خبرگزاری شبستان

شنبه ۴ اسفند ۱۳۹۷

السبت ١٧ جمادى الثانية ١٤٤٠

Saturday, February 23, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه قدرت
جانشین فرمانده سپاه:
عبور از محدودیت‌ها یکی از نقاط کلیدی قدرت ما است
سردار سلامی گفت: آرمان ما دفاع از مستضعفان است، نیرو‌هایی در سراسر جهان با ما هم‌راستا می‌شوند که در این صورت، قدرت دشمن تجزیه می‌شود و عبور از محدودیت‌ها یکی از نقاط کلیدی قدرت ما است.

۱۳۹۷/۱۱/۸ - ۱۵:۴۸

عضو شورای نگهبان:
دشمنان امام علی(ع) فقط شیفه قدرت بودند قصد خدمت نداشتند
عضو شورای نگهبان گفت: یکی از دلایل دشمنی با امیرمومنان همین بود کسانی که مشتاق قدرت بودند به آنها قدرت و سمت نمی‌داد؛ زیرا پیامبر(ص) به ایشان یاد داده بودند کسی که شیفته قدرت است تشنه خدمت نیست.

۱۳۹۷/۱۱/۴ - ۱۷:۴۴

سرپرست معاونت فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی گیلان:
تقویت علمی زمینه ساز اقتدار کشور است
رستم پور با بیان اینکه دانشگاه امروزه رسالت مهمی برعهده دارد گفت: تقویت علمی، قدرت کشور را بیش از پیش فراهم خواهد کرد.

۱۳۹۷/۹/۱۴ - ۱۳:۳۱

آل سعود در آینده نه چندان دور با قدرت الهی نابود می‌شود
آیت‌الله صدیقی گفت: همه قدرت‌ها در مقابل خداوند بی‌اثر است؛ امروز سعودی‌ها که کودکان یمن را به خاک و خون می کشند در آینده نه چندان دور به قدرت الهی نابود می شوند.

۱۳۹۷/۸/۲۲ - ۱۱:۱۹

حجت الاسلام گواهی:
پیاده روی اربعین نمایش قدرت نرم جهان اسلام است
رییس سازمان بسیج اساتید، طلاب و روحانیون با بیان اینکه اربعین همایشی از قدرت نرم جهان اسلام است، گفت: مهمترین پیام سیاسی پیاده روی اربعین نمایش قدرت جهان اسلام علیه استکبار است.

۱۳۹۷/۸/۱۵ - ۱۱:۲۸

رییس دانشکده مدیریت و اقتصاددانشگاه تربیت مدرس در گفت وگو با شبستان:
علم عامل تقسیم قدرت در جهان امروز است/علوم انسانی را در تحولات نادیده می گیریم
خداداد حسینی با بیان اینکه وجود و حدود پیشرفت علم و فناوری و تواناییِ برقراری دیپلماسی علمی در تقسیم قدرت و استیلای کشورها نقش مهمی دارد، گفت: برخلاف کشورهای پیشرفته، به علوم انسانی به عنوان زیربنای تحولات اجتماعی و اقتصادی توجه نداریم.

۱۳۹۷/۴/۲۰ - ۰۹:۱۹

قدرت سیاسی از منظر قرآن کریم
خبرگزاری شبستان: در نگره قرآن مردم سالاری راستین و رحمانی با احترام به ارزش ها و آموزه های خدایی و حقوق و کرامت انسانی معنادار می شود. مردم سالاری در سایه دشمنی، سرکشی، جنگ، خونریزی و چیرگی بی رحمانه قدرت و نیروهای مهارگر بر گردن شهروندان معنا ندارد.

۱۳۹۷/۱/۱۸ - ۰۹:۵۳

روحانیون پایگاه اجتماعی جامعه/ اتحاد و همدلی قدرت ملی ایران اسلامی
خبرگزاری شبستان: معاون پارلمانی رئیس جمهور با بیان اینکه روحانیون پایگاه اجتماعی و محل مراجعات مردمی شمرده می شوند گفت: سرمایه های اجتماعی، وحدت، هم دلی و قدرت ملی کشور محسوب می شود.

۱۳۹۶/۱۱/۲۱ - ۱۷:۳۷

بن سلمان برای تأمین مشروعیت قدرت خود در آینده به چه گزینه هایی متوسل شده است؟
خبرگزاری شبستان:ولیعهد سعودی به خوبی از چگونگی آماده سازی زمینه های قدرت گرفتن در این کشور و اقدامات لازم برای حفظ مشروعیت آن از طریق جذب حمایت خارجی به ویژه آمریکا و سرکوب مخالفان خود آگاه است اما آیا او با توجه به اعتراضات موجودصعود می کند یا سقوط؟

۱۳۹۶/۹/۸ - ۰۸:۴۵

فرمانده نیروی زمینی ارتش؛
یگان های زرهی قدرت رزمی فرماندهان هستند
خبرگزاری شبستان: فرمانده نیروی زمینی ارتش؛ یگان های زرهی قدرت رزمی فرماندهان هستند فرمانده نیروی زمینی ارتش در بازدید از تیپ ۳۹۲ زرهی دشت آزادگان گفت: یگان های زرهی در نیروی زمینی ارتش قدرت نظامی و رزمی فرماندهان هستند.

