خبرگزاری شبستان

شنبه ۵ بهمن ۱۳۹۸

السبت ٢٩ جمادى الأولى ١٤٤١

Saturday, January 25, 2020

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه نیروی دریایی
فرمانده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران:
۹۷ درصد از واردات و صادرات دنیا از مرزهای دریایی صورت می گیرد
خبرگزاری شبستان: امیردریادار سیاری با اشاره به اینکه ۶۳ درصد از مرزهای دنیا زمینی است اما فقط ۷ درصد واردات و صادرات از طریق مرزهای زمینی انجام می شود، گفت: ۹۳ درصد از واردات و صادرات های دنیا از آن ۳۷ درصد مرزهای دریایی صورت می گیرد.

۱۳۹۵/۲/۱۴ - ۱۴:۰۴

رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار معلمان و نومعلمان سراسر کشور:
طراحی علیه رزمایشهای دریایی ایران غلط اضافی است/نسل آینده با هویت مستقل و عزتمنددینی تربیت شود
خبرگزاری شبستان: حضرت آیت الله خامنه ای با اشاره به طرحی که در کنگره امریکا علیه رزمایشهای دریایی ایران در جریان است، افزودند: طراحی علیه رزمایشهای دریایی ایران غلط اضافی است.

۱۳۹۵/۲/۱۳ - ۱۵:۱۲

دریادار سیاری:
راه پرافتخار شهدای نیروی دریایی ارتش ادامه دارد
خبرگزاری شبستان:فرمانده نیروی دریایی ارتش گفت: راه پرافتخار شهدای نیروی دریایی ارتش به وسیله دلاور مردان و نیروهای مومن نداجا ادامه دارد.

۱۳۹۵/۲/۷ - ۱۵:۱۶

فرماندار بندر آستارا؛
نیروهای ارتش از آمادگی كامل در راستای مقابله با دشمنان برخوردار هستند
خبرگزاری شبستان: فرماندار بندر آستارا گفت: نیروهای ارتش جمهوری اسلامی ایران همیشه از آمادگی كامل در راستای مقابله با دشمنان برخوردار بوده و هستند.

۱۳۹۵/۱/۲۹ - ۱۶:۴۶

دریادار سیاری در جمع خبرنگاران:
برگزاری رزمایش آبی مشترک ایران و پاکستان/نیروی دریایی خواب بدخواهان ایران را آشفته می‌کند
خبرگزاری شبستان:فرمانده نیروی دریایی ارتش با اشاره به برگزاری رزمایش آبی مشترک میان ایران و پاکستان در مورد پیام ایران برای بدخواهان گفت: نیروی دریایی خواب بدخواهان را آشفته می‌کند و در برابر هر تهدیدی آمادگی ایستادگی دارد.

۱۳۹۵/۱/۲۹ - ۱۱:۲۷

امیر دریادار سیاری:
دانشگاه علوم دریایی نوشهر دارای جایگاه ممتازی در سطح منطقه است
خبرگزاری شبستان:فرمانده نیروی دریایی ارتش با اشاره به جایگاه ممتاز دانشگاه علوم دریایی نوشهر در سطح ملی و منطقه آسیای جنوب غربی گفت: این دانشگاه آمادگی دارد با تمام مراکز رشد و واحدهای فناوری در همه زمینه ها همکاری داشته باشد.

۱۳۹۵/۱/۲۶ - ۱۲:۳۳

ناوگروه نیروی دریایی ارتش در بندر دارالسلام تانزانیا پهلو گرفت
خبرگزاری شبستان: ناوگروه سی و هشتم نیروی دریای ارتش جمهوری اسلامی ایران متشکل از ناوشکن شهید نقدی، لاوان و ناو پشتیبانی بوشهر در بندر دارالسلام تانزانیا پهلو گرفت.

۱۳۹۴/۱۲/۱۱ - ۱۳:۴۹

دریادار بیغم :
جامعه پرستاری متولیان سلامت هستند
خبرگزاری شبستان:دریادار بیغم در مراسم تجلیل از پرستاران و کارکنان بیمارستان های نیروی دریایی ارتش گفت:در بخش درمان و سلامت نیروی دریایی ارتش تحول عظیمی صورت گرفته است.

۱۳۹۴/۱۱/۲۸ - ۱۵:۱۹

فرمانده نیروی هوایی ارتش درگذشت امیر سرلشکر سلیمی را تسلیت گفت
خبرگزاری شبستان:فرمانده نیروی هوایی ارتش با صدور پیامی ضایعه درگذشت امیر سرلشکر محمد سلیمی را تسلیت گفت.

۱۳۹۴/۱۱/۱۱ - ۱۶:۵۲

فرمانده کل ارتش:
قدرت نیروی دریایی ارتش از خلیج فارس تا آب های آزاد ادامه دارد
خبرگزاری شبستان: امیر سرلشکر صالحی گفت: قدرت نیروی دریایی ارتش را از خلیج فارس تا آب های آزاد و بین المللی به صورت پیوسته و ادامه دار دانست.

