خبرگزاری شبستان

جمعه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۸

الجمعة ٢٠ شعبان ١٤٤٠

Friday, April 26, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری
مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری آذربایجان‌شرقی خبر داد:
خسارت سیل به برخی از آثار تاریخی و زیرساخت های گردشگری آذرشهر و عجبشیر
خبرگزاری شبستان: مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری آذربایجان شرقی از آسیب برخی آثار ثبتی تاریخی و زیر ساخت های گردشگری در پی وقوع بارندگی شدید و جاری شدن سیل در شهرستان های آذرشهر و عجبشیر خبر داد

۱۳۹۶/۲/۲ - ۱۰:۰۰

ایجاد بیش از ۳ هزار شغل در استان کرمانشاه طی امسال
خبرگزاری شبستان: مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمانشاه، گفت: سال گذشته سازمان برنامه ای در حوزه اقتصاد مقاومتی نداشت، اما باید تلاش کنیم در زمینه میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری مصداق های اقتصاد مقاومتی را شناسایی کنیم.

۱۳۹۶/۲/۲ - ۰۹:۰۶

مرتضی آبدار خبر داد:
آغاز مطالعات پژوهشی باستانشناسی با هدف احیای ربع رشیدی تبریز
خبرگزاری شبستان: مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری آذربایجان شرقی از آغاز مطالعات پژوهشی باستانشناسی ربع رشیدی توسط موسسه باستانشناسی آلمان خبر داد.

۱۳۹۶/۱/۳۱ - ۱۰:۳۱

اینفوگرافیک / ۱۰ کشور ارزان دنیا برای سفر
خبرگزاری شبستان:

۱۳۹۶/۱/۲۹ - ۱۹:۵۴

۵۹ هزار گردشگر از جاذبه های آران و بیدگل دیدن کردند/ امامزاده هلال(ع)، شهر زیرزمینی و کویر مرنجاب در صدر انتخاب گردشگران
خبرگزاری شبستان: رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری آران و بیدگل گفت: در نیمه نخست تعطیلات نوروزی، ۵۹ هزار گردشگر از جاذبه های تاریخی، مذهبی، طبیعی و فرهنگی این شهرستان دیدن کرده اند که نسبت به آمار مشابه سال گذشته ۶۹ درصد رشد داشته است.

۱۳۹۶/۱/۷ - ۰۱:۴۶

تاسیس ۱۵۶ اقامتگاه بوم گردی در استان اصفهان/ شهرستان های اصفهان میزبان مسافران نوروزی
خبرگزاری شبستان:مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اصفهان از تاسیس ۱۵۶ اقامتگاه بوم گردی در این استان خبرداد.

۱۳۹۵/۱۲/۳۰ - ۱۱:۲۷

«کاخ مروارید» میراث فرهنگی و گردشگری البرز ثبت ملّی شد
خبرگزاری شبستان: مدیرکل سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان البرز گفت: کاخ مروارید همچون باغ سیب با همت اداره کل میراث و گردشگری البرز ثبت ملّی شد.

۱۳۹۵/۱۲/۲۵ - ۱۶:۳۱

استقبال از مسافران نوروزی در تاج محل
خبرگزاری شبستان:مسافران نوروزی که به استان مرکزی و شهر اراک سفر می کنند در مجموعه گردشگری تاج محل مورداستقبال قرار می گیرند.

۱۳۹۵/۱۲/۲۵ - ۱۴:۱۷

آیین بهره برداری از اقامتگاه بوم گردی عمارت علی آباد آران و بیدگل برگزار می شود
خبرگزاری شبستان: رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری آران و بیدگل گفت: آیین بهره برداری از اقامتگاه بوم گردی عمارت یک شنبه ۲۲ اسفند در روستای علی آباد از توابع آران و بیدگل برگزار می شود

۱۳۹۵/۱۲/۲۱ - ۰۹:۲۴

رییس پژوهشگاه سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری :
برجام ظرفیت‌های ایران در سطح جهانی را به نمایش گذاشت
خبرگزاری شبستان: رییس پژوهشگاه سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری برجام را نقطه عطفی در تاریخ معصار ایران و در عرصه‌های اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی عنوان کرد و گفت: برجام ظرفیت‌های ایران در سطح جهانی را به نمایش گذاشت.

