خبرگزاری شبستان

شنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۶

السبت ٢٧ شوّال ١٤٣٨

Saturday, July 22, 2017

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه مالیات
پرداختهای دانشگاهها و مراکز پژوهشی و تحقیقاتی مشمول مالیات با نرخ ۵ درصد می شوند
خبرگزاری شبستان: نمایندگان مجلس مصوب کردند: پرداختهای دانشگاهها و مراکز پژوهشی و تحقیقاتی مشمول مالیات با نرخ ۵ درصد می شوند.

۱۳۹۶/۴/۲۷ - ۱۰:۰۷

گریز مالیاتی باعث تبعیض در جامعه می شود
خبرگزاری شبستان: امام جمعه قم با بیان اینکه گریز مالیاتی باعث تبعیض در جامعه می شود گفت: باید با برنامه ریزی در این خصوص عدالت را برقرار کرد.

۱۳۹۶/۴/۲۶ - ۱۲:۴۶

فرماندار تفت:
پرداخت مالیات در رشد و آبادانی جای جای میهن عزیز اسلامی مشهود و آشکار است
خبرگزاری شبستان: فرماندار تفت با اشاره به اهمیت توجه به پرداخت مالیات گفت: پرداخت مالیات در رشد و آبادانی جای جای میهن عزیز اسلامی مشهود و آشکار است.

۱۳۹۶/۴/۲۶ - ۰۹:۲۰

قانون مالیاتهای مستقیم اصلاح می شود
خبرگزاری شبستان: نمایندگان با کلیات لایحه ای موافقت کردند که در صورت تصویب نهایی آن پرداخت های دانشگاهها مراکز و موسسات آموزش عالی به اشخاص حقیقی و مشمول مالیات مقطوع به نرخ ۵ درصد می شود.

۱۳۹۶/۴/۲۵ - ۱۱:۴۴

فرار مالیاتی آسیب های اجتماعی به همراه دارد
خبرگزاری شبستان:مدیرکل امور مالیاتی استان اصفهان گفت: فرار مالیاتی آسیب های اجتماعی به همراه دارد و از نظر شرعی هم باید پاسخگو باشند.

۱۳۹۶/۴/۲۳ - ۱۹:۵۱

شرکت‌های دانش‌بنیان ملزم به ارایه اظهارنامه مالیاتی هستند
خبرگزاری شبستان:رئیس امور شرکت ها و موسسات دانش بنیان گفت: شرکت‌های دانش‌بنیان ملزم به ارایه اظهارنامه مالیاتی هستند.

۱۳۹۶/۴/۱۸ - ۱۴:۳۹

دولت میزان مالیات را افزایش ندهد/ مدعیان حقوق بشر به بشریت ظلم می کنند
خبرگزاری شبستان:نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اصفهان گفت: دولت میزان و مقدار مالیات را افزایش ندهد بلکه با جلوگیری از فرار مالیاتی تعداد مالیات دهندگان را افزایش دهد.

۱۳۹۶/۴/۱۶ - ۱۷:۰۸

مالیات شرکت های بزرگ می تواند مستقیما برای سازندگی و عمران هزینه شود/به کارگیری نیروهای بومی در اولویت است
خبرگزاری شبستان: استاندارهرمزگان گفت: شرکت های بزرگی در هرمزگان فعالیت می کنند که مالیات آنها می تواند مستقیما در عرصه سازندگی، عمران و آبادانی از جمله در مدرسه سازی، راهسازی و درمان هزینه شود و دستگاه های مسئول باید شرایط این کار را فراهم کنند.

۱۳۹۶/۴/۱۳ - ۱۳:۴۸

مروری بر روزنامه های ۷ تیر:
معافیت مالیاتی برای مناطق محروم نه نهادها/آمادگی بانک های المان برای تامین اعتبار پروژه های اقتصادی ایران
خبرگزاری شبستان:سیف: حجم نقدینگی موسسه های مالی غیر مجاز به ۱۰ درصد کاهش یافت،معافیت مالیاتی برای مناطق محروم نه نهادها،تکمیل طرح توزیع سهام عدالت تا پایان سال،آمادگی بانک های المان برای تامین اعتبار پروژه های اقتصادی ایران از عناوین روزنامه هاست.

۱۳۹۶/۴/۷ - ۰۸:۱۹

بازنگری قانون مالیات برارزش افزوده در مجلس
خبرگزاری شبستان: معاون وزیر اقتصاد و دارایی از بازنگری قانون مالیات بر ارزش افزوده در مجلس خبر داد و گفت: تنها هفت درصد تولید ناخالص کشور به مالیات اختصاص دارد.

۱۳۹۶/۴/۴ - ۰۹:۲۵

مروری بر روزنامه های ۲۸ خرداد:
درخواست اصلاح مالیات جدید مسکن/سیاست آمریکا ترکیب تحریم و ترور است
خبرگزاری شبستان:اسراییل و عربستان در استانه برقراری روابط اقتصادی هستند،اول برنامه ها،دوم انتخاب شهردار،فرمان اتش به شبیخون فرهنگی،۱۰ راهکار خروج از رکود،درخواست اصلاح مالیات جدید مسکن از عناوین روزنامه هاست.

