خبرگزاری شبستان

چهارشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۶

الأربعاء ٢٧ شعبان ١٤٣٨

Wednesday, May 24, 2017

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه مراجع
آیت الله مکارم شیرازی:
ایران با اتکا بر توان خود وابسته هیچ کشوری نمی شود/مبلغان در ماه مبارک رمضان به ترویج قرآن بپردازند
خبرگزاری شبستان: آیت الله مکارم شیرازی با اشاره به سیاست آمریکایی ها گفت: آنها می خواهند که ایران هم وابسته شود اما ما خودمان موشک می سازیم و به هیچ عنوان وابسته نمی شویم و اگر ما هم دنبال آمریکایی ها بودیم الان وابسته آنها می شدیم.

۱۳۹۶/۳/۲ - ۰۷:۴۹

آیت الله سبحانی:
تعطیلی ها در حوزه زیاد است/شورای مدیریت حوزه فکری به حال تعطیلی ها کند
خبرگزاری شبستان: آیت الله سبحانی عنوان داشت: باید طلاب ۱۰ سال در کلاس های درس شرکت کنند اما به دلیل این تعطیلاتی که وجود دارد باید طلاب ۲۰ سال سر کلاس حاضر شوند تا بتوانند مطالب و مفاهیم را به خوبی فرا گیرند.

۱۳۹۶/۳/۱ - ۱۲:۰۶

اخد رای مراجع عظام تقلید
مراجع عظام تقلید در ساعات ابتدایی شروع رای گیری دوازدهمین دوره ریاست جمهوری و پنجمین دوره انتخابات شورا ها آراء خود را به صندوق انداختند . (گزارش در حال تکمیل است )

۱۳۹۶/۲/۲۹ - ۱۰:۴۱

موضع گیری مراجع و علما در آستانه انتخابات سال ۹۶
خبرگزاری شبستان: علما و مراجع تقلید در روزهای منتهی به انتخابات بارها نصایح‌شان را به گوش نامزدها و مردم رساندند.

۱۳۹۶/۲/۲۸ - ۱۴:۵۵

آیت ‌الله سبحانی:
زکات فطره در راه درست مصرف نمی‌شود
خبرگزاری شبستان: آیت ‌الله سبحانی عنوان داشت: زکات فطره در راه درستی مصرف نمی‌شود اگر زکات فطره درست مصرف شود، میزان بسیاری از فقر در کشور از بین خواهد رفت.

۱۳۹۶/۲/۲۷ - ۱۲:۴۲

آيت‌ الله مكارم ‌شيرازي:
نباید به آرامش انتخابات ضربه وارد شود/از کاندیدای خاصی حمایت نکرده ام/آرای سفید، سطح حضور را پایین می آورد
خبرگزاری شبستان: آیت الله مکارم شیرازی گفت: اینکه سخنانی بیان شود که ما نمی ‌توانیم به این و آن رای دهیم پس رای سفید دهیم باید بدانیم که رای سفید سطح حضور در انتخابات را پایین می‌آورد و جزو اوراق حساب نمی‌شود و باطله است.

۱۳۹۶/۲/۲۷ - ۱۲:۱۰

آیت الله علوی گرگانی:
حجاب تنها مخصوص مسلمانان نیست/باید همه جوامع با اهمیت حجاب آشنا شوند
خبرگزاری شبستان: آیت الله علوی گرگانی گفت: حجاب یک نسخه جهان ‌شمول است که می ‌خواهد حریم بین زن و مرد را در جهت حفظ کرامت آنها تضمین کند.

۱۳۹۶/۲/۲۳ - ۱۳:۴۷

آيت ‌الله مكارم‌ شيرازي:
حضور مردم باید پای صندوق های رای، دشمن شکن باشد/مراقب توطئه های دشمن باشیم
خبرگزاری شبستان: آيت ‌الله مكارم‌ شيرازي عنوان داشت: باید حضور مردم در پای صندوق های رای دشمن شکن باشد و باید بدانیم که امنیت و پیشرفت کشور در گرو حضور پرشور مردم پای صندوق های رای است که دشمنان را مایوس می کند.

۱۳۹۶/۲/۲۰ - ۱۱:۵۸

نظرمقام معظم رهبری و مراجع عظام تقلید درخصوص شرایط استطاعت حج امسال
خبرگزاری شبستان: حضرت آيت الله العظمی خامنه ای ولی امر مسلمین درپاسخ به استفتايي درخصوص سوال جمعی از مومنین در رابطه با شرایط استطاعت درحج امسال نظر خود را بیان کردند.

۱۳۹۶/۲/۱۹ - ۲۱:۳۱

آیت ‌الله مکارم شیرازی:
تهاجمات فرهنگی به مکتب تشیع باید با انجام فعالیت های فرهنگی و تبلیغی پاسخ داده شود
خبرگزاری شبستان: آیت الله مکارم شیرازی با اشاره به تهاجمات فرهنگی دشمنان گفت: این تهاجمات به مکتب تشیع باید با انجام فعالیت های فرهنگی و تبلیغی پاسخ داده شود و باید علمای شیعه نسبت به این امور توجه داشته باشند.

