خبرگزاری شبستان

پنج شنبه ۲ خرداد ۱۳۹۸

الخميس ١٨ رمضان ١٤٤٠

Thursday, May 23, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه شورای سیاستگذاری ائمه جمعه فارس
رئیس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه فارس خاطرنشان کرد:
دستگاه ها یک نماینده در مساجد برای رفع مشکلات مردم داشته باشند
حجت الاسلام ملک مکان گفت: باید از هر دستگاه و نهادی یک نماینده ای در مساجد وجود داشته باشد که مردم به آنان مراجعه کنند و مشکلات خود را بیان کنند.

۱۳۹۸/۲/۱۱ - ۱۴:۵۶

ائمه جمعه از روی بصیرت و مسائل روز سخنان خود را انتخاب می کنند
رئیس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه فارس گفت: اینکه برخی فکر می کنند که متنی در اختیار ائمه جمعه قرار می گیرد، اشتباهی بیش نیست و توهین به ائمه جمعه است، ائمه جمعه خود بصیرت دارند و بر اساس مسائل روز سخنان خود را انتخاب می کنند.

۱۳۹۷/۵/۳ - ۲۳:۰۰

جلسه شورای اداری استان فارس
خبرگزاری شبستان: جلسه شورای اداری استان فارس امروز (۲۸ اردیبهشت) با حضور حجت الاسلام علی اکبری، رئیس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه کشور به منظور معرفی نماینده جدید ولی فقیه در فارس و امام جمعه جدید شیراز، در استانداری فارس برگزار شد.

۱۳۹۷/۲/۲۸ - ۱۶:۴۵

آیت الله حائری شیرازی (ره) به عرفان شناخته می شد
خبرگزاری شبستان: رئیس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه کشور گفت: آیت الله حائری شیرازی (ره) به عرفان شناخته می شد و تربیت کننده نفوس و تهذیب گر دلها بود و اعتلا بخش به شخصیت ها بود.

۱۳۹۶/۱۱/۱۲ - ۱۶:۲۲

۵۵ شهر استان فارس، فاقد مصلی نماز جمعه است
خبرگزاری شبستان: مسئول دفتر نمایندگی شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان فارس گفت: از ۷۶ نهاد نماز جمعه فقط ۹ شهر دارای مصلی و ۱۲ شهر هم کار ساخت مصلی نیمه تمام است و ما بقی ۵۵ شهر استان فاقد مصلی نماز جمعه هستند.

۱۳۹۶/۵/۴ - ۱۱:۳۵

ساخت ضریح خیمه گاه حضرت امام سجاد (ع) توسط ستاد عتبات عالیات فارس
خبرگزاری شبستان: رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات استان فارس گفت: ساخت ضریح خمیه گاه حضرت امام سجاد (علیه السلام) به عنوان مهمترین پروژه در دست اقدام ستاد فارس که هم اکنون با پیشرفت فیزیکی ۳۰ درصدی روبرو است.

۱۳۹۵/۵/۱۲ - ۱۴:۲۳

حرم های مطهر ائمه اطهار (ع) باید در خور شان و مقام آن بزرگواران حفظ و حراست شود
خبرگزاری شبستان: رئیس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان فارس، بازسازی عتبات عالیات را حفظ شان و منزلت امامان معصوم (ع) خواند و گفت: حرم های مطهر ائمه اطهار (ع) باید در خور شان و مقام آن بزرگواران حفظ و حراست شود.

۱۳۹۵/۵/۱۲ - ۱۴:۱۶

حمایت از دولت در دستور کار ائمه جمعه است
خبرگزاری شبستان: رئیس دفتر نمایندگی سیاستگذاری ائمه جمعه فارس با تاکید بر اینکه حمایت از دولت در دستور کار ائمه جمعه است اما تا زمانی که دولتی ها سیاست های کلی نظام را دنبال می کنند مورد حمایت هستند، گفت: ائمه جمعه انتقاد را مستدل انجام می دهند.

۱۳۹۵/۵/۴ - ۱۰:۱۸

پشتیبانی از دولت و تبیین سیاست های اقتصاد مقاومتی از مهمترین اصول سیاست های کلی نظام است
خبرگزاری شبستان: رئیس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه کشور با اشاره به اینکه تقویت روحیه معنوی مردم حتی از قدرت نظامی هم افضل تر است، گفت: پشتیبانی از دولت و تبیین سیاست های اقتصاد مقاومتی از مهمترین اصول سیاست های کلی نظام است.

۱۳۹۵/۵/۳ - ۱۴:۴۷

ائمه جمعه موافق یک توافق خوب هسته ای هستند
خبرگزاری شبستان: رئیس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه فارس با اشاره به اینکه ائمه جمعه موافق یک توافق خوب هسته ای هستند، ضمن تقدیر از خدمات تیم مذاکره کننده هسته ای، گفت: موضع ائمه جمعه فارس در رابطه با مذاکرات هسته ای به تبعیت از رهبری معظم انقلاب است.

۱۳۹۴/۵/۴ - ۱۹:۱۶

بیانیه ائمه جمعه استان فارس در حمایت از امام جمعه شیراز
خبرگزاری شبستان: ائمه جمعه فارس در حمایت از امام جمعه شیراز و نماینده ولی فقیه در استان بیانیه ای صادر کردند.

۱۳۹۳/۱۲/۲۵ - ۱۵:۳۶