خبرگزاری شبستان

چهارشنبه ۱ خرداد ۱۳۹۸

الأربعاء ١٧ رمضان ١٤٤٠

Wednesday, May 22, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه چهارشنبه آخر سال
مدیرعامل سازمان آتش نشانی مشهد:
انعقاد قرارداد خرید ماشین آلات آتش نشانی به ارزش ۵۳ میلیارد تومان
جعفری با اشاره به نزدیک شدن به چهارشنبه آخر سال از آماده باش نیروهای آتش نشانی خبر داد و گفت: ۵۳ میلیارد تومان قرارداد خرید ماشین آلات آتش نشانی منعقد شده که در سال آینده به بدنه آتش نشانی افزوده می شود.

۱۳۹۷/۱۲/۲۵ - ۱۸:۳۶

انفجار مواد محترقه در منزل مسکونی و کشته شدن یک نفر
خبرگزاری شبستان: پسر جوانی که در منزل خود مشغول ساخت نارنجک دستی بود بر اثر انفجار مواد محترقه کشته شد.

۱۳۹۷/۱۲/۲۵ - ۰۱:۱۵

امام جمعه بیرجند:
استکبار جهانی دشمن بشریت است/ گلایه از مردم آزاری در چهارشنبه سوری
آیت الله عبادی گفت: افرادی با استفاده از مواد محترقه در چهارشنبه پایان سال مردم را آزار می دهند و یا در زمان سفر بدون رعایت قوانین رانندگی برای خود و دیگران مشکل ایجاد می کنند که موجب می شود عده ای بخاطر نادانی ‌آنها جان خود را از دست بدهند.

۱۳۹۷/۱۲/۲۴ - ۱۳:۳۸

چایچی خبر داد:
فرهنگ سازی شهر ایمن با پویش «نه به چهارشنبه سوری خطرناک» در کاشان
مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کاشان از پویش نه به چهارشنبه سوری خطرناک با هدف فرهنگ سازی شهر ایمن با مشارکت شهروندان در کاشان خبر داد.

۱۳۹۷/۱۲/۲۳ - ۰۹:۲۲

به مناسبت چهارشنبه و پنجشنبه آخر سال انجام می شود:
استقرار تیم های امدادی در موقعیت های مهم منطقه ۲۰
دبیر و جانشین شهردار در ستاد مدیریت بحران شهرداری منطقه ۲۰ از تمهیدات و آمادگی همه جانبه مدیریت شهری این منطقه برای مدیریت بحران های احتمالی مراسم چهارشنبه سوری و پنجشنبه آخر سال خبرداد.

۱۳۹۷/۱۲/۱۵ - ۱۵:۴۲

مراسم نو اوستی در اردبیل
خبرگزاری شبستان: "نو اوستی" یا گذراز رود، قیچی و جارو کردن آب و رها کردن کفش ها در رودخانه و دعا و قرآن خواندن از یکی از مراسم های سنتی قدیمی اردبیلیها در صبح چهارشنبه آخر سال است. این مراسم در رودخانه بالیقلی چای و کنار پل تاریخی هفت چشمه برگزار شد.

۱۳۹۶/۱۲/۲۳ - ۱۳:۴۷

آش گزنه در مازندران آیینی مانا جهت تندرستی
خبرگزاری شبستان: آش گزنه با توجه به بهره گیری از محصولات طبیعتی پیرامون در پخت آن جهت تندرستی و سلامت، آیینی مانا در مازندران و یادگاری ارزشمند از نیاکان به شمار می آید.

۱۳۹۶/۱۲/۲۳ - ۱۱:۰۲

کاشان بدون حادثه شب چهارشنبه آخر سال را سپري كرد
خبرگزاری شبستان: مدیر عامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کاشان گفت: خوشبختانه فقط چهار ماموریت انجام گرفته آتش نشانان در چهارشنبه سوری، حاكي از بدون حادثه بودن اين شهر بوده است.

۱۳۹۶/۱۲/۲۳ - ۰۸:۱۵

افزایش مصدومین چهارشنبه سوری به هزار مصدوم/ ۵ فوتی تاکنون
خبرگزاری شبستان:از ابتدای اسفند تاساعت ۲۱ امشب آمار مصدومین چهارشنبه سوری درحالی عدد هزار رانشان می دهد که افراد فوت شده به پنج نفر رسیده است.

۱۳۹۶/۱۲/۲۲ - ۲۲:۲۳

رویکرد مسئولان فرهنگی در مواجهه با چهارشنبه‌سوری مقابله‌ای بوده است
خبرگزاری شبستان: رییس کمیسیون سلامت و محیط زیست شورای شهر گفت: رویکرد مسئولان فرهنگی در مواجهه با چهارشنبه‌سوری رویکردی مقابله‌ای و رو به خطا بوده است.

