خبرگزاری شبستان

یکشنبه ۱۵ تیر ۱۳۹۹

الأحد ١٤ ذو القعدة ١٤٤١

Sunday, July 5, 2020

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه جبران خسارت ها
مدیر صندوق بیمه محصولات کشاورزی خراسان جنوبی خبر داد؛
تعهد ۷۰۰ میلیارد تومانی دولت برای بیمه محصولات کشاورزی خراسان جنوبی
غنچه از صدور ۵۰ هزارو ۴۰۰ فقره بیمه نامه در سال زراعی جاری خبر داد و گفت: با صدور این بیمه نامه ها ۷۰۰ میلیارد تومان تعهد برای دولت ایجاد شده است.

۱۳۹۹/۱/۲۸ - ۱۲:۱۴

توسط صندوق تامین خسارت‌های بدنی انجام شد؛
پرداخت خسارت به بیش از ۳ هزار موتورسوار زیان‌دیده
صندوق تامین خسارت‌های بدنی از ابتدای سال ۱۳۹۸ تا روز یازدهم آبان‌ماه در مجموع به ۳هزار و ۳۲۲ موتورسوار زیان دیده در تصادفات رانندگی خسارت پرداخت کرده است.

۱۳۹۸/۸/۲۵ - ۰۸:۵۲

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان اردبیل:
بیمه محصولات کشاورزی امنیت غذایی و شغلی کشاورزان را تضمین می کند
احدی عالی گفت: بیمه محصولات کشاورزی امنیت غذایی و شغلی کشاورزان را تضمین می کند و در مواقع حوادث غیرمترقبه بهترین تضمین برای جبران خسارت ها است.

۱۳۹۸/۸/۸ - ۱۴:۱۱

استاندار لرستان:
۶۰۰ میلیارد تومان تسهیلات مسکن به سیل زدگان پرداخت شده است
خادمی با اشاره به به اینکه تامین خسارت مردم مهم ترین رویکرد دولت در جبران خسارت سیل است، گفت: تاکنون ۶۰۰ میلیارد تومان تسهیلات مسکن به سیل زدگان استان پرداخت شده است.

۱۳۹۸/۶/۲۸ - ۱۱:۴۸

مدیرکل دفتر مدیریت بحران استانداری استان:
تامین اعتبار ۲۳۵ میلیارد تومان برای جبران خسارت های سیل در چهارمحال و بختیاری
مدیرکل دفتر مدیریت بحران استانداری چهارمحال و بختیاری بابیان اینکه جبران خسارت های ناشی از سیل در استان یکی از وظایف دولت است، گفت: تاکنون ۲۳۵ میلیارد تومان برای جبران خسارت های سیل در این استان تامین شده است.

۱۳۹۸/۵/۳ - ۰۹:۱۶

استاندار لرستان:
جبران خسارت سیل زدگان استان بدون تبعیض انجام می شود
خادمی، با بیان اینکه به صورت جدی پیگیر جبران خسارت های سیل زدگان هستیم، گفت: در جبران خسارت ها کمترین تبعیضی وجود نخواهد داشت.

۱۳۹۸/۲/۷ - ۱۴:۲۲

پرداخت خسارات و بازگشت آرامش به منطق سیل زده در صدر برنامه های استانداری قرار دارد
استاندار لرستان، با اشاره به خسارت گسترده سیل برای استان لرستان، گفت: پرداخت خسارت به سیل زدگان و تلاش برای بازگشت آرامش و اشتغال به سیل زدگان در صدر برنامه های استانداری برای مناطق سیل زده قرار دارد.

۱۳۹۸/۲/۷ - ۱۳:۳۳

دستور رئیس جمهوری به تسریع در خدمت رسانی به سیل زدگان
رئیس جمهوری، در جمع سیل زدگان لرستانی، با بیان اینکه دولت در کنار سیل زدگان قرار دارد، گفت: بهسرعت برای جبران خسارت های تلاش می شود.

۱۳۹۸/۱/۳۱ - ۱۲:۲۷

نماینده ولی فقیه در لرستان:
احداث سدی بزرگ در استان لرستان ضروری است
آیت الله میرعمادی، با بیان اینکه انتظار مردم لرستان از دولت، برنامه ریزی برای بازسازی به موقع مناطق سیل زده است، گفت: احداث سدی بزرگ در لرستان باید مورد توجه جدی دولت قرار گیرد.

۱۳۹۸/۱/۳۱ - ۱۰:۴۵

رئیس جمهوری در لرستان
ضرورت تسریع درجبران خسارت به سیل زدگان/ دولت در کنار مردم است
روحانی با بیان اینکه مردم مطمئن باشند دولت در حد امکان برای جبران خسارت ها تلاش می کند، گفت: دولت در کنار مردم است و جبران خسارت ها را وظیفه خود می داند.

