خبرگزاری شبستان

یکشنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۸

الأحد ١٦ ذو الحجّة ١٤٤٠

Sunday, August 18, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه نهاد کتابخانه های عمومی استان زنجان
همزمان با سالروز شیخ شهاب الدین سهروردی
جایزه «کتاب اشراق» به سه نویسنده زنجانی رسید
در آیین جایزه کتاب اشراق در بخش تاریخ زنجان، کتاب «دارلسعاده زنجان» در بخش فرهنگ زنجان، کتاب « قصه های محلی زنجان» و در بخش هنر در زنجان نیز کتاب« زنجان میزبان مهربان» عنوان کتاب سال استان زنجان را به دست آوردند.

۱۳۹۸/۵/۹ - ۰۸:۳۴

با امضای تفاهم‌نامه‌ای
کتابخانه تخصصی «ایثار و شهادت» در استان زنجان راه‌اندازی می‌شود
با امضای تفاهم‌نامه بین بنیاد شهید و نهاد کتابخانه‌های عمومی استان زنجان، کتابخانه تخصصی «ایثار و شهادت» در استان زنجان راه‌اندازی می‌شود.

۱۳۹۸/۵/۷ - ۱۱:۰۴

در نهمین جشنواره اهدای کتاب، اهدای دانایی
۹۰ هزار نسخه کتاب به کتابخانه‌های عمومی استان زنجان اهدا شد
مدیرکل کتابخانه های عمومی استان زنجان از اهدای بیش از ۹۰ هزار نسخه کتاب به کتابخانه های عمومی این استان با برگزاری نهمین جشنواره «اهدای کتاب، اهدای دانایی» خبر داد.

۱۳۹۸/۵/۳ - ۰۸:۲۶

مهلت ارسال آثار به جشنواره کتابخوانی رضوی تا ۱۵ تیرماه تمدید شد
مهلت ارسال آثار به نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی که به همت نهاد کتابخانه های عمومی در سه رده سنی کودکان، نوجوانان و بزرگسالان برگزار می شود، تا ۱۵ تیرماه امسال تمدید شد.

۱۳۹۸/۴/۲ - ۰۷:۵۴

در جلسه کتابخانه های عمومی استان زنجان مطرح شد
کاهش سرانه مطالعه رابطه معناداری با افزایش آسیب های اجتماعی دارد
استاندار زنجان به رابطه مستقیم افزایش آسیب های اجتماعی با کاهش سرانه مطالعه در جوامع اشاره کرد و گفت: با فرهنگ سازی مناسب می توان در این زمینه گام های اثرگذاری برداشت.

۱۳۹۸/۳/۱۲ - ۱۳:۱۲

فراخوان شرکت در نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی منتشر شد
فراخوان نهمین دوره جشنواره کتابخوانی رضوی با معرفی ۱۲ عنوان کتاب در سه رده سنی «کودک»، «نوجوان» و «جوان و بزرگسال» منتشر شد.

۱۳۹۸/۲/۱۷ - ۱۳:۲۳

مدیرکل کتابخانه های عمومی استان زنجان خبر داد:
اجرای طرح کتابخانه‌گردی در استان زنجان
مدیرکل کتابخانه های عمومی استان زنجان گفت: کتابخانه‌گردی ۱۸ اسفند فرصتی برای معرفی خدمات کتابخانه ها و ترویج کتابخوانی است.

۱۳۹۷/۱۲/۱۵ - ۱۱:۳۳

کتابخانه های استان زنجان شاداب سازی می شوند
خبرگزاری شبستان: مدیرکل نهاد کتابخانه های عمومی استان زنجان با بیان اینکه ۶۵ درصد از مخاطبان کتابخانه ها را کودکان تشکیل می دهند، گفت: امسال طرح مناسب سازی و شاداب سازی کتابخانه ها اجرا می شود.

۱۳۹۶/۳/۴ - ۱۱:۰۷

عضویت رایگان در کتابخانه های عمومی استان زنجان
خبرگزاری شبستان:بنا به اعلام نهاد کتابخانه های عمومی استان زنجان، ۱۲ بهمن، همزمان با سالروز پیروزی انقلاب اسلامی، عضویت در کتابخانه های عمومی استان زنجان به صورت رایگان است.

۱۳۹۵/۱۱/۱۲ - ۰۹:۰۹

طرح شاداب سازی در ۲۵ کتابخانه استان زنجان اجرا شد
خبرگزاری شبستان:مدیرکل نهاد کتابخانه های عمومی استان زنجان با تشریح اقدامات انجام شده در نهاد کتابخانه های عمومی استان زنجان گفت: برای نخستین بار طرح شاداب سازی در ۲۵ کتابخانه استان زنجان اجرا شد.

۱۳۹۵/۸/۱۷ - ۱۳:۵۸

۹۲ باب کتابخانه در زنجان فعال است/احداث ۱۵ کتابخانه در استان زنجان
خبرگزاری شبستان:مدیرکل نهاد کتابخانه های عمومی استان زنجان از فعالیت ۹۲ باب کتابخانه در استان زنجان خبر داد و گفت: مقرر شده است ۱۵ باب کتابخانه هم در استان احداث شود.

۱۳۹۵/۸/۱۶ - ۰۹:۴۱

برگزاری آیین تجلیل از فعالان ادبیات پایداری استان زنجان و نشست کتابخوان تخصصی دفاع مقدس
خبرگزاری شبستان:نشست کتابخوان تخصصی دفاع مقدس و آیین تجلیل از فعالان ادبیات پایداری استان زنجان پنج شنبه ۱۵ مهر برگزار می شود.

۱۳۹۵/۷/۱۴ - ۱۰:۳۲

رئوساي جديد ادارات كتابخانه هاي عمومي شهرستانهاي سلطانيه و ايجرود معرفي شدند
خبرگزاری شبستان:طي حكمي از سوی مدير كل كتابخانه هاي عمومