خبرگزاری شبستان

جمعه ۸ اردیبهشت ۱۳۹۶

الجمعة ١ شعبان ١٤٣٨

Friday, April 28, 2017

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه سند چشم انداز
تدوین اسناد راهبردی توسعه فرهنگ قرآنی مازندران تاپایان خرداد
خبرگزاری شبستان:مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد مازندران گفت: اسناد راهبردی توسعه قرآنی استان در راستای سند چشم انداز ایران ۱۴۰۴ تاپایان خردادماه سالجاری تنظیم و تدوین می شود.

۱۳۹۶/۲/۳ - ۱۳:۵۸

ضرورت تدوین سند چشم‌انداز فعالیت‌های قرآنی استان ایلام/ برگزار هفته قرآن و عترت به تیرماه سال جاری موکول شد
خبرگزاری شبستان: سرپرست معاونت قرآن و عترت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام، گفت: با توجه به استقبال مناسب هفته فعالان قرآنی و اقشار مختلف مردم، هفته قرآن و عترت استان ایلام در تیرماه سال جاری برگزار می‌شود.

۱۳۹۶/۱/۱۶ - ۱۲:۵۴

امام جماعت مسجد ائمه بقیع (ع) مطرح کرد:
سند چشم‌انداز؛ راهبرد عملیاتی «مسجد ائمه بقیع» در افق سال ۱۴۰۱
خبرگزاری شبستان: امام جماعت مسجد ائمه بقیع (ع) گفت: مسجد ائمه بقیع (ع) تهران دارای سند چشم‌انداز ۵ ساله برای فعالیت‌های خود است.

۱۳۹۶/۱/۱ - ۱۱:۵۴

کارشناسان در گفت وگو با شبستان مطرح کردند:
انزوای «مهدویت» در سند چشم انداز ۲۰ ساله!
خبرگزاری شبستان: ما مدعی هستیم مهدویت مولفه هایی دارد که می تواند همه خلاءهای زندگی بشر را پُر کند. اما متاسفانه در مدیریت، برنامه ریزی و توسعه فرهنگی در کشور به این موضوع کمتر توجه شده و در سند چشم انداز نیز جای آن خالی است.

۱۳۹۵/۱۲/۲۸ - ۰۹:۱۰

استاندار لرستان:
بخش آب لرستان نیاز به حدود ۱۲۰ هزار میلیارد است
خبرگزاری شبستان: استاندار لرستان از تهیه و تدوین سند آب استان خبرداد و گفت: لرستان در حوزه آب نیازمند حدود ۱۲۰ هزار میلیارد ریال سرمایه گذاری است.

۱۳۹۵/۱۱/۲۷ - ۱۰:۴۲

ابلاغ سند چشم انداز قطب فرهنگی به هیئت امنای بقاع متبرکه آران و بیدگل
خبرگزاری شبستان: رییس اداره اوقاف و امور خیریه آران و بیدگل از ابلاغ سند چشم انداز قطب فرهنگی به هیئت امنای امامزادگان این شهرستان خبر داد.

۱۳۹۵/۸/۲۲ - ۱۱:۱۲

تدوین سند چشم‌انداز حوزه‌های علمیه استان بوشهر
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر با اشاره به نقش و رسالت حوزه های علمیه گفت: سند چشم‌انداز حوزه‌های علمیه استان بوشهر تدوین می شود.

۱۳۹۵/۷/۶ - ۱۴:۲۳

کارهایی که در راستای سند برنامه ششم توسعه در کهگیلویه و بوییراحمد دنبال می شود
خبرگزاری شبستان: رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان کهگیلویه و بویراحمد، گفت: در حال حاضر در برنامه ششم توسعه به دنبال این موضوع هستیم که چند کار عمده در سطح استان انجام دهیم.

۱۳۹۵/۳/۲۶ - ۰۹:۲۸

سند چشم انداز اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی رونمایی شد
خبرگزاری شبستان: سند چشم انداز اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی با حضور معاون وزیر فرهنگ و ارشاد و جمعی از مسئولان رونمایی شد.

۱۳۹۵/۲/۲۷ - ۱۲:۳۱

نماینده مردم قزوین در مجلس شورای اسلامی:
اسناد فرادستی باید مبنای حرکت شوراها باشد
خبرگزاری شبستان: نماینده مردم قزوین در مجلس شورای اسلامی گفت: مبنای حرکت شوراها باید در راستای برنامه عمومی کشور باشد و باید از سند چشم انداز، برنامه توسعه و قوانین بودجه سنواتی مطلع باشند.

