خبرگزاری شبستان

یکشنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۹

الأحد ٨ شوّال ١٤٤١

Sunday, May 31, 2020

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه یهود
بیانیه علمای یمن در محکومیت عادی‌سازی رابطه با صهیونیستها
آنها این بازدید را در راستای تلاش برای عادی سازی بین ریاض و رژیم صهیونیستی اعلام کردند.

۱۳۹۸/۱۱/۷ - ۱۰:۳۷

تحسین زن مسلمان بریتانیایی به خاطر دفاع از یک خانواده یهودی
یک زن مسلمان بریتانیایی به دلیل دفاع از خانواده‌ای یهودی که هدف حمله لفظی یک فرد افراط‌گرا قرار گرفته بود، مورد تحسین کاربران در شبکه‌های اجتماعی قرار گرفت.

۱۳۹۸/۹/۶ - ۱۷:۳۷

دفاع یک زن مسلمان از یک خانواده یهودی در لندن
هنگامی که یک فرد متعصب یک خانواده یهودی را با الفاظ و عبارت های موهن خطاب قرار داده بود، یک زن مسلمان شجاعانه وارد عمل شد و وی را از این خانواده دور کرد.

۱۳۹۸/۹/۳ - ۱۴:۵۳

یک استاد حوزه علمیه:
یهودیان امت با ولایت و امام زمان(عج) همراه نیستند/غصب فدک برای جلوگیری از کمک به فقرای شیعه بود
حجت‌الاسلام حلوائیان با بیان‌اینکه یهودیان امت کسانی هستند که با ولایت و امام زمان(عج) ملازمت و همراهی ندارند و ساز خود را می‌زنند، گفت: گرفتن باغ فدک از حضرت زهرا(س) و سایر اموال از ائمه معصومین(ع) با این هدف بود که به فقرای شیعه کمک نشود.

۱۳۹۸/۸/۶ - ۰۹:۱۹

کلاس‌های موساد برای کودکان یهودی
به نوشته مجله کاتالیست از تفریحات عمده کودکان شرکت در کلاس های آموزش کاربرد سلاح در اردوگاه های تابستانی است.

۱۳۹۸/۵/۱۵ - ۱۱:۳۱

مدیرعامل موسسه بهداشت معنوی بیان کرد
ارتباط فراماسونری با یهود/کیفیت رواج جادوگری در اروپا
حجت‌الاسلام عرب گفت: بنی‌اسراییل سنت‌های شیطانی رایج در در مصر را در تبادل با سایر اقوام باستانی تکمیل و در قالب جریانی به نام کابالا تدوین کرد. عرفان یهودی برخاسته از متن تورات نیست، آنها خودشان می گویند این عرفان برگرفته از آموزه‌های شفاهی است.

۱۳۹۸/۳/۱۸ - ۰۸:۵۴

آیت الله طبسی :
حکومت اسرائیل و یهود قبل از ظهور امام عصر نابود می‌شود
استاد حوزه علمیه قم با اشاره به نابودی حکومت یهود قبل از ظهور امام زمان(عج) گفت: رژیم اسرائیل ظلم و جنایات را به آخرین حد رسانده است و با همین کارش ریشه به تیشه خود می زنند و خودشان دارند به دست خودشان ریشه حکومت شان را در می آورند.

۱۳۹۸/۳/۷ - ۱۴:۲۲

«ناگفته های ادیان»//۳
ریشه کابالا و آنچه به نام عرفان به خورد مخاطب می دهند
پژوهشگر فرق و ادیان با اشاره به ریشه جریان های شیطان پرستی و بازتولید آنها در طول تاریخ، گفت: عرفان کابالا با تحریف تورات بسیاری از مباحث را تغییر داده این تحریف هایی که در دین یهود دیده می شود برگرفته از آیین های شیطانی است.

۱۳۹۸/۲/۳ - ۰۹:۳۶

نژادپرستی به سبک نتانیاهو
نخست وزیر رژیم صهیونیستی در اشاره به جمعیت عرب فلسطینی که در سرزمین های اشغالی زندگی می کنند گفت که «اسرائیل» کشور همه شهروندانی که در آن زندگی می کنند،نیست.

۱۳۹۷/۱۲/۲۱ - ۱۹:۲۷

اظهار ارادت شیخ ها به صاحبان یهودی
در تصاویر منتشر شده محمد بن سلمان در کنار محمد بن زاید آل نهیان ولیعهد ابوظبی دیده می شدند که دستبند قرمز آنها بیشتر از سایر سوژه ها مورد توجه بود .

۱۳۹۷/۹/۲۸ - ۱۲:۱۵

«کشور یهود» و گزینه های مقابله با آن؟
«کشور یهود» سرزمین موعود برای ملت «برگزیده»، قانونی که کنست رژیم صهیونیست آن را برای محدود کردن فلسطینی ها تصویب کرد و فلسطینی ها برای مقابله با آن گزینه هایی را بر روی میز قراردادند تا این قانون را به ناکامی بکشانند.

