نسبت به سال گذشته ۷۸ درصد افزایش جرائم داشته ایم.

۱۳۹۷/۱۱/۷ - ۲۰:۰۲

معاون فرهنگی قوه قضائیه:
صبر پیامد اخلاق جوانمردانه است/ اجرای طرح هشتک « می بخشم» در فضای مجازی
حجت الاسلام هادی صادقی از اجرای طرح هشتک گذاری جامعه بر واژه « می بخشم» در فضای مجازی خبر داد و گفت: بسیاری از نزاع های خیابانی پیامد کم صبری است.

۱۳۹۷/۱۱/۷ - ۱۴:۲۰

امام جمعه گرگان:
دروغ‌های فضای مجازی یک دام است/ سیاسیون و تریبون‌های نماز جمعه از بیان مسائل تفرقه انداز خودداری کنند
آیت‌الله نورمفیدی با بیان اینکه دروغ‌های فضای مجازی یک دام است، گفت: برخی نیز تحت تاثیر این دروغ‌ها قرار می‌گیرند دشمن به دنبال این است فشارهایی را به کشور بیاورند تا مردم خسته شوند.

۱۳۹۷/۱۱/۵ - ۱۴:۲۰

زمینه برای ظهور و بلوغ حوزه هنر کهگیلویه و بویراحمد در حال بهتر شدن است
رئیس انجمن هنرهای تجسمی استان کهگیلویه و بویراحمد ضمن تاکید بر اینکه زمینه برای ظهور و بلوغ حوزه هنر روز به روز در استان در حال بهتر شدن است، گفت: یکی از دلایل آن وجود حوزه رسانه است.

۱۳۹۷/۱۱/۵ - ۱۰:۳۹

سرپرست فرمانداری ویژه دزفول:
شورای اطلاع رسانی در دزفول تشکیل می شود
حیدری، گفت: برای انعکاس هرچه بهتر اخبار و خدمات دولت، شورای اطلاع رسانی در شهرستان دزفول تشکیل می شود.

۱۳۹۷/۱۱/۳ - ۱۹:۴۶

نخستین جشنواره شبکه های اجتماعی در لرستان برگزار می شود
مسئول سازمان فضای مجازی سراج در لرستان، گفت: نخستین جشنواره شبکه های اجتماعی استان در خرم آباد برگزار می شود.

۱۳۹۷/۱۱/۲ - ۱۴:۰۳