۱۳۹۶/۱۲/۲۲ - ۱۰:۴۷

مدیرعامل سازمان آتش نشانی قزوین:
آماده باش ۱۰۰ درصدی نیرو های آتش نشانی در چهارشنبه آخر سال
خبرگزاری شبستان: مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری قزوین از آماده باش ۱۰۰ درصدی نیروهای آتش نشانی در چهارشنبه آخر سال در سطح شهر و ایستگاه های آتش نشانی خبر داد.

۱۳۹۶/۱۲/۲۱ - ۱۱:۰۷

ستاد مدیریت بحران منطقه ۲۰ در آماده باش است/ ۶۰۰ آتش نشان آماده خدمت در جنوب تهران
خبرگزاری شبستان: شهردار منطقه ۲۰ از تمهیدات مدیریت شهری این منطقه در آستانه مراسم های مناسبتی ویژه روزهای چهارشنبه و پنج شنبه پایان سال خبرداد.

۱۳۹۶/۱۲/۲۰ - ۱۵:۱۶

کسی مخالف شادی مردم در چهارشنبه آخر سال نیست/ برخورد پلیس با مخلان نظم و امنیت
خبرگزاری شبستان: فرمانده انتظامی فارس با اشاره به اینکه کسی مخالف شادی مردم در چهارشنبه آخر سال نیست اما با کسانی که بخواهند مخل نظم و امنیت شوند، برخورد می شود، گفت: گشت های محسوس و نامحسوس نیروی انتظامی تقویت شده است.

۱۳۹۶/۱۲/۲۰ - ۱۴:۴۶

بخش عمده اتفاقات چهارشنبه آخر سال به خاطر ترقه های دست ساز است
خبرگزاری شبستان: سرپرست مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی فارس از مردم خواست تا در شب چهارشنبه آخر سال راه را برای خودروهای امدادی باز بگذارند، گفت: بخش عمده مشکلات و اتفاقات رخ داده به خاطر مواد محترقه دست ساز هست.

۱۳۹۶/۱۲/۲۰ - ۱۱:۴۲

جوانان چهارشنبه آخر سال، حادثه ساز نشوند
خبرگزاری شبستان: رئیس کل دادگستری گلستان گفت: احتمال در بازداشت ماندن خطرسازان چهارشنبه آخر سال تا بعد از تعطیلات نوروز وجود دارد.

۱۳۹۶/۱۲/۲۰ - ۰۷:۵۳

برخی سنت های اصیل ایرانی را فراموش کرده و به دنبال سنت چینی رفته اند
خبرگزاری شبستان: معاون پیشگیری از وقوع جرم دادگستری فارس گفت: انفجار ترقه در فرهنگ ایرانیان نبوده است و این بر می گردد به یک فرهنگ چینی، آنچه که سنت های اصیل بوده فراموش شده و متاسفانه برخی در این فضا به سمت های بدون پایه چینی روی آورده اند.

۱۳۹۶/۱۲/۱۹ - ۱۲:۴۷

برخورد دستگاه قضا برای فراخوان دهندگان برگزاری مراسم چهارشنبه آخر سال در «تخت جمشید» و «پاسارگاد»
خبرگزاری شبستان: رئیس دستگاه قضا در فارس با اشاره به اینکه چیزی به نام برگزاری چهارشنبه آخر سال در «پاسارگاد» و «تخت جمشید» نخواهیم داشت، گفت: با فراخوان هایی در خصوص برگزاری چهارشنبه آخر سال در این ۲ نقطه تاریخی برخورد خواهیم کرد.

۱۳۹۶/۱۲/۱۹ - ۱۲:۳۴

كشف ۹۰ هزار مواد محترقه کرمانشاه
خبرگزاری شبستان: جانشین فرمانده انتظامی استان كرمانشاه، از كشف تعداد۹۰ هزار عدد انواع مواد محترقه خبر داد.

۱۳۹۶/۱۲/۱۹ - ۰۹:۴۱

طرح ارتقای امنیت اجتماعی در استان اجرا می شود/ رسیدگی به مشکلات مردم در مساجد
خبرگزاری شبستان: فرمانده نیروی انتظامی استان زنجان با اشاره به اجرای طرح ارتقای امنیت اجتماعی در استان گفت: شهروندان در صورت اطلاع از اماكن توزيع مواد محترقه مراتب را از طريق مركز فوريت‌هاي پليس ۱۱۰ گزارش كنند.

۱۳۹۶/۱۲/۱۷ - ۱۲:۱۳

برپایی رزمایش نوروزی نیروی انتظامی در آستانه آغاز سال نو
خبرگزاری شبستان: جانشین فرمانده نیروی انتظامی استان زنجان از آمادگی نیروی انتظامی برای برپایی رزمایش نیروی انتظامی از ۲۴ اسفند امسال خبر داد.

۱۳۹۶/۱۲/۳ - ۰۸:۲۵