خبرگزاری شبستان

پنج شنبه ۸ اسفند ۱۳۹۸

الخميس ٣ رجب ١٤٤١

Thursday, February 27, 2020

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه جمعه
امام جمعه قم:
آمریکا باید بساط خود را از منطقه جمع کند/ملت ایران در ۲۲ بهمن پاسخ دشمن را می دهند
اعرافی گفت: انتقام سخت با موشک های عین الاسد پایان نپذیرفته است و انقام سخت بیرون رفتن آمریکا از منطقه است.

۱۳۹۸/۱۱/۱۸ - ۱۴:۵۱

امام جمعه قم:
خط تطهیرسازی آمریکای جنایتکار در کشور دنبال می شود/۲۲ بهمن و ۲ اسفند روزهای نماد اقتدار ایران
آیت الله اعرافی گفت: دشمنان اسلام و ایران و انقلاب اسلامی دست به دست هم داده اند و گاهی هم کسانی ناآگاهانه به آنها پیوسته و می خواهند استکبار و آمریکا را از این همه جنایت تطهیر کنند.

۱۳۹۸/۱۱/۴ - ۱۳:۲۷

امام جمعه قم:
سیلی سپاه هیمنه پوشالی آمریکا را در هم شکست
سعیدی با اشاره به انتقام سخت گفت: سیلی عین الاسد پیام اقتدار، عزت و عظمت نظام، ولایت، ملت و نیروهای مسلح و شکست هیمنه پوشالی آمریکا در منطقه است و خروج آمریکای فساد انگیز از منطقه حداقل انتقام سخت از آمریکا خواهد بود.

۱۳۹۸/۱۰/۲۷ - ۱۴:۱۷

امام جمعه قم:
راه سازش با تروریست بسته است/کشورهای اروپایی و مجامع بین المللی رفوزه شدند
آیت الله اعرافی گفت: ترامپ بداند که ۵۶ سال قبل امام در فیضیه فرمودند که رئیس جمهور آمریکا بداند که منفورترین آدم در نزد ملت است و امروز هم ترامپ و دولتمردان آمریکا بدانند که منفورترین چهره نزد ملت ایران و تمام مسلمانان هستند.

۱۳۹۸/۱۰/۲۰ - ۱۳:۱۱

امام جمعه قم:
ملت ایران در ۹ دی بصیرت خود را بار دیگر به نمایش خواهند گذاشت/دولت در مهار گرانی ها اهتمام ورزد
آیت الله اعرافی گفت: ملت ایران شکوه حضور خود را در ۹ دی، بیست و دوم بهمن ماه و انتخابات دوم اسفند ماه نشان می دهند و دنیا یک بار دیگر عمق دانش و بینش و بصیرت ملت را تماشا خواهند کرد.

۱۳۹۸/۱۰/۶ - ۱۴:۰۳

امام جمعه قم:
تیر آشوبگران باز هم به سنگ خورد/مجلس جای زد و بند نیست
آیت الله سعیدی گفت: متاسفانه برخی نمایندگانی که وارد مجلس می ‌شوند به دنبال زد و بند هستند و آنها بدانند که نماینده ملت نبوده و در برابر خداوند مسئول هستند.

۱۳۹۸/۹/۲۹ - ۱۳:۵۰

امام جمعه قم:
كساني که انتخابات را بلد نیستند حتي بنویسند درباره انتخابات حرف می زنند
آیت الله اعرافی با تاکید بر اینکه مجلس تراز انقلاب اسلامی باید تشکیل دهیم گفت: مدعیان انتخابات هم جالب است که غربی ها هستند که انتخابات آنها به زور وابسته است و عربستان که اصلا انتخابات را نمی فهمند.

۱۳۹۸/۹/۲۲ - ۱۳:۳۸

امام جمعه قم:
حرمت مساجد باید حفظ شود/شورای نگهبان بر اساس قانون در صلاحیت نامزدها عمل کند
سعیدی گفت: آنها که به جای غم امت، غم دشمن و فتنه گران را می خورند و کسانی که به نفع دشمن و علیه ملت پیمان ها و سندها را امضا می کنند نباید به مجلس راه یابند.

۱۳۹۸/۹/۱۵ - ۱۳:۴۲

امام جمعه قم:
محور مقاومت موجب نگرانی دشمن شده است
آیت الله اعرافی گفت: محور مقاومت که عظمت خود را نشان داد، موجب ناراحتی آمریکایی ها شده و دنبال این هستند که جامعه مقتدر امن ایران را در هم شکنند.

۱۳۹۸/۹/۸ - ۱۳:۰۷

امام جمعه قم:
دشمن به دنبال نفوذ در مساجد است/جلوی گرانی های کمرشکن باید گرفته شود
آیت الله سعیدی تصریح کرد: توطئه گسترده در راه اندازی آشوب و جنگ امنیتی و تخریب اموال عمومی و خصوصی مردم ناکام ماند و نیروهای امنیتی و انتظامی و حضور به موقع ملت توطئه را خنثی کرد.

