خبرگزاری شبستان

چهارشنبه ۲ مرداد ۱۳۹۸

الأربعاء ٢١ ذو القعدة ١٤٤٠

Wednesday, July 24, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه بحران هویت
هشدار امام جمعه بهمئی نسبت به آسیب های فضای مجازی
افروغی گفت: بدترین اعتیاد در جهان، اعتیاد به فضای مجازی است که در شهر ما از این ناحیه دچار آسیب و تهدید جدی هستیم.

۱۳۹۸/۲/۱۲ - ۱۱:۰۴

رسانه‌های بیگانه به دنبال ایجاد بحران هویتی در بین نوجوانان و جوانان هستند
خبرگزاری شبستان: مدیرکل صدا و سیمای مرکز زنجان گفت: اکثر رسانه‌های بیگانه به دنبال ایجاد بحران هویت در بین جوانان هستند و رسالت ما هم باید جذب مخاطب به رسانه‌های داخلی با تغییر شیوه‌ها و نگاه‌ها باشد.

۱۳۹۶/۱۰/۳۰ - ۰۸:۴۸

توسعه شهری بدون توجه به الگوهای بومی گسسته شدن ابعاد هویتی را موجب می شود
خبرگزاری شبستان: رئیس کمیته ملی موزه های ایران گفت: توسعه شهری بدون توجه به الگوهای بومی موجب گسسته شدن و کمرنگ شدن توجه به ابعاد هویتی شهرها و زندگی اجتماعی شهری شده است.

۱۳۹۶/۱/۱۷ - ۱۱:۴۴

بحران هویت در رتبه نخست آسیب های اجتماعی دختران است
خبرگزاری شبستان: معاون سیاسی اجتماعی فرماندار آران و بیدگل گفت: بحران هویت و بهداشت روحی و جسمی بدلیل فقدان نشاط اجتماعی در رتبه نخست آسیب های اجتماعی دختران است.

۱۳۹۵/۸/۱۱ - ۱۰:۱۸

جمال معنوی خداوند متعالی در قرآن کریم تجلی یافته است
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اردبیل گفت: خداوند متعال در درجه خاصی قرآن کریم این کتاب آسمانی را به بندگان خود نازل کرده تا درک مطلب برای آنها آسان باشد و این درک را می رساند که جمال معنوی ربوبیت در قرآن کریم تجلی یافته است.

۱۳۹۴/۱۱/۱۱ - ۰۹:۴۱

چالش‌های ساختاری رژیم صهیونیستی کتاب شد
خبرگزاری شبستان: استمرار بحران هویت در جامعۀ صهیونیستی که بر اثر رویکرد نوسازى اسرائیل بین طبقۀ افراطی این رژیم به وجود آمده، در واقع بحران سنت و مدرنیته در این رژیم غاصب است.

۱۳۹۳/۱۲/۱۸ - ۰۹:۵۷