خبرگزاری شبستان

سه شنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۸

الثلاثاء ٢٢ صفر ١٤٤١

Tuesday, October 22, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه ستاد دیه
مدیران از محل اعتبارات فرهنگی می توانند به آزادی زندانیان جرائم غیرعمد کمک کنند
خبرگزاری شبستان: استاندار خراسان شمالی به مدیران دستگاه های اجرایی گوشزد کرد که می توانند از محل اعتبارات فرهنگی خود به آزادی زندانیان محکوم به جرائم غیرعمد کمک کنند و برای رهایی این محکومان گامی در حد توان بردارند.

۱۳۹۷/۳/۲۰ - ۰۸:۳۰

عصر امروز؛
جشن گلریزان زندانیان جرائم غیرعمد در بجنورد برگزار می شود
خبرگزاری شبستان: مدیرعامل ستاد رسیدگی به امور دیه و کمک به آزادی زندانیان خراسان شمالی، از برگزاری جشن گلریزان در بجنورد خبر داد و گفت: این برنامه عصر امروز شنبه نوزدهم خردادماه برگزار می شود.

۱۳۹۷/۳/۱۹ - ۱۰:۵۳

عملکرد بانک ها مانع از تولید است/ گلایه مردم از تبعیض
خبرگزاری شبستان:نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی گفت: عملکرد برخی از بانک ها مانع از تولید و ضد تولید است.

۱۳۹۷/۳/۱۴ - ۰۰:۱۵

جشن گلریزان برای شناختن بیشتر با بلوغ جوانمردی پایه گذاری شد
خبرگزاری شبستان: امام جمعه زاهدان جشن گلریزان را تجلی و تمرکز محبت دانست و گفت: جشن گلریزان برای شناختن بیشتر با بلوغ جوانمردی پایه گذاری شده است.

۱۳۹۷/۳/۱۲ - ۰۹:۰۲

۳ هزار زندانی بدهکار مهریه در حبس هستند/آزادی ۲۰۰ زن زندانی غیرعمد با طرح ارمغان ۳
خبرگزاری شبستان: رییس ستاد دیه کشور از آزادی ۲۰۰ نفر از زندانیان جرایم غیرعمد زن با طرح ارمغان ۳ خبر داد و گفت: با تصویب قانون اجباری بیمه شخص ثالث و اصلاحیه آن دیگر زندانی جرایم رانندگی نخواهیم داشت.

۱۳۹۷/۳/۹ - ۱۴:۰۶

بارش نیات خیرین برای آزادی ۵۴۳ نفر از زندانیان آذربایجان شرقی
خبرگزاری شبستان: مدیر ستاد دیه آذربایجان شرقی گفت: مبلغ بدهی زندانیان جرایم غیرعمد در استان ۵۰ میلیارد تومان است که امیدواریم در جشن گلریزان امسال ۱۰ میلیارد تومان از این مبلغ تامین شود.

۱۳۹۷/۳/۸ - ۰۸:۳۰

آزادی ۱۴۴ هزار زندانی جرائم غیرعمد از برکات ستاد دیه است
خبرگزاری شبستان: معاون اجرایی ستاد دیه کشور با اشاره به عملکرد این ستاد، گفت: کمک به آزادی ۱۱۴ هزار زندانی جرائم غیرعمد ماحصل فعالیت های ۲۸ ساله ستاد دیه در کشور است.

۱۳۹۷/۳/۸ - ۰۸:۱۰

۶۴ زندانی جرائم غیرعمد در زندان های سیستان و بلوچستان چشم انتظار کمک خیرین هستند
خبرگزاری شبستان: مدیرعامل ستاد دیه سیستان و بلوچستان از آزادی ۱۰ زندانی جرائم غیر عمد در هفته اول ماه مبارک رمضان خبر داد و گفت: ۶۴ زندای جرائم غیرعمد در زندان های سیستان و بلوچستان چشم انتظار کمک خیرین هستند.

۱۳۹۷/۳/۳ - ۱۳:۵۲

همزمان با میلاد کریم اهل بیت(ع) صورت می گیرد؛
برگزاری مراسم جشن گل ریزان ویژه زندانیان جرائم غیرعمد استان کرمانشاه
خبرگزاری شبستان: مدیرعامل ستاد دیه استان کرمانشاه،گفت: سال گذشته ۱۷۸ نفر از زندانیان جرائم غیرعمد در استان با همکاری ستاد دیه آزاد شدند.

۱۳۹۷/۳/۲ - ۰۹:۴۳

۳۲ جشن گلریزان در سیستان و بلوچستان برگزار می شود
خبرگزاری شبستان: مدیرعامل ستاد دیه سیستان و بلوچستان از برگزاری ۳۲ جشن گلریزان در ۱۹ شهرستان استان خبر داد.