۱۳۹۸/۹/۱ - ۱۲:۴۶

امام جمعه قم:
نباید به کفار دل خوش کرد/قدردانی از دولت به منظور اجرای گام چهارم تعهدات برجام
آیت الله سعیدی با اشاره به اجرای طرح دولت در خصوص مسائل هسته ای گفت: از دولت محترم و سازمان انرژی هسته ای به منظور برداشتن گام چهارم قدردانی می کنیم.

۱۳۹۸/۸/۱۷ - ۱۳:۵۸

امام جمعه قم:
تنها راه علاج عراق بهره‌گیری از تجربه موفق جمهوری اسلامی است/سفارت آمریکا مرکز فتنه در عراق است
آیت الله سعیدی گفت: تنها راه علاج و برون رفت ملت عراق از این مشکلات، بهره گیری از تجربه موفق جمهوری اسلامی است، ملت عراق بدانند که سفارت آمریکا در بغداد عامل فتنه در آن کشور است.

۱۳۹۸/۸/۱۰ - ۱۳:۲۱

امام جمعه قم:
استکبار از گفتمان مقاومت زخم خورده است/تلاش برای توجه به توسعه وقف علمی
آیت الله اعرافی گفت: استکبار جهانی باید بداند که امت اسلامی و همه کسانی که در اربعین حضور داشتند در برابر آنها ایستاده و گفتمان انقلاب اسلامی و مقاومت پیروز است.

۱۳۹۸/۸/۳ - ۱۴:۲۳

امام جمعه قم:
اربعین نماد قدرت جامعه اسلامی است/عناصر داخلی وابسته به زم باید به مردم معرفی شوند
آيت الله سعیدی گفت: اربعین قدرت نمایی جامعه اسلامی و مکتب اهل بیت,نمایش عظیمی از اقتدار و ظرفیت جامعه اسلامی و از اختصاصات امام حسین(ع) است.

۱۳۹۸/۷/۲۶ - ۱۳:۰۸

امام جمعه قم:
توطئه دشمنان قبل از اربعین ناکام ماند/حضور مردم در راهپیمایی اربعین دشمن را عصبانی کرده است
حسینی بوشهری با بیان اینکه دشمنان به دنبال تفرقه اندازی میان دو ملت ایران و عراق هستند گفت: عده ای مزدور، با سر دادن شعارهای تفرقه انگیز به دنبال ایجاد اختلاف بودند که این توطئه ناکام ماند.

۱۳۹۸/۷/۱۹ - ۱۴:۰۶

امام جمعه قم:
اربعین برآمده از گفتمان اسلام ناب و انقلاب شکوهمند اسلامی است/لزوم هوشیاری مردم عراق
آیت الله اعرافی خطاب به ملت عراق گفت: باید ملت عراق در چنین شرایطی هوشیار باشند و بدانید که همبستگی ایران و عراق بسیار مهم است و اربعین باید نماد یک حماسه بزرگ و جلوه گاه قدرت مقاومت و انقلاب اسلامی باشد. 

۱۳۹۸/۷/۱۲ - ۱۳:۵۱

امام جمعه قم تاکید کرد
از مسئولان نظام می خواهیم که دل به حرف های دشمن نبندند/ نباید به فکر مذاکره با دشمن بود
آیت الله سعیدی گفت: از مسئولان نظام می خواهیم که دل به حرف های دشمن نبندند و بدانند که آنها همواره به فکر توطئه علیه ملت هستند.

۱۳۹۸/۷/۵ - ۱۳:۰۸

امام جمعه قم:
راهپیمایی اربعین موجب افزایش معرفت حسینی می شود/عربستان دلیل آتش سوزی پالایشگاه را در حمله به یمن دنبال کند
آیت الله حسینی بوشهری به راهپیمایی اربعین اشاره کرد و گفت: این راهپیمایی موجب افزایش معرفت حسینی شده و کار بزرگی است که رقم می خورد و همگان در این راهپیمایی شرکت می کنند و عشق و ارادت را به سالار شهیدان اعلام می کنند.

۱۳۹۸/۶/۲۹ - ۱۴:۳۰

امام جمعه قم:
راه مذاکره با اروپایی‌ها بسته نیست/مقاومت روز به روز قوی‌تر می‌شود
اعرافی گفت: روابط با دولت های اروپایی، ساده نیست و نیاز به هوشمندی است، ما روابط را نبسته ایم اما باید یک سری مسائل از جمله نقض عهد ترامپ را در نظر بگیریم. اروپایی ها یا جرات و توان ندارند و یا نمی خواهند و البته برای ما فرقی نمی کند.

۱۳۹۸/۶/۲۲ - ۱۳:۵۴

سخنگوی مجمع جهانی حضرت علی اصغر (ع) خراسان جنوبی خبر داد؛
دوخت ۸ هزار دست لباس برای همایش شیرخوارگان حسینی در خراسان جنوبی
گرجی از برگزاری همایش شیرخوارگان حسینی در ۲۰۰ نقطه خراسان جنوبی خبر داد و گفت: ۸ هزار دست لباس برای همایش شیرخوارگان حسینی در استان دوخته شده است.

۱۳۹۸/۶/۱۳ - ۱۳:۲۹