خبرگزاری شبستان

دوشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۸

الاثنين ١٦ شعبان ١٤٤٠

Monday, April 22, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه ظهور امام زمان(عج)
علم بدون معنویت به هدف والای خود نمی رسد
آیت الله علما، گفت: هر علم و تخصصی که با معنویت همراه شود اثر آن چندین برابر می شود و علم بدون معنویت به هدف والای خود نخواهد رسید.

۱۳۹۸/۲/۲ - ۲۰:۰۶

حجت الاسلام و المسلمین حسینی قمی:
انسان منتظر دچار معصیت نمی شود
استاد حوزه علمیه با بیان اینکه امام زمان(عج) حی است و همه اعمال ما را می بینند، گفت: انسان منتظر دچار معصیت نمی شود.

۱۳۹۸/۲/۲ - ۰۹:۵۲

همایش نسل ظهور در همدان با حضور ۵۰ هزار نفری بانوان
صبح امروز زنان انقلابی و منتظران واقعی امام عصر(عج) با حضور پرشور خود در همایش نسل ظهور شرکت کردند، ، این همایش یکی از بی سابقه ترین همایش های اختصاصی بانوان استان همدان محسوب می شود چراکه حدود ۵۰ هزار نفر در این همایش حضور داشتند.

۱۳۹۸/۲/۱ - ۱۶:۲۷

میلاد صاحب الزمان(عج) 
جشن شب نیمه شعبان در همدان همچون سال های گذشته با حضور پر شور منتظران ظهور برگزار شد.

۱۳۹۸/۲/۱ - ۰۷:۰۵

یک کارشناس مهدوی تاکید کرد
آمادگی اجتماعی برای ظهور با سرپرستی ولی فقیه محقق می شود
حجت الاسلام الهی نژاد با اشاره به نتایج و برکات تبعیت از ولی فقیه در دوران غیبت، گفت: حکومت اسلامی با سرپرستی ولی فقیه از اوج آمادگی اجتماعی منتظران برای ظهور امام زمان(عج) برخوردار است. یعنی آمادگی اجتماعی برای ظهور در سایه حکومت اسلامی محقق می شود.

۱۳۹۸/۱/۳۱ - ۰۹:۰۷

حجت الاسلام اسکندری:
تفکر ظهور؛ جهانی و نه جناحی است
امام جمعه بوئین میاندشت با تاکید براینکه تفکر حضرت صاحب زمان (عج) خطی و جناحی و محدود به یک کشور نیست، گفت: تفکر امام زمان (عج)، تفکر نجات همه مستضعفان عالم از استکبار جهانی است.

۱۳۹۸/۱/۳۰ - ۱۸:۲۶

حجت الاسلام کرامتی:
جمهوری اسلامی مصداق گفتمان عمل به قرآن / جوانان محور اصلی در فرآیند ظهور هستند
امام جمعه گلپایگان با بیان اینکه گفتمان مقاومت نتیجه عمل به قرآن و گفتمان سازش نتیجه دوری از قرآن کریم است، گفت: جمهوری اسلامی مصداق عمل به قرآن و عربستان و کشورهاب مرتجع عربی مصداق دوری از قرآن هستند.

۱۳۹۸/۱/۳۰ - ۱۶:۲۵

نماینده ولی فقیه در البرز:
ایجاد تمدن نوین اسلامی مأموریت اصلی جوانان در مقدمه ظهور است
آیت الله سیدمحمدمهدی حسینی همدانی، مخاطبان اصلی بیانیه گام دوم انقلاب را جوانان خواند و گفت: ایجاد تمدن نوین اسلامی، مأموریت اصلی جوانان در مقدمه ظهور است.

۱۳۹۸/۱/۳۰ - ۱۴:۲۹

استاد حوزه علمیه:
قانون اساسی امام زمان(عج) بر اساس قرآن و سنت پیامبر(ص) است
استاد حوزه علمیه گفت: قانون امام زمان(عج) بر اساس کتاب قرآن، سیره و سنت پیامبر(ص) است پس از ظهور هر کس در هر نقطه از دنیا باید عمل خود را بر اساس قرآن و سنت قرار ‌دهد.

۱۳۹۸/۱/۲۹ - ۱۲:۲۵

یک کارشناس مهدوی بیان کرد
جهان با ظهور، حقوق بشر را درک می کند/امنیت ۴۰ ساله ایران وامدار دکترین مهدویت است
حجت الاسلام خادمیان با بیان اینکه امنیت و آرامش واقعی در ابعاد روحی، ملکوتی، جسمی و اخلاقی تنها با ظهور محقق می شود، گفت: ملت ما بیش از ۴۰ سال است که امنیت خود را بر مبنای اندیشه دکترین مهدویت و بر محور انسان کامل تامین کرده است.

۱۳۹۸/۱/۲۹ - ۱۰:۲۱

یک کارشناس مباحث مهدوی تاکید کرد
مسیر تعقلی شیعه جهان را آماده ظهور می کند
حجت الاسلام باقرزاده با تاکید بر لزوم معرفت و عقلانیت در آمادگی برای ظهور، گفت: منظور از معرفت مجاهدت علمی و اندیشه ورزی است نه شناخت نسبی و شناسنامه ای. مسیر تعقلی شیعه با نگاه معرفتی به مهدویت از پرافتخارترین مسیرها است.

