خبرگزاری شبستان

یکشنبه ۴ اسفند ۱۳۹۸

الأحد ٢٨ جمادى الثانية ١٤٤١

Sunday, February 23, 2020

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه فرهنگ عمومی
شناسایی ظرفیت ها و رصد مستمر مسائل فرهنگی وظیفه شورای فرهنگ عمومی است
خبرگزاری شبستان: مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان گفت: شناسایی ظرفیت ها و رصد دقیق و مستمر مسائل فرهنگی وظیفه شورای فرهنگ عمومی است.

۱۳۹۴/۸/۱۲ - ۱۶:۴۸

امام جمعه بجنورد:
آمریکا دشمن انقلاب ما است/ لزوم توجه قشر جوان به فرهنگ امر به معروف و نهی از منکر 
خبرگزاری شبستان: امام جمعه بجنورد با تاکید بر اینکه روحیه زیاده خواهی، توسعه طلبی و تحقیر ملت های مسلمان توسط آمریکا در ذات این شیطان بزرگ وجود دارد، تاکید کرد: آمریکا دشمن انقلاب ماست و استکبار ستیزی باید ادامه پیداکند.

۱۳۹۴/۸/۸ - ۱۴:۱۴

مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان:
امر به معروف و نهی از منکر باید تبدیل به یک فرهنگ شود 
خبرگزاری شبستان: مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان گفت: امروز امر به معروف و نهی از منکر باید تبدیل به یک فرهنگ شود و در عمومی کردن آن نقش بسیاری داشته باشیم.

۱۳۹۴/۷/۲۷ - ۱۴:۰۰

دشمن می خواهد ماهیت نظام را تغییر دهد
خبرگزاری شبستان: نماینده مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه دشمن به دنبال نفوذ در کشور است، افزود: دشمان می خواهند ماهیت نظام جمهوری اسلامی را تغییر دهند.

۱۳۹۴/۷/۲۶ - ۱۶:۱۵

استاندار لرستان:
رعایت پیوست های فرهنگی، در مسائل فرهنگی ضروری است
خبرگزاری شبستان: استاندار لرستان، با تاکید بر ضرورت تقویت فرهنگ عمومی جامعه، افزود: رعایت پیوست های فرهنگی در مسائل فرهنگی ضروری است.

۱۳۹۴/۷/۲۶ - ۱۶:۰۹

نماینده ولی فقیه در لرستان:
علم، عقل و حکمت پایه فرهنگ عمومی/ معرفت حسینی ضامن تقویت فرهنگ عمومی است
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در لرستان، با بیان اینکه در فرهنگ عمومی بر ارزش ها تکیه می شود، گفت: پایه فرهنگ عمومی علم، دانش، عقل و حکمت است.

۱۳۹۴/۷/۲۶ - ۱۵:۲۴

ترویج فرهنگ ایثار و شهادت اختصاص به دوران جنگ ندارد
خبرگزاری شبستان:مشاور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در امور ایثارگران گفت: امروز فرهنگ عمومی ما نیازمند ترویج روحیه ایثارو فداکاری به ویژه در مقوله اقتصاد مقاومتی برای کوتاه کردن دست استکبار از اقتصاد این کشور است.

۱۳۹۴/۷/۲۰ - ۱۶:۲۱

هفته قرآن و عترت بهمن سال جاری در ایلام برگزار می شود/ تشکیل کمیته علمی مشورتی شورای فرهنگ عمومی ایلام
خبرگزاری شبستان: مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام، گفت: در راستای ترویج و توسعه فعالیت‌های قرآن با توجه به علاقه‌مندی مردم به این فعالیت‌ها، هفته قرآن و عترت در این استان برگزار می‌شود.

۱۳۹۴/۷/۱۵ - ۱۴:۰۵

ایلام آماده استقبال از زائران اربعین حسینی/ فرهنگ ایثار و شهادت فرهنگ پویا و بالنده تبدیل شود
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی‌فقیه در استان و امام‌جمعه ایلام، گفت: استان ایلام با همدلی و هم‌زبانی مردم و مسئولان استان آماده استقبال و حضور زائران حسینی در راستای شرکت در راهپیمایی بزرگ اربعین است.

۱۳۹۴/۷/۱۵ - ۱۲:۳۵

روحانی در نخستین جلسه شورای عالی ترویج فرهنگ ایثار و شهادت:
فداکاری باید به فرهنگ عمومی نسل‌ها تبدیل شود
خبرگزاری شبستان: رییس جمهور با اشاره به اینکه فداکاری باید به فرهنگ عمومی نسل‌ها تبدیل شود، گفت: نهادینه شدن فرهنگ ایثار و شهادت، بزرگترین قدرت بازدارنده در برابر متجاوزان خواهد بود.

