خبرگزاری شبستان

یکشنبه ۲ مهر ۱۳۹۶

الأحد ٣ المحرّم ١٤٣٩

Sunday, September 24, 2017

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه مراجع
انتقاد آیت الله مکارم شیرازی از عملکرد بانک ها/بانک ها عقود اسلامی را رعایت نمی کنند
خبرگزاری شبستان: آیت الله مکارم شیرازی گفت: اگر به عقود اسلامی توجه می شد چرخ های اقتصاد راه می افتاد اما برخی بانکداران سودجو این مسائل و قوانین بانکداری بدون ربا را دور زدند.

۱۳۹۶/۶/۲۲ - ۱۰:۵۰

آیت الله نوری همدانی:
نباید غدیر مظلوم بماند/مسلمانان در برابر کشتار میانمار ساکت نباشند
خبرگزاری شبستان: آیت الله نوری همدانی با اشاره به ویژگی های غدیر گفت: غدیر دارای عظمت فراوانی است و باید این ویژگی ها را روز به روز تبیین کرده و در گسترش آن کوشید.

۱۳۹۶/۶/۱۵ - ۱۳:۳۵

آيت‌ الله مكارم‌ شيرازي:
اجتماع وزرای کشورهای اسلامی در دفاع از مسلمانان میانمار تشکیل شود/غدیر را از مظلومیت باید خارج کرد
خبرگزاری شبستان: آيت‌ الله مكارم‌ شيرازي با اشاره به مشکلات مردم میانمار گفت: انتظار است اجتماع وزرای امور خارجه کشورهای اسلامی در این زمینه تشکیل شده و اقدامی برای آنها انجام شود و باید در اینگونه موارد به طور جدی ورود پیدا کرد و فریاد کشید.

۱۳۹۶/۶/۱۵ - ۱۲:۳۴

آیت ‌الله نوری همدانی:
طلاب و رحانیون همواره در منظر و نگاه مردم هستند/طلاب به فراگیری علوم دینی اهتمام جدی داشته باشند
خبرگزاری شبستان: آیت ‌الله نوری همدانی گفت: روحانیون و طلاب همواره در منظر و نگاه مردم هستند و از این رو باید مراقب اخلاق و رفتار خود باشیم.

۱۳۹۶/۶/۸ - ۱۳:۲۸

مراسم عزاداری شهادت امام محمد باقر(ع) در دفاتر مراجع عظام تقلید در قم
به‌مناسبت سالروز شهادت امام محمد باقرعلیه السلام مراسم عزاداری و سوگواری با حضور مراجع عالیقدر،علماء، اساتید، طلاب، هیئات عزاداری و مردم عزادار، در دفاتر و بیوت مراج عظام برگزار شد.

۱۳۹۶/۶/۷ - ۱۷:۱۹

تاکید آیت الله مکارم شیرازی بر حضور دکتر هاشمی در وزارت بهداشت دولت دوازدهم+فیلم
خبرگزاری شبستان: آیت الله مکارم شیرازی از مراجع عظام تقلید در تماس تلفنی با دکتر هاشمی وزیر بهداشت بر حضور ایشان در کابینه دولت دوازدهم تاکید کرد.

۱۳۹۶/۴/۲۳ - ۱۰:۱۷

آيت‌ الله مكارم شيرازي:
کمیته امداد باید به فکر خودکفایی مددجویان باشد/کمیته امداد نقش مرداب را ندارد
خبرگزاری شبستان: آيت‌ الله مكارم شيرازي با تاکید بر اهمیت خودکفایی مددجویان گفت: باید کمیته امداد همانند استخر آب کشاورزان باشد که آب را برای توزیع در خود نگاه می‌دارد و خروجی داشته باشد و نقش مرداب را ایفا نکند.

۱۳۹۶/۴/۲۲ - ۱۷:۳۱

دیدار سرپرست حجاج ایرانی با آیات عظام مکارم و سبحانی
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی‌فقیه در امور حج و زیارت و سرپرست حجاج ایرانی امروز در قم با آیات عظام مکارم شیرازی و سبحانی دیدار و گفت‌وگو کرد.

۱۳۹۶/۴/۱۷ - ۱۰:۰۳

آیت الله مکارم شیرازی:
برای پست های مدیریتی کشور باید از همه سلایق استفاده کرد/اتحاد تنها با شعار نیست
خبرگزاری شبستان: آیت الله مکارم شیرازی تاکید کرد: همگان بدانند که اتحاد با شعار محقق نمی شود و زمانی اتحاد و وحدت محقق می شود که همه در مدیریت کشور سهم داشته باشند.

۱۳۹۶/۳/۲۷ - ۰۷:۵۵

آیت‌ الله مکارم شیرازی:
کشور را با شعار نمی‌توان اداره کرد/مدیران باید ساده زیست باشند تا درد مردم را بفهمند
خبرگزاری شبستان: آیت‌ الله مکارم شیرازی با تاکید بر ساده زیستی مدیران گفت: چه دلیلی دارد که تمام مدیران کشور در نقاط خاصی از تهران زندگی کرده و از جنوب پایتخت بی خبر باشند؟ باید مدیران ساده زیست بوده تا درد مردم را بفهمند.

