خبرگزاری شبستان

چهارشنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۷

الأربعاء ١٣ رجب ١٤٤٠

Wednesday, March 20, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه قدرت دفاعی
سردار سلامی:
در توسعه قدرت دفاعی و بازدارندگی خود هرگز متوقف نمی‌شویم
خبرگزاری شبستان:جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: در توسعه قدرت دفاعی و بازدارندگی خود هرگز متوقف نمی‌شویم.

۱۳۹۵/۶/۲۳ - ۱۵:۴۳

ضرورت تقویت قدرت دفاعی/انقلاب اسلامی ظلم و سلطه را برنمی تابد
خبرگزاری شبستان: جانشین فرماندهی کل آجا با بیان اینکه دفاع و داشتن قدرت دفاعی از بدیهیات هر کشوری است گفت: انقلاب اسلامی ظلم و سلطه را برنمی تابد.

۱۳۹۵/۲/۶ - ۱۴:۴۰

تفکر یک حکومت اسلامی اعتماد نکردن به دشمن است
خبرگزاری شبستان:امام جمعه موقت تهران در نشست تخصصی حیات طیبه گفت:تفکر یک حکومت اسلامی اعتماد نکردن به دشمن است.

۱۳۹۵/۱/۵ - ۱۳:۱۷

آصفری در مصاحبه اختصاصی با شبستان:
تقویت بنیه دفاعی مورد تاکید مجلس است/توسعه کشور در سایه تقویت بنیه دفاعی است
خبرگزاری شبستان: عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس با بیان اینکه مجلس از هر طرح و لایحه ای که برای تقویت بنیه دفاعی کشور است حمایت می کند گفت: باید تقویت بنیه دفاعی کشور در حد بازدارندگی مورد توجه قرار گیرد.

۱۳۹۴/۱۰/۱۲ - ۱۰:۰۶

نماینده ولی فقیه در لرستان:
ایمان مهم ترین عامل قدرت دفاعی ایران اسلامی است
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در لرستان، قدرت نظامی جمهوری اسلامی ایران را از دستاورد های انقلاب خواند و گفت: وحدت و همدلی ارگان های نظامی جهت پاسداری از دستاوردهای انقلاب اسلامی ضروری است.

۱۳۹۳/۱۱/۱۸ - ۱۳:۵۹