۱۳۹۴/۷/۱۴ - ۱۵:۳۸

زندگی اعضای کانون های مساجد بویراحمد شیرین تر می شود
خبرگزاری شبستان: مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی و هنری مساجد کهگیلویه و بویراحمد از اجرای «طرح شیرین سازی زندگی» در کانون های شهرستان بویراحمد خبر داد و افزود: این طرح از چهارم لغایت ششم مهرماه جاری در یاسوج اجرا می شود.

۱۳۹۴/۷/۲ - ۱۰:۱۱

کانون های مساجد نقش موثری در ترویج شیرین سازی بنیان خانواده ایفا می کنند
خبرگزاری شبستان: دبیر شورای فرهنگ عمومی کهگیلویه و بویراحمد، استفاده از ظرفیت مساجد را یکی از راه های ترویج شیرین سازی بنیان خانواده دانست و افزود: با استفاده از ظرفیت کانون های فرهنگی و هنری مساجد می توان گام های موثری در این راستا برداشت.

۱۳۹۴/۶/۹ - ۱۴:۴۹

عدم استفاده از کالاهای قاچاق به فرهنگ عمومی تبدیل شود
خبرگزاری شبستان: مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی سیستان و بلوچستان گفت: عدم استفاده از کالاهای قاچاق و ارز به فرهنگ عمومی تبدیل شود.

۱۳۹۴/۴/۷ - ۱۳:۲۳

کمیته علمی و مشورتی شورای فرهنگ عمومی ایلام تشکیل می‌شود
خبرگزاری شبستان: مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام، گفت: کمیته علمی و مشورتی شورای فرهنگ عمومی استان ایلام با حضور ۷ نفر از اساتید برجسته حوزه و دانشگاه تشکیل می‌شود.

۱۳۹۴/۳/۲۵ - ۱۴:۳۱

موسسه فرهنگی قرآن و عترت شهدای قراخیل افتتاح مي شود
خبرگزاري شبستان: موسسه قرآن و عترت شهدای قراخیل شهرستان قائمشهر جمعه اول خرداد ماه جاري مصادف با سوم شعبان همزمان با میلاد امام حسین (عليه السلام) با حضور استاندار مازندران افتتاح می شود.

۱۳۹۴/۲/۲۸ - ۱۳:۱۳

عظمت و قدرت نظام اسلامی را باید بیرون از کشور جست و جو کرد
خبرگزاری شبستان: معاون سیاسی و امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد، با بیان اینکه قدرت و عظمت نظام در داخل کشور قابل لمس نیست افزود: باید به دنبال قدرت و عظمت نظام در بیرون کشور باشیم.

۱۳۹۴/۲/۲۲ - ۱۶:۲۰

سبک زندگی به عنوان فرهنگی عمومی در جامعه احیا شود
خبرگزاری شبستان: استاندار سمنان سبک زندگی را یک فرهنگ عمومی دانست و گفت: سبک زندگی اسلامی باید به عنوان یک فرهنگ عمومی در جامعه احیاء شود و در این عرصه باید زمینه نقش آفرینی مردم فراهم شود.

۱۳۹۴/۲/۱۰ - ۱۱:۵۸

اهمیت جلسات شورای فرهنگ عمومی به درستی تبیین شود
خبرگزاری شبستان: امام جمعه مرکز کهگیلویه و بویراحمد اجرای مصوبات شورای فرهنگ عمومی را ضروری دانست و افزود: باید اهمیت جلسات شورای فرهنگ عمومی به درستی تبیین شود.

۱۳۹۴/۲/۱۰ - ۱۱:۱۱

دفاع دهبانی پور از اظهارات رئیس شورای فرهنگ عمومی کهگیلویه و بویراحمد
خبرگزاری شبستان: مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه و بویراحمد با بیان این که در زمینه نام گذاری ورزشگاه یاسوج باید جوانب امر را سنجید، افزود: امام جمعه مرکز استان نیز به جهت حفظ شان شورا این موضوع را مطرح کردند.

۱۳۹۴/۲/۹ - ۱۶:۲۶

پاسخ منطقی معاون استاندار کهگیلویه و بویراحمد به شبهه تغییر نام ورزشگاه یاسوج
خبرگزاری شبستان: معاون استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: در صورت عدم قانونی بودن مستندات شرکت توسعه زیرساخت های وزارت ورزش، شورای فرهنگ عمومی در این زمینه تصمیم گیری می کند.

۱۳۹۴/۲/۹ - ۱۶:۲۴