خبرگزاری شبستان

شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷

السبت ١١ رمضان ١٤٣٩

Saturday, May 26, 2018

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه احتکار
احتکار و گران فروشی، باعث نگرانی جدی است
خبرگزاری شبستان: سرپرست معاونت سیاسی امنیتی استانداری کرمان برلزوم دقت دستگاه های اجرایی و هوشیاری برای مدیریت وضعیت کنونی بازار و نظارت بر قیمت ها تأکید کرد و احتکار و گران فروشی را باعث نگرانی جدی خواند.

۱۳۹۷/۳/۱ - ۱۵:۰۶

وزیر دادگستری خبر داد:
ماموریت شورای امنیت به وزارت دادگستری/جلسه دولت و قوه قضائیه با موضوع فضای مجازی
خبرگزاری شبستان: وزیر دادگستری از برخورد جدی سازمان تعزیرات با کسبه ای که اجناس خود را به بهانه های سیاسی و ارزی احتکار کرده اند، خبر داد.

۱۳۹۷/۲/۲۶ - ۱۲:۴۷

مقام معظم رهبری برجسته ترین بیانات را در زمینه بیت المقدس داشت
خبرگزاری شبستان: امام جمعه موقت یاسوج با بیان اینکه بسیاری از دولتمردان دنیا تعیین بیت المقدس به عنوان پایتخت اسرائیل را محکوم کردند، گفت: رهبر معظم انقلاب از جمله سیاست مدارانی بود که برجسته ترین بیانات را در این زمینه داشتند.

۱۳۹۶/۹/۱۷ - ۱۵:۴۷

بی کیفیت ترین نان کشور در کهگیلویه و بویراحمد پخت می شود
خبرگزاری شبستان: مدیر عامل شرکت غله و خدمات بازرگانی کهگیلویه و بویراحمد، گندم این استان را یکی از مرغوب ترین گندم های کشور دانست و افزود: علی رغم این موضوع، بی کیفیت ترین نان کشور در استان ما پخت می شود.

۱۳۹۴/۶/۹ - ۱۴:۱۳

معاون برنامه ریزی و اشتغال استاندار تهران :
افزایش15 درصدی تولید مرغ و گوشت قرمز/در بخش میوه و مرکبات احتکاری در استان نداریم
خبرگزاری شبستان:معاون برنامه ریزی و اشتغال استاندار تهران گفت:برای ایام پایانی سال در بخش میوه و مرکبات هیچ احتکاری نداریم و مباشرینی که با هماهنگی جهاد کشاورزی و اداره صنعت،معدن و تجارت استان تهران اقدام به خرید این میوه جات می کنند از سوی بازرسین و مامورین تعزیرات تحت نظارت هستند و هیچ افزایش قیمتی در این بخش نخواهیم داشت.

۱۳۹۳/۱۱/۱۴ - ۱۱:۵۷