خبرگزاری شبستان

دوشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۸

الاثنين ٢٤ جمادى الأولى ١٤٤١

Monday, January 20, 2020

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه طرح جامع گردشگری
فرماندار بهشهر:
تامین مایحتاج عمومی مردم در ماه رمضان و نظارت بر بازار با دقت بیشتری کنترل شود/ارائه کتابچه طرح جامع گردشگری عباس آباد از ضروریات است
خنجری گفت: تامین مایحتاج عمومی مردم در ماه رمضان و نظارت بر بازار با دقت بیشتری کنترل شود و در این بخش تلاش شود تا حداقل فشار به مردم وارد نشود.

۱۳۹۸/۲/۲۹ - ۱۷:۳۹

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گیلان:
ضرورت تدوین طرح جامع گردشگری گیلان/ شورای پژوهشی در حوزه میراث و صنایع دستی تشکیل شود
امیرانتخابی با توجه به ظرفیت این استان در حوزه پژوهش، گفت: شورای پژوهشی و اتاق فکر در سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان راه اندازی شود.

۱۳۹۷/۹/۲۸ - ۱۶:۳۰

شهردار گرگان:
گرگان به ۵۰۰ میلیارد تومان بودجه نیاز دارد/ سند توسعه محلات تدوین می شود
خبرگزاری شبستان: شهردار گرگان گفت: درآمد و بودجه ای که در حال حاضر برای این شهر بسته می شود نسبت به سرانه کشوری فاصه زیادی داشته و در گرگان حداقل به ۵۰۰ میلیارد تومان بودجه نیاز داریم.

۱۳۹۷/۲/۱۱ - ۰۰:۱۱

اختصاص بودجه از ردیف اعتبارات ملی برای تهيه برنامه جامع ساماندهي كوير مرنجاب
خبرگزاری شبستان: معاون سرمایه گذاری و امور طرح های اداره کل میراث فرهنگی استان اصفهان گفت: با اهتمام و پيگيري دكتر اله ياري مديرکل میراث فرهنگی استان اصفهان، رقم قابل توجهي اعتبار براي تهيه برنامه جامع (Master Plan) ساماندهي كوير مرنجاب اختصاص يافت.

۱۳۹۶/۱۲/۹ - ۱۳:۵۴

بخشدار زارچ:
ایجاد طرح جامع گردشگری در بخش زارچ
خبرگزاری شبستان: بخشدار زارچ با اشاره به ثبت ملی آثار زارچ گفت: به منظور ساماندهی گردشگری ما طرح جامع گردشگری در بخش زارچ ارائه می کنیم.

۱۳۹۶/۶/۴ - ۱۲:۵۷

تهیه طرح جامع گردشگری در آران و بیدگل ضروری است
خبرگزاری شبستان:رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان آران وبیدگل گفت: کویر مرنجاب از نقاط کلیدی و ممتاز کویر مرکزی ایران است که سرمایه گذاری در آن اشتغال زایی و پویایی اقتصاد منطقه را به همراه خواهد داشت.

۱۳۹۶/۵/۱۹ - ۱۲:۰۱

استقرار طرح جامع گردشگری لازمه همکاری مسئولان
خبرگزاری شبستان: استقرار طرح جامع گردشگری پس طرح در جلسات سال گذشته به نشست شورای برنامه ریزی استان در سال ۹۴ رسید.

۱۳۹۴/۳/۹ - ۰۰:۴۸

معاون عمرانی استاندار همدان تاکید کرد:
ضرورت طرح جامع گردشگری در استان همدان
خبرگزاری شبستان: معاون عمرانی استاندار همدان ضمن تاکید بر ضرورت طرح جامع گردشگری در استان همدان گفت: این در حالیست که دستگاه های ذی ربط طرح های خود با عنوان گردشگری پیوست کنند.

۱۳۹۳/۱۲/۱۹ - ۱۸:۱۰