خبرگزاری شبستان

جمعه ۲ فروردین ۱۳۹۸

الجمعة ١٥ رجب ١٤٤٠

Friday, March 22, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه ستاد دیه
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی:
زندان های نظام اسلامی مدرسه و پرورشگاه است
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با تاکید بر اینکه زندان های نظام اسلامی مدرسه و پرورشگاه است، گفت: باید این مهم در جامعه مطرح شود و قانون جمهوری اسلامی ایران پیشرفته ترین قانون دنیا است و مسئولان نظام، داری وجدان هستند.

۱۳۹۵/۸/۱۹ - ۱۱:۵۹

از برکات ششمین کنگره بین المللی امام سجاد(ع)؛
شش زندانی جرائم غیرعمد از زندان های هرمزگان آزاد شدند
خبرگزاری شبستان: همزمان با برگزاری ششمین کنگره بین المللی امام سجاد(علیه السلام)، شش نفر از محکومین مالی و زندانیان جرائم غیر عمد به همت ستاد دیه استان هرمزگان از حبس آزاد و به کانون گرم خانواده بازگشتند.

۱۳۹۵/۸/۶ - ۱۴:۲۲

سیستان‌ و بلوچستان فقط ۴۵ محکوم غیرعمد دارد
خبرگزاری شبستان:مدیرعامل ستاددیه سیستان و بلوچستان گفت: هم‌اکنون در بزرگترین استان کشور به لحاظ وسعت جغرافیایی تنها ۴۵ محکوم غیرعمد در زندان حضور دارند.

۱۳۹۵/۷/۱۱ - ۱۴:۴۲

همزمان با برگزاری ششمین کنگره بین المللی امام سجاد(ع)؛
زندانیان جرائم غیرعمد از زندان های هرمزگان آزاد می شوند
خبرگزاری شبستان: مدیرعامل ستاد دیه هرمزگان گفت: همزمان با برگزاری ششمین کنگره بین المللی امام سجاد(ع)، تعدادی از زندانیان جرائم غیرعمد در این استان از حبس آزاد می شوند.

۱۳۹۵/۷/۶ - ۱۵:۲۵

امید در دل زندانی مریوان رنگ گرفت/ آزادی پدر تنها خواسته دختر خردسال در قبال کارنامه درخشانش
خبرگزاری شبستان: چشمایش می درخشید و دلش می لرزید و با صدای لرزان در پاسخ به این سوال که دلت می خواهد چه هدیه ای برای کارنامه درخشانت بگیری گفت که چیزی نمی خواهم جز آزادی پدرم.

۱۳۹۵/۴/۲۴ - ۱۰:۳۰

ستاد دیه کردستان جز استان های برتر در آزادسازی زندانیان است
خبرگزاری شبستان: معاون فرهنگی نماینده ولی فقیه در کردستان، ستاد دیه کردستان به نسبت جمعیت را جز استان های برتر در زمینه آزادسازی زندانیان جرایم غیر عمد ذکر کرد.

۱۳۹۵/۴/۳ - ۱۰:۳۳

نماینده مردم فردوس، طبس، بشرویه و سرایان در مجلس:
لزوم ایجاد منابع پایدار در برنامه ششم برای ستاد دیه/ حبس زدایی در قوانین دیده شود
خبرگزاری شبستان: نماینده مردم فردوس، طبس، بشرویه و سرایان در مجلس با تاکید بر لزوم ایجاد منابع پایدار در برنامه ششم برای ستاد دیه، گفت: قانون‌گذار در کشور برای جرم‌های مختلف حبس داده اما باید در قوانین حبس زدایی دیده شود و مجازات جایگزین تعریف کنیم.

۱۳۹۵/۴/۳ - ۰۸:۳۵

آزادی ۱۳۲ زندانی جرایم غیرعمد در کرمانشاه با پرداخت بیش از ۹۰ میلیارد ریال
خبرگزاری شبستان: مدیر عامل ستاد دیه مردمی استان کرمانشاه، گفت: سال گذشته در استان کرمانشاه ۹۰ میلیارد ریال کمک در راستای آزادی زندانیان جرایم غیرعمد و محکوم مالی جمع آوری شد و خیرین و مردم استان در این زمینه مشارکت بسیار مطلوبی داشتند.

۱۳۹۵/۴/۲ - ۱۵:۵۱

وجود ۹ هزار و ۹۷۶ نفر زندانی مالی در کل کشور
خبرگزاری شبستان: مدیر کل سازمان امور زندان های گیلان با بیان اینکه تعداد زندانیان مالی در کل کشور ۹ هزار و ۹۷۶ نفر می‌باشند، گفت: استان گیلان ۶۵۰ نفر زندانی جرایم غیر عمد دارد که مشمول ستاد دیه می شوند.