۱۳۹۸/۱/۳۱ - ۱۰:۲۷

نماینده رهبری دلجویی رهبر معظم انقلاب را به سیل زدگان لرستانی رساند
نماینده رهبری، فعالیت های جهادگران را موجب آرامش خاطر مردم دانست و گفت: وقتی پیام دلجویی رهبر معظم انقلاب را به مردم رساندم موجب و آرامش بیشتر مردم شد.

۱۳۹۸/۱/۲۳ - ۱۵:۳۹

نماینده ولی فقیه در لرستان:
ضرورت تسریع در امداد رسانی به مردم منطقه رودبار لرستان
آیت الله میرعمادی، با اشاره به اینکه منطقه رودبار کماکان در محاصره آب قرار دارد، برضرورت تسریع در امداد رسانی به مردم و جبران خسارت ها تاکید کرد.

۱۳۹۸/۱/۲۱ - ۱۵:۵۱

وزیر جهاد کشاورزی:
غرامت سیل اخیر به کشاورزان لرستانی پرداخت می شود
حجتی، از اندیشیده شدن تمهیدات لازم برای یاری رساندن به کشاورزان سیل زده خبرداد و گفت: غرامت سیل اخیر، به زودی در اختیار کشاورزان قرار می گیرد.

۱۳۹۸/۱/۲۱ - ۱۴:۴۰

معاون اول رئیس جمهور:
رویکرد مدیریت بحران کاهش تلفات مالی و جانی است
جهانگیری، با اشاره به اینکه استان لرستان کانون سیلاب ها بوده است، همدلی بین دولت، مردم، نیروهای نظامی و نهادهای غیردولتی را از دستاوردهای سیل دانست و گفت: اولویت مدیریت بحران، کاهش تلفات مالی و جانی است.

۱۳۹۸/۱/۱۱ - ۲۲:۵۴

استاندار لرستان:
خسارت گسترده سیل به تاسیسات و زیربناهای دولتی لرستان
استاندار لرستان، حجم خسارت و تخریب های سیل را بسیار گسترده دانست و گفت: سیل اخیر به تاسیسات و زیربناهای دولتی استان خسارت های زیادی وارد کرده است.

۱۳۹۸/۱/۸ - ۱۴:۵۲

عزم دولت برای جبران خسارت های ناشی از سیل در لرستان
رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور، با اشاره به خسارت های فراوران به تاسیسات و زیرساخت های حوزه راه در لرستان، گفت: تلاش می شود این خسارت ها ظرف ۶ ماه بازسازی شود.

۱۳۹۸/۱/۷ - ۱۵:۰۵

در ۶ ماهه نخست سال‌جاری محقق شد؛
پرداخت خسارت ۲۶ خانوار مددجوی زنجانی توسط بیمه حوادث
مدیرکل کمیته امداد استان زنجان گفت: در ۶ ماهه نخست سال جاری ۲۶ خانوار از مددجویان زنجانی ۲۵ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان بابت خسارت ناشی از بلایای طبیعی از بیمه دریافت کرده‌اند.

۱۳۹۷/۷/۲۵ - ۰۸:۲۲

به زودی؛
غرامت کشاورزان و دامداران خراسان جنوبی پرداخت می شود
خبرگزاری شبستان: معاون بیمه خدمات کشاورزی خراسان جنوبی با تاکید بر اینکه ۷۰ درصد خسارت‌های بخش کشاورزی استان خراسان جنوبی «خشکسالی و سرمازدگی» است، گفت: ماه جاری غرامت کشاورزان و دامداران صندوق بیمه کشاورزی پرداخت می شود.

۱۳۹۶/۱۱/۱ - ۱۱:۳۰

زلزله ۴۰ میلیارد تومان به مدارس استان ایلام خسارت وارد کرد
خبرگزاری شبستان: مدیرکل آموزش و پروش ایلام، گفت: بر اثر وقوع زمین لرزه های متعدد در طول سال های اخیر حدود ۴۰ میلیارد تومان به فضاهای آموزشی این استان خسارت وارد شده است.

۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۱۷:۳۵

در پی زلزله اخیر مطرح شد:
ارائه تسهیلات به منازل مسکونی با بیش از ۳۰ درصد خسارت
خبرگزاری شبستان: مدیرکل بنیاد مسکن ایلام گفت: افرادی که در زمین لرزه اخیر منازل آنها بیش از ۳۰ درصد خسارت دیده است، تسهیلات بازسازی دریافت می کنند.

۱۳۹۶/۸/۲۶ - ۱۳:۳۹