خبرگزاری شبستان

یکشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۶

الأحد ٠ ربيع الأوّل ١٤٣٩

Sunday, November 19, 2017

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه مالیات
رئیس سازمان امور مالیاتی کشور:
اخذ ۹۲ میلیارد تومان مالیات در سال ۹۵ از کاشان و آران و بیدگل
خبرگزاری شبستان: در سال ۹۵ در مجموع از کاشان و آران وبیدگل حدود ۹۲ میلیارد تومان مالیات اخذ شده است.

۱۳۹۶/۷/۲۵ - ۰۹:۵۵

مازندرانی ها نیمه نخست امسال حدود ۵میلیارد تومان زکات دادند
خبرگزاری شبستان:مدیر کل کمیته امداد مازندران گفت: مازندرانی ها در نیمه نخست امسال حدود ۵ میلیارد تومان زکات نقدی و غیرنقدی به منظور رفع محرومیت و مشکلات اقشار آسیب پذیر استان پرداخت کردند که این میزان نسبت به مشابه سال گذشته حدود ۳۰ درصد افزایش داشت.

۱۳۹۶/۷/۲۲ - ۱۳:۱۳

بیش از ۴ هزار میلیارد تومان مالیات پرداختی بنیاد مستضعفان
خبرگزاری شبستان: بنیاد مستضعفان اعلام کرد که از سال ۱۳۸۴ تا ۱۳۹۴ بیش از ۴ هزار میلیارد تومان مالیات پرداخت کرده است.

۱۳۹۶/۵/۲۲ - ۱۵:۲۶

تعیین مشوق های مالیاتی برای سرمایه گذاری در شهرک های صنعتی کهگیلویه و بویراحمد
خبرگزاری شبستان: معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری کهگیلویه و بویراحمد گفت: برای رونق تولید و اشتغال مشوق های مالیاتی برای سرمایه گذاری در شهرک های صنعتی وضع شد.

۱۳۹۶/۵/۱۶ - ۱۵:۲۵

ابلاغ ۲۰۸ میلیارد ریال اعتبار از محل مالیات بر ارزش افزوده به استان کهگیلویه و بویراحمد
خبرگزاری شبستان: استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: ۲۰۸ میلیارد ریال از محل اعتبارات مالیات برارزش افزوده برای حوزه ورزش، جوانان و تندرستی به استان ابلاغ شد.

۱۳۹۶/۵/۱ - ۰۷:۵۴

پرداختهای دانشگاهها و مراکز پژوهشی و تحقیقاتی مشمول مالیات با نرخ ۵ درصد می شوند
خبرگزاری شبستان: نمایندگان مجلس مصوب کردند: پرداختهای دانشگاهها و مراکز پژوهشی و تحقیقاتی مشمول مالیات با نرخ ۵ درصد می شوند.

۱۳۹۶/۴/۲۷ - ۱۰:۰۷

گریز مالیاتی باعث تبعیض در جامعه می شود
خبرگزاری شبستان: امام جمعه قم با بیان اینکه گریز مالیاتی باعث تبعیض در جامعه می شود گفت: باید با برنامه ریزی در این خصوص عدالت را برقرار کرد.

۱۳۹۶/۴/۲۶ - ۱۲:۴۶

فرماندار تفت:
پرداخت مالیات در رشد و آبادانی جای جای میهن عزیز اسلامی مشهود و آشکار است
خبرگزاری شبستان: فرماندار تفت با اشاره به اهمیت توجه به پرداخت مالیات گفت: پرداخت مالیات در رشد و آبادانی جای جای میهن عزیز اسلامی مشهود و آشکار است.

۱۳۹۶/۴/۲۶ - ۰۹:۲۰

قانون مالیاتهای مستقیم اصلاح می شود
خبرگزاری شبستان: نمایندگان با کلیات لایحه ای موافقت کردند که در صورت تصویب نهایی آن پرداخت های دانشگاهها مراکز و موسسات آموزش عالی به اشخاص حقیقی و مشمول مالیات مقطوع به نرخ ۵ درصد می شود.

۱۳۹۶/۴/۲۵ - ۱۱:۴۴

فرار مالیاتی آسیب های اجتماعی به همراه دارد
خبرگزاری شبستان:مدیرکل امور مالیاتی استان اصفهان گفت: فرار مالیاتی آسیب های اجتماعی به همراه دارد و از نظر شرعی هم باید پاسخگو باشند.

۱۳۹۶/۴/۲۳ - ۱۹:۵۱

شرکت‌های دانش‌بنیان ملزم به ارایه اظهارنامه مالیاتی هستند
خبرگزاری شبستان:رئیس امور شرکت ها و موسسات دانش بنیان گفت: شرکت‌های دانش‌بنیان ملزم به ارایه اظهارنامه مالیاتی هستند.

