خبرگزاری شبستان

شنبه ۴ خرداد ۱۳۹۸

السبت ٢٠ رمضان ١٤٤٠

Saturday, May 25, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه غلامرضا تاجگردون
نماینده گچساران در موافقت با کلیات لایحه بودجه ۹۸:
اگر دولت سه دوازدهم بودجه ۹۷ را بیاورد می تواند بدون نظارت مجلس سه ماه مخارج خود را تامین کند
تاجگردون گفت: اینکه بگوییم کلیات لایحه بودجه سال آینده تصویب نمی شود باعث خواهد شد که دولت سه دوازدهم بودجه ۹۷ را به ما ارایه دهد و بدون نظارت ما می تواند مخارج خود را در این مدت تامین کند.

۱۳۹۷/۱۱/۲۷ - ۱۶:۳۷

تاجگردون مطرح کرد
وجود ۳ میلیون بیکار در کشور/فضای کسب و کار در استان تسهیل شود
رییس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی گفت بیش از ۳ میلیون نفر به صورت رسمی بیکار در کشور وجود دارد که سالانه ۳۰۰ هزار بیکار به آن افزوده می شود.

۱۳۹۷/۱۱/۱۱ - ۱۶:۱۶

رئیس کمیسیون تلفیق بودجه سال ۹۸ مجلس مطرح کرد:
افزایش پلکانی حقوق کارکنان دولت/ تصمیمی درباره نرخ بنزین نگرفتیم
تاجگردون با اشاره به تصمیمات کمیسیون تلفیق بودجه مجلس برای افزایش حقوق کارکنان دولت گفت: افزایش حقوق را مانند سال گذشته پلکانی تصویب کردیم تا همه با هم برابر نباشند.

۱۳۹۷/۱۱/۱۰ - ۰۸:۰۹

تاجگردون:
برای تامین هزینه پرداخت یارانه ۳۲۰۰میلیارد تومان از بودجه شهرداری ها کم شد
رییس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس با بیان اینکه شورای عالی استان ها در سال ۹۸ بودجه مستقل خواهد داشت، گفت: برای تامین هزینه پرداخت یارانه ۳۲۰۰میلیارد تومان از بودجه شهرداری ها کاهش یافت.

۱۳۹۷/۱۰/۲۷ - ۱۸:۴۴

پیام تسلیت رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس به بیت حجت الاسلام گمارانی
رئیس کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی با صدور پیامی، درگذشت مرحوم « حجت الاسلام حاج سید مرتضی موسوی گمارانی » را تسلیت گفت.

۱۳۹۷/۷/۲۳ - ۱۴:۵۵

تاجگردون:
از اروپا تضمین های لازم را می خواهیم/ایران تعامل خود با دنیا را نشان داده است
خبرگزاری شبستان: رییس کمیسیون برنامه و بودجه با بیان اینکه جمهوری اسلامی ایران تعامل خودش را با دنیا نشان داده است، گفت: ما هنوز بعد از برجام اقدام جدی ای را از طرف اروپا ندیده ایم.

۱۳۹۷/۳/۲۰ - ۱۱:۱۵

تاجگردون در گفتگوی ویژه خبری؛
ارائه استفساریه برای افزایش حقوق کارمندان
خبرگزاری شبستان: رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس با اشاره به ارائه استفساریه برای افزایش حقوق کارمندان گفت: درباره افزایش حقوق کارمندان در دولت نوعی نامهربانی یا توجه نکردن به تفاهم با­ مجلس یا برداشت دیگر از متن قانون بودجه انجام شد.

۱۳۹۷/۲/۲۴ - ۰۸:۰۰

تاجگردون خطاب به ربیعی:
از وزیر ذلیل بدم می آید/اصلاح طلب در مقابل کسی کرنش نمی کند
خبرگزاری شبستان: نماینده مردم گچساران در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه اصلاح طلبان در مقابل کسی کرنش نمی کنند، گفت: من از وزیر و دولت ذلیل بدم می آید.

۱۳۹۶/۱۲/۲۲ - ۱۲:۰۷

وزیر از مردم عذرخواهی و کنار برود/استیضاح وزیر راه و تعاون در دستور کار قرار دارد
خبرگزاری شبستان: نماینده مردم شهرستان های گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی گفت: وزیر محترم مثل سایر دنیا از مردم عذرخواهی کرده و کنار بروند تا زمینه برای افرادی که انگیزه بیشتری برای فعالیت و خدمت دارند، فراهم شود.

۱۳۹۶/۱۲/۲ - ۰۸:۵۳

تاجگردون خطاب به نمایندگان:
لایحه بودجه ۹۷ مردمی ترین لایحه بودجه است/اگر به کلیات رای ندهید خودتان مورد سوال قرار می گیرد
خبرگزاری شبستان:رئیس کمیسیون تلفیق با بیان اینکه لایحه بودجه ۹۷ مردمی ترین لایحه ای بوده است که به مجلس ارایه شده است خطاب به نمایندگان گفت: اگر امروز به کلیات لایحه بودجه مجددا رای ندهید اولین کسی که مورد سوال قرار می گیرد خود نمایندگان هستند.