۱۳۹۷/۴/۳۱ - ۰۷:۵۰

امام جمعه بیرجند:
انتقال پایتخت رژیم صهیونیستی به قدس فتنه جدید ترامپ/ اسرائیل تمام دنیا را به زندان تبدیل کرده است
خبرگزاری شبستان: امام جمعه بیرجند با تاکید بر اینکه رد پای کثیف صهیونیست همواره در طول تاریخ در تمام مسائل و جنگ های بین المللی وجود دارد، گفت: نفوذ اسرائیل در امریکا، اروپا و کشورهای اسلامی تمام دنیا را برای مردم به زندان تبدیل کرده است.

۱۳۹۶/۹/۱۷ - ۱۴:۲۲

یک گام دیگر عربستان برای عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی
حضور خاخام های یهودی در کنفرانس «انجمن دنیای اسلام» عربستان سعودی
خبرگزاری شبستان: در چارچوب عادی سازی روابط میان "ریاض" و "تل آویو"، خاخام هاي برجسته و تاثير گذار یهودی در کنفرانس "انجمن دنیای اسلام" عربستان حضور یافتند.

۱۳۹۶/۸/۲۸ - ۱۵:۱۶

شهریار بحرانی تشریح کرد:
تلاش های یهود و ماسون برای ریشه کن کردنِ مذهب
خبرگزاری شبستان: بحرانی در نقد فیلم «سوپر من» به سیر تاریخی تأثیر گذاری یهود در آثار سینمایی اشاره کرد و گفت: از گذشته باطل در یک جبهه بوده و یکدیگر را تأیید کرده و به جلو آمده اند که ریشه های مذهب را از روی زمین بردارند.

۱۳۹۶/۲/۲۳ - ۰۹:۳۸

ترامپ: ماه «می» ماه میراث یهود است
خبرگزاری شبستان: «دونالد ترامپ» با انتشار بیانیه ای ماه می را ماه میراث یهودیان دانست و اعلام کرد: میراث یهودی تاثیر زیادی بر تمدن آمریکا داشته است.

۱۳۹۶/۲/۱۱ - ۱۵:۱۴

عید مساخر بهانه ای برای تجاوز صهیونیست ها
خبرگزاری شبستان: عید "مساخر" یهود به بهانه ای در دست شهرک نشیان صهیونیست برای ابراز اقدامات افراطی، نژاد پرستانه و کینه توزانه علیه مردم بی دفاع فلسطین و تجاوز به الاقصی تبدیل شده است.

۱۳۹۵/۱۲/۲۵ - ۰۸:۲۵

تظاهرات یهودیان آمریکا در محکومیت سیاست های رژیم صهیوینستی
خبرگزاری شبستان: هزاران نفر از یهودیان مخالف با رژیم صهیونیستی، با برپایی تظاهرات مقابل ساختمان سازمان ملل متحد، سیاست های رژیم صهیونیستی در خاورمیانه و اقدامات آن را محکوم کردند.

۱۳۹۵/۷/۲ - ۱۲:۵۰

مقایسه ای میان ادیان الهی/ قرآن،اصل تورات و نزول آن را قبول دارد
خبرگزاری شبستان: مفسر قرآن و نهج البلاغه، گفت: شواهدی وجود دارد که مطالب حقی در تورات بوده؛ حتی نشانه های پیامبر آخر الزمان در تورات بوده است.

۱۳۹۵/۶/۲۰ - ۱۲:۵۹

تلاش سری رژیم صهیونیستی برای به امتلاک درآوردن اموال یهودیان در کشورهای عربی
خبرگزاری شبستان: رژیم صهیوینستی در تلاشی محرمانه قصد دارد با مطرح کردن موضوع دارایی های به جا مانده از یهودیان در کشورهای عربی، قضیه آوراگان فلسطینی پس از جنگ ۱۹۴۸ و مجبور شدن آنها به ترک داریی های خود را به ورطه فراموشی بکشاند.

۱۳۹۵/۴/۲۴ - ۱۸:۲۳

انتظار منجی در ادیان الهی(۱)
تفاوت تعبیر صهیونیست ها با یهود از ظهور منجی آخرالزمان!
خبرگزاری شبستان: یهودیان در طول تاریخ به این مسأله از دریچه ای مذهبی نگریسته، انتظار را یک وظیفه مقدس به شمار آورده‏ اند، تنها پس از ورود صهیونیسم سیاسی به دنیای یهود بود که زاویه نگاه برخی یهودیان به این مسأله عوض شد.

۱۳۹۵/۴/۱۳ - ۰۸:۴۸