خبرگزاری شبستان

چهارشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۸

الأربعاء ١٥ شوّال ١٤٤٠

Wednesday, June 19, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه نمایشگاه بین المللی فارس
مدیرعامل شرکت نمایشگاه های بین المللی خبر کرد:
نمایشگاه های صنایع غذایی و لوازم آرایشی و بهداشتی آغاز به کار کردند
موسوی از اختصاص ۶ هزار مترمربع به نمایشگاه صنایع غذایی و ۲ هزار و ۵۰۰ مترمربع به نمایشگاه آرایشی و بهداشتی خبر داد و گفت: ۸۰ شرکت در قالب ۱۶۰ غرفه در بخش صنایع غذایی و ۳۰ شرکت در قالب ۸۵ غرفه در بخش آرایشی و بهداشتی از سراسر نقاط کشور شرکت کردند.

۱۳۹۷/۱۱/۲ - ۱۹:۵۲

مدیرعامل شرکت نمایشگاه های بین المللی فارس خبر داد
چهاردهمین نمایشگاه گل و گیاه با حضور ۹۹ شرکت در شیراز آغاز به کار کرد
موسوی گفت: چهاردهمین نمایشگاه گل و گیاه در راستای حمایت از تولید کنندگان داخلی و مشاغل خانگی در سه سالن سرو، بهار و نرگس و با حضور ۹۹ شرکت در قالب ۲۱۵ غرفه برگزار می شود.

۱۳۹۷/۱۱/۱ - ۲۰:۵۶

مدیرعامل شرکت نمایشگاه های بین المللی فارس بیان کرد:
حضور ۱۸۰ شرکت داخلی و خارجی در نمایشگاه مبلمان
موسوی گفت: ۱۸۰ شرکت در قالب ۵۶۳ غرفه از سراسر نقاط کشور و نمایندگان محصولاتی از کشورهای ترکیه و چین در بیست و ششمین نمایشگاه تخصصی مبلمان منزل و دکوراسیون داخلی شیراز حضور دارند.

۱۳۹۷/۱۰/۱۸ - ۲۲:۲۸

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری فارس خبر داد:
برگزاری دهمین نمایشگاه گردشگری پارس در شیراز
مدیرکل میراث فرهنگی فارس از برگزاری دهمین نمایشگاه گردشگری پارس در شیراز خبر داد.

۱۳۹۷/۸/۱۳ - ۱۳:۳۶

برگزاری چهاردهمین نمایشگاه بین المللی «کشاورزی، ماشین آلات و نهادهای کشاورزی» در شیراز
خبرگزاری شبستان: مدیر عامل نمایشگاه های بین المللی فارس با اشاره به اینکه چهاردهمین نمایشگاه بین المللی «کشاورزی، ماشین آلات و نهادهای کشاورزی» برپا می شود، گفت: این نمایشگاه از چهار تا هفتم اردیبهشت در محل نمایشگاه های بین المللی فارس برپا می شود.

۱۳۹۷/۲/۲ - ۱۳:۳۳

حضور کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان فارس در سیزدهمین نمایشگاه «کودک، نوجوان، اسباب بازی، سرگرمی و اوقات فراغت»
خبرگزاری شبستان: اداره کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان فارس در سیزدهمین نمایشگاه «کودک، نوجوان، اسباب بازی، سرگرمی و اوقات فراغت» با پرپایی غرفه فعالیت های هنری و فرهنگی و غرفه عرضه کتاب و سرگرمی حضور پر رنگی را ایفا کرد.

۱۳۹۶/۳/۸ - ۰۸:۳۰

برپایی نمایشگاه صنایع غذایی و گل و گیاه در شیراز
خبرگزاری شبستان: مدیر نمایشگاه های بین المللی فارس از برگزاری ۲ نمایشگاه گل و گیاه و همچنین صنایع غذایی و بسته بندی در نمایشگاه های بین المللی فارس خبر داد و گفت: این نمایشگاه ها در سه سالن برپاست.

۱۳۹۳/۱۲/۵ - ۱۹:۱۹