خبرگزاری شبستان

شنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۸

السبت ١٤ شعبان ١٤٤٠

Saturday, April 20, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه خیرین
تلاش برای اشتغال بهبود یافتگان از مواد مخدر و جذب مشارکت خیرین در دستور کار قرار گیرد
نظری گفت: تشکل های مردم نهاد، دستگاه های تخصصی و اقتصادی همکاری و هماهنگی لازم را در اشتغال بهبود یافتگان از اعتیاد در سالی که به نام رونق تولیدنام گذاری شده در برنامه کاری خود قرار دهند.

۱۳۹۸/۱/۲۹ - ۱۳:۴۲

جانشین سازمان بسیج مستضعفین خبرداد:
تخریب ۲۰هزار واحد مسکونی از سیل اخیر در کشور
سردار سپهر از خسارت ۲۰هزار واح دمسکونی از سیل اخیر در کشور خبر داد و گفت: از مجموع واحدهای مسکونی خسارت دیده، ۱۶ -۱۷ هزار واحد مسکونی به تعمیر ۱۰ - ۶۰ درصد نیاز دارد.

۱۳۹۸/۱/۲۷ - ۰۹:۲۶

اعلام آمادگی خیرین کهگیلویه و بویراحمد جهت واگذاری منازل مسکونی به سیل‌ زدگان
مظاهری گفت: تعدادی از خیرین هم استانی برای واگذاری منازل مسکونی خود به سیل‌ زدگان خوزستان و لرستان به مدت یک سال اعلام آمادگی کرده‌ اند.

۱۳۹۸/۱/۲۴ - ۱۳:۲۹

مدیرکل بیناد مسکن گیلان:
کمک نقدی بیش از ۳ هزار میلیون ریالی به حساب ۱۰۰ امام در گیلان
اکبرزاده از کمک بیش از ۳ هزار میلیون ریال به حساب ۱۰۰ امام خمینی ( رحمة الله علیه) در گیلان طی یک سال گذشته خبر داد.

۱۳۹۸/۱/۲۴ - ۱۲:۱۳

فرماندار سربیشه:
از ظرفیت خیرین مدرسه ساز برای توسعه مباحث نوین استفاده شود
فلاحی فر با بیان اینکه از ظرفیت خیرین مدرسه ساز برای توسعه مباحث نوین استفاده شود، گفت: خیرین مدرسه ساز در راستای بحث کیفیت سازی به موضوعاتی همچون ارتفای سطح علمی دانش آموزان، آزمایشگاه های مدارس، کارگاه های تخصصی مدارس و غیره بپردازند.

۱۳۹۸/۱/۲۰ - ۰۸:۳۱

مدیر کل بهزیستی استان اردبیل:
کمک های مردمی بهزیستی استان اردبیل به مناطق سیل زده کشور ارسال می شود
ستاری از ارسال کمک های مردمی بهزیستی استان به مناطق سیل زده کشور خبر داد و گفت: کمک های حمایتی از معلولان و مددجویان سیل زده از اولویت های کمک های ارسالی است.

۱۳۹۸/۱/۱۹ - ۱۱:۱۷

مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس خراسان جنوبی اعلام کرد:
کسب رتبه دوم خراسان جنوبی در جشنواره های خیرین مدرسه ساز کشور
بیکی گفت: خراسان جنوبی رتبه دوم کشوری در ارزیابی جشنواره خیرین مدرسه ساز را کسب کرد.

۱۳۹۸/۱/۱ - ۰۸:۵۷

عضو مجمع خیرین مدرسه ساز خراسان جنوبی:
کمیپن های مدرسه سازی در کشور راه اندازی شود
طاهری گفت: خیرین می توانند از طریق یک کمپین با کمک ورزشکاران و هنرمندان و با حمایت آموزش و پرورش، کمک های مردمی را جمع آوری و در نهایت یک مدرسه با نام همان کمپین احداث کنند.

۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۰۸:۲۹

کمک هشت میلیارد تومانی حامیان به ایتام کهگیلویه و بویراحمد
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (رضوان الله تعالی علیه) کهگیلویه و بویراحمد گفت: حامیان طرح اکرام ایتام و محسنین این نهاد هشت میلیارد و ۱۵۳ میلیون تومان در ۱۱ ماهه سال جاری به فرزندان معنوی خود کمک کردند.

۱۳۹۷/۱۲/۱۹ - ۱۴:۱۷

ضرورت مشارکت خیرین در پشتیبانی از اردوهای راهیان نور
مسئول اردوی راهیان نور استان کرمان پیشنهاد داد: برای رفع یکسری کمبودهای امکاناتی و ایجاد زمینه خدمات دهی شایسته تر به زائران راهیان نور، خیرین به این موضوع ورود کنند تا باقیات الصالحاتی از خود بر جای بگذارند.

