خبرگزاری شبستان

شنبه ۵ بهمن ۱۳۹۸

السبت ٢٩ جمادى الأولى ١٤٤١

Saturday, January 25, 2020

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه نیروی دریایی
امام جمعه گرگان:
دانش همانند ایمان باید وارد زندگی انسان شود
خبرگزاری شبستان: امام جمعه گرگان با اشاره به نقش علم در توسعه کشور، تاکید کرد: دانش همانند ایمان باید وارد زندگی ما شود تا شاهد رفع مشکلات باشیم.

۱۳۹۵/۹/۱۲ - ۱۳:۳۷

رونمایی از دستاورد های نیروی دریایی ارتش
با حضور امیر موسوی و امیر سیاری از آخرین دستاوردهای نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران رونمایی شد .

۱۳۹۵/۹/۹ - ۱۴:۱۸

حضور ایران در آبهای آزاد به منزله تجاوز به حقوق دیگر کشورها نیست
خبرگزاری شبستان:امیر دریادار سیاری با اشاره به پیشرفتهای علمی نیروی دریایی راهبردی ارتش جمهوری اسلامی گفت: حضور ایران در آبهای آزاد به منزله تجاوز به حقوق سایر کشورها نیست و این نیرو توانایی تعمیرات زیردریایی های طارق را دارد.

۱۳۹۵/۹/۹ - ۱۲:۰۶

رشد علمی کارکنان نداجا در رفع نیازمندی این نیرو چشمگیر بوده است
خبرگزاری شبستان:رئیس سازمان جهاد خودکفایی نداجا با اشاره به تولید و ساخت ۵ رادار در باندهای مختلف گفت: پیشرفتهای رشد علمی کارکنان نداجا در رفع نیازمندی این نیرو چشمگیر بوده است.

۱۳۹۵/۹/۹ - ۱۱:۰۷

سایه یأس بر جبهه دشمن محصول وحدت نیروهای دریایی ارتش و سپاه است
خبرگزاری شبستان:نیروی دریایی سپاه در بیانیه ای تاکید کرد:نیروی دریایی ارتش در پرتو وحدت،هماهنگی و هم افزایی با نیروی سرافراز دریایی سپاه و دستیابی به نقطه قابل اطمینانی از آمادگی های رزمی و دفاعی،سایه یأس و ناتوانی را بر دشمنان مستولی ساخته است.

۱۳۹۵/۹/۷ - ۱۴:۴۹

ظهر امروز؛
جمعی ازفرماندهان نیروی دریایی ارتش با رهبرمعظم انقلاب دیدار کردند
خبرگزاری شبستان: به‌مناسبت سالروز نیروی دریایی، جمعی از فرماندهان و مسئولان نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران، ظهر امروز (یکشنبه) با حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی دیدار کردند.

۱۳۹۵/۹/۷ - ۱۳:۴۰

آل هاشم در گردهمایی فرماندهان نداجا:
نقش نیروی دریایی در تامین منافع ملی بسیار تعیین کننده و اثرگذار است
خبرگزاری شبستان:رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش گفت:‌ قدرت دریایی جمهوری اسلامی ایران همواره بعنوان یکی از مولفه های مهم قدرت ملی به شمار رفته و در این میان نقش نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران در تامین منافع ملی بسیار تعیین کننده و اثرگذار است.

۱۳۹۵/۹/۷ - ۱۰:۴۰

دریادار سیاری:
برگزاری رزمایش بزرگ ولایت سال ۹۵/تاکتیک و تکنیک ما عاشورایی است
خبرگزاری شبستان:فرمانده نیروی دریایی ارتش از برگزاری رزمایش بزرگ ولایت در سال ۹۵ خبر داد و گفت:تاکتیک و تکنیک ما عاشورایی است و آمریکاییها کسی نیستند که راجع به آب‌های آزاد تصمیم بگیرند.

۱۳۹۵/۹/۷ - ۰۹:۵۶

بیانیه سازمان عقیدتی سیاسی ارتش به مناسبت روز نیروی دریایی
روز نیروی دریایی، یادگاری ماندگار و حماسی از دوران دفاع مقدس است
خبرگزاری شبستان:سازمان عقیدتی سیاسی ارتش جمهوری اسلامی ایران با انتشار بیانیه ای فرارسیدن هفتم آذر، روز نیروی دریایی ارتش را گرامی داشت.

۱۳۹۵/۹/۷ - ۰۸:۵۱

حضور نیروی دریایی در آب های فرامنطقه ایی اقتدار ملت ایران را به رخ جهانیان کشیده است
خبرگزاری شبستان:نماینده ولی فقیه درگیلان و استاندار دربیانیه مشترک خود آورده اند:حضور نیروی دریایی در آبهای فرامنطقه ایی، خطوط مواصلاتی وحفاظت غرورآفرین از مرزهای آبی و منافع راهبردی کشور در دریا اقتدار و بزرگی ملت ایران را به رخ جهانیان کشانده است.

