خبرگزاری شبستان

پنج شنبه ۱ فروردین ۱۳۹۸

الخميس ١٤ رجب ١٤٤٠

Thursday, March 21, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه مجمع تشخیص مصلحت نظام
رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام:
عامل اصلی جنایت نیوزیلند جریان اسلامی هراسی است
آیت الله آملی لاریجانی گفت: عامل اصلی جنایات در نیوزیلند، جریان اسلام هراسی است که کشورهای غربی علیرغم ادعاهای حقوق بشری خود، به آن دامن می زنند.

۱۳۹۷/۱۲/۲۵ - ۱۵:۵۹

در پی برگزاری آخرین جلسه مجمع تشخیص مصلحت نظام صورت می گیرد؛
متن بودجه ۹۸ آماده ارسال به رییس جمهوری/حذف بند مربوط به بدهی های مردم به نظام بانکی
مجمع تشخیص مصلحت نظام در جلسه امروز خود که ویژه رسیدگی به اختلاف مجلس و شورای نگهبان در خصوص بودجه۹۸ بود بند مربوط به بدهی های مردم به نظام بانکی از بودجه ۹۸ را حذف کرد و به این ترتیب متن نهایی قانون بودجه آماده ارسال به رییس جمهوری شد.

۱۳۹۷/۱۲/۲۵ - ۱۴:۵۳

قانون بودجه ۱۳۹۸ کل کشور نهایی شد
با تایید یک مورد از سه ایراد باقیمانده شورای نگهبان و حذف آن از بودجه، قانون بودجه سال ۱۳۹۸ کل کشور در جلسه امروز مجمع تشخیص مصلحت نظام نهایی شد.

۱۳۹۷/۱۲/۲۵ - ۱۴:۳۴

آخرین جلسه مجمع تشخیص مصلحت نظام در سال ۹۷ برگزار شد
جلسه مجمع تشخیص مصلحت نظام ، ۲۵ اسفندماه به ریاست آیت الله آملی لاریجانی برگزار شد.

۱۳۹۷/۱۲/۲۵ - ۱۲:۴۸

جلسه مجمع تشخیص مصلحت نظام
جلسه مجمع تشخیص مصلحت نظام به ریاست آیت الله آملی لاریجانی تشکیل جلسه داد.

۱۳۹۷/۱۲/۲۵ - ۱۰:۴۴

۲۵ اسفند ماه انجام می شود
برگزاری نشست فوق العاده مجمع تشخیص برای رفع ایرادات لایحه بودجه ۹۸
از مجموع ایرادات وارد شده از سوی شورای نگهبان به لایحه بودجه ۹۸ برخی در مجلس شورای اسلامی رفع شده اما همچنان سه ایراد باقی مانده است که قرار است ۲۵ اسفندماه در نشست فوق العاده مجمع تشخیص مصلحت نظام مورد بررسی قرار گیرد.

۱۳۹۷/۱۲/۲۴ - ۰۹:۵۷

بررسی لایحه بودجه سال ۹۸ در هیات عالی نظارت مجمع تشخیص مصلحت
هیات عالی نظارت مجمع تشخیص مصحلت نظام، صبح امروز (پنج‌شنبه) شانزدهم اسفند ماه به ریاست آیت الله آملی لاریجانی تشکیل جلسه داد.

۱۳۹۷/۱۲/۱۶ - ۱۴:۳۹

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام :
بیانیه گام دوم راهنمای روشنی برای آینده کشور است
رضایی با بیان اینکه بیانیه گام دوم رهبر انقلاب از مبانی سیاست گذاری کشور محسوب می شود، گفت: بیانیه گام دوم رهبر انقلاب راهنمای خوب و روشنی برای آینده کشور است.

۱۳۹۷/۱۲/۱۳ - ۰۸:۱۴

آیت الله آملی لاریجانی: از آقای رئیس جمهور تعجب می کنم
رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: این سخن که «ده بیست نفر نمی‌توانند برای عموم مردم تصمیم بگیرند» واقعاً سخن مغالطه آمیزی است و تعجب می‌کنم از آقای رئیس جمهور که نسبت به مسائل حقوقی هم مطلع است، چرا اینگونه سخن می‌گوید؟

۱۳۹۷/۱۲/۱۱ - ۲۰:۰۵

تشکیل کمیسیونی برای بررسی توامان پالرمو و CFT
امروز برای چهارمین بار لایحه پالرمو در مجمع تشخیص مصلحت نظام مورد بررسی قرار گرفت و پس از بررسی ها قرار بر این شد کمیسیونی مشترک برای بررسی توامان پالرمو و CFT تشکیل شد.

