خبرگزاری شبستان

سه شنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۸

الثلاثاء ١٧ المحرّم ١٤٤١

Tuesday, September 17, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه حضرت فاطمه زهرا
زندگی حضرت فاطمه زهرا (س) در«خاطرات مهتاب»
«خاطرات مهتاب» زندگی حضرت فاطمه زهرا (س) است که به قلم دکتر مهدی خدامیان آرانی را انتشارات بهار دلها چاپ کرده است.

۱۳۹۸/۴/۲۶ - ۱۵:۱۶

برگزاری پنجمین همایش سادات عظیم الشأن کرمانشاهی
خبرگزاری شبستان: مدیرکانون تخصصی مهدی موعود(عج) کرمانشاه، گفت: امسال همایش سادات عظیم الشأن کرمانشاهی برای نخستین بار در برخی از شهرستان های استان کرمانشاه نیز برگزار خواهد شد.

۱۳۹۵/۱۲/۸ - ۱۱:۱۴

مسئله ولایت با جانفشانی حضرت فاطمه‌زهرا (س) در دنیای اسلام باقی ماند
خبرگزاری شبستان:مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران گفت: مسئله امامت و ولایت با جانفشانی و تلاشهای حضرت فاطمه زهرا (سلام الله علیها) در دنیای اسلام باقی ماند.

۱۳۹۵/۱۲/۷ - ۱۷:۲۰

حجت الاسلام و المسلمین مؤمنی
بی بصیرتی مردم، زمینه ساز توهین برخی خلفا شد
خبرگزاری شبستان: حجت الاسلام و المسلمین مؤمنی گفت: مردم زمینه ساز توهین و جسارت برخی خلفا شدند؛ اگر مردم بصیر بودند آنها جرأت نمی کردند، در روز روشن به در خانه علی آمده و آنجا را آتش بزنند!

۱۳۹۴/۱/۶ - ۱۰:۳۱

آیت الله جلالی خمینی
مردم اعمال حسنه نوروز را انجام دهند/ مردم متدین ما شئونات فاطمیه را حفظ خواهند کرد
خبرگزاری شبستان: آیت الله جلالی خمینی گفت: مردم در سال جدید ضمن انجام اعمال حسنه نوروز مانند صله رحم، دید و بازدیدها و ... شئونات ایام فاطمیه را حفظ نمایند.

۱۳۹۴/۱/۴ - ۱۱:۰۵

حجت الاسلام والمسلمین شجاعی تشریح کرد:
آیا برگزاری باشکوه فاطمیه با شعار وحدت منافات ندارد؟
خبرگزاری شبستان: حجت الاسلام والمسلمین شجاعی گفت: توصیه مراجع برای برگزاری باشکوه فاطمیه به جهت تعظیم شعائر فاطمی است اما نباید موجب تحریک دشمن و یا دشمن سازی شود.

۱۳۹۳/۱۲/۲۷ - ۱۴:۴۷

آیت الله جلالی خمینی
مهمترین بعد وجودی حضرت زهرا (س)، دفاع از ولایت است
خبرگزاری شبستان: آیت الله جلالی خمینی گفت: در میان معصومین حضرت زهرا (س) و در میان غیر معصومین، امام خمینی (ره) بزرگترین خدمت را در دفاع از ولایت و امامت داشتند.

۱۳۹۳/۱۲/۵ - ۰۸:۵۷