۱۳۹۵/۹/۶ - ۱۰:۵۰

دریادار سیاری عنوان کرد:
ورود نداجا به اقیانوس اطلس برای اولین بار/ اسکورت ۳ هزار و ۸۴۴ کشتی تجاری در خلیج عدن
خبرگزاری شبستان:فرمانده نیروی دریایی ارتش گفت: تاکنون ۳ هزار و ۸۴۴ فروند کشتی نفتکش و تجاری را در خلیج عدن اسکورت کردیم تا اقتصاد کشور دچار آسیب نشود.

۱۳۹۵/۹/۱ - ۱۷:۱۴

معاون عملیات ستاد ارتش تانزانیا:
حضور ناوگروه نیروی دریایی ارتش در آب های شرق قاره افریقا عامل برقراری امنیت
خبرگزاری شبستان: دریاداردوم گلستانه گفت: حضور ناوگروه نیروی دریایی ارتش در آب های شرق قاره افریقا موجب برقراری امنیت در این منطقه شده است.

۱۳۹۵/۸/۱۰ - ۱۶:۳۳

دریادار سیاری خبر داد:
آفریقای جنوبی مقصد بعدی ناوگروه ۴۴ نیروی دریایی ارتش
خبرگزاری شبستان:امیر دریادار حبیب‌الله سیاری در آئین افتتاحیه چهاردهمین دوره هیأت معارف جنگ شهید سپهبد علی صیاد شیرازی دانشجویان دانشگاه علوم دریایی امام خمینی (ره) نوشهرگفت:ناوگروه ۴۴ پس از ترک تانزانیا به آفریقای جنوبی می رود.

۱۳۹۵/۸/۱۰ - ۱۶:۲۶

سردار فدوی عنوان کرد؛
تجمیع دانشکده‌های نیروی دریایی سپاه در دانشگاه دریایی امام خامنه‌ای
خبرگزاری شبستان:فرمانده نیروی دریایی سپاه به طراحی و ساخت دانشگاه دریایی امام خامنه‌ای اشاره کرد و گفت: تمام دانشکده‌های نیروی دریایی سپاه در دانشگاه دریایی امام خامنه‌ای تجمیع شده است.

۱۳۹۵/۸/۵ - ۱۶:۱۳

نخستین ناوگروه اعزامی جمهوری اسلامی به بندر باکو به وطن بازگشت
خبرگزاری شبستان:ناوگروه اعزامی جمهوری اسلامی ایران به کشور آذربایجان به آب‌های وطن بازگشت.

۱۳۹۵/۸/۲ - ۱۴:۰۰

همزمان با هفته دفاع مقدس؛
ناوگروه ایران با پیام دوستی و حُسن نیت در بندر کراچی پهلو گرفت
خبرگزاری شبستان:همزمان با هفته دفاع مقدس، ناوگروه ارتش جمهوری اسلامی ایران با پیام دوستی و حُسن نیت، در بندر کراچی پاکستان پهلو گرفته و مورد استقبال گروهی از فرماندهان عالی رتبه نیروی دریایی پاکستان قرار گرفت.

۱۳۹۵/۷/۶ - ۱۴:۳۸

فرمانده نیروی دریایی ارتش:
تمام تحرکات دشمن را در آب‌های مرزی رصد می‌کنیم/امنیت یکی از دستاوردهای دفاع مقدس است
خبرگزاری شبستان:دریادار سیاری با بیان اینکه امنیت یکی از دستاوردهای دفاع مقدس است، گفت: تمام تحرکات دشمن را در آب‌های مرزی و آب‌های آزاد رصد می‌کنیم.

۱۳۹۵/۷/۵ - ۰۷:۵۶

ناو ایتالیایی «یورو» در منطقه یکم امامت نیروی دریایی ارتش پهلو گرفت
خبرگزاری شبستان: ناو اعزامی از کشور ایتالیا با نام « یورو » در اسکله منطقه یکم امامت نیروی دریایی راهبری ارتش پهلو گرفت.

۱۳۹۵/۷/۴ - ۱۴:۴۴

افتتاحیه چهارمین نمایشگاه بین المللی دریایی کشور
با حضور دکتر نعمت زاده وزیر صنعت و دکتر آخوندی وزیر مسکن مراسم افتتاحیه چهارمین نمایشگاه بین المللی دریایی کشور در مصلای تهران برگزار شد .

۱۳۹۵/۷/۳ - ۱۳:۰۳

همزمان با ۳۶ سالگرد دفاع مقدس برگزار شد:
رژه مشترک نیروی دریایی سپاه و ارتش در ابهای نیلگون خلیج فارس در بندرعباس
خبرگزاری شبستان:رژه مشترک نیروی دریایی سپاه و ارتش با حضور شناورهای سنگین و سبک در ابهای نیلگون خلیج فارس در بندرعباس به نمایش گذاشته شد.

۱۳۹۵/۶/۳۱ - ۱۲:۲۹