۱۳۹۵/۲/۱۱ - ۱۴:۰۴

اهداف ستاد عالی مساجد کشور، مبتنی بر اسناد بالادستی است
خبرگزاری شبستان: سردبیر خبرگزاری شبستان ضمن تاکید بر اهمیت تدوین اصول و ترسیم چشم انداز برای حوزه های فرهنگی، افزود: اهداف و چشم انداز ستاد عالی مساجد کشور مبتنی بر اسناد بالادستی است.

۱۳۹۵/۱/۲۳ - ۱۳:۲۹

برگزاری نشست شورای منطقه ای کانون های مساجد در یاسوج
خبرگزاری شبستان: مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی و هنری مساجد کهگیلویه و بویراحمد گفت: نشست شورای منطقه ای مسئولان دبیرخانه استان های منطقه هفت کشور در یاسوج برگزار می شود.

۱۳۹۵/۱/۲۲ - ۱۷:۳۸

سند چشم انداز احیا هنر آئینی استان بوشهر تدوین شود
خبرگزاری شبستان: امام جمعه بوشهر، از تدوین سند چشم انداز احیا هنر آئینی استان بوشهر خبر داد.

۱۳۹۵/۱/۲۲ - ۱۳:۴۰

انتقاد استاندار قزوین از عدم توجه به سند چشم انداز ۲۰ ساله
خبرگزاری شبستان: استاندار قزوین گفت: ما سند مهم چشم انداز ۲۰ ساله را داریم که محکم ترین سند بالادستی برنامه نظام جمهوری اسلامی است ولی حتی ادبیات این سند درگفتمان مدیریتی ما رایج نیست.

۱۳۹۴/۷/۲۷ - ۱۲:۵۸

تا پایان سال ۱۴۰۴؛
۳۵ درصد گلستانی ها باید عضو کتابخانه های عمومی باشند/ فاصله زیاد با سند چشم انداز
خبرگزاری شبستان: سرپرست اداره کل کتابخانه های عمومی گلستان گفت: براساس سند چشم انداز ۱۴۰۴، در پایان برنامه، ۳۵ درصد شهروندان گلستانی باید به عضویت کتابخانه های عمومی استان در آیند.

۱۳۹۴/۷/۴ - ۰۸:۳۰

استاندار قزوين:
سواد قرآني در جامعه ما پايين است/تدوين سند چشم انداز فعاليت هاي قرآني
خبرگزاري شبستان: استاندار قزوين گفت: سواد قرآني در جامعه ما پايين است به طوري كه اگر جلوي يك دانشگاه بايستيم و يك صفحه از قرآن را باز كرده و جلوي دانشجويان بگيريم، بيش از ۹۰ درصد نمي توانند بخوانند.

۱۳۹۴/۶/۱۱ - ۱۵:۴۱

تحقق اهداف متعالي انقلاب اسلامي در آموزش عالي
رئيس دانشگاه آزاد اسلامي خميني شهر گفت: تعداد دانشجويان كشور كمتر از ۱۰ درصد جمعيت كشور و دانشجويان دكتري كمتر از ۱ درصد دانشجويان كشور هستند كه هنوز فاصله براي رسيدن به اهداف متعالي انقلاب اسلامي در آموزش عالي وجود دارد .

۱۳۹۴/۴/۱۷ - ۱۱:۰۲

ماه رمضان فرصت طلایی برای دانشجویان
ریییس دانشگاه آزاد اسلامی واحد خمینی شهر گفت: ماه مبارک رمضان فرصت طلایی برای دانشجویان و اساتید است و لازم است زمینه های عبادات هرچه بیشتر آن ها در محیط دانشگاه فراهم نماییم.

۱۳۹۴/۴/۱۶ - ۱۹:۵۹

نزديک شدن به تقوای الهی، بزرگترين اثر روزه در آيات قرآنی
خبرگزاری شبستان: مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی و هنری مساجد کهگیلویه و بویراحمد، نزديک شدن به تقوای الهی را بزرگترين و بهترين اثر روزه در آيات قرآنی دانست و اظهار داشت: ماه مبارک رمضان از جنبه های اجتماعی و فرهنگی بسيار بالایی برخوردار است.

۱۳۹۴/۳/۳۰ - ۰۹:۵۷

توجه به هویت ایرانی و اسلامی لازمه تحقق توسعه مطلوب
خبرگزاری شبستان: رئیس مجمع مشورتی توسعه استان قزوین گفت: توسعه ای پایدار و مطلوب است که ۲ هویت ایرانی و اسلامی در آن لحاظ شود.

۱۳۹۴/۱/۳۰ - ۱۲:۳۷