خبرگزاری شبستان

پنج شنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۸

الخميس ١٩ المحرّم ١٤٤١

Thursday, September 19, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه مدیرکل کمیته امداد خراسان جنوبی
مدیرکل کمیته امداد خراسان جنوبی:
خبرنگاران شبستان یار و مددکار کمیته امداد هستند
سلم ‌آبادی با تقدیر از نگاه خبرگزاری شبستان خراسان جنوبی به اخبار حوزه امداد، از خبرنگاران این رسانه به عنوان یار و مددکار کمیته امداد امام خمینی (ره) یاد کرد.

۱۳۹۸/۵/۱۹ - ۱۶:۱۵

مدیرکل کمیته امداد خراسان جنوبی خبر داد؛
اختصاص ۱۵۲ میلیاردی برای اشتغال زایی در استان
سلم آبادی از اختصاص اعتبار ۱۵۲ میلیارد تومانی برای اشتغال زایی کمیته امداد خراسان جنوبی در سال جاری خبر داد و گفت: این اعتبارات نسبت به سال گذشته تا ۳ برابر افزایش یافته است.

۱۳۹۸/۵/۱۳ - ۱۶:۱۲

در ۴ ماه نخست امسال؛
مددجویان کمیته امداد خراسان جنوبی ۱۴۳ تخته فرش بافتند
مدیرکل کمیته امداد خراسان جنوبی از تولید ۱۴۳ تخته فرش دستبافت به متراژ ۶۳۰ متر مربع توسط مددجویان تحت حمایت این نهاد از ابتدای سال جاری تاکنون خبر داد.

۱۳۹۸/۵/۱۳ - ۱۲:۰۹

مدیرکل کمیته امداد خراسان‌ جنوبی:
ساخت ۵۵ واحد مسکونی محرومین برای مددجویان خراسان جنوبی آغاز شد
سلم ‌آبادی با اشاره به اینکه ساخت ۵۵ واحد مسکونی محرومین برای مددجویان در مناطق روستایی استان آغاز شده، گفت: اگر پروانه های ساختمانی صادر شود این آمادگی را داریم که همزمان ساخت ۸۰۰ واحد مسکونی در مناطق روستایی استان را آغاز کنیم.

۱۳۹۸/۴/۳۰ - ۱۲:۲۳

مدیرکل کمیته امداد خراسان جنوبی:
شبکه نیکوکاری اساتید و دانشجویان در خراسان جنوبی تشکیل می‌شود
سلم آبادی با بیان اینکه باید نخبگان دانشگاهی مناطق محروم استان حمایت شوند، گفت: در خراسان جنوبی ۲ شبکه نیکوکاری تخصصی با حضور اساتید و دانشجویان در حوزه محرومیت زدایی با نگاه جهادی و داوطلبانه تشکیل می‌شود.

۱۳۹۸/۴/۲۵ - ۱۴:۳۲

تا پایان دهه کرامت؛
هر هفته ۲۰۰ مددجو به اماکن زیارتی اعزام می شوند
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی خراسان جنوبی گفت: تاپایان دهه کرامت، هر هفته ۲۰۰ مددجوی تحت حمایت این نهاد به اردو‌های زیارتی اعزام می شوند.

۱۳۹۸/۴/۱۸ - ۱۰:۲۸

مدیرکل کمیته امداد خراسان جنوبی خبر داد؛
تحقق ۱۲۴ درصدی جمع آوری زکات در خراسان جنوبی
سلم آبادی از جمع آوری سه میلیارد و ۱۰۶ میلیون تومان زکات در استان خبر داد و گفت: جمع ‌آوری زکات در سال گذشته ۱۲۴ درصد رشد داشته است.

۱۳۹۸/۳/۳۰ - ۱۵:۵۳

مدیرکل کمیته امداد خراسان جنوبی خبر داد:
۷۲۰۰ خانوار نیازمند احداث مسکن در خراسان جنوبی شناسایی شدند
سلم ‌آبادی گفت: در حال حاضر ۷ هزار و ۲۰۲ خانوار دو نفره به بالای تحت پوشش کمیته امداد خراسان جنوبی شناسایی شدند که دارای مسکن غیر مقاوم یا فاقد مسکن هستند.

۱۳۹۸/۳/۵ - ۱۷:۳۰

فیلم/ رفع نیاز برادر مومن و اکرام یتیم
«رفع نیاز برادر مومن و اکرام یتیم» از زبان مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) خراسان جنوبی تشریح و تبیین شد.

۱۳۹۸/۳/۱ - ۰۸:۵۷

مدیرکل کمیته امداد خراسان جنوبی خبر داد:
پرداخت ۳ میلیارد تومان زکات در خراسان جنوبی
سلم آبادی از پرداخت سه میلیارد و ۱۰۶ میلیون تومان زکات در سال گذشته خبر داد و گفت: پرداخت زکات در استان ۲۰ درصد رشد داشته است.

۱۳۹۸/۲/۹ - ۱۰:۵۱

مدیرکل کمیته امداد خراسان ‌جنوبی خبر داد:
کمک ۵۲۳ میلیون تومانی مردم خراسان جنوبی به سیل‌زدگان
سلم آبادی گفت: مردم نیکوکار خراسان جنوبی تاکنون ۵۲۳ میلیون تومان در قالب پرداخت هزینه نقدی و یا کالا به سیل‌زدگان کشور کمک کردند.

