خبرگزاری شبستان

چهارشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۶

الأربعاء ٠ جمادى الأولى ١٤٣٩

Wednesday, January 17, 2018

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه مالیات
مدیرکل امور مالیاتی کردستان :
​سهم شهرداری های کردستان از مالیات برارزش افزوده ۳۸ میلیارد تومان بود
خبرگزاری شبستان: مدیرکل امور مالیاتی کردستان گفت: سهم ۹ شهرداری استان از مالیات برارزش افزوده در ۹ ماهه امسال ۳۸ میلیارد تومان بوده است.

۱۳۹۶/۱۰/۲۰ - ۱۲:۵۷

فعالیت مجمع خیرین سلامت محدود به ساخت و ساز نباشد
خبرگزاری شبستان: استاندار کهگیلویه و بویراحمد آغاز به کار مجمع خیرین سلامت را مطلوب دانست و گفت: می طلبد این مجمع افقی را برای خود ترسیم کند که تنها محدود به ساخت و ساز نباشد.

۱۳۹۶/۱۰/۱۷ - ۰۹:۰۴

رئیس تعاونی مرزنشینان خراسان‌جنوبی:
مالیات کمر مرزنشینان را شکسته است/ لزوم جلوگیری از تصمیمات خلق الساعه در حوزه مرز
خبرگزاری شبستان: رئیس تعاونی مرزنشینان خراسان‌جنوبی با تاکید بر اینکه بحث مالیات کمر مرزنشینان را در سراسر کشور شکسته است، افزود: متاسفانه برخی قوانین و مقررات ثابت نیستند که در روند کار مرزنشینان وقفه و خسارت مالی ایجاد می‌کنند.

۱۳۹۶/۱۰/۱۴ - ۰۷:۵۸

مروری بر روزنامه های ۲۰ آذر:
چادرهای زلزله زدگان را باد برده/سال گذشته ۱۴ تا ۳۰ هزار میلیارد تومان فرار مالیاتی داشتیم
خبرگزاری شبستان:چادرهای زلزله زدگان را باد برده،رهبر انقلاب: احساس عزت کردم،فقط ۱۰ نفر از ۳۱ بدهکار ۸ هزار میلیاردی بانک سرمایه بازداشت هستند،اولتیماتوم به شرکت گاز،سال گذشته ۱۴ تا ۳۰ هزار میلیارد تومان فرار مالیاتی داشتیم از عناوین روزنامه هاست.

۱۳۹۶/۹/۲۰ - ۱۰:۰۶

شناسایی ۵۱۵ طرح در کهگیلویه و بویراحمد برای واگذاری به بخش خصوصی
خبرگزاری شبستان: استاندار کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه ۵۱۵ طرح و پروژه در استان برای واگذاری به بخش خصوصی شناسائی شده، گفت: باید آن ها سطح بندی شده و مراحل واگذاری آنها آغاز شود.

۱۳۹۶/۹/۲ - ۱۱:۵۵

مالیات؛ چوبی که چرخ صنعت سیستان و بلوچستان را له کرد
خبرگزاری شبستان: اجرای معافیت های مالیاتی و کاهش درصد سهم بیمه پرداختی از سوی کار فرمایان از جمله مواردی است که به گفته بسیاری از سرمایه گذاران و فعالان اقتصادی می تواند نسخه درمان توسعه صنعت و تولید استان باشد.

۱۳۹۶/۸/۳۰ - ۱۱:۱۱

رئیس سازمان امور مالیاتی کشور:
اخذ ۹۲ میلیارد تومان مالیات در سال ۹۵ از کاشان و آران و بیدگل
خبرگزاری شبستان: در سال ۹۵ در مجموع از کاشان و آران وبیدگل حدود ۹۲ میلیارد تومان مالیات اخذ شده است.

۱۳۹۶/۷/۲۵ - ۰۹:۵۵

مازندرانی ها نیمه نخست امسال حدود ۵میلیارد تومان زکات دادند
خبرگزاری شبستان:مدیر کل کمیته امداد مازندران گفت: مازندرانی ها در نیمه نخست امسال حدود ۵ میلیارد تومان زکات نقدی و غیرنقدی به منظور رفع محرومیت و مشکلات اقشار آسیب پذیر استان پرداخت کردند که این میزان نسبت به مشابه سال گذشته حدود ۳۰ درصد افزایش داشت.

۱۳۹۶/۷/۲۲ - ۱۳:۱۳

بیش از ۴ هزار میلیارد تومان مالیات پرداختی بنیاد مستضعفان
خبرگزاری شبستان: بنیاد مستضعفان اعلام کرد که از سال ۱۳۸۴ تا ۱۳۹۴ بیش از ۴ هزار میلیارد تومان مالیات پرداخت کرده است.