۱۳۹۵/۱۲/۱۷ - ۰۹:۲۸

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان قزوین:
توسعه گردشگری روستایی با راه اندازی و تجهیز اقامتگاه های بوم گردی
خبرگزاری شبستان: مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان قزوین راه‌ اندازی و تجهیز اقامتگاه‌ های بوم‌ گردی را در توسعه گردشگری روستایی موثر دانست و گفت: روند ارائه تسهیلات راه ‌اندازی اقامتگاه‌ های بوم‌گردی در مناطق روستایی سرعت خوبی دارد.

۱۳۹۵/۱۲/۱۷ - ۰۸:۴۴

راه اندازی ۱۲ بازارچه دائمی و موقت صنایع دستی در ایام نوروز
خبرگزاری شبستان: معاون صنایع دستی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان‌شمالی از برپایی ۱۲ بازارچه دائمی و موقت صنایع دستی با ۳۰۰ غرفه در ایام نوروز خبر داد.

۱۳۹۵/۱۲/۱۶ - ۱۳:۱۵

برگزاری جشن درختکاری در قزوین
خبرگزاری شبستان: همزمان با روز درختکاری، مراسم جشنی در قزوین برگزار می شود.

۱۳۹۵/۱۲/۱۵ - ۰۸:۲۷

اولویت اجرای طرح گردشگری روستایی و عشایری/بوم‌گردی در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی اجرا می شود
خبرگزاری شبستان: معاون گردشگری سازمان میراث فرهنگی با بیان اینکه بوم‌گردی در اقتصاد مقاومتی بیش از سایر مولفه‌های گردشگری موثر است، گفت: طرح گردشگری روستایی و عشایری در اولویت اجرا قرار دارد.

۱۳۹۵/۱۲/۸ - ۱۶:۰۹

ارتباط با هویت ملی موجب ارتقای صنعت گردشگری می شود
خبرگزاری شبستان: معاون صنایع دستی سازمان میراث فرهنگی گفت: محرومیت زدایی، مرکز زدایی و به خصوص ارتباط با هویت ملی موجب توسعه جوامع محلی و ارتقای صنعت گردشگری می شود.

۱۳۹۵/۱۲/۸ - ۱۶:۰۳

شناخت جامعه از بوم‌گردی ارتقا یافته است/ضرورت تعامل با جامعه محلی برای توسعه گردشگری
خبرگزاری شبستان:مدیر اقامتگاه بوم‌گردی خانه نقلی کاشان با اشاره به ضرورت تعامل با جامعه محلی گفت: امروز جامعه به درک درستی از بوم‌گردی و رویکرد آن رسیده است.

۱۳۹۵/۱۲/۸ - ۱۶:۰۰

اجرای بسته آموزش روستاهای گردشگری از سال ۹۶ /ضرورت آموزش مدیران اقامتگاه‌های بوم‌گردی
خبرگزاری شبستان: مدیر کل دفتر همکاری و توافق های ملی گردشگری با اشاره به ضرورت آموزش در حوزه بوم گردی گفت: بسته آموزش روستاهای گردشگری از سال ۹۶ اجرا می شود.

۱۳۹۵/۱۲/۸ - ۱۵:۵۷

برگزاری نخستین دوره آموزش راهنمایان محلی گردشگری در ابوزید آباد آران و بیدگل
خبرگزاری شبستان: نخستین دوره آموزش راهنمایان محلی گردشگری شهر ابوزیدآباد از توابع بخش کویرات شهرستان آران و بیدگل برگزار شد .

۱۳۹۵/۱۲/۸ - ۰۱:۵۲

پژوهشگران و دستگاه‌های برتر حوزه نماز در مازندران تجلیل شدند
خبرگزاری شبستان: همزمان با گردهمایی دبیران ستاداقامه نماز شهرستان ها و دستگاه های اجرایی استان مازندران، پژوهشگران و دستگاه‌های برتر حوزه نماز در مازندران امروز(۴اسفند) با حضور محمود مظفر، قائم مقام ستاداقامه نماز کشور تجلیل شدند.

۱۳۹۵/۱۲/۴ - ۱۷:۵۴

ایجاد نشاط، سلامتی و امیدبه‌آینده رویکرد اصلی دولت تدبیر و امید است
خبرگزاری شبستان: معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری گفت: «ایجاد نشاط و سلامتی و امیدبه‌آینده به‌عنوان رویکرد اصلی دولت در دستور کار است.»

۱۳۹۵/۱۱/۲۰ - ۱۰:۱۴