۱۳۹۸/۱/۲۵ - ۱۰:۳۷

یک کارشناس مهدوی بیان کرد
نقش اقتصاد و مدیریت جهادی در آمادگی برای ظهور/رشد اخلاق و معنویت منتظران با رونق اقتصاد
حجت الاسلام امینی درباره نقش اقتصاد و مدیریت جهادی در آمادگی برای ظهور، گفت: قناعت و پرهیز از حرص و آز و ایثار و ازخودگذشتگی ویژگی هایی است که منتظران با آراستگی به آنها در حوزه اقتصاد آماده ظهور می شوند.

۱۳۹۸/۱/۲۴ - ۰۹:۴۶

یک کارشناس مهدوی بیان کرد
صحیفه سجادیه؛ بهترین منبع اخلاق و معنویت و آمادگی برای ظهور
حجت الاسلام نصوری با بیان اینکه جامعه بدون اخلاق و معنویت نه تنها آماده ظهور نشده بلکه از آن دور می شود، گفت: صحیفه سجادیه بهترین منبع برای رفع خلاءهای معنوی و نقشه راه ظهور است.

۱۳۹۸/۱/۲۲ - ۱۰:۱۵

یک کارشناس مهدوی تاکید کرد
ظهور نیازمند وجود روحیه پاسداری در منتظران است
حجت الاسلام اکبری با بیان اینکه اخلاص و پاسداری یاران زمینه ساز قیام حسینی(ع) شد، گفت: اگر امروز و در میان جمعیت هفت میلیاردی زمین هم کسانی از چنین روحیه ای برخوردار بوده و هدف شان پاسداشت مهدویت باشد، قطعاً ظهور رخ می دهد.

۱۳۹۸/۱/۲۰ - ۱۲:۱۰

یک استاد دانشگاه تاکید کرد
ظهور هویت خود را از بعثت می گیرد/تمدن طراز آخرالزمانی، افق گام دوم انقلاب است
حجت الاسلام عرفان با تشریح پیوندهای تمدنی بین بعثت و ظهور، گفت: ظهور حضرت بقیه الله الاعظم(عج) هویت تاسیسی خود را در بعثت پیامبر(ص) می بیند؛ مهمترین شاخصه تمدن نوین اسلامی تقویت هویت جمعی با تاکید بر شکل گیری امت است.

۱۳۹۸/۱/۱۴ - ۰۹:۴۶

دبیر شبکه ملی جهاد و شهادت (وارثون) تاکید کرد
راهیان نور، اردوگاه تربیتی برای دغدغه مندان ظهور است
حجت الاسلام جوشقانیان با بیان اینکه تحول انفسی شهدا با عنایت امام زمان(عج) رخ داد، گفت: راهیان نور اردوگاه تربیتی برای دغدغه مندان ظهور است؛ شهدا به ما یاد می دهند چطور گام به گام به امام زمان(عج) نزدیک شویم.

۱۳۹۸/۱/۱۳ - ۱۱:۳۸

یک کارشناس مهدوی بیان کرد
سایه ظلم و جنگ با ظهور از سر دنیا برداشته می شود/سنت های نوروز در منظومه مهدوی تعریف شود
حجت الاسلام موسوی با بیان اینکه عالم با ظهور، بهاری بی نظیر را تجربه می کند، گفت: با این بهار، عدالت و انصاف رعایت شده و سایه جنگ، مفاسد اقتصادی، اختلاس و احتکار و ظلم از سر دنیا برداشته می شود.

۱۳۹۸/۱/۱۱ - ۱۰:۵۷

کارشناس و پژوهشگر مهدوی تاکید کرد
غنای روح و رشد فرهنگی مهمترین تحول بهار ظهور در مردم است
حجت الاسلام براری با بیان وجوه شباهت بهار طبیعت و بهار ظهور، گفت: با ظهور علاوه بر آشکار شدن ثروت های زمین، رشد فرهنگی و غنای روح مانع از زیرپا گذاشتن خط قرمزها در کسب ثروت می شود.

۱۳۹۸/۱/۱۰ - ۱۰:۳۱

علی اصغر دادائی خبر داد:
آغاز دهمین دوره مسابقه بزرگ کتابخوانی به استقبال ظهور در آران و بیدگل
دبیر جشنواره به استقبال ظهور آران و بیدگل از آغاز دهمین دوره مسابقه کتابخوانی «به استقبال ظهور» به مناسبت میلاد منجی عالم بشریت حضرت مهدی موعود(عج) در آران و بیدگل خبر داد.

۱۳۹۸/۱/۶ - ۱۴:۱۱

یک کارشناس مهدوی تاکید کرد
معنای «ربیع الانام» در زیارت امام زمان(عج)/دل تکانی هایی که باید برای بهار ظهور انجام دهیم
حجت الاسلام جعفری با بیان اینکه ائمه(ع) بهار حقیقی را حیات زمین پس از مرگ آن در اثر ظلم و بی عدالتی تعبیر کرده اند، گفت: اگر کسی با گناهان دچار قساوت قلب شد وقتی ظهور رخ دهد، مثل عدم تاثیر بهار در درختی که از سرمای زمستان خشک شده، تاثیر نمی پذیرد.

۱۳۹۸/۱/۴ - ۱۰:۰۷