۱۳۹۶/۳/۲۸ - ۱۲:۲۳

هفت هزار و ۲۶۰ میلیارد ریال بودجه عمرانی امسال کهگیلویه و بویراحمد/افزایش چشمگیر بودجه سال جاری
خبرگزاری شبستان: استاندار کهگیلویه و بویراحمد، حجم بودجه امور عمرانی امسال استان کهگیلویه و بویراحمد را هفت هزار و ۲۶۰ میلیارد ریال عنوان و اظهار داشت: افزایش بودجه عمرانی ۹۶ استان نسبت به سال گذشته چشم گیر است.

۱۳۹۶/۳/۲۴ - ۱۶:۱۲

مروری بر روزنامه های ۱۷ خرداد:
فرار ۵۵۰ میلیارد تومانی پزشکان از مالیات/وزارتخانه های ادغامی در دوربرگردان تفکیک
خبرگزاری شبستان:وزیر اطلاعات: تشکیلات اطلاعاتی برای نگیر و نبند است،دروغ های بزرگ درباره سند ۲۰۳۰ ،وزارتخانه های ادغامی در دوربرگردان تفکیک،فرار ۵۵۰ میلیارد تومانی پزشکان از مالیات،هزینه مبادلات بانکی مجددا افزایش می یابد از عناوین روزنامه هاست.

۱۳۹۶/۳/۱۷ - ۰۷:۵۸

مروری بر ورزنامه های ۱۳ خرداد:
مالیات ۱۰ درصدی برای فروش خانه های نوساز/هشدار جدی جمعیتی
خبرگزاری شبستان:مطالبات سپرده گذاران کاسپین تسویه می شود، صیانت دقیق از سپرده های بانکی،حرکت حلزونی اقتصاد بدون نفت،عهد ناگسستنی با امام ورهبری،هشدار جدی جمعیتی،مالیات ۱۰ درصدی برای فروش خانه های نوساز،از عناوین روزنامه هاست.

۱۳۹۶/۳/۱۳ - ۰۸:۳۰

مهم ترین شاخصه یک بودجه خوب، واقعی بودن آن است
خبرگزاری شبستان: معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری کهگیلویه و بویراحمد ضمن تبیین وضعیت قوانین، نظام بودجه ریزی و ضوابط تقسیم آن، گفت: مهم ترین شاخصه یک بودجه خوب واقعی بودن آن است.

۱۳۹۶/۳/۷ - ۱۲:۳۸

استان های شرق و غرب کشور طعم توسعه را نچشیده اند
خبرگزاری شبستان: رئیس اتاق بازرگانی ایران، گفت: اگر ایران را عمودی به سه قسمت تقسیم کنیم استان های شرق و غرب کشور در عقب ماندگی کامل ماندند و طعم توسعه را نچشیده اند و توسعه در مرکز کشور بوده است و باید جبران مافات کنیم.

۱۳۹۶/۳/۵ - ۲۰:۱۵

مروری بر روزنامه های ۲ اردیبهشت:
حقوق تا ۲ میلیون تومان از مالیات معاف شد/رقابت ۶ ضلعی برای پاستور
خبرگزاری شبستان:حقوق تا ۲ میلیون تومان از مالیات معاف شد،اتمام حجت انتخاباتی آیت الله هاشمی با مردم،اعتراض فراجناحی به حذف پخش زنده مناظره ها،رقابت ۶ ضلعی برای پاستور از عناوین روزنامه هاست.

۱۳۹۶/۲/۲ - ۰۸:۵۰

با رای مجلس:
قوانین مالیاتی کشور تنقیح می شوند
خبرگزاری شبستان: نمایندگان مجلس شورای اسلامی با کلیات و جزییات طرح تنقیح مالیاتی کشور موافقت کردند.

۱۳۹۶/۱/۳۰ - ۱۰:۰۹

مدیرکل امور اقتصادی و دارایی خراسان جنوبی اعلام کرد:
پيش بيني ۲۴۰ ميليارد تومان درآمد براي خراسان جنوبي در سال جديد
خبرگزاری شبستان: مدیرکل امور اقتصادی و دارایی خراسان جنوبی با تاکید بر اینکه ۸۵ درصد درآمد استان مالیات است، گفت: با رایزنی با نمایندگان مجلس شورای اسلامی میزان درآمد پیش بینی شده برای امسال در خراسان جنوبی ۲۴۰ میلیارد تومان است.

۱۳۹۶/۱/۹ - ۱۵:۱۰

مجلس مصوب کرد:
مراحل بسته بندی و انجماد و خشک کردن خشکبار، از پرداخت مالیات بر ارزش افزوده معاف هستند
خبرگزاری شبستان: نمایندگان مصوب کردند: مراحل بسته بندی و انجماد پاک کردن و خشک کردن خشکبار، از پرداخت مالیات بر ارزش افزوده معاف هستند.

۱۳۹۵/۱۲/۱۱ - ۱۱:۳۱