خبرگزاری شبستان

جمعه ۴ مهر ۱۳۹۹

الجمعة ٧ صفر ١٤٤٢

Friday, September 25, 2020

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه جمعه
امام جمعه قم:
آمریکا مخالف سرسخت روابط ایران و عراق است
سعیدی با اشاره به روابط ایران و عراق گفت: بدون شک ارتباط این دو کشور مخالفانی نیز دارد که از جمله آنها آمریکا است که به قول امام راحل و مقام معظم رهبری آمریکا هیچ غلطی نمی تواند بکند.

۱۳۹۹/۵/۳ - ۱۳:۵۳

امام جمعه قم:
قرارداد ایران و چین در موضع قدرت و استقلال است/مسئولان به فکر رفع مشکلات معیشتی مردم باشد
آیت الله اعرافی با بیان اینکه در قرار داد چین، ایران با موضع قدرت و استقلال وارد شده است گفت: این موضوع برای غرب سنگین آمده چرا که موجب رفع مشکلات و غلبه بر تحریم ها می شود و مطمئن باشید که مجلس و شورای نگهبان در انعقاد قرارداد همه دقت ها را می کنند.

۱۳۹۹/۴/۲۷ - ۱۴:۱۵

امام جمعه قم:
دست هایی که مانع جهش تولید است را باید افشا کرد/آیت الله سیستانی توطئه های آمریکایی ها را خنثی کردند
حجت الاسلام سعیدی گفت: برخی مشکلات اقتصادی در کشور به دلیل بی تدبیری ها و نبود مدیریت صحیح و وجود دست های ناپاک است که نقش مردم و سازمان های مردم نهاد در افشای آنها و معرفی به دستگاه قضایی مهم است.

۱۳۹۹/۴/۲۰ - ۱۶:۰۷

امام جمعه ایلام در ستاد اقامه نماز مطرح کرد:
نماز جمعه این هفته برگزار می شود/ توجه به اقامه نماز مهم ترین شاخصه مدیران دستگاه اجرایی است
حجت الاسلام کریمی تبار با تاکید بر اقامه نماز جماعت در سطح ادارات با رعایت پروتکل های بهداشتی، گفت: حضور در جلسات شورای اقامه نماز اولین نشانه اهمیت به نماز از سوی مدیران دستگاه های اجرایی است.

۱۳۹۹/۲/۲۳ - ۱۴:۴۴

رئیس پلیس راه استان البرز:
کرج به چالوس جمعه یکطرفه می شود
سرهنگ گودرزی گفت: تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۸ روز جمعه پنجم اردیبهشت ماه تا ساعت ۲۴ همان روز با اعلام مأموران پلیس راه در محل از مرزن آباد به سمت کرج یکطرفه خواهد بود.

۱۳۹۹/۲/۳ - ۱۵:۱۳

نماز جمعه این هفته شهر قزوین برگزار نمی شود
به منظور پیشگیری از شیوع ویروس کرونا، نماز جمعه این هفته شهر قزوین برگزار نمی شود.

۱۳۹۸/۱۲/۲۲ - ۱۲:۰۳

امام جمعه قم:
آمریکا باید بساط خود را از منطقه جمع کند/ملت ایران در ۲۲ بهمن پاسخ دشمن را می دهند
اعرافی گفت: انتقام سخت با موشک های عین الاسد پایان نپذیرفته است و انقام سخت بیرون رفتن آمریکا از منطقه است.

۱۳۹۸/۱۱/۱۸ - ۱۴:۵۱

امام جمعه قم:
خط تطهیرسازی آمریکای جنایتکار در کشور دنبال می شود/۲۲ بهمن و ۲ اسفند روزهای نماد اقتدار ایران
آیت الله اعرافی گفت: دشمنان اسلام و ایران و انقلاب اسلامی دست به دست هم داده اند و گاهی هم کسانی ناآگاهانه به آنها پیوسته و می خواهند استکبار و آمریکا را از این همه جنایت تطهیر کنند.

۱۳۹۸/۱۱/۴ - ۱۳:۲۷

امام جمعه قم:
سیلی سپاه هیمنه پوشالی آمریکا را در هم شکست
سعیدی با اشاره به انتقام سخت گفت: سیلی عین الاسد پیام اقتدار، عزت و عظمت نظام، ولایت، ملت و نیروهای مسلح و شکست هیمنه پوشالی آمریکا در منطقه است و خروج آمریکای فساد انگیز از منطقه حداقل انتقام سخت از آمریکا خواهد بود.

۱۳۹۸/۱۰/۲۷ - ۱۴:۱۷

امام جمعه قم:
راه سازش با تروریست بسته است/کشورهای اروپایی و مجامع بین المللی رفوزه شدند
آیت الله اعرافی گفت: ترامپ بداند که ۵۶ سال قبل امام در فیضیه فرمودند که رئیس جمهور آمریکا بداند که منفورترین آدم در نزد ملت است و امروز هم ترامپ و دولتمردان آمریکا بدانند که منفورترین چهره نزد ملت ایران و تمام مسلمانان هستند.

