خبرگزاری شبستان

چهارشنبه ۱ اسفند ۱۳۹۷

الأربعاء ١٤ جمادى الثانية ١٤٤٠

Wednesday, February 20, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه مهربانی
ضرورت الگو قرار دادن پیامبر(ص) و امامان معصوم(ع) و بزرگان دین
عضو هیئت علمی دانشگاه ارومیه گفت: الگو قرار دادن پیامبر (ص) و امام معصوم (ع) در زندگی روزمره و کاری ضرورت دارد.

۱۳۹۷/۹/۱۴ - ۱۰:۵۴

حجت الاسلام والمسلمین پناهیان:
رمضام مظهر مهربانی خداوند/ د‌ل‌گرفتگی روز آخر ماه رمضان حس مهربانی و محبت خدا است
خبرگزاری شبستان: حجت الاسلام والمسلمین پناهیان گفت: هرکس از تمام شدن ماه رمضان ناراحت می‌شود حس مهربانی خدا در او جلوه کرده است؛ وقتی غروب روز آخر ماه رمضان قرآن می‌خوانید آن دلگرفتگی یعنی مهربانی خدا را حس می‌کنید.

۱۳۹۷/۳/۲۴ - ۱۳:۴۰

کسب محبت و مهربانی خداوند با قرائت قرآن
خبرگزاری شبستان: حجت الاسلام والمسلمین پناهیان گفت: قرآن زبان محبت و مهربانی خداوند است؛ کسی که قرآن را زیاد و درست بخواند به این محبت و مهربانی دست خواهد یافت.

۱۳۹۷/۳/۲۰ - ۱۲:۱۲

حجت الاسلام والمسلمین پناهیان:
قرآن مظهر رحمانیت و مهربانی خداوند است در شب قدر بر سر می‌گیرید
خبرگزاری شبستان: حجت الاسلام والمسلمین پناهیان گفت: جمله جمله قرآن کریم بیانگر عشق، رحمانیت و مهربانی خداوند نسبت به بندگان است که در شب قدر آن را بر سر می‌گیرید.

۱۳۹۷/۳/۱۷ - ۱۶:۱۱

حجت الاسلام والمسلمین پناهیان:
بر اساس آیات قرآن اخلاق منهای خدا دور باطل است
خبرگزاری شبستان: حجت الاسلام والمسلمین پناهیان گفت: برای درک مهربانی خدا باید با او زندگی کنیم یعنی واجبات و نوافل ما همه برای خدا باشد بر اساس آیات قرآن کریم اخلاق منهای خدا دور باطل است.

۱۳۹۷/۳/۹ - ۲۰:۰۴

حجت الاسلام والمسلمین پناهیان:
چگونه می توانیم بهترین بنده خدا شویم؟
خبرگزاری شبستان : حجت الاسلام والمسلمین پناهیان گفت: اشک اولیاء الهی از روی محبت و مهربانی خداوند است حتی اگر از روی خوف هم باشد ناشی از ترس جدایی از خدا است، انسان‌ها ساده به این مقام نمی‌رسند.

۱۳۹۷/۳/۸ - ۱۲:۱۸

حجت الاسلام والمسلمین پناهیان:
غرور مانع بهره‌برداری از رحمت و مهربانی الهی است
خبرگزاری شبستان: حجت الاسلام والمسلمین پناهیان گفت: غروز یکی دیگر از موانع بهره‌برداری از رحمت و مهربانی خدا و سبب حبط عمل است.

۱۳۹۷/۳/۶ - ۱۴:۰۷

حجت الاسلام والمسلمین پناهیان:
عدم شکرگذاری از موانع درک مهربانی خداست
خبرگزاری شبستان: حجت الاسلام والمسلمین پناهیان گفت: از موانع درک مهربانی خدا عدم شکرگذاری است، متون دینی ما سرشار از حمد است اما فرهنگ عمومی جامعه برخلاف آن است.

۱۳۹۷/۳/۵ - ۰۹:۴۳

حجت الاسلام والمسلمین پناهیان:
جوانان مومن ماه رمضان را به ماه امام زمان تبدیل کنند
خبرگزاری شبستان: حجت الاسلام والمسلمین پناهیان گفت: جوانان مومن با تولید محتوا درباره دین و مهربانی خدا در فضای مجازی ماه رمضان را به ماه امام زمان(عج) تبدیل کنند.

۱۳۹۷/۳/۳ - ۱۰:۲۱

حجت الاسلام والمسلمین پناهیان:
فرصت‌های پی‌درپی خداوند به بندگان گناهکار ناشی از مهربانی او است
خبرگزاری شبستان: حجت الاسلام والمسلمین پناهیان گفت: فرصت دادن خداوند به بندگان با وجود گناهان پی درپی ناشی از مهربانی او است درباره مهربانی خداوند بسیار تفکر کنیم.

۱۳۹۷/۳/۲ - ۲۳:۲۶

حجت الاسلام والمسلمین پناهیان:
احساس تنهایی سخت‌ترین امتحان الهی است
خبرگزاری شبستان: حجت الاسلام والمسلمین پناهیان با بیان اینکه خداوند هیچ کس را به میزان توانایی او تکلیف نمی‌دهد، گفت: با وجود مهربانی خدا احساس تنهایی کاذب است؛ ما در دنیای بسیار منظمی زندگی می‌کنیم که اگر مهربانی خدا را فراموش کنیم نابود می شویم.

۱۳۹۷/۳/۱ - ۱۰:۵۷

حجت الاسلام والمسلمین پناهیان:
توجه مومنان به مهربانی خدا عامل نجات دنیا است/ مناسبت‌ترین موضوع ماه رمضان درک رحمت خداست
خبرگزاری شبستان: حجت الاسلام والمسلمین پناهیان گفت: از مناسبت‌ترین موضوعات ماه رمضان درک رحمت خداست،اگر مومنان به مهربانی خدا توجه کافی داشته باشند خود و دنیا را نجات می‌دهند.

۱۳۹۷/۲/۲۹ - ۱۵:۲۹

بعثت مایه دانایی انسان شد/ لزوم گسترش خوبی در جامعه
خبرگزاری شبستان: امام جمعه شهرستان تیران و کرون گفت: بعثت حضرت رسول اکرم(ص) مایه دانایی انسان شد و بشر را از فرهنگ های غلط که به انحراف منجر می شد دور ساخت و به واقعیت های زندگی رساند.

۱۳۹۷/۱/۲۶ - ۱۱:۳۵

حضرت محمد (ص) نماد وحدت و مهربانی برای انسان‌ها است
خبرگزاری شبستان: امام جمعه سنندج، حضرت محمد (ص) الگویی همیشگی برای همه مسلمانان است، گفت: حضرت محمد (ص) نماد وحدت و مهربانی برای انسان‌ها است.

۱۳۹۶/۹/۱۰ - ۱۴:۵۲

کاردار سفارت لهستان مطرح کرد:
نمایشگاهی درباره ۱۲۰ هزار شهروند لهستانی که در ایران با مهربانی با آنها برخورد شد
خبرگزاری شبستان:پاتریشیا اوزجان-کارلوفسکا با بیان اینکه نمایشگاه درباره ۱۲۰ هزار شهروند لهستانی که در ایران با مهربانی با آنها برخورد شد،گفت: این تجربه پایه و بنای روابط گسترده تری را بین ایرانی ها و لهستانی ها ایجاد کرد و نتیجه مثبتی داشت.

۱۳۹۶/۷/۱۱ - ۱۶:۳۱

همزمان با آغاز سال تحصیلی جدید؛
بوی مهربانی در ماه مهر در مناطق محروم و روستایی لرستان پیچید
خبرگزاری شبستان: بسته فرهنگی خاتم به مناسبت آغاز سال تحصیلی، از سوی مسئولان قرارگاه خاتم الانبیاء لرستان به دانش آموزان روستایی این استان اهدا شد.

۱۳۹۶/۷/۷ - ۱۵:۳۲

جشن پدر مهربانی
جشن «پدر مهربانی» به نیابت از چهارهزار شهید منطقه و با حضور پدران و مادران شهدای منطقه ۱۷ در فرهنگسرای بهاران برگزار شد.

۱۳۹۵/۲/۱ - ۱۵:۴۴

اقدام و عمل برای گسترش مهربانی
خبرگزاری شبستان: با شروع سال جدید به منظور پیروی از بیانات رهبری و عملی ساختن شعار “اقتصاد مقاومتی  اقدام و عمل ” از انجا که ما باور داریم مهربانی در هر زمینه ای نقش مهمی را  می تواند داشته باشد، چنانچه مهربانی به شیوه درست در جامعه ...

۱۳۹۵/۱/۱۵ - ۱۲:۴۶

با فراگیر شدن مهربانی ها
بعد از دیوار مهربانی،اکنون طاقچه مهربانی در مشهد
خبرگزاری شبستان:چندی است که در شهرهای کشور دیوار مهربانی احداث شده با این شعار که اگر نیاز داری بردار و اگر نیاز نداری بگذار و این بار در یکی از خیابانهای مشهد احداث طاقچه مهربانی را شاهد هستیم.

۱۳۹۴/۱۱/۲۸ - ۱۴:۰۲

دیوار مهربانی
این دیوار مهربانی اولین دیوار مهربانی در کشور است که به طور خاص بر تمیز بودن لباس ها و اجرای درست این کار فرهنگی نظارت می شود.

۱۳۹۴/۱۱/۱۳ - ۱۰:۳۹