۱۳۹۷/۱۲/۱۲ - ۰۹:۳۹

رئیس دانشگاه فنی و حرفه ای مازندران:
پروژه های نیمه تمام دانشگاه فنی و حرفه ای مازندران نیازمند توجه خیرین است
حیاتی با اشاره به مشکلات پیش روی دانشگاه فنی و حرفه ای و حرکت کشور به سمت رشته های مهارتی ، گفت: حضور خیرین در این عرصه برای تقویت دانشگاه فنی و حرفه ای ضروری و حیاتی است.

۱۳۹۷/۱۲/۴ - ۲۱:۵۹

حمایت ایرانیان خارج از کشور از ۷۰۰۰ هزار یتیم تحت حمایت کمیته امداد
مدیر تعامل با خیرین خارج از کشور گفت: سه هزار نفر از ایرانیان خارج از کشور حمایت از هفت هزار نفر از ایتام و فرزندان محسنین کمیته امداد کشور را برعهده‌ دارند.

۱۳۹۷/۱۱/۳۰ - ۱۳:۵۷

۱۲ هزار دانش‌ آموز و دانشجوی مددجو چشم‌ انتظار حمایت نیکوکاران هستند
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (رضوان الله تعالی علیه) کهگیلویه و بویراحمد گفت: ۱۲ هزار دانش‌ آموز و دانشجوی تحت حمایت کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد چشم‌ انتظار کمک‌ های خیرین و نیکوکاران در جشن نیکوکاری امسال هستند.

۱۳۹۷/۱۱/۲۹ - ۱۴:۱۸

با کمک ۵میلیارد ریالی خیرین:
احداث ساختمان امامزاده سیدرضا(ع) جویبار آغاز شد
طی مراسمی با حضور مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران کلنگ احداث ساختمان آستان مقدس امامزاده سیدرضا(ع) روستای آیت شهرستان جویبار با کمک ۵میلیارد ریالی خیرین برزمین زده شد.

۱۳۹۷/۱۱/۲۴ - ۱۰:۱۷

ششمین جشنواره خیرین و واقفین دانشگاه تهران برگزار می‌شود
ششمین جشنواره خیرین و واقفین دانشگاه تهران با هدف ترویج فرهنگ ارزشمند دینی، ملی وقف و نیکوکاری برای توسعه علم و فناوری در کشور و به منظور تکریم خیرین برگزار می شود.

۱۳۹۷/۱۱/۱۰ - ۰۹:۵۹

اعزام ۱۰ هزار و ۶۶۴ مددجوی کهگیلویه و بویراحمدی به اردوهای زیارتی و سیاحتی
مدیرکل کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد گفت: از ابتدای سال ۹۵ تاکنون۱۰ هزار و ۶۶۴ نفر از مددجویان این نهاد در قالب اردوهای زیارتی و سیاحتی به عتبات عالیات و مشهد مقدس اعزام‌ شده‌ اند.

۱۳۹۷/۱۱/۷ - ۱۵:۲۸

مدیرعامل موسسه خیریه امدادگران عاشورایی خراسان جنوبی خبر داد:
۷۰۰ بیمار سرطانی و صعب العلاج تحت حمایت موسسه خیریه امدادگران عاشورایی
حاج آبادی با بیان اینکه ۵۳ میلیون تومان از طرف مقام معظم رهبری به خیریه امدادگران عاشورایی استان کمک شده است، گفت: در حال حاضر ۵۲۹ بیمار مبتلا به بیماری های صعب العلاج و ۱۷۲ بیمار سرطانی در استان تحت حمایت موسسه خیریه امدادگران عاشورایی هستند.

۱۳۹۷/۱۱/۴ - ۱۴:۵۵

کمیته امداد در حد توان از خانواده‌ های نیازمند حمایت می‌ کند
مدیرکل کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به اینکه امکانات کمیته امداد محدود است، گفت: در خصوص معیشت مددجویان تا آنجایی که امکانات کمیته امداد جوابگو باشد، به مددجویان تحت حمایت کمک می‌ شود.

۱۳۹۷/۱۱/۳ - ۲۳:۵۴

استاندار کهگیلویه و بویراحمد عنوان کرد:
ضرورت انطباق نظام آموزشی با نیازمندی‌ های جامعه
استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: دیگر نباید به دنبال آموزش تولید یقه سفید باشیم، بلکه باید نظام آموزشی با نیازهای امروز جامعه منطبق شود.

۱۳۹۷/۱۰/۳۰ - ۲۱:۱۵

اعلام آمادگی همکاری صدا و سیما با کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد/۴۲ هزار نفر تحت پوشش کمیته امداد
مدیرکل کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به اینکه ۴۲ هزار خانوار با جمعیت بیش از ۱۰۰ هزار نفر تحت حمایت این نهاد هستند، گفت: از این تعداد، ۱۳ هزار و ۵۰۰ خانوار به دلیل شرایط اقتصادی حاکم بر جامعه در یک ‌ماهه اخیر به چرخه حمایتی اضافه شده اند.

۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۳:۲۵