خبرگزاری شبستان

دوشنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۸

الاثنين ٢١ صفر ١٤٤١

Monday, October 21, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه جمعه
امام جمعه قم:
اربعین نماد قدرت جامعه اسلامی است/عناصر داخلی وابسته به زم باید به مردم معرفی شوند
آيت الله سعیدی گفت: اربعین قدرت نمایی جامعه اسلامی و مکتب اهل بیت,نمایش عظیمی از اقتدار و ظرفیت جامعه اسلامی و از اختصاصات امام حسین(ع) است.

۱۳۹۸/۷/۲۶ - ۱۳:۰۸

امام جمعه قم:
توطئه دشمنان قبل از اربعین ناکام ماند/حضور مردم در راهپیمایی اربعین دشمن را عصبانی کرده است
حسینی بوشهری با بیان اینکه دشمنان به دنبال تفرقه اندازی میان دو ملت ایران و عراق هستند گفت: عده ای مزدور، با سر دادن شعارهای تفرقه انگیز به دنبال ایجاد اختلاف بودند که این توطئه ناکام ماند.

۱۳۹۸/۷/۱۹ - ۱۴:۰۶

امام جمعه قم:
اربعین برآمده از گفتمان اسلام ناب و انقلاب شکوهمند اسلامی است/لزوم هوشیاری مردم عراق
آیت الله اعرافی خطاب به ملت عراق گفت: باید ملت عراق در چنین شرایطی هوشیار باشند و بدانید که همبستگی ایران و عراق بسیار مهم است و اربعین باید نماد یک حماسه بزرگ و جلوه گاه قدرت مقاومت و انقلاب اسلامی باشد. 

۱۳۹۸/۷/۱۲ - ۱۳:۵۱

امام جمعه قم تاکید کرد
از مسئولان نظام می خواهیم که دل به حرف های دشمن نبندند/ نباید به فکر مذاکره با دشمن بود
آیت الله سعیدی گفت: از مسئولان نظام می خواهیم که دل به حرف های دشمن نبندند و بدانند که آنها همواره به فکر توطئه علیه ملت هستند.

۱۳۹۸/۷/۵ - ۱۳:۰۸

امام جمعه قم:
راهپیمایی اربعین موجب افزایش معرفت حسینی می شود/عربستان دلیل آتش سوزی پالایشگاه را در حمله به یمن دنبال کند
آیت الله حسینی بوشهری به راهپیمایی اربعین اشاره کرد و گفت: این راهپیمایی موجب افزایش معرفت حسینی شده و کار بزرگی است که رقم می خورد و همگان در این راهپیمایی شرکت می کنند و عشق و ارادت را به سالار شهیدان اعلام می کنند.

۱۳۹۸/۶/۲۹ - ۱۴:۳۰

امام جمعه قم:
راه مذاکره با اروپایی‌ها بسته نیست/مقاومت روز به روز قوی‌تر می‌شود
اعرافی گفت: روابط با دولت های اروپایی، ساده نیست و نیاز به هوشمندی است، ما روابط را نبسته ایم اما باید یک سری مسائل از جمله نقض عهد ترامپ را در نظر بگیریم. اروپایی ها یا جرات و توان ندارند و یا نمی خواهند و البته برای ما فرقی نمی کند.

۱۳۹۸/۶/۲۲ - ۱۳:۵۴

سخنگوی مجمع جهانی حضرت علی اصغر (ع) خراسان جنوبی خبر داد؛
دوخت ۸ هزار دست لباس برای همایش شیرخوارگان حسینی در خراسان جنوبی
گرجی از برگزاری همایش شیرخوارگان حسینی در ۲۰۰ نقطه خراسان جنوبی خبر داد و گفت: ۸ هزار دست لباس برای همایش شیرخوارگان حسینی در استان دوخته شده است.

۱۳۹۸/۶/۱۳ - ۱۳:۲۹

امام جمعه قم:
دستگاه دیپلماسی دل خوش به مذاکره با اروپایی ها نباشد
آیت الله سعیدی گفت: مقاومت در قرآن کریم فراتر از یک واژه و اصطلاح است و منحصر به یک رویارویی در میدان جنگ نیست، در اسلام مقاومت به معنی انزوا نیست بلکه در ذات خود اقدام رو به جلو دارد و مقاومت یک فرهنگ است.

۱۳۹۸/۵/۱۸ - ۱۴:۰۳

امام جمعه قم عنوان کرد
تو دهنی قاطع ملت به دشمنان/نمی گذاریم امنیت خلیج فارس مختل شود
آیت الله حسینی بوشهری گفت: ما خواهان آزادی راه های آبی کشتیرانی هستیم و اجازه نمی دهیم کسی امنیت کشتیرانی به خصوص در خلیج فارس را مختل کند و به دیگران هم اجازه فضولی و کارشکنی نخواهیم داد.

۱۳۹۸/۵/۴ - ۱۵:۱۱

امام جمعه قم:
امروز جهان در برابر آمریکا مقاومت کرده است/ دست جنایات انگلیس و آمریکا را قطع خواهیم کرد
آیت الله اعرافی با اشاره به تعرض انگلیسی ها به کشتی ایرانی گفت: انگلیسی ها بدانند که شما یک زمانی دزد سرگردنه ها و آبراه ها بودید و یک زمانی ارباب و رعیت بودید اما آمریکا و انگلیس بدانند که این دوره تمام شده و ملت های بزرگ دست شما را قطع خواهند كرد. 

