خبرگزاری شبستان

جمعه ۳۰ فروردین ۱۳۹۸

الجمعة ١٣ شعبان ١٤٤٠

Friday, April 19, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه نیروگاه اتمی بوشهر
نیمه دوم اردیبهشت، آغاز فعالیت مجدد نیروگاه اتمی بوشهر
فعالیت نیروگاه اتمی بوشهر که از ۷ اسفند ماه سال گذشته برای تعویض سوخت و تعمیرات مورد نظر و اورهال متوقف شد از نیمه دوم اردیبهشت ماه آغاز می شود.

۱۳۹۸/۱/۱۴ - ۱۶:۲۰

تولید ۷.۱ میلیارد کیلووات ساعت برق در سال جاری از سوی نیروگاه اتمی بوشهر
واحد یکم نیروگاه اتمی هزار مگاواتی بوشهر از سال ۹۰ تا پایان بهار ۹۷ به میزان ۳۰ هزار میلیون کیلووات ساعت برق تولید کرد و امسال ۷.۱ میلیارد کیلووات ساعت برق تولید و به شبکه سراسری تحویل داده است.

۱۳۹۷/۱۲/۲ - ۰۹:۳۲

محمد احمدیان خبرداد:
آغاز عملیات اجرایی ۲ واحد نیروگاهی ۱۰۵۷مگاواتی برق هسته ای در بوشهر
خبرگزاری شبستان: معاون نیروگاهی سازمان انرژی اتمی ایران گفت: عملیات اجرایی ۲ واحد نیروگاهی ۱۰۵۷مگاواتی برق هسته ای در استان بوشهر آغاز شده است.

۱۳۹۷/۱/۲۲ - ۱۶:۳۵

آخرین گزارش تولید برق هسته ای در ۹ ماهه اول سال ۹
خبرگزاری شبستان: نيروگاه اتمي بوشهر در نه ماهه اول سال ۱۳۹۶ حدود ۶۲۰۸ ميليون كيلووات ساعت برق توليد كرده و به ميزان ۵۶۶۰ ميليون كيلووات ساعت به شبكه برق سراسري تحويل داده است.

۱۳۹۶/۱۰/۲۷ - ۰۷:۵۵

پروژه ۲ میلیون دلاری امنیت هسته ای ایران ‌آغاز شد
خبرگزاری شبستان: جمهوری اسلامی ایران و اتحادیه اروپایی پروزه دو میلیون و هشتاد و سه هزار دلاری امنیت هسته ای را آ‌غاز کرده اند. این نخستین همکاری امنیت هسته ای میان تهران و بروکسل است که با حضور رئیس انگلیسی امنیت هسته ای اتحادیه اروپا کلید خورد.

۱۳۹۶/۴/۲۵ - ۰۹:۰۵

گام به گام تا تکمیل واحد دوم نیروگاه اتمی بوشهر
خبرگزاری شبستان: روس اتم همکاری خود با ایران برای ساخت واحد دوم نیروگاه اتمی بوشهر را آغاز کرده اند و تاکنون اقدامات فراوانی در این زمینه انجام شده است و مسئولان این شرکت اعلام کرده اند که کار ساخت واحد دوم نیروگاه اتمی بوشهر با موفقیت جریان دارد.

۱۳۹۶/۲/۱۴ - ۰۸:۵۸

سوخت سوم نیروگاه بوشهر در راه
خبرگزاری شبستان: گروهی از کارشناسان ایران محموله سوخت اتمی در نظر گرفته شده برای انتقال به نیروگاه بوشهر را در مجموعه تولید سوخت هسته ای وابسته به روس اتم بررسی کردند.

۱۳۹۵/۷/۲۹ - ۱۶:۴۲

شبستان گزارش می دهد:
نیروگاه دوم بوشهر راه افتاد
خبرگزاری شبستان: با اقدامات روس اتم و حضور مقامات کشورمان از صبح امروز نیروگاه دوم بوشهر احداث شد.

۱۳۹۵/۶/۲۰ - ۱۳:۰۴

روسیه ۲۰ شهریور کلنگ نیروگاه را در بوشهر به زمین می کوبد
خبرگزاری شبستان: شرکت روس اتم روسیه قرار است که ۲۰ شهریور ساخت نیروگاه اتمی بوشهر ۲ را کلید بزند.