۱۳۹۸/۱/۲۷ - ۱۴:۳۷

استاندار خراسان جنوبی ۱۰ میلیون تومان به جشن نیکوکاری کمک کرد
معاون استاندار خراسان جنوبی در مراسم جشن نیکوکاری گفت: مبلغ ۱۰ میلیون تومان از جانب استاندار خراسان جنوبی برای جشن نیکوکاری امسال پرداخت می شود.

۱۳۹۷/۱۲/۱۵ - ۱۲:۴۶

مدیرکل کمیته امداد خراسان جنوبی خبر داد:
افزایش ۳۰ درصدی کمکهای مردمی به کمیته امداد خراسان جنوبی
سلم آبادی از افزایش ۳۰ درصدی کمک مردم به کمیته امداد در سال جاری خبر داد و گفت: ۲۶ میلیارد تومان وام کارگشایی از ابتدای امسال به مددجویان این نهاد حمایتی در استان پرداخت شده است

۱۳۹۷/۱۲/۱۴ - ۱۰:۱۱

۱۵ اسفند؛
جشن نیکوکاری در یک هزار پایگاه ثابت و سیار خراسان جنوبی برگزار می شود
مدیرکل کمیته امداد خراسان جنوبی با بیان اینکه جشن نیکوکاری ۱۵ اسفند در خراسان جنوبی برگزار می شود، گفت: سال گذشته در این جشن بیش از ۴ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان جمع آوری کردیم.

۱۳۹۷/۱۲/۱۱ - ۱۳:۳۷

معاون کمیته امداد خراسان جنوبی اعلام کرد:
توزیع ۹ هزار بسته لوازم التحریر بین دانش آموزان نیازمند
معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد خراسان جنوبی از توزیع بیش از ۹ هزار بسته لوازم التحریر بین دانش آموزان نیازمند با مشارکت این نهاد حمایتی، آستان قدس رضوی، موسسه خیریه حضرت رقیه(س)، خیران، حامیان و کمک های دولتی خبر داد.

۱۳۹۷/۶/۱۲ - ۱۴:۰۰

مدیرکل کمیته امداد خراسان جنوبی:
«خبرنگاری» شغلی سخت تر از پزشکی/ ارادت قلبی به شبستان دارم
مدیرکل کمیته امداد خراسان جنوبی در بازدید از خبرگزاری شبستان از ارادت قلبی و قبلی خود به این رسانه گفت و افزود: بهره گزارشات محرومیت زدایی شبستان که با قلمی موثر نگارش می شود، به نفع محرومان است.

۱۳۹۷/۵/۱۶ - ۱۳:۳۵

مدیرکل کمیته امداد خراسان جنوبی:
۱۵ هزار زن سرپرست خانوار تحت پوشش کمیته امداد هستند
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) خراسان جنوبی با بیان اینکه در حال حاضر بیش از ۱۵ هزار زن سرپرست خانوار تحت پوشش کمیته امداد هستند، گفت: سال گذشته در زمینه تاب آوری اجتماعی ۱۷۰۰ نفر را پوشش قرار دادیم.

۱۳۹۷/۴/۳۱ - ۱۵:۱۲

مدیرکل کمیته امداد خراسان جنوبی اعلام کرد:
کمک ۲۲ میلیارد ریالی مردم به نیازمندان از ابتدای ماه رمضان
خبرگزاری شبستان: مدیرکل کمیته امداد خراسان جنوبی از جمع آوری ۲۲ میلیارد و ۹۶۵ میلیون ریال کمک های مردمی از ابتدای ماه مبارک رمضان تاکنون خبر داد و گفت: امسال یک هزار و ۵۲ پایگاه برای جمع آوری فطریه در استان فعال می‌شود.

۱۳۹۷/۳/۲۱ - ۱۲:۲۶

مدیرکل کمیته امداد خراسان جنوبی خبر داد:
افزایش تعامل با خیران در سال جاری/ ۱۲۰۰ خانواده پشت نوبت کمیته امداد
خبرگزاری شبستان: مدیرکل کمیته امداد خراسان جنوبی با بیان اینکه ماه رمضان فرصت مناسبی برای جذب خیران جدید و توسعه کار خیر است، گفت: باید خدمات مبتنی بر نیاز مددجو باشد؛ سال قبل کمتر از ۵۰ درصد نیاز مردم را حل کردیم که باید به ۸۰ درصد افزایش یابد.

۱۳۹۷/۲/۲۵ - ۱۲:۱۶

مدیرکل کمیته امداد خراسان جنوبی خبر داد:
«۸ درصد» سهم زکات از مجموع مشارکت های مردم خراسان جنوبی
خبرگزاری شبستان: مدیرکل کمیته امداد خراسان جنوبی گفت: مردم استان در سال گذشته ۳۴ میلیارد تومان در تمام زمینه ها کمک کردند که تنها ۸ درصد از آن سهم زکات مستحبی و واجب بوده و این نشان می دهد که در بحث زکات کم کاری شده است.

۱۳۹۷/۲/۲۴ - ۱۱:۳۷