۱۳۹۸/۴/۲۱ - ۱۴:۵۲

امام جمعه قم:
آمریکا به زودی از رفتار خود پشیمان می شود/کشورهای غربی از برجام حمایت نمی کنند/پرونده ضدحقوق بشری آمریکا از همه کشورها سیاه تر است
حسینی بوشهری گفت: ما به آمریکا می گوییم که شما رهبری عزیز ما را تحریم می کنید و مردم ما این کار را به تمسخر گرفته اند، و به فضل پرودگار ما حمایت های جهان اسلام و ملت ایران را خواهیم داشت و شما به زودی اظهار ندامت خواهید کرد.

۱۳۹۸/۴/۱۴ - ۱۴:۳۵

امام جمعه قم:
مقام معظم رهبری با اقتدار دروغگویی و بی منطقی ترامپ را به دنیا ابلاغ کردند/در سایه مقاومت، آمریکا هیچ غلطی نمی تواند بکند
سعیدی با اشاره به ترفند میانجیگری دشمنان گفت: در جریان هشت ساله دفاع مقدس نیز شاهد این بودیم اما با دیپلماسی مقاومت، شاهد شکست های پی در پی دشمنان هستیم.

۱۳۹۸/۳/۲۴ - ۱۳:۴۸

راهپیمایی روز قدس در اراک
راهپیمایی روز قدس در اراک با حضور گسترده مردم برگزار شد.

۱۳۹۸/۳/۱۰ - ۱۶:۴۳

امام جمعه قم عنوان کرد
ملت ایران شر ماجراجویان منطقه را از بین می برند/مساجد بهترین محل برای همبستگی جوانان
آیت الله سعیدی گفت: ملت بزرگ ایران امروز هم مستحکم تر از سابق آمادگی داریم که در برابر دشمنان ایستادگی کرده و شر هر متجاوز که قصد ماجراجویی در منطقه را دارد، از بین ببریم.

۱۳۹۸/۳/۳ - ۱۴:۴۵

امام جمعه قم:
ملت بزرگ ایران از جنگ روانی دشمن هراسی ندارد/اقتصاد کشور بیمار است
حسینی بوشهری گفت: ملت بزرگ ایران از جنگ روانی دشمن هراسی ندارد، باید نقاط ضعف را شناخته و مشکلات را برطرف کنیم، اقتصاد بیمار است و این اقتصاد به نفت وابسته است و از این رو این مشکل وجود دارد.

۱۳۹۸/۲/۲۷ - ۱۶:۲۷

امام جمعه قم مطرح کرد
کمر تروریست در منطقه توسط سپاه شکست/ باید در راستای گسترش مساجد با طراز اسلامی کوشید/طرح معامله قرن از هم اکنون شکست خورده است
آیت الله اعرافی با اشاره به طرح معامله قرن گفت: معامله قرن شما و اربده کشی ها همه اینها پیشاپیش به دست امت اسلام و جبهه مقاومت و سپاه مقتدر شکست خواهد خورد.

۱۳۹۸/۱/۳۰ - ۱۵:۳۳

امام جمعه قم:
گفتمان اقتصاد مقاومتی و تولید ملی را باید حمایت کنیم/ برنامه جامع و راهبردی برای مقابله با تحریم ها در زمینه تولید داخلی ایجاد شود
آیت الله اعرافی گفت: باید برنامه جامع و راهبردی برای مقابله با تحریم ها در زمینه تولید داخلی ایجاد شود و بانک‌ ها با رویه ‌های اصلاح شده در رفع مشکلات کوشیده و مشکلاتی که در مسیر تسهیلات سرمایه گذاری است را برداشته تا تولید داخلی رونق گیرد.

۱۳۹۸/۱/۹ - ۱۶:۰۳

امام جمعه قم:
شعار سال ۹۸ مکمل شعار سال هاي قبل است/دولت در پشتیبانی رونق تولید بکوشد
آيت الله سعیدی گفت: شعار امسال، مکمل شعارهای سال قبل است و اگر تولید راه بیفتد در اقتصاد کشور نقش اساسی داشته و امید است دولت پشتیبان و برطرف کنند تولید در کشور باشد.

۱۳۹۸/۱/۲ - ۱۴:۵۱

امام جمعه قم:
ملت با حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن توطئه دشمن را خنثی خواهند کرد/۲۲ بهمن روز ذلت آمریکاست
آیت الله حسینی بوشهری با اشاره به در پیش بودن یوم الله ۲۲ بهمن گفت: امسال نیز مردم شکوهمندتر از سال گذشته در انقلاب شرکت می کنند و به عنوان خاری در چشم دشمنان بوده توطئه های دشمنان را خنثی خواهند کرد.

۱۳۹۷/۱۱/۱۲ - ۱۵:۳۹

کارشناس مهدوی تشریح کرد
شرح زیارت امام زمان(عج) در روز جمعه/خواص جمعه برای منتظران
حجت الاسلام جعفری با شرح فرازهای زیارت امام زمان(عج) در روز جمعه، گفت: این زیارت مروری کوتاه اما عمیق بر اعتقادات، دعاها و وظایف منتظران است؛ وظایفی که با معرفت آغاز شده و به شهادت ختم می شود.

۱۳۹۷/۱۱/۱۲ - ۱۰:۱۴