خبرگزاری شبستان

چهارشنبه ۲ مرداد ۱۳۹۸

الأربعاء ٢١ ذو القعدة ١٤٤٠

Wednesday, July 24, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه آیت الله دین پرورر
آیت‌الله دین‌پرور در مراسم بزرگداشت علامه امینی بیان کرد
ماجرای عنایت‌های مکرر امیرالمومنین(ع) به صاحب «الغدیر»
رییس بنیاد بین‌المللی نهج‌البلاغه گفت: تالیف کتاب گرانقدر «الغدیر» الهامی از سوی صاحب ولایت و القایی از آن مرکز نور و معنویت بود و همان پشتوانه‌ای قوی برای علامه امینی شد تا از هیچ تلاشی مضایقه نکند.

۱۳۹۸/۲/۳۱ - ۱۰:۲۳

مدیر عامل بنیاد نهج البلاغه:
منشور انقلاب اسلامی ایران، نهج البلاغه بود
آیت الله دین پرور با تاکید بر اینکه هر انقلابی در جهان یک منشور دارد، گفت: منشور انقلاب اسلامی ایران نهج البلاغه است.

۱۳۹۷/۱۲/۲۱ - ۱۴:۵۲

آیت الله دین پرور:
نهج‌البلاغه فراتر از یک کتاب و آیینه حکومت علوی است
رییس بنیاد نهج البلاغه گفت: با برگزاری جایزه جهانی دو سالانه کتاب برگزیده نهج البلاغه به دنبال آن هستیم که حرکتی بی‌طرفانه و برداشتی درست از نهج البلاغه داشته باشیم چون پرداخت علمی و درست به سیره امام علی(ع) یک نیاز برای بشر است.

۱۳۹۷/۹/۲۰ - ۱۶:۰۹

رئیس بنیاد نهج‌البلاغه:
آموزه‌های نهج‌‌البلاغه پاسخ‌گوی نیازهای امروز جامعه ما هستند
رئیس بنیاد نهج البلاغه بر لزوم اهتمام مساجد در آموزش مفاهیم نهج البلاغه در مساجد تاکید کرد و گفت: در حال حاضر لازم است تا ترجمه و تبیین نهج‌البلاغه در مساجد مورد توجه قرار گیرد.

۱۳۹۷/۷/۱۱ - ۰۹:۲۸

اجرای طرح «یک شب با نهج البلاغه» در ۲۰۰ مسجد تهران
خبرگزاری شبستان: رئیس بنیاد بین‌المللی نهج البلاغه گفت: با همکاری مرکز رسیدگی به امور مساجد استان تهران قرار است، طرح «یک شب با نهج‌البلاغه» در مساجد این استان اجرا شود.

۱۳۹۶/۷/۶ - ۱۲:۴۷

آیت‌الله دین‌پرور خبر داد:
تلاش برای اجرای طرح «قرائت نهج‌البلاغه در مساجد»
خبرگزاری شبستان: رییس بنیاد بین‌المللی نهج‌البلاغه از تلاش این بنیاد برای اجرای طرح «قرائت نهج‌البلاغه در مساجد» با همکاری مرکز رسیدگی به امور مساجد خبر داد.

۱۳۹۵/۱۱/۲۹ - ۱۱:۵۵

رئیس بنیاد بین المللی نهج البلاغه تصریح کرد:
عهدنامه مالک اشتر به صورت طرح یا لایحه در دستگاه‌های اجرایی استفاده شود
خبرگزاری شبستان: آیت‌الله دین‌پرور با بیان اینکه عهدنامه مالک اشتر می‌تواند به صورت طرح یا لایحه در دستگاه‌های اجرایی کشور استفاده شود، گفت: هفدهمین کنگره بین‌المللی نهج‌البلاغه همزمان با عید سعید غدیر در مدرسه امام کاظم(ع) برگزار می‌شود.

۱۳۹۵/۲/۱ - ۱۵:۰۶

رئیس بنیاد بین‌المللی نهج‌البلاغه خبر داد:
برگزاری هفدهمین کنگره بین‌المللی نهج‌البلاغه
خبرگزاری شبستان: رئیس بنیاد بین‌المللی نهج‌البلاغه از برگزاری هفدهمین کنگره بین‌المللی نهج‌البلاغه با موضوع موضوع «عهدنامه امام علی (ع) به مالک اشتر» با همکاری ۴۷ نهاد علمی و اجرای کشور در سال آینده خبر داد.

۱۳۹۳/۱۲/۲۶ - ۱۶:۵۰

اولین دفتر بنیاد بین المللی نهج البلاغه یزد در شهرستان اشکذر افتتاح شد
خبرگزاری شبستان: اولین دفتر بنیاد بین المللی نهج البلاغه یزد در شهرستان اشکذر با حضور رئیس بنیاد نهج البلاغه کشورافتتاح شد. 

۱۳۹۳/۱۲/۴ - ۱۲:۱۱