۱۳۹۵/۶/۱۶ - ۱۷:۲۷

روسیه آب سنگین ایران را می خرد
خبرگزاری شبستان: روسیه قصد دارد همانند ایالات متحده آمریکا بر اساس توافق اتمی بخشی از آب سنگین تولیدی نیروگاه اراک را بخرد.

۱۳۹۵/۳/۱۱ - ۰۷:۰۴

برق نیروگاه اتمی بوشهر در بورس
خبرگزاری شبستان:یکی از اقداماتی که در این نیروگاه انجام می شود؛ تولید برق است و به تازگی برق نیروگاه اتمی بوشهر به عنوان کالای مشابه و سی و پنجمین عرضه‌کننده برق در تابلو برق بورس انرژی ایران پذیرش شد.

۱۳۹۵/۲/۱۵ - ۰۷:۰۴

تا ۲۰۲۶ ایران ۹ نیروگاه هسته ای نیاز خواهد داشت
خبرگزاری شبستان: جمهوری اسلامی ایران قصد دارد استفاده از انرژی اتمی را در کارزار انرژی خود افزایش دهد. 

۱۳۹۴/۱۲/۲۲ - ۰۷:۳۶

همکاری سازمان انرژی اتمی ایران درآموزش نیروهای جویای کار جوان استان بوشهر
خبرگزاری شبستان: مدیرعامل شرکت تولید و توسعه انرژی اتمی ایران، با اشاره به امضا تفاهم نامه با فنی و حرفه ای گفت: سازمان انرژی اتمی ایران درآموزش نیروهای جویای کار جوان استان بوشهر همکاری می کند.

۱۳۹۴/۳/۲۷ - ۱۴:۳۵

بازدید نمایندگان مجلس شورای اسلامی از نیروگاه اتمی بوشهر
خبرگزاری شبستان: جمعی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی از نیروگاه اتمی بوشهر بازدید و از نزدیک در جریان روند کار ان قرار گرفتند.

۱۳۹۴/۲/۷ - ۱۳:۵۴

در حمایت از تیم مذاکره کننده هسته ای؛
ایجاد حلقه حمایت دانش آموزان بوشهری به دور نیروگاه اتمی بوشهر
خبرگزاری شبستان: همزمان با بیستم فروردین روز ملی فناوری هسته ای جمعی از دانش آموزان بوشهر در حمایت از تیم مذاکره کننده هسته ای به دور نیروگاه اتمی بوشهر زنجیره انسانی تشکیل دادند.

۱۳۹۴/۱/۲۰ - ۱۱:۰۲

نتایج مذاکرات هسته ای در توسعه نیروگاه بوشهر موثر است
خبرگزاری شبستان: استاندار بوشهر با اشاره به اینکه بوشهر قطب انرژی و فناوری هسته‌ای در کشور گفت: با نتایج به دست آمده در مذاکرات هسته‌ای، قطعا توفیقات بیشتری در توسعه نیروگاه اتمی بوشهر ایجاد می‌شود.

۱۳۹۴/۱/۲۰ - ۱۱:۰۰

اجرا رزمایش پرتویی با رمز «یا محمد رسول الله (ص)» در نیروگاه اتمی بوشهر
خبرگزاری شبستان: فرمانده پدافند غیرعامل کشور گفت: سومین مانور جامع مقابله با شرایط اضطراری و حوادث پرتوی با رمز «یا محمد رسول الله (ص)» در نیروگاه اتمی بوشهر اجرا شد.

۱۳۹۳/۱۲/۹ - ۱۷:۲۹

آغاز رزمایش پدافند پرتویی در بوشهر/ اجرا سناریوهای مختلف در شعاع پنج کیلومتری نیروگاه اتمی
خبرگزاری شبستان: رزمایش پرتویی در بوشهر با حضور یک هزار نفر از شرکت کنندگان در شعاع پنج کیلومتری نیروگاه اتمی بوشهر آغاز شده است.

۱۳۹۳/۱۲/۹ - ۱۱:۰۲