۱۳۹۶/۴/۱۸ - ۱۴:۳۹

دولت میزان مالیات را افزایش ندهد/ مدعیان حقوق بشر به بشریت ظلم می کنند
خبرگزاری شبستان:نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اصفهان گفت: دولت میزان و مقدار مالیات را افزایش ندهد بلکه با جلوگیری از فرار مالیاتی تعداد مالیات دهندگان را افزایش دهد.

۱۳۹۶/۴/۱۶ - ۱۷:۰۸

مالیات شرکت های بزرگ می تواند مستقیما برای سازندگی و عمران هزینه شود/به کارگیری نیروهای بومی در اولویت است
خبرگزاری شبستان: استاندارهرمزگان گفت: شرکت های بزرگی در هرمزگان فعالیت می کنند که مالیات آنها می تواند مستقیما در عرصه سازندگی، عمران و آبادانی از جمله در مدرسه سازی، راهسازی و درمان هزینه شود و دستگاه های مسئول باید شرایط این کار را فراهم کنند.

۱۳۹۶/۴/۱۳ - ۱۳:۴۸

مروری بر روزنامه های ۷ تیر:
معافیت مالیاتی برای مناطق محروم نه نهادها/آمادگی بانک های المان برای تامین اعتبار پروژه های اقتصادی ایران
خبرگزاری شبستان:سیف: حجم نقدینگی موسسه های مالی غیر مجاز به ۱۰ درصد کاهش یافت،معافیت مالیاتی برای مناطق محروم نه نهادها،تکمیل طرح توزیع سهام عدالت تا پایان سال،آمادگی بانک های المان برای تامین اعتبار پروژه های اقتصادی ایران از عناوین روزنامه هاست.

۱۳۹۶/۴/۷ - ۰۸:۱۹

بازنگری قانون مالیات برارزش افزوده در مجلس
خبرگزاری شبستان: معاون وزیر اقتصاد و دارایی از بازنگری قانون مالیات بر ارزش افزوده در مجلس خبر داد و گفت: تنها هفت درصد تولید ناخالص کشور به مالیات اختصاص دارد.

۱۳۹۶/۴/۴ - ۰۹:۲۵

مروری بر روزنامه های ۲۸ خرداد:
درخواست اصلاح مالیات جدید مسکن/سیاست آمریکا ترکیب تحریم و ترور است
خبرگزاری شبستان:اسراییل و عربستان در استانه برقراری روابط اقتصادی هستند،اول برنامه ها،دوم انتخاب شهردار،فرمان اتش به شبیخون فرهنگی،۱۰ راهکار خروج از رکود،درخواست اصلاح مالیات جدید مسکن از عناوین روزنامه هاست.

۱۳۹۶/۳/۲۸ - ۱۲:۲۳

هفت هزار و ۲۶۰ میلیارد ریال بودجه عمرانی امسال کهگیلویه و بویراحمد/افزایش چشمگیر بودجه سال جاری
خبرگزاری شبستان: استاندار کهگیلویه و بویراحمد، حجم بودجه امور عمرانی امسال استان کهگیلویه و بویراحمد را هفت هزار و ۲۶۰ میلیارد ریال عنوان و اظهار داشت: افزایش بودجه عمرانی ۹۶ استان نسبت به سال گذشته چشم گیر است.

۱۳۹۶/۳/۲۴ - ۱۶:۱۲

مروری بر روزنامه های ۱۷ خرداد:
فرار ۵۵۰ میلیارد تومانی پزشکان از مالیات/وزارتخانه های ادغامی در دوربرگردان تفکیک
خبرگزاری شبستان:وزیر اطلاعات: تشکیلات اطلاعاتی برای نگیر و نبند است،دروغ های بزرگ درباره سند ۲۰۳۰ ،وزارتخانه های ادغامی در دوربرگردان تفکیک،فرار ۵۵۰ میلیارد تومانی پزشکان از مالیات،هزینه مبادلات بانکی مجددا افزایش می یابد از عناوین روزنامه هاست.

۱۳۹۶/۳/۱۷ - ۰۷:۵۸

مروری بر ورزنامه های ۱۳ خرداد:
مالیات ۱۰ درصدی برای فروش خانه های نوساز/هشدار جدی جمعیتی
خبرگزاری شبستان:مطالبات سپرده گذاران کاسپین تسویه می شود، صیانت دقیق از سپرده های بانکی،حرکت حلزونی اقتصاد بدون نفت،عهد ناگسستنی با امام ورهبری،هشدار جدی جمعیتی،مالیات ۱۰ درصدی برای فروش خانه های نوساز،از عناوین روزنامه هاست.

۱۳۹۶/۳/۱۳ - ۰۸:۳۰

مهم ترین شاخصه یک بودجه خوب، واقعی بودن آن است
خبرگزاری شبستان: معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری کهگیلویه و بویراحمد ضمن تبیین وضعیت قوانین، نظام بودجه ریزی و ضوابط تقسیم آن، گفت: مهم ترین شاخصه یک بودجه خوب واقعی بودن آن است.

۱۳۹۶/۳/۷ - ۱۲:۳۸