خبرگزاری شبستان

دوشنبه ۷ بهمن ۱۳۹۸

الاثنين ١ جمادى الثانية ١٤٤١

Monday, January 27, 2020

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه نیروی دریایی
نشست خبری فرمانده نیروی دریایی ارتش
اولین نشست خبری امیر دریادار خانزادی فرمانده نیروی دریایی ارتش برگزار شد.

۱۳۹۶/۹/۱ - ۱۲:۴۷

هشتمین جشنواره قرآنی کارکنان وظیفه نیروی دریایی ارتش برگزار می‌شود
خبرگزاری شبستان: هشتمین جشنواره قرآنی، فرهنگی و ورزشی کارکنان وظیفه نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران برگزار می‌شود.

۱۳۹۶/۸/۲۹ - ۱۳:۵۱

دریادار خانزادی:
نیاز امروز نیروی دریایی حضور در دریاهاست
خبرگزاری شبستان: فرمانده نیروی دریایی ارتش گفت: طبق گفته فرمانده معظم کل قوا نیاز امروز نداجا حضور در دریاهاست.

۱۳۹۶/۸/۲۷ - ۱۳:۴۵

امیر دریادار خانزادی:
کارکنان نیروی دریایی ارتش با اهدا خون خود به یاری زلزله زدگان شتافتند
خبرگزاری شبستان: فرمانده نیروی دریایی ارتش از آمادگی کامل این نیرو برای اعزام بالگردها و تیم عملیات ویژه خود به مناطق زلزله زده استان کرمانشاه خبر داد.

۱۳۹۶/۸/۲۳ - ۱۳:۳۵

با دستور فرمانده نیروی دریایی ارتش برای امداد درمانی به مجروحین زلزله غرب کشور؛
ستاد بحران در بیمارستان فوق تخصصی گلستان نداجا تشکیل شد
خبرگزاری شبستان: با دستور امیر دریادار خانزادی فرمانده نیروی دریایی ارتش در راستای پذیرش و امداد درمانی به مجروحین زلزله غرب کشور، ستاد بحران در بیمارستان فوق تخصصی گلستان این نیرو تشکیل شد.

۱۳۹۶/۸/۲۳ - ۱۲:۲۹

دریادار خانزادی خبر داد؛
بالگردها و یگان عملیات ویژه نداجا آماده اعزام به مناطق زلزله زده
خبرگزاری شبستان: فرمانده نیروی دریایی راهبردی ارتش از آمادگی کامل این نیرو برای اعزام بالگردها و تیم عملیّات ویژه خود به مناطق زلزله زده استان کرمانشاه خبر داد.

۱۳۹۶/۸/۲۳ - ۰۷:۳۵

امیر خانزادی:
نیروی دریایی ارتش را در مسیر تحقق آرمان‌های انقلاب اسلامی پیش خواهیم برد
خبرگزاری شبستان: فرمانده جدید نیروی دریایی ارتش گفت: نیروی دریایی ارتش را با تلاش مضاعف در مسیر تحقق آرمان‌های انقلاب اسلامی پیش خواهیم برد.

۱۳۹۶/۸/۲۰ - ۱۴:۵۵

چهار فرمانده نیروی دریایی به ستاد ارتش منتقل شدند
خبرگزاری شبستان: امیر جعفری تهرانی، امیر اشکان ،امیر کلهر و امیر موسوی از نیروی دریایی ارتش به ستاد ارتش منتقل شدند.

۱۳۹۶/۸/۲۰ - ۱۱:۰۸

مرد سفید پوش نظامی آبهای بین المللی را بشناسیم
خبرگزاری شبستان: امیر دریادار سیاری از جمله مردان صبور نظامی است که در دوران فرماندهی نیروی دریایی ارتش دستاوردهای زیادی از جمله ورود به سواحل مکران و گسترش امکانات رفاهی در این منطقه، اعزام بیش از ۵۰ ناوگروه به آب‌های آزاد را در کارنامه خود دارد.

۱۳۹۶/۸/۱۵ - ۱۱:۴۹

فرمانده منطقه یکم نیروی دریایی ارتش:
امروز با تفکر استکبار ستیزی، حضورمان را در دور دست ها به زیاده خواهان دیکته کرده ایم
خبرگزاری شبستان: امیر دریادار دوم حسین آزاد با بیان اینکه یکی از ارزشهای اصیل انقلاب اسلامی استکبار ستیزی است گفت:امروز با تفکر استکبار ستیزی، حضورمان را در دور دست ها به زیاده خواهان دیکته کرده ایم.

۱۳۹۶/۸/۱۴ - ۱۷:۲۸

پرچم ایران در باب المندب و خلیج عدن در اهتزاز است/ اسکورت ۴۲۰۰ فروند کشتی تجاری توسط نداجا
خبرگزاری شبستان: فرمانده نیروی دریایی راهبردی ارتش، با اشاره به اسکورت بیش از ۴۲۰۰ فروند کشتی تجاری در آبراه حساس باب المندب، گفت: نداجا علاوه بر تامین امنیت کشتی‌های ایرانی امنیت کشتی‌های سایر کشورها را نیز تامین می‌کند.