۱۳۹۶/۳/۲۶ - ۱۰:۳۰

آیت الله مکارم شیرازی:
آمریکایی ها بعد از حادثه تروریستی در تهران خوشحالی کردند
خبرگزاری شبستان: آیت الله مکارم شیرازی با اشاره به اقدامات آمریکایی ها گفت: آنها بعد از حادثه تروریستی در تهران به جای تسلیت به مردم خوشحالی کردند که این امر نفرت از آنها را چندین برابر کرد.

۱۳۹۶/۳/۲۴ - ۰۴:۵۹

سفر دکتر روحانی به شهر مقدس قم
دکتر حسن روحانی رئیس جمهور در جریان سفراستانی به شهر مقدس قم به زیارت حضرت معصومه (ص) رفت و در ادامه سفر به دیدار با مراجع عظام تقلید خواهد رفت .

۱۳۹۶/۳/۴ - ۱۷:۳۵

سفر رئیس جمهور به قم
خبرگزاری شبستان:رئیس‌جمهور با سفر به قم با برخی علما و مراجع تقلید دیدار و گفتگو می کند.

۱۳۹۶/۳/۴ - ۰۹:۴۴

آیت الله مکارم شیرازی:
ایران با اتکا بر توان خود وابسته هیچ کشوری نمی شود/مبلغان در ماه مبارک رمضان به ترویج قرآن بپردازند
خبرگزاری شبستان: آیت الله مکارم شیرازی با اشاره به سیاست آمریکایی ها گفت: آنها می خواهند که ایران هم وابسته شود اما ما خودمان موشک می سازیم و به هیچ عنوان وابسته نمی شویم و اگر ما هم دنبال آمریکایی ها بودیم الان وابسته آنها می شدیم.

۱۳۹۶/۳/۲ - ۰۷:۴۹

آیت الله سبحانی:
تعطیلی ها در حوزه زیاد است/شورای مدیریت حوزه فکری به حال تعطیلی ها کند
خبرگزاری شبستان: آیت الله سبحانی عنوان داشت: باید طلاب ۱۰ سال در کلاس های درس شرکت کنند اما به دلیل این تعطیلاتی که وجود دارد باید طلاب ۲۰ سال سر کلاس حاضر شوند تا بتوانند مطالب و مفاهیم را به خوبی فرا گیرند.

۱۳۹۶/۳/۱ - ۱۲:۰۶

اخد رای مراجع عظام تقلید
مراجع عظام تقلید در ساعات ابتدایی شروع رای گیری دوازدهمین دوره ریاست جمهوری و پنجمین دوره انتخابات شورا ها آراء خود را به صندوق انداختند . (گزارش در حال تکمیل است )

۱۳۹۶/۲/۲۹ - ۱۰:۴۱

موضع گیری مراجع و علما در آستانه انتخابات سال ۹۶
خبرگزاری شبستان: علما و مراجع تقلید در روزهای منتهی به انتخابات بارها نصایح‌شان را به گوش نامزدها و مردم رساندند.

۱۳۹۶/۲/۲۸ - ۱۴:۵۵

آیت ‌الله سبحانی:
زکات فطره در راه درست مصرف نمی‌شود
خبرگزاری شبستان: آیت ‌الله سبحانی عنوان داشت: زکات فطره در راه درستی مصرف نمی‌شود اگر زکات فطره درست مصرف شود، میزان بسیاری از فقر در کشور از بین خواهد رفت.

۱۳۹۶/۲/۲۷ - ۱۲:۴۲

آيت‌ الله مكارم ‌شيرازي:
نباید به آرامش انتخابات ضربه وارد شود/از کاندیدای خاصی حمایت نکرده ام/آرای سفید، سطح حضور را پایین می آورد
خبرگزاری شبستان: آیت الله مکارم شیرازی گفت: اینکه سخنانی بیان شود که ما نمی ‌توانیم به این و آن رای دهیم پس رای سفید دهیم باید بدانیم که رای سفید سطح حضور در انتخابات را پایین می‌آورد و جزو اوراق حساب نمی‌شود و باطله است.

۱۳۹۶/۲/۲۷ - ۱۲:۱۰

آیت الله علوی گرگانی:
حجاب تنها مخصوص مسلمانان نیست/باید همه جوامع با اهمیت حجاب آشنا شوند
خبرگزاری شبستان: آیت الله علوی گرگانی گفت: حجاب یک نسخه جهان ‌شمول است که می ‌خواهد حریم بین زن و مرد را در جهت حفظ کرامت آنها تضمین کند.

۱۳۹۶/۲/۲۳ - ۱۳:۴۷