خبرگزاری شبستان

دوشنبه ۵ اسفند ۱۳۹۸

الاثنين ٠ رجب ١٤٤١

Monday, February 24, 2020

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه مدگرایی
در گفت وگو با شبستان بررسی شد
دلایل تبدیل «لاکچری بازی» و «برندپوشی» به ارزش
ریشه تجمل گرایی ها و میل به زندگی لاکچری را باید در عدم تناسب رشد نظام های فرهنگی و اقتصادی با رشد سیاسی یافت جایی که کارشناسان ما تصور واضحی از نظام فرهنگی و اقتصادی متناسب با نظام سیاسی مان نداشته و نتوانسته تغییراتی را که لازم است بوجود آورد

۱۳۹۷/۵/۲۰ - ۰۹:۲۵

ماهواره و رواج مدگرایی/نفوذ ماهواره ها، عاملی بر مصرف گرایی و مداگرایی است
خبرگزاری شبستان: دشمنان از ابزار ماهواره برای ترویج مد گرایی و مصرف گرایی در جامعه و تغییر سبک زندگی استفاده می کنند.

۱۳۹۶/۳/۳۱ - ۱۴:۵۰

مد گرایی غیر متعارف تحت تاثیر القائات ماهواره ای
خبرگزاری شبستان: یک جامعه شناس گفت: اگر تحت تاثیر فرهنگ و تمدن غرب قرار گیریم و پورنوگرافی بر روی مانتوهایمان نصب کنیم به جوانان پیام درست نمی دهیم و همین مسئله آسیب زا است.

۱۳۹۵/۵/۲ - ۰۸:۵۶

قسمت دوم
رادیو شبستان/ بلاهایی که مدگرایی سر ما آورده است!‎
خبرگزاری شبستان: در قسمت قبلی رادیو شبستان درباره آثار ترویج مدگرایی در ایران تا زمان قاجاریه با شما صحبت کردیم. حالا از شما دعوت می کنم ادامه این موضوع را همراه ما دنبال کنید.

۱۳۹۴/۱/۱۸ - ۱۲:۰۳

۷۰ درصد مدگرایان فلسفه کار خود را نمی دانند
خبرگزاری شبستان: یک آسیب شناس اجتماعی برخی مدگرایی ها را پیروی و تقلید کورکورانه دانست و گفت: ۷۰ درصد مدگرایان فلسفه کار خود را نمی دانند.

۱۳۹۳/۱۲/۶ - ۰۹:۰۸

ترویج مدگرایی و مصرف گرایی از اهداف شبکه های ماهواره ای است
خبرگزاری شبستان: یک کارشناس مسائل فرهنگی چهار محال و بختیاری گفت:  ترویج مدگرایی و مصرف گرایی از اهداف شبکه های ماهواره ای است.

۱۳۹۳/۱۱/۲۵ - ۱۳:۱۰