۱۳۹۶/۱۱/۱۱ - ۱۰:۰۹

تاجگردون با ارایه توضیحاتی:
بحث افزایش حقوق نمایندگان را تکذیب می کنم
خبرگزاری شبستان: رئیس کمیسیون برنامه و بودجه با بیان اینکه حقوق نمایندگان را تکذیب می کنم، گفت: نمایندگان مجلس آنقدر تخصص دارند که بدانند نباید بیشتر از سایر مقامات و افراد در کشور حقوق دریافت کنند.

۱۳۹۶/۹/۲۸ - ۱۰:۰۲

ضرورت شناخت بیش از پیش مردم با شخصیت آیت الله ملک حسینی(ره)
خبرگزاری شبستان: نماینده مردم گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی ضمن تشکر از بیت آیت الله ملک حسینی (ره) که با همکاری مسئولان این کنگره ارزشمند را برگزار می کنند، گفت: ضرورت دارد مردم بیش از پیش این عالم را بشناسند و از شخصیت ایشان تجلیل کنند.

۱۳۹۶/۸/۴ - ۱۰:۴۸

تاجگردون در موافقت با وزیر پیشنهادی بهداشت و درمان:
برنامه دکتر هاشمی یک درصد نسبت به سیاست‌های بالادستی خطا ندارند
خبرگزاری شبستان: نماینده گچساران در مجلس شورای اسلامی هماهنگی بین اسناد بالادستی را از جمله افتخارات دکتر هاشمی دانست و گفت: برنامه دکتر هاشمی یک درصد نسبت به سیاست‌های بالادستی خطا ندارند.

۱۳۹۶/۵/۲۵ - ۱۵:۴۵

تاجگردون در جمع خبرنگاران:
جهت گیری کلی مجلس رای اعتماد به همه وزرای پیشنهادی است
خبرگزاری شبستان: رییس کمیته کمیسیون برنامه و بودجه با تاکید بر اینکه جهت گیری کلی مجلس رای به همه وزرای پیشنهادی است، گفت: حواشی که در بیرون در مورد وزرا مطرح است در داخل مجلس مطرح نیست.

۱۳۹۶/۵/۲۴ - ۱۴:۳۹

تاجگردون در صحن مجلس:
با حلوا حلوا کردن دهنمان شیرین نمی شود/برای سرمایه گذاری در میادین مشترک نیاز به ۲۰۰ میلیارد دلار سرمایه داریم
خبرگزاری شبستان: رییس کمیسیون برنامه و بودجه با تاکید بر اینکه با حلوا حلوا کردن دهنمان شیرین نمی شود، گفت: ما برای سرمایه گذاری در میادین مشترک نفتی و گازی نیاز به ۲۰۰ میلیارد دلار سرمایه داریم.

۱۳۹۶/۴/۲۱ - ۱۰:۱۰

کتاب های جشنواره رضوی بهترین منبع برای شناخت بهتر امام رضا(ع) است
خبرگزاری شبستان: نماینده مردم گچساران و باشت و رئیس کمیسیون بودجه مجلس به برگزاری جشنواره کتابخوانی رضوی اشاره کرد و گفت: کتاب های جشنواره رضوی بهترین منبع برای شناخت بهتر امام رضا (علیه السلام) است.

۱۳۹۶/۳/۹ - ۱۴:۱۴

تاجگردون عنوان کرد:
اصلاح قانون انتخابات ریاست جمهوری ضروری است
خبرگزاری شبستان:عضو هیئت مرکزی اجرایی انتخابات ریاست جمهوری با اشاره به آسیب شناسی که تاکنون در مورد قانون انتخابات ریاست جمهوری انجام شده است، گفت: ما باید قانون موجود را به نحو مطلوبی اصلاح کنیم.

۱۳۹۶/۱/۲۶ - ۱۱:۱۴

تاجگردون در مخالفت با استیضاح آخوندی:
کارکرد وزیر راه سیاسی نیست/باید به آنچه که مصلحت نظام است عمل کنیم
خبرگزاری شبستان:نماینده مردم گچساران در دفاع از آخوندی گفت: کارکرد وزیر راه کارکرد سیاسی نیست و به جای اینکه به دنبال استیضاح برویم بهتر است به حل مشکلات مردم بپردازیم.

۱۳۹۵/۱۲/۱ - ۱۳:۲۰

سفروزیر ورزش و جوانان بمنطور بررسی حوزه ورزش کهگیلویه و بویراحمد
خبرگزاری شبستان: مسعود سلطانی ‌فر به مناسبت ایام الله دهه فجر انقلاب اسلامی جهت بررسی طرح ها و پروژه های ورزشی و وضعیت حوزه ورزش به کهگیلویه و بویراحمد سفر کرد.

۱۳۹۵/۱۱/۱۸ - ۱۶:۳۸

تاجگردون در اخطار قانون اساسی؛
هیچ فردی حق توهین به اعضای کمیسیون برنامه و بودجه را ندارد
خبرگزاری شبستان:رئیس کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس تاکید کرد که هیچ فردی حق توهین به اعضای کمیسیون برنامه و بودجه را ندارد.

۱۳۹۵/۹/۱۶ - ۱۳:۴۸