۱۳۹۶/۸/۸ - ۰۹:۴۶

حضور مقتدرانه نیروی دریایی در خلیج فارس و آبهای فراسرزمینی
خبرگزاری شبستان: ارشد نظامی ارتش در غرب کشور، با اشاره به پایش منطقه از سوی زیردریایی های نیروی راهبردی دریایی، گفت: حضور مقتدرانه نیروی راهبردی دریایی در خلیج فارس، دریای عمان وآبهای فراسرزمینی از جمله خلیج عدن موجب افتخار و سرافرازی ملت ایران است.

۱۳۹۶/۸/۷ - ۱۲:۳۰

ناخدا یکم حمودی خبر داد:
احداث یک بیمارستان صحرایی و ۲ موکب خدمت رسانی به زائران اربعین
خبرگزاری شبستان: فرمانده پایگاه دریایی شهدای تکاور خرمشهر و آبادان با بیان اینکه نیروی دریایی میزبان ویژه نیروی های مسلح در منطقه آبادان و خرمشهر است از احداث یک بیمارستان صحرایی و ۲ موکب ویژه برای خدمت رسانی به زائران اربعین حسینی خبر داد.

۱۳۹۶/۸/۶ - ۱۱:۰۲

صبح امروز
ناوگروه نیروی دریایی ارتش در ماخاچ قلعه روسیه پهلو گرفت
خبرگزاری شبستان: ناوگروه جمهوری اسلامی ایران صبح امروز در آب های بندر مخاچ قلعه پایتخت جمهوری داغستان فدراسیون روسیه در کناره شمال غربی دریای خزر لنگر انداخت.

۱۳۹۶/۷/۲۹ - ۱۲:۲۰

فرمانده نیروی دریایی ارتش:
حضور نیروهای دریایی بیگانه عامل ناپایداری در منطقه است
خبرگزاری شبستان: امیر دریادار سیاری در همایش قدرت دریایی منطقه ای که در شهر ونیز ایتالیا برگزار شد، حضور نیروهای دریایی بیگانه (آمریکا) را عامل ناپایداری در منطقه دانست.

۱۳۹۶/۷/۲۷ - ۱۲:۲۴

ناوگروه نیروی دریایی ارتش ایران به روسیه اعزام شد
خبرگزاری شبستان: امیر دریادار حبیب الله سیاری فرمانده نیروی دریایی ارتش گفت: ناوگروه جمهوری اسلامی ایران به سمت بندر مخاچ قلعه روسیه حرکت می کند که ظرف ۴۸ ساعت در این بندر پهلو می گیرد.

۱۳۹۶/۷/۲۲ - ۱۵:۳۶

فرمانده نیروی دریایی ارتش به ایتالیا سفر می کند
خبرگزاری شبستان: امیردریادار حبیب الله سیاری فرمانده نیروی دریایی ارتش گفت: ایتالیایی‌ها قبلا میهمان ما در بندرعباس بودند و علاقه‌مندند از تجربیات جمهوری اسلامی ایران در حوزه برقراری امنیت در خلیج عدن استفاده کنند.

۱۳۹۶/۷/۲۲ - ۱۵:۳۵

نیروی دریایی مدافع تجارت دریایی کشور؛
هجوم دیگری از دزدان دریایی خلیج عدن توسط ناوگروه نداجا دفع شد
خبرگزاری شبستان: دزدان دریایی خلیج عدن قصد هجوم به کشتی تجاری ایرانی را داشتند که با حضور ناوشکن الوند نیروی دریایی راهبردی ارتش متواری شدند.

۱۳۹۶/۷/۱۷ - ۱۲:۳۰

دولت تکلیف سکاندار استانداری مازندران را مشخص کند
خبرگزاری شبستان: امام جمعه موقت ساری خواستار تعیین تکلیف سکاندار استانداری مازندران شد و گفت: توقع ما از دولتمردان این است که تکلیف سکاندار استان به زودی مشخص شود تا مدیران بی انگیزه و سرگردان نباشند.

۱۳۹۶/۷/۱۴ - ۱۴:۱۷

فرمانده کل ارتش در جمع فرماندهان و کارکنان منطقه سوّم نیروی دریایی عنوان کرد؛
نیروی دریایی ثابت کرده است که هر کاری شدنی است
خبرگزاری شبستان:امیر سرلشکر موسوی در جمع فرماندهان و کارکنان منطقه سوم نیروی دریایی راهبردی ارتش گفت: از چندین سال پیش همواره گفته ام که نیروی دریایی با اقدامات موثری که انجام داده حجّت را برای حرکت همه ما تمام کرده است.

۱۳۹۶/۷/۱۲ - ۱۱:۰۹