۱۳۹۶/۶/۲۹ - ۱۶:۳۲

دست برداشتن غرب از پیش شرط کناره گیری اسد
خبرگزاری شبستان: روزنامه تایمز چاپ لندن نوشت انگلیس و هم‌پیمانانش با تغییر موضع درباره جنگ سوریه از موضع پیشین خود مبنی بر ضرورت کناره گیری بشار اسد رئیس جمهور سوریه دست برداشته اند و ممکن است انتخاباتی را که با نامزد شدن وی در آن، برگزار شود بپذیرند.

۱۳۹۶/۶/۴ - ۰۸:۴۶

رشد اقتصادی و سیاسی نیازمند افزایش جمعیت است
خبرگزاری شبستان: رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی گیلان با بیان اینکه گیلان از استان‌های پیر کشور محسوب می‌شود گفت: کاهش جمعیت، قدرت سیاسی و اقتصادی جامعه را با بحران روبه رو خواهد کرد.

۱۳۹۶/۵/۱۶ - ۱۰:۴۴

سرلشکر باقری در همایش فرماندهان نیروی زمینی سپاه :
قدرت موشکی ایران دفاعی است و هرگز قابل معامله و مذاکره نیست
خبرگزاری شبستان:رییس ستاد کل نیروهای مسلح قدرت موشکی ایران را دفاعی و غیر قابل مذاکره و معامله دانست و گفت : هم ردیف شمردن سپاه با گروه های تروریستی و اعمال تحریم های مشابه، ریسک بزرگی برای امریکایی ها و پایگاه ها و نیروهای ان ها در منطقه است.

۱۳۹۶/۴/۲۶ - ۱۶:۲۳

توافق برجام قدرت سیاسی کشورمان را برای جهان بیشتر آشکار کرد
خبرگزاری شبستان: وزیر ورزش و جوانان با اشاره به اهمیت توافق برجام گفت: توافق برجام قدرت سیاسی کشورمان را برای جهان بیشتر آشکار کرد.

۱۳۹۶/۴/۲۵ - ۱۰:۲۷

دریادار فدوی:
نیروی انسانی با شاخص های "انقلابی "از برترین مؤلفه های قدرت است
خبرگزاری شبستان:فرمانده نیروی دریایی سپاه گرفتاری امروز بشر را محصول فاصله گرفتن از اصول و مبانی اعتقادی عنوان و تصریح کرد:امروز یکی از برترین مؤلفه های قدرت، نیروی انسانی با شاخص های انقلابی است.

۱۳۹۶/۳/۱۱ - ۰۸:۲۴

معاون هماهنگ کننده نیروی هوایی ارتش:
نیروی هوایی از مؤلفه های اصلی قدرت دفاعی کشور به شمار می رود
خبرگزاری شبستان:امیر سرتیپ خلبان عزیز نصیرزاده با بیان اینکه امروز نیروی هوایی ارتش یکی از مؤلفه های اصلی قدرت دفاعی کشور است، تصریح کرد: نیروی هوایی با داشتن پیشرفته ترین تجهیزات نظامی، جزو قدرتمندترین نیروهای مسلح منطقه است.

۱۳۹۶/۱/۲۷ - ۱۱:۰۵

ارتش جمهوری اسلامی یکی از استوانه های قدرت ملی نظام است
خبرگزاری شبستان:استاندار خراسان رضوی با بیان اینکه ارتش ولایی در حوزه های دینی و معرفتی ظهور و بروز خوبی داشته، افزود:ارتش جمهوری اسلامی یکی از استوانه های قدرت ملی نظام است.

۱۳۹۵/۱۲/۱۴ - ۱۳:۳۷

پایداری ملی، رسالت مهم پدافند غیر عامل است/محیط زیست یکی از مولفه های قدرت
خبرگزاری شبستان: معاون طرح و برنامه و امور مجلس سازمان پدافند غیر عامل کشور، پایداری ملی را رسالت مهم پدافند غیر عامل دانست و گفت: محیط زیست یکی از مولفه های قدرت در کنار قدرت های سیاسی، نظامی، سیاسی، اقتصادی و فرهنگی است.

۱۳۹۵/۸/۸ - ۱۴:۰۳

بهره‌مندی نیروی دریایی سپاه ‌‌از فناوری، تجهیزات پیشرفته و قدرت موشکی بالا‌
خبرگزاری شبستان: فرمانده منطقه دوم نیروی سپاه پاسداران گفت: نیروی دریایی سپاه پاسداران با بهره‌مندی از فناوری، تجهیزات پیشرفت و قدرت موشکی بالا، توانمندی دفاعی وقدرت بازدارندگی سبب اقتدار جمهوری اسلامی ایران شده است.

۱۳۹۵/۴/۱۳ - ۱۶:۲۳

کارشناس رسانه در گفت و گو با شبستان:
تغییر جغرافیای جنگ توسط رسانه ها/داعش میلیاردها دلار را کجا هزینه می کند؟!
خبرگزاری شبستان: برخلاف گروه های تروریستی پیشین، داعش توانسته نهایت استفاده را از امکانات رسانه ای موجود برای پیشبرد اهداف خویش به کار برد. فعالیت های فراوان در محیط های مجازی سبب شده برخی از تحلیلگران اینترنت را زمین بازی اصلی داعش بدانند.

۱۳۹۵/۳/۱۲ - ۰۹:۰۲