خبرگزاری شبستان

دوشنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۸

الاثنين ١٧ ذو الحجّة ١٤٤٠

Monday, August 19, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه پول ملی
رییس کنفدراسیون صادرات مطرح کرد:
تسهیل نقل و انتقال پول و عملیات حسابداری با حذف صفر از پول ملی
لاهوتی با بیان اینکه حذف چهار صفر از پول ملی تاثیری بر افزایش قدرت خرید مردم یا کاهش تورم ندارد، گفت: با این حال حذف صفر به تسهیل نقل و انتقال پول و عملیات حسابداری کمک می‌کند.

۱۳۹۸/۵/۲۵ - ۱۳:۲۸

به دنبال تصویب حذف چهار صفر از پول ملی
بوی اسکناس تو
فرآیند حذف صفر از پول ملی یک فرآیند زمان‌بر است که باید در کنار یکسری از برنامه‌های اصلاحی دیگر بالاخص برنامه‌ مدونی برای کنترل تورم قرار گیرد تا آثار مثبت آن در اقتصاد ایران ظاهر شود.

۱۳۹۸/۵/۱۱ - ۱۰:۳۵

روزنامه های ۱۰ مرداد گیلان:
تغییر کاربری زمین‌ها در سایه قانون/حال اقتصاد خوب می شود؟
« احداث بیش از هزار واحد مسکونی ارزان قیمت در گیلان»، « ثبات شرایط اقتصادی چشم انداز بهتری برای تولیدکنندگان ایجاد می‌کند»، « حال اقتصاد خوب می شود؟» و «تغییر کاربری زمین‌ها در سایه قانون» از عناوین روزنامه های امروز (۱۰ مرداد) گیلان است.

۱۳۹۸/۵/۱۰ - ۰۹:۵۰

مروری بر روزنامه های ۳ تیر:
قول می دهم ارزش پول ملی را تقویت کنم/چادر در منگنه مافیا و مسئولان
چادر در منگنه مافیا و مسئولان، همتی:قول می دهم ارزش پول ملی را تقویت کنم ، گذرنامه گردشگران خارجی مهر نمی خورد،چادر در منگنه مافیا و مسئولان، فشار اقتصادی روی شانه درمان از عناوین روزنامه هاست.

۱۳۹۸/۴/۳ - ۰۸:۰۵

بانک مرکزی به دنبال تقویت ارزش پول ملی/افزایش اعتبار به دستورعالی ترین مقام کشور
بانک مرکزی به عنوان نهاد مسئول برای حفظ ارزش پول ملی اقداماتی را انجام داده است و رئیس کل بانک مرکزی به تازگی از دستور مقام معظم رهبری برای تقویت هر چه بیشتر ارزش پول ملی خبر داده و اعلام کرده است که: «ایشان بر اهمیت استقلال بانک مرکزی تاکید کردند.»

۱۳۹۷/۹/۱۹ - ۰۸:۵۸

ذخیره ۳۰۰ تنی طلا پشتوانه پول ملی
با وجودی که ایران جزو کشورهای مطرح در زمینه تولید طلا محسوب نمی‌شود اما کشورمان رتبه ۵۴ تولید طلا را در جهان در اختیار دارد و ۳۰۰ تن ذخایر قطعی طلای کشورمان پشتوانه خوبی برای دولت و پول ملی است.

۱۳۹۷/۹/۵ - ۱۰:۰۰

وزیر امور اقتصادی و دارایی در جلسه شورای گفت و گو:
حفظ ارزش پول ملی، دفاع از هویت ایرانی است
دژپسند وزیر با اشاره به تهدیدات رییس جمهور آمریکا مبنی بر انسداد راه ورود ارز به ایران به منظور ضربه زدن به نظام تاکید کرد: با این اوصاف معتقدم حفظ ارزش ریال، نه تنها یک مکانیسم اقتصادی، بلکه دفاع از هویت ملی تک تک ما است.

۱۳۹۷/۸/۱۵ - ۱۶:۳۴

تغییرات اسکناس های ایرانی (+عکس)
خبرگزاری شبستان: حذف نماد انرژی هسته ای از اسکناس ۵ هزارتومانی خبرساز شد تا منتقدان از دولت این سوال را داشته باشند که چرا در بحبوحه مذاکرات هسته ای باید این کار انجام شود؟ رابطه بین دولت ها و اسکانس چیست؟ 

۱۳۹۳/۱۲/۱۳ - ۱۳:۵۲