۱۳۹۵/۴/۲ - ۰۶:۲۷

زندانیان حاصل مشکلات اقتصادی، فرهنگی، اجتماعی و سبک زندگی نادرست هستند
خبرگزاری شبستان:رییس کل دادگستری گیلان با بیان اینکه حتی انسان‌های ستمگر از کلمه عدالت لذت می‌برند، گفت: زندانیان حاصل مشکلات اقتصادی، فرهنگی، اجتماعی، سبک زندگی نادرست و.. هستند.

۱۳۹۵/۴/۲ - ۰۶:۲۶

خیرین ظرفیت مناسبی برای آزادی زندانیان هستند
خبرگزاری شبستان:رئیس کل دادگستری استان زنجان گفت: ستاد دیه اقدامات مطلوبی برای آزادی زندانیان مالی غیرکلاهبردار انجام داده است و خیرین نیز ظرفیت مناسبی در این بخش هستند.

۱۳۹۵/۴/۱ - ۰۹:۴۶

آزادی ۲ هزار و ۱۴۳ محکوم مالی از محل مساعدت های ستاد دیه در کشور
خبرگزاری شبستان:مدیر امور استان‌های ستاد دیه با تقدیر از خدمات ستاد دیه در امر آزادسازی زندانیان گفت: امسال ۲ هزار و ۱۴۳ محکوم مالی غیرکلاهبردار از محل کمک های ستاد دیه در کشور آزاد شدند.

۱۳۹۵/۴/۱ - ۰۸:۵۳

۳۱ خرداد صورت می گیرد،
برگزاری پانزدهمین جشن گلریزان کمک به زندانیان جرایم غیرعمد در کرمانشاه
خبرگزاری شبستان: مدیرعامل ستاد دیه مردمی استان کرمانشاه، گفت: در مراسم جشن گلریزان سال گذشته مبلغ ۲ میلیارد ریال جمع آوری شد و توانستیم ۱۸ نفر از زندانیان جرایم غیرعمد در استان را آزاد کنیم.

۱۳۹۵/۳/۲۹ - ۱۴:۲۹

۱۶۰ واجد شرایط جرایم غیرعمد در زندان های کرمان/نحوه کمک های مردمی به ستاد دیه استان
خبرگزاری شبستان: مدیرعامل ستاددیه استان کرمان با اعلام اینکه ۱۶۰مددجوی واجد شرایط جرایم غیرعمد در زندان های استان به سر می برد که ۹۰ نفر آنان در اولویت کار ستاد هستند؛ نحوه کمک های مردمی به این ستاد را اعلام کرد.

۱۳۹۵/۳/۲۶ - ۱۰:۵۱

همزمان با ماه مبارک رمضان:
برگزاری جشن های گلریزان برای آزادی زندانیان جرائم غیر عمد در اصفهان
خبرگزاری شبستان: رئیس ستاد دیه استان اصفهان از برگزاری جشن های گلریزان برای آزادی زندانیان جرائم غیر عمد در شهرستان های مختلف استان اصفهان همزمان با ماه مبارک رمضان خبرداد.

۱۳۹۵/۳/۲۴ - ۱۰:۰۰

جشن گلریزن همزمان با ۱۶ رمضان در کردستان/ ۱۸۵ زندانی جرایم غیرعمد نیازمند ۱۰ میلیارد تومان
خبرگزاری شبستان: مدیرکل زندانهای کردستان از برگزاری جشن گلریزن همزمان با ۱۶ رمضان در استان خبر داد و گفت: ۱۸۵ زندانی جرایم غیر عمد نیازمند حمایت مردم و خیرین به عنوان حامی اصلی ستاد دیه هستند.

۱۳۹۵/۳/۲۳ - ۱۴:۲۵

چشم یاری ۱۰۶ زندانی جرائم غیرعمد به یاری خیران
خبرگزاری شبستان: مدیرعامل ستاد دیه استان بوشهر گفت: در استان بوشهر ۱۰۶ زندانی جرائم غیرعمد در انتظار یاری خیران هستند.

۱۳۹۵/۳/۲۳ - ۱۲:۳۹

جشن گلریزان ستاد دیه استان البرز در دهم ماه مبارک رمضان برگزار می شود
خبرگزاری شبستان: نشست ستاد دیه استان البرز با حضور اعضای آن و به ریاست دادستان عمومی و انقلاب کرج، در دادگستری کل استان البرز برگزار شد.

۱۳۹۵/۲/۱۹ - ۰۸:۲۴

خدمات رسانی به نیازمندان ار افتخارات کارکنان کمیته امداد است
خبرگزاری شبستان: مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(رحمه الله تعالی علیه) استان کهگیلویه و بویراحمد، خدمات رسانی به محرومین، نیازمندان و تلاش برای توانمند کردن آنان را از افتخارات کارکنان این نهاد دانست.

۱۳۹۵/۱/۲۶ - ۱۱:۱۵

طرح آزادسازی زندانیان در آذربایجان شرقی اجرا می شود
خبرگزاری شبستان: طرح آزادسازی زندانیان جرائم غیر عمدی و مالی در سطح استان آذربایجان شرقی در آستانه سال نو اجرا می شود.

۱۳۹۴/۱۲/۱۶ - ۱۱:۰۴