۱۳۹۴/۱۱/۱۱ - ۱۶:۴۰

رزمایش بزرگ دریایی ولایت ۹۴ پایان یافت
خبرگزاری شبستان: رزمایش بزرگ دریایی ولایت ۹۴ پس از انهدام کامل دشمن فرضی، با رژه مقتدرانه یگان های شناور سطحی، زیرسطحی و پروازی نیروی دریایی راهبردی جمهوری اسلامی ایران در آب های سرزمینی کشور پایان یافت.

۱۳۹۴/۱۱/۱۱ - ۱۶:۳۱

رژه یکان های دریایی حاضر در رزمایش ولایت ۹۴
خبرگزاری شبستان: رزمایش بزرگ دریایی ولایت ۹۴ با رژه یکان های مختلف سطحی، زیر سطحی و هوایی نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران در دریای عمان به پایان رسید.

۱۳۹۴/۱۱/۱۱ - ۱۶:۱۹

در چهارمین روز از رزمایش بزرگ دریایی ولایت ۹۴ انجام شد؛
بارگیری اژدر زیردریایی در خارج از اسکله
خبرگزاری شبستان:عملیات بارگیری اژدر زیردریایی کلاس غدیر برای نخستین بار در خارج از اسکله نظامی روز شنبه و در چهارمین روز از رزمایش دریایی ولایت ۹۴ با موفقیت انجام شد.

۱۳۹۴/۱۱/۱۱ - ۰۹:۲۴

در چهارمین روز از رزمایش بزرگ دریایی ولایت ۹۴ به نمایش درآمد؛
اقتدار نیروی دریایی ارتش با پرتاب انواع اژدرهای پیشرفته
خبرگزاری شبستان:در چهارمین روز از رزمایش بزرگ دریایی ولایت ۹۴، زیردریایی ها و ناوشکن های نیروی دریایی ارتش با پرتاب انواع اژدر و موشک، اقتدار این نیروی راهبردی را به نمایش گذاشتند.

۱۳۹۴/۱۱/۱۱ - ۰۹:۲۲

در چهارمین روز از رزمایش بزرگ دریایی ولایت ۹۴ به نمایش درآمد؛
اقتدار نیروی دریایی ارتش با پرتاب انواع اژدرهای پیشرفته
خبرگزاری شبستان:در چهارمین روز از رزمایش بزرگ دریایی ولایت ۹۴، زیردریایی ها و ناوشکن های نیروی دریایی ارتش با پرتاب انواع اژدر و موشک، اقتدار این نیروی راهبردی را به نمایش گذاشتند.

۱۳۹۴/۱۱/۱۰ - ۱۳:۱۹

تکرار اقتدار و توانمندی ایران با اجرای رزمایش ولایت ۹۴
خبرگزاری شبستان: اخطار ناوشکن امریکایی در اولین روز از رزمایش،ارایه خدمات پزشکی رایگان در منطقه رزمایش به مردم، آزمایش موفقیت آمیز موشک های کروز نور از جمله رویدادهای رزمایش ولایت ۹۴ است.

۱۳۹۴/۱۱/۱۰ - ۱۰:۴۲

در دومین روز از رزمایش بزرگ دریایی ولایت ۹۴ به اجرا در آمد؛
عملیات تاخت آبخاکی تکاوران و تفنگداران نیروی دریایی در سواحل مکران
خبرگزاری شبستان:پس از نفوذ دشمن به آبهای سرزمینی و نزدیکی به ساحل، تیپ های تفنگدار و تکاوران نیروی دریایی ارتش مانع از پیشروی آنان به سمت سواحل شدند.

۱۳۹۴/۱۱/۸ - ۰۹:۴۵

ارائه خدمات پزشکی و درمانی نیروی دریایی به ساکنان منطقه عمومی رزمایش ولایت ۹۴
خبرگزاری شبستان:معاون پشتیبانی اداره بهداشت نیروی دریایی ارتش از ارائه خدمات ویزیت رایگان پزشکی به بیماران محروم و کم برخوردار درمنطقه عمومی رزمایش ولایت ۹۴ خبر داد.

۱۳۹۴/۱۱/۸ - ۰۹:۴۴

در نخستین روز از مرحله اصلی رزمایش دریایی ولایت ۹۴
اخطار جدی به ناوشکن آمریکایی جهت خروج از منطقه تاکتیکی رزمایش
خبرگزاری شبستان:در نخستین روز از مرحله اصلی رزمایش بزرگ دریایی ولایت ۹۴، به یک فروند ناوشکن آمریکایی و یگان پروازی همراه آن که در نزدیکی محدوده تاکتیکی رزمایش در حال تردد بودند اخطار داده شد.

۱۳۹۴/۱۱/۸ - ۰۹:۴۳

مرحله اصلی رزمایش دریایی ولایت ۹۴ آغاز شد
خبرگزاری شبستان:روز گذشته با اعلام رمز «یا زهرا» مرحله اصلی رزمایش دریایی ولایت ۹۴ در گستره سه میلیون کیلومتر مربع از تنگه هرمز تا شمال اقیانوس هند آغاز شد

۱۳۹۴/۱۱/۸ - ۰۹:۴۳