۱۳۹۷/۱۲/۱۱ - ۱۵:۰۸

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام:
ادامه بررسی پالرمو در مجمع تشخیص مصلحت نظام در سال ۹۸
رضایی با اشاره به بحث و بررسی لایحه پالرمو در مجمع تشخیص گفت: نمایندگان مجلس و دولت به اتفاق آرا ادامه بررسی و تصمیم گیری نهایی در مورد لایحه پالرمو و CFT‌ را به بعد از عید موکول کردند.

۱۳۹۷/۱۲/۱۱ - ۱۴:۴۱

جلسه مجمع تشخیص مصلحت نظام
جلسه مجمع تشخیص مصلحت نظام به‌ریاست آیت‌الله صادق آملی لاریجانی صبح شنبه ۱۱ اسفند ۱۳۹۷ برگزار شد.

۱۳۹۷/۱۲/۱۱ - ۱۲:۳۷

امروز؛ ادامه بررسی لایحه پالرمو در مجمع تشخیص
بررسی لایحه پالرمو برای بار چهارم امروز یازدهم اسفند ماه در دستور کار مجمع تشخیص مصلحت نظام قرار می گیرد.

۱۳۹۷/۱۲/۱۱ - ۰۷:۳۸

رییس مجمع تشخیص مصلحت:
حرکت عظیم مردم ایران تلاش های فریبکارانه آمریکا را خنثی کرد
آیت الله آملی لاریجانی گفت: آمریکایی ها با میلیون ها دلار هزینه و ماه ها صرف وقت تلاش کردند یاس و ناامیدی را به مردم تزریق کنند که با حرکت عظیم مردم در ۲۲ بهمن، این تلاش های فریبکارانه و موذیانه، خنثی شد.

۱۳۹۷/۱۱/۲۷ - ۱۴:۳۳

جلسه تشخیص مصلحت نظام
جلسه بررسی لایحه پالرمو یا لایحه الحاق ایران به کنوانسیون مبارزه با جرایم سازمان‌یافته فراملی در مجمع تشخیص مصلحت نظام به ریاست آیت‌الله آملی لاریجانی آغاز شد.

۱۳۹۷/۱۱/۲۷ - ۱۱:۴۷

امروز؛ ادامه بررسی لایحه پالرمو در مجمع
ادامه بررسی لایحه الحاق به کنوانسیون مبارزه با جرائم سازمان یافته فراملی (پالرمو) در دستور کار امروز مجمع تشخیص مصلحت قرار دارد.

۱۳۹۷/۱۱/۲۷ - ۱۱:۳۷

نباید لحظه ای از توطئه دشمنان غفلت کنیم/دشمن دست آوردها را کم اهمیت نشان می دهد
مصباحی مقدم با بیان اینکه تلاش دشمنان کم اهمیت جلوه دادن دستاوردهای نظام و انقلاب است، گفت: نباید لحظه ای از مکر و توطئه دشمنان غافل باشیم.

۱۳۹۷/۱۱/۲۲ - ۱۸:۰۴

جلسه تشخیص مصلحت نظام
جلسه مجمع تشخیص مصلحت نظام، شنبه ۲۹ دی ماه، به ریاست آیت الله صادق آملی لاریجانی و با حضور اعضای آن برای بررسی قانون (FATF) برگزار شد.

۱۳۹۷/۱۱/۶ - ۱۱:۰۰

خطیب موقت نماز جمعه تهران:
نباید تاکتیک‌های خود را برای دشمن آشکار کنیم
آیت الله صدیقی در مورد قانون FATF گفت: در این قانون دشمن به دنبال آگاهی از اطلاعات مالی ما در داخل و خارج است پس در این جنگ اقتصادی نباید تاکتیک‌های خود را برای دشمن آشکار کنیم لذا خواستاریم مجمع تشخیص مصلحت نظام تصمیمات درستی اتخاذ کند.

۱۳۹۷/۱۱/۵ - ۱۳:۲۴

۶ بهمن، ادامه بررسی لایحه پالرمو در مجمع تشخیص
اعضای مجمع تشخیص مصلحت نظام امروز برای دومین بار لایحه پالرمو را در کمیسیون امنیتی سیاسی این مجمع مورد بررسی قرار دادند که این موضوع به جمع بندی نرسید و قرار شد در جلسه شنبه ششم بهمن ماه مجمع بررسی ها ادامه یابد.

۱۳۹۷/۱۱/۲ - ۱۲:۰۶