۱۳۹۶/۵/۲۲ - ۱۵:۲۶

تعیین مشوق های مالیاتی برای سرمایه گذاری در شهرک های صنعتی کهگیلویه و بویراحمد
خبرگزاری شبستان: معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری کهگیلویه و بویراحمد گفت: برای رونق تولید و اشتغال مشوق های مالیاتی برای سرمایه گذاری در شهرک های صنعتی وضع شد.

۱۳۹۶/۵/۱۶ - ۱۵:۲۵

ابلاغ ۲۰۸ میلیارد ریال اعتبار از محل مالیات بر ارزش افزوده به استان کهگیلویه و بویراحمد
خبرگزاری شبستان: استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: ۲۰۸ میلیارد ریال از محل اعتبارات مالیات برارزش افزوده برای حوزه ورزش، جوانان و تندرستی به استان ابلاغ شد.

۱۳۹۶/۵/۱ - ۰۷:۵۴

پرداختهای دانشگاهها و مراکز پژوهشی و تحقیقاتی مشمول مالیات با نرخ ۵ درصد می شوند
خبرگزاری شبستان: نمایندگان مجلس مصوب کردند: پرداختهای دانشگاهها و مراکز پژوهشی و تحقیقاتی مشمول مالیات با نرخ ۵ درصد می شوند.

۱۳۹۶/۴/۲۷ - ۱۰:۰۷

گریز مالیاتی باعث تبعیض در جامعه می شود
خبرگزاری شبستان: امام جمعه قم با بیان اینکه گریز مالیاتی باعث تبعیض در جامعه می شود گفت: باید با برنامه ریزی در این خصوص عدالت را برقرار کرد.

۱۳۹۶/۴/۲۶ - ۱۲:۴۶

فرماندار تفت:
پرداخت مالیات در رشد و آبادانی جای جای میهن عزیز اسلامی مشهود و آشکار است
خبرگزاری شبستان: فرماندار تفت با اشاره به اهمیت توجه به پرداخت مالیات گفت: پرداخت مالیات در رشد و آبادانی جای جای میهن عزیز اسلامی مشهود و آشکار است.

۱۳۹۶/۴/۲۶ - ۰۹:۲۰

قانون مالیاتهای مستقیم اصلاح می شود
خبرگزاری شبستان: نمایندگان با کلیات لایحه ای موافقت کردند که در صورت تصویب نهایی آن پرداخت های دانشگاهها مراکز و موسسات آموزش عالی به اشخاص حقیقی و مشمول مالیات مقطوع به نرخ ۵ درصد می شود.

۱۳۹۶/۴/۲۵ - ۱۱:۴۴

فرار مالیاتی آسیب های اجتماعی به همراه دارد
خبرگزاری شبستان:مدیرکل امور مالیاتی استان اصفهان گفت: فرار مالیاتی آسیب های اجتماعی به همراه دارد و از نظر شرعی هم باید پاسخگو باشند.

۱۳۹۶/۴/۲۳ - ۱۹:۵۱

شرکت‌های دانش‌بنیان ملزم به ارایه اظهارنامه مالیاتی هستند
خبرگزاری شبستان:رئیس امور شرکت ها و موسسات دانش بنیان گفت: شرکت‌های دانش‌بنیان ملزم به ارایه اظهارنامه مالیاتی هستند.

۱۳۹۶/۴/۱۸ - ۱۴:۳۹

دولت میزان مالیات را افزایش ندهد/ مدعیان حقوق بشر به بشریت ظلم می کنند
خبرگزاری شبستان:نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اصفهان گفت: دولت میزان و مقدار مالیات را افزایش ندهد بلکه با جلوگیری از فرار مالیاتی تعداد مالیات دهندگان را افزایش دهد.

۱۳۹۶/۴/۱۶ - ۱۷:۰۸

مالیات شرکت های بزرگ می تواند مستقیما برای سازندگی و عمران هزینه شود/به کارگیری نیروهای بومی در اولویت است
خبرگزاری شبستان: استاندارهرمزگان گفت: شرکت های بزرگی در هرمزگان فعالیت می کنند که مالیات آنها می تواند مستقیما در عرصه سازندگی، عمران و آبادانی از جمله در مدرسه سازی، راهسازی و درمان هزینه شود و دستگاه های مسئول باید شرایط این کار را فراهم کنند.

۱۳۹۶/۴/۱۳ - ۱۳:۴۸

مروری بر روزنامه های ۷ تیر:
معافیت مالیاتی برای مناطق محروم نه نهادها/آمادگی بانک های المان برای تامین اعتبار پروژه های اقتصادی ایران
خبرگزاری شبستان:سیف: حجم نقدینگی موسسه های مالی غیر مجاز به ۱۰ درصد کاهش یافت،معافیت مالیاتی برای مناطق محروم نه نهادها،تکمیل طرح توزیع سهام عدالت تا پایان سال،آمادگی بانک های المان برای تامین اعتبار پروژه های اقتصادی ایران از عناوین روزنامه هاست.

۱۳۹۶/۴/۷ - ۰۸:۱۹