خبرگزاری شبستان

جمعه ۴ مهر ۱۳۹۹

الجمعة ٧ صفر ١٤٤٢

Friday, September 25, 2020

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه مدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران
مدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران
۳۰ درصد از مدارس شهرتهران تخریبی است
فولادوند گفت:۳۰ درصد از مدارس شهرتهران تخریبی است و نیاز به ۲۲ هزار کلاس درس جدید داریم تا تراکم به استاندارد کشوری برسد و فضای تخریبی و نیاز به مقاوم سازی بازسازی شود.

۱۳۹۹/۶/۱۸ - ۱۳:۲۷

مدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران
خانواده ها تخلفات مدارس را گزارش دهند
فولادوند گفت: خانواده ها از تخلفات مدارس گزارش دهند تا بررسی شود البته امسال میزان شکایت از مدارس دولتی توسط خانواده ها نسبت به سال گذشته کاهش یافته است.

۱۳۹۸/۶/۲۰ - ۱۰:۲۸

تحصیل یک میلیون و ۱۰۰ هزار دانش آموز در پایتخت
خبرگزاری شبستان:مدیر کل آموزش و پرورش شهر تهران گفت: تعداد یک میلیون و ۱۰۰ هزار دانش آموز در شهر تهران تحصیل می کنند که ۹۰۰ هزار نفر در مدارس دولتی و ۲۰۰ هزار نفر در مدارس غیردولتی هستند.

۱۳۹۶/۶/۲۷ - ۱۳:۳۵

در گفتگو با شبستان مطرح شد:
۳۷ درصد مدارس هوشمند هستند
خبرگزاری شبستان:مدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران گفت: ۳۷ درصد مدارس کشور مجهز به تجهیزات هوشمند سازی هستند و سال آینده تلاش می کنیم تا سیاست هوشمند سازی مدارس را ارتقا دهیم.

۱۳۹۳/۱۲/۱۲ - ۱۳:۱۰