خبرگزاری شبستان

چهارشنبه ۱ خرداد ۱۳۹۸

الأربعاء ١٧ رمضان ١٤٤٠

Wednesday, May 22, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه فارابی
جشنواره فیلم نوجوان گامی در راستای شناخت آینده ایران/شهر ابن سینا به شور و شوق جشنواره بالید
خبرگزاری شبستان:مدیرعامل بنیاد سینمایی فارابی  در همدان گفت: جشنواره فیلم نوجوان همِدان زمینه‌ای برای شناخت استعدادهای نوجوان و گامی در راستای شناخت آینده ایران است.

۱۳۹۴/۷/۹ - ۰۹:۰۲

مدیرعامل بنیاد سینمایی فارابی عنوان کرد:
حضوربنیاد سینمایی فارابی با۶۵ عنوان کتاب در جشنواره فیلم نوجوان
خبرگزاری شبستان:رئیس بنیاد سینمایی فارابی گفت: انتشارات بنیاد سینمایی فارابی در بیست و نهمین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های نوجوانان با ۶۵ عنوان کتاب حضور دارد.

۱۳۹۴/۷/۸ - ۱۲:۰۱

رییس فرهنگستان هنر:
اصل هستی از نیستی به بار می نشیند و نیستی کیمیا است
خبرگزرای شبستان: هر کس به جایی رسیده از نیستی است! شاید در این روزگار که هستی کاذب گریبان ما را گرفته، دعوت به نیستی دعوت خوبی نباشد، چرا که نیستی را در دایره مرگ و زندگی تجربه می‌کنیم.

۱۳۹۳/۱۲/۱۸ - ۱۴:۴۷

مدیر عامل انتشارات سروش:
اندیشه اسلامی با هنر قرابتی ناگسستنی دارد
خبرگزاری شبستان: اندیشه اسلامی و سلوک دینی ما با هنر قرابتی ناگسستنی دارد و هنری که انسان را در مسیر انسان سازی هدایت کند، با دین عجین است.

۱۳۹۳/۱۲/۱۸ - ۱۱:۴۶

فارابی و فلسفه هنر دینی در بوته نقد و بررسی
خبرگزاری شبستان: نشست بررسی کتاب فارابی و فلسفه هنر دینی به میزبانی انتشارات سروش برگزار می شود.

۱۳۹۳/۱۲/۱۲ - ۱۱:۲۶