۱۳۹۶/۲/۱۴ - ۱۴:۵۳

آیت‌ الله مکارم شیرازی:
فضای مجازی به ابزاری برای سو استفاده و گناه تبدیل شده است
خبرگزاری شبستان: آیت‌ الله مکارم شیرازی با اشاره به گناه و فساد در جامعه گفت: متاسفانه امروزه شرایط فساد از هر دوره ای بیشتر است، امروزه فضاهای مجازی و ابزارهای ارتباطی موجب شده تا سو استفاده های نادرست ایجاد شود.

۱۳۹۶/۲/۱۰ - ۰۷:۴۸

آیت ‌الله مکارم ‌شیرازی:
انتخابات باید دشمن شکن برگزار شود/از هیچ جناحی حمایت نکرده ایم
خبرگزاری شبستان: آیت ‌الله مکارم ‌شیرازی گفت: آبروی حکومت اسلامی باید حفظ شود و امیدواریم که این انتخابات مطابق موازین اسلامی و دشمن شکن انجام شود.

۱۳۹۶/۲/۶ - ۱۱:۴۷

اثرات استمرار به گناه از دیدگاه آيت ‌الله سبحاني
خبرگزاری شبستان: آيت ‌الله سبحاني گفت: ارتکاب به گناه مشکلات بسیاری دارد و استمرار در گناهان کبیره موجب می شود انسان به خداوند و روز قیامت منکر شود.

۱۳۹۶/۲/۶ - ۱۱:۲۲

آیت ‌الله مکارم شیرازی تشریح کرد
جامعه بشری در زمان ظهور امام زمان(عج) چگونه خواهد بود؟
خبرگزاری شبستان: آیت الله مکارم شیرازی گفت: جامعه بشری با حضور امام زمان(عج) ۱۲ برابر پیشرفت می کند و در برخی از روایات آمده که در آن زمان دیگر نیازی به پست و نامه نگاری ها نخواهد بود.

۱۳۹۶/۲/۴ - ۰۷:۴۹

شبستان گزارش می دهد؛
تاکید مراجع بر گسترش حفظ سلامتی در جامعه/زیرمیزی ها در کشورباید به صفر برسد
خبرگزاری شبستان: مراجع عظام تقلید بر گسترش حفظ سلامتی در جامعه تاکید و خواستار حفاظت از طرح تحول نظام سلامت شدند.

۱۳۹۶/۲/۳ - ۰۸:۰۲

آیت الله سبحانی:
زیرمیزی ها در کشور باید به صفر برسد/پیوند خویشاوندی میان فقه و طب وجود دارد
خبرگزاری شبستان: آیت الله سبحانی به طرح تحول نظام سلامت اشاره کرد و گفت: در این زمینه اقدامات خوبی انجام شده اما یکی از مسائل این است که باید زیرمیزی ها در کشور به صفر برسد و از بین برود.

۱۳۹۶/۲/۳ - ۰۷:۵۹

آیت الله مکارم شیرازی:
گسترش فرهنگ پیشگیری در جامعه /ورزش کردن باید همگانی باید شود
خبرگزاری شبستان: آیت الله مکارم شیرازی به اجرای طرح تحول نظام سلامت اشاره کرد و گفت: پیشگیری ارزان، مفید و موثرتر از درمان است.

۱۳۹۶/۲/۳ - ۰۷:۵۷

آیت ‌الله صافی گلپایگانی:
حفظ امنیت جامعه از مهمترین وظیفه حکومت‌هاست
خبرگزاری شبستان: آیت ‌الله صافی گلپایگانی با صدور پیامی به همایش سهم من از آرامش و امنیت بر حفظ گسترده امنیت در جامعه تاکید کرد.

۱۳۹۶/۱/۳۱ - ۱۴:۲۶

آيت‌ الله نوري همداني:
همه باید در برابر قانون تمکین کنند/شرکت در انتخابات وظیفه و تکلیف است
خبرگزاری شبستان: آيت‌ الله نوري همداني با اشاره به تایید صلاحیت ها توسط شورای نگهبان گفت: شورای نگهبان برای تشخیص صلاحیت افراد قانون معین کرده است و کسی نباید در برابر شورای نگهبان و قانون چون و چرا کند.

۱۳۹۶/۱/۳۰ - ۱۴:۰۶

در درس خارج فقه بیان شد
توصیه های آيت‌ الله مكارم ‌شيرازي به کاندیداهای ریاست جمهوری
خبرگزاری شبستان: آيت‌ الله مكارم ‌شيرازي تصریح کرد: کاندیداها در نظام جمهوری اسلامی باید مراقب باشند که وعده دروغ ندهند و عوام فریبی نکنند، چرا که نباید به هر قیمت به پست و مقام رسید.

۱۳۹۶/۱/۳۰ - ۱۱:۳۵