۱۳۹۷/۳/۲ - ۰۱:۲۶

مدیرعامل ستاد دیه استان قزوین:
۳۰۹ زندانی با تلاش ستاد دیه قزوین آزاد شدند
خبرگزاری شبستان: مدیرعامل ستاد دیه استان قزوین گفت: با تلاش ستاد دیه استان در سال گذشته ۳۰۹ زندانی آزاد شدند.

۱۳۹۷/۲/۹ - ۰۸:۰۶

دستگاه قضا، مبارزه پیگیر و بی امان با ورود کالاهای قاچاق می کند
خبرگزاری شبستان: رییس کل دادگستری استان کرمان گفت: دستگاه قضا وظایف اساسی در اقتصاد ملی دارد که مبارزه پیگیر و بی امان با ورود کالاهای قاچاق به کشور از جمله آن است.

۱۳۹۷/۱/۲۱ - ۰۹:۲۳

طی امسال صورت گرفت؛
آزادی ۱۴۳ زندانی جرائم غیرعمد در استان کرمانشاه
خبرگزاری شبستان: مدیرکل زندان های استان کرمانشاه، گفت: آزادی زندانیان جرائم غیرعمد در استان با اختصاص کمک ۱۲۱ میلیارد ریالی صورت گرفته است.

۱۳۹۶/۱۱/۲۸ - ۰۹:۲۷

مدیر ستاد دیه آذربایجان شرقی:
بخشش ۶۰۰ میلیونی تومانی از سوی یک شاکی
خبرگزاری شبستان: مدیر ستاد دیه آذربایجان شرقی، از گذشت رضایتمندانه یک شاکی خبر داد و گفت: یکی از شاکیان زندانی جرائم غیرعمد و محکوم مالی از ۶۰۰ میلیون تومان خود گذشته و مقدمات آزادی زندانی را فراهم آورده است.

۱۳۹۶/۱۰/۳۰ - ۱۵:۳۰

یوسف نژاد در نشست خبری مطرح کرد:
اختصاص هزار میلیارد تومان از منابع بانکی برای ستاد دیه
خبرگزاری شبستان: سخنگوی کمیسیون تلفیق گفت: براساس مصوبه کمیسیون تلفیق بانک ها موظف شدند تا هزار میلیارد تومان از منابع قرض الحسنه خود را در اختیار ستاد دیه قرار دهند تا صرف امور مربوط به دیه در کشور شود.

۱۳۹۶/۱۰/۲۵ - ۱۳:۱۱

سه زندانی جرائم غیر عمد به آغوش خانواده بازگشتند
خبرگزاری شبستان: مدیرعامل ستاد دیه سیستان و بلوچستان از آزادی سه زندانی جرائم غیر عمد با کمک ستاد دیه و گذشت شکات خبر داد.

۱۳۹۶/۹/۲۸ - ۰۷:۴۲

مسجد و محله، نقش مهمی در پیشگیری از ورود زندانی جدید به زندان ها دارد
خبرگزاری شبستان: مدیرعامل ستاد دیه استان کرمان گفت: مسجد و محله، نقش مهمی در آزادی زندانیان جرایم غیرعمد و پیشگیری از ورود زندانی جدید به زندان ها دارد.

۱۳۹۶/۹/۸ - ۱۳:۱۸

۶۱۷ نفر از زندانیان جرائم غیرعمد در سیستان و بلوچستان به آغوش خانواده بازگشتند
خبرگزاری شبستان: مدیرعامل ستاد دیه سیستان و بلوچستان گفت: از ابتدای سال۹۰ تاکنون، ۶۱۷نفر از زندانیان جرائم غیرعمد در استان به آغوش خانواده بازگشتند.

۱۳۹۶/۳/۲۴ - ۱۵:۵۰

رهایی ۱۰۵ هزار زندانی جرائم غیرعمد از برکات ستاد دیه است
خبرگزاری شبستان: معاون مالی اداری ستاد دیه کشور با اشاره به عمر ۲۵ ساله این ستاد، خاطرنشان کرد: از سال ۶۹ تا کنون به همت خیرین ۱۰۵ هزار زندانی جرائم غیرعمد از زندان های کشور آزاد شده اند.

۱۳۹۶/۳/۲۳ - ۰۸:۲۹

۱۰ هزار زندانی جرائم غیر عمد در زندان های کشور چشم انتظار کمک خیرین هستند
خبرگزاری شبستان: معاون ستاد دیه کشور گفت: ۱۰ هزار زندانی جرائم غیر عمد در زندان های کشور چشم انتظار یاری و کمک خیرین و نیکوکاران هستند.

۱۳۹۶/۳/۲۲ - ۱۳:۱۵