خبرگزاری شبستان

شنبه ۵ بهمن ۱۳۹۸

السبت ٢٩ جمادى الأولى ١٤٤١

Saturday, January 25, 2020

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه دین گریزی
مروری بر روزنامه های ۱۲ آبان:
علت بسیاری از دین گریزی ها بی عدالتی است/دام پزشکی قبول شوید پزشکی بخوانید!
رییس قوه قضاییه: علت بسیاری از دین گریزی ها بی عدالتی است، دولت تعطیل اسم رمز حمله به دولت، اجاره دیوار روزی یک میلیون، ارز صادراتی پاسخگوی نیازهای ارزی کشور نیست، دام پزشکی قبول شوید پزشکی بخوانید! از عناوین روزنامه هاست.

۱۳۹۸/۸/۱۲ - ۰۹:۰۳

روان شناس:
درک سطحی از دین بزرگترین خطری که خانواده را تهدید می کند
محمدی گفت: محتوازدایی و درک سطحی از دین از دین بزرگترین خطری است که خانواده را به نابودی کشانده ، چون محتوازدایی موجب هویت زدایی، تمدن زدایی و در نهایت خانواده زدایی می شود.

۱۳۹۸/۷/۲۴ - ۰۸:۱۸

والدین بهترین مشوق برای جلوگیری از دین گریزی فرزندان هستند
خبرگزاری شبستان: دین گریزی یکی از عوامل ایجاد انحراف در جوامع می تواند باشد که دشمنان اسلام همیشه بر این مسئله تاکید داشته اند اما والدین به عنوان بهترین عامل و مشوق می توانند از دین گریزی فرزندان جلوگیری کنند.

۱۳۹۶/۹/۲۹ - ۰۹:۵۱

بقاع متبرکه از کانون‌های فرهنگ سازی در جامعه اسلامی هستند
خبرگزاری شبستان: امام جمعه سیاهکل در اختتامیه طرح نشاط معنوی استان گیلان، گفت: یکی از کانون‌های فرهنگ سازی در جامعه اسلامی بقاع متبرکه و مساجد هستند.

۱۳۹۶/۵/۲۹ - ۲۱:۱۶

حجت الاسلام سادات منصوری در گفت و گو با شبستان:
سختگیری مذهبی و بداخلاقی جوان را به منکر سوق می دهد نه معروف
خبرگزاری شبستان: نباید انتظار داشته باشیم جوان با سوال و شبهه رو به رو نشود بلکه اتفاقا امروز به دلیل گسترش وسایل ارتباط جمعی و حضور در فضای مجازی، شیوع شبهه نیز امری انکارناپذیر است لذا به جای موضع گیری، باید به فکر پاسخ گفتن به شبهات وارده بود.

۱۳۹۵/۲/۶ - ۰۹:۰۸

شبکه های اجتماعی فرصتی همراه با تهدید /۸
دین گریزی جوانان جامعه امروز نتیجه تبلغات سوء شبکه های مجازی
خبرگزاری شبستان: نویسنده وپژوهشگر حوزه اجتماعی گفت: دین گریزی جوانان در جامعه امروز نتیجه تبلغات سوء شبکه های مجازی است و باید دید زنگ دین گریزی آنها از چه منبعی کوک و شبکه های مجازی اجتماعی چقدر در این راستا نقش ایفا می کنند.

۱۳۹۳/۱۲/۹ - ۱۰:۰۵

معاون سیاسی اجتماعی استانداری تهران:
برداشت های خاص از دین موجب دین گريزی برخي جوانان شده است
خبرگزاری شبستان: معاون سیاسی اجتماعی استانداری تهران با بیان اینکه برداشت های خاص از دین موجب دین گريزی برخي جوانان شده است گفت:خسارت بدديني و بدفهمي از دين كمتر از بي ديني نيست .

۱۳۹۳/۶/۱۲ - ۱۳:۲۲