خبرگزاری شبستان

دوشنبه ۵ فروردین ۱۳۹۸

الاثنين ١٨ رجب ١٤٤٠

Monday, March 25, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه سعیدی نماینده مجلس
عضو فراکسیون ولایی مجلس:
حامیان تروریست‌های تکفیری مسئول جنایات شرق کشور هستند
سعیدی گفت: منابع مالی تروریست‌هایی که در سطح جهان به ویژه ایران دست به خرابکاری می‌زنند؛ توسط رژیم آل‌سعود تامین می‌شوند.

۱۳۹۷/۱۱/۲۷ - ۱۰:۱۸

نایب رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس:
هنر بهترین ابزار برای معرفی دستاوردهای انقلاب است
نماینده مردم تبریز در مجلس گفت: هنر بهترین زبان و ابزار برای معرفی دستاوردهای انقلاب و کارکردهای نظام جمهوری اسلامی است.

۱۳۹۷/۱۰/۲۲ - ۱۱:۲۳

«#قدمی_برداریم»//عضو کمیسیون فرهنگی مجلس
عمل درست مسئولان به وظایف شان، مردم را با امام زمان(عج) مانوس می کند
نماینده مردم تبریز در مجلس شورای اسلامی گفت: مسئولان کشور باید تمام تلاش خود را انجام دهند تا در این کشور زمینه تحقق عدالت را ایجاد کنند که اگر این زمینه سازی در سطح مورد انتظار محقق شود، قدمی برای زمینه سازی ظهور خواهد بود.

۱۳۹۷/۹/۱۲ - ۰۸:۳۲

سعیدی در گفت و گو با شبستان:
اتاق مدیریت ضدتحریم در وزارت اقتصاد تشکیل می شود
سخنگوی کمیسیون اقتصادی با اشاره به جلسه امروز این کمیسیون با وزیر اقتصاد گفت:در این جلسه مقرر شد که اتاق مدیریت ضدتحریم در وزارت اقتصاد تشکیل شود.

۱۳۹۷/۸/۲۹ - ۲۲:۱۴

عضو کمیسیون فرهنگی مچلس:
وضعیت نامساعد فعلی منجر به تعطیلی بسیاری از هتل‌ها خواهد شد
سعیدی گفت: هزینه‌هایی که هتل‌داران در کشور برای گردشگران داخلی و خارجی متقبل شده‌اند با درآمدهای حاصل شده تفاوت‌های چشمگیری پیدا کرده است.

۱۳۹۷/۸/۶ - ۲۳:۰۳

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس:
توصعه اماکن فرهنگی آذربایجان‌شرقی ضرورت دارد
سعیدی گفت: طرح استفاده از مزیت‌های فرهنگی هر شهر برای ایجاد پایگاه فرهنگی در کشور، طرح خوبی است که نیازمند همت مسؤولان فرهنگی برای عملیاتی کردن آن است.

۱۳۹۷/۸/۴ - ۱۳:۰۴

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس:
فرهنگ زیربنابی تمام امور کشور است
سعیدی گفت: مهم ترین نکته فراموش شده در کشور عدم توجه کافی به مسأله فرهنگ است که زیربنای تمام امور در کشور است.

۱۳۹۷/۸/۱ - ۱۱:۱۳

چالش‌های فرهنگی آذربایجان‌شرقی مورد بررسی قرار گرفت
نشست هم اندیشی فرهنگی استان با حضور مدیران و جمعی از فعالان فرهنگی استان در صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی برگزار شد.

۱۳۹۷/۷/۲۹ - ۱۳:۴۵

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس:
نمایشگاه کتاب تبریز مورد حمایت ویژه قرار گیرد
سعیدی گفت: هر ساله ٤ میلیارد و ٨٠٠ میلیون تومان برای نمایشگاه کتاب تهران هزینه می شود، این در حالیست که در نمایشگاه کتاب تبریز نیز باید شاهد هزینه بیشتری نسبت به سال های گذشته باشیم.

۱۳۹۷/۷/۲۸ - ۲۲:۱۳

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس:
سرانه مطالعه در کشورها عدد دقیقی نیست
عضو کمیسیون فرهنگی مجلس معتقد است سرانه مطالعه در کل دنیا دقیق نیست، بلکه میانگینی است نزدیک به واقعیت، زیرا آرا درباره شاخص‌های مطالعه متفاوت است.

