خبرگزاری شبستان

یکشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۸

الأحد ٢٠ صفر ١٤٤١

Sunday, October 20, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه فعال حقوقی
قصه بی پایان شکنجه فعال زن به دست آل سعود
یک فعال عربستانی گزارش داد که هشت زن عربستان بازداشت در زندان به اتهام دفاع از خانواده هایشان مورد بدترین شکنجه های هدفمند سعودی قرار گرفتند.

۱۳۹۷/۱۰/۵ - ۱۴:۳۴

آزادی در عربستان با شروط «بن سلمان»
یک فعال عربستانی گفت: آزادی در عربستان با شروطی که «محمد بن سلمان» تعیین می کند، امکان دارد.

۱۳۹۷/۷/۲ - ۱۰:۵۱

داستان اعدام «اسراء الغمغام»
انتشار یک فیلم ویدیویی از اعدام یک زن عربستانی باعث شد تا کاربران فضای مجازی وی را «اسراء الغمغام» بدانند، اما به نظر می رسد که واقعیت چیز دیگری است.

۱۳۹۷/۵/۲۹ - ۱۲:۰۸

تداوم بازداشت‌های سرکوبگرانه
بازداشت یک فعال حقوقی دیگر در بحرین
خبرگزاری شبستان: مقامات آل خلیفه در راستای تداوم بازداشت ها و دستگیری ها «غاده جشمیری» فعال سیاسی بحرینی را بازداشت کردند.

۱۳۹۵/۵/۳۰ - ۱۵:۰۷

وصول اسناد پنج هزار هکتار از زمین های بنیاد مسکن فارس
خبرگزاری شبستان: مدیر کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی فارس از وصول اسناد پنج هزار هکتار از زمین های بنیاد مسکن اسان خبر داد و گفت: مابقی اسناد در گیر و دار های اداری مانده است و می طلبد که با کار فشرده حقوقی بتوانیم اسناد مالکیت این اراضی را نیز اخذ کنیم.

۱۳۹۳/۹/۲۶ - ۲۳:۱۵

کارشناسان حقوقی آگاهی های علمی خود را به روز رسانی کنند
خبرگزاری شبستان: مدیر کل دفتر حقوقی و املاک بنیاد مسکن انقلاب اسلامی کشور با بیان اینکه مسئولیت کارشناسان حقوقی در بنیاد مسکن توام با کار مضاعف است، گفت: کارشناسان حقوقی با بهره گیری از فضای مجازی و فناوری اطلاعات، آگاهی های علمی خود را به روز رسانی کنند.

۱۳۹۳/۹/۲۶ - ۲۳:۱۴

یک انتقاد و 10 سال زندان در عربستان
خبرگزاری شبستان: دادگاه عربستان یک فعال حقوقی این کشور را به خاطر انتقاد به 10 سال زندان و شلاق محکوم کرد.

۱۳۹۳/۶/۱۱ - ۱۴:۰۱