۱۳۹۸/۱۰/۲۰ - ۱۳:۱۱

امام جمعه قم:
ملت ایران در ۹ دی بصیرت خود را بار دیگر به نمایش خواهند گذاشت/دولت در مهار گرانی ها اهتمام ورزد
آیت الله اعرافی گفت: ملت ایران شکوه حضور خود را در ۹ دی، بیست و دوم بهمن ماه و انتخابات دوم اسفند ماه نشان می دهند و دنیا یک بار دیگر عمق دانش و بینش و بصیرت ملت را تماشا خواهند کرد.

۱۳۹۸/۱۰/۶ - ۱۴:۰۳

امام جمعه قم:
تیر آشوبگران باز هم به سنگ خورد/مجلس جای زد و بند نیست
آیت الله سعیدی گفت: متاسفانه برخی نمایندگانی که وارد مجلس می ‌شوند به دنبال زد و بند هستند و آنها بدانند که نماینده ملت نبوده و در برابر خداوند مسئول هستند.

۱۳۹۸/۹/۲۹ - ۱۳:۵۰

امام جمعه قم:
كساني که انتخابات را بلد نیستند حتي بنویسند درباره انتخابات حرف می زنند
آیت الله اعرافی با تاکید بر اینکه مجلس تراز انقلاب اسلامی باید تشکیل دهیم گفت: مدعیان انتخابات هم جالب است که غربی ها هستند که انتخابات آنها به زور وابسته است و عربستان که اصلا انتخابات را نمی فهمند.

۱۳۹۸/۹/۲۲ - ۱۳:۳۸

امام جمعه قم:
حرمت مساجد باید حفظ شود/شورای نگهبان بر اساس قانون در صلاحیت نامزدها عمل کند
سعیدی گفت: آنها که به جای غم امت، غم دشمن و فتنه گران را می خورند و کسانی که به نفع دشمن و علیه ملت پیمان ها و سندها را امضا می کنند نباید به مجلس راه یابند.

۱۳۹۸/۹/۱۵ - ۱۳:۴۲

امام جمعه قم:
محور مقاومت موجب نگرانی دشمن شده است
آیت الله اعرافی گفت: محور مقاومت که عظمت خود را نشان داد، موجب ناراحتی آمریکایی ها شده و دنبال این هستند که جامعه مقتدر امن ایران را در هم شکنند.

۱۳۹۸/۹/۸ - ۱۳:۰۷

امام جمعه قم:
دشمن به دنبال نفوذ در مساجد است/جلوی گرانی های کمرشکن باید گرفته شود
آیت الله سعیدی تصریح کرد: توطئه گسترده در راه اندازی آشوب و جنگ امنیتی و تخریب اموال عمومی و خصوصی مردم ناکام ماند و نیروهای امنیتی و انتظامی و حضور به موقع ملت توطئه را خنثی کرد.

۱۳۹۸/۹/۱ - ۱۲:۴۶

امام جمعه قم:
نباید به کفار دل خوش کرد/قدردانی از دولت به منظور اجرای گام چهارم تعهدات برجام
آیت الله سعیدی با اشاره به اجرای طرح دولت در خصوص مسائل هسته ای گفت: از دولت محترم و سازمان انرژی هسته ای به منظور برداشتن گام چهارم قدردانی می کنیم.

۱۳۹۸/۸/۱۷ - ۱۳:۵۸

امام جمعه قم:
تنها راه علاج عراق بهره‌گیری از تجربه موفق جمهوری اسلامی است/سفارت آمریکا مرکز فتنه در عراق است
آیت الله سعیدی گفت: تنها راه علاج و برون رفت ملت عراق از این مشکلات، بهره گیری از تجربه موفق جمهوری اسلامی است، ملت عراق بدانند که سفارت آمریکا در بغداد عامل فتنه در آن کشور است.

۱۳۹۸/۸/۱۰ - ۱۳:۲۱

امام جمعه قم:
استکبار از گفتمان مقاومت زخم خورده است/تلاش برای توجه به توسعه وقف علمی
آیت الله اعرافی گفت: استکبار جهانی باید بداند که امت اسلامی و همه کسانی که در اربعین حضور داشتند در برابر آنها ایستاده و گفتمان انقلاب اسلامی و مقاومت پیروز است.

۱۳۹۸/۸/۳ - ۱۴:۲۳

امام جمعه قم:
اربعین نماد قدرت جامعه اسلامی است/عناصر داخلی وابسته به زم باید به مردم معرفی شوند
آيت الله سعیدی گفت: اربعین قدرت نمایی جامعه اسلامی و مکتب اهل بیت,نمایش عظیمی از اقتدار و ظرفیت جامعه اسلامی و از اختصاصات امام حسین(ع) است.

۱۳۹۸/۷/۲۶ - ۱۳:۰۸