۱۳۹۷/۷/۲۲ - ۲۳:۱۸

نماینده مردم تبریز:
گرانی کاغذ ناشران کتاب را فرسوده کرده است
عضو کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: مشکلات ارز و گرانی کاغذ به قدری ناشران را فرسوده کرده که دیگر جای هیچ بی‌برنامگی و عدم مدیریت نیست.

۱۳۹۷/۷/۱۷ - ۲۱:۵۹

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس:
مقدمات تدوین نظام صنفی هنر فراهم شده است
محمداسماعیل سعیدی با بیان این که هنرمندان به دلیل نداشتن یک نظام صنفی عملکرد جزیره‌ای دارند، از تدوین مقدمات نظام صنفی هنر خبر داد.

۱۳۹۷/۷/۱۶ - ۱۹:۳۵

نماینده مردم تبریز خبر داد؛
حمایت مجلس از راه اندازی خانه موزه شیخ محمد خیابانی
سعیدی با اشاره به حمایت مجلس از راه اندازی خانه موزه شیخ محمد خیابانی گفت: مواری نیاز است که در این خانه موزه به نمایش گذاشته شود یا مورد استفاده پژوهشگران قرار گیرد.

۱۳۹۷/۶/۲۲ - ۱۵:۲۶

نماینده مردم تبریز:
کنترل بازار کاغذ مطالبه جدی اهالی مطبوعات و نشر است
خبرگزاری شبستان: عضو کمیسیون فرهنگی مجلس با اشاره به آشفتگی بازار کتاب و نشر، خواستار آن شد که دولت با کنترل دقیق بازار، اجازه ندهد برخی افراد که کاغذ با دلار مصوب دولتی وارد کرده‌اند اقدام به عرضه با قیمت گزاف کنند.

۱۳۹۷/۳/۲۷ - ۱۳:۱۳

نماینده مردم تبریز از سفر به جام‌جهانی انصرف داد
خبرگزاری شبستان: سعیدی با اعلام انصراف از سفر به جام جهانی گفت: شرایط معیشتی مردم به گونه‌ای نیست که از بیت‌المال به جام‌جهانی روسیه برویم.

۱۳۹۷/۳/۱۶ - ۱۵:۵۸

نماینده مردم تبریز:
کم‌کاری مسؤولان در رویداد تبریز ۲۰۱۸ مشهود است
خبرگزاری شبستان: نماینده مردم تبریز گفت: نه تنها رایزنی‌های فرهنگی و دستگاه دیپلماسی بلکه تمام مسوولان متولی باید با همکاری یکدیگر برای رسیدن به تبریز ۲۰۱۸ تلاش کنند.

۱۳۹۷/۲/۳۱ - ۱۱:۲۶

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس:
پیام‌رسان‌های داخلی با اقبال عموم روبه‌رو نیستند
خبرگزاری شبستان: نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر در مجلس شورای اسلامی گفت: متأسفانه زیرساخت‌ها در کشور ما در حوزه نرم‌افزاری و سخت‌افزاری به هیچ وجه آماده نیست

۱۳۹۷/۱/۶ - ۱۳:۰۸

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس:
بودجه کانون های فرهنگی هنری مساجد افزایش یابد
خبرگزاری شبستان: عضو هیأت رئیسه کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی با تاکید بر جایگاه کانون های مساجد، خواستار افزایش بودجه کانون های فرهنگی هنری مساجد شد.

۱۳۹۳/۱۲/۱۷ - ۱۲:۵۸

یک نماینده مجلس:
پیوست فرهنگی را در اجرای برنامه ها رعایت کنیم
خبرگزاری شبستان: نماینده مجلس شورای اسلامی بر ضرورت فرهنگ سازی فرهنگ انقلاب تاکید کرد وگفت: نباید از فرهنگ سازی غفلت کنیم در هر برنامه ای باید پیوست فرهنگی داشته باشیم تا به افق دور دست نزدیک تر شویم.

۱۳۹۳/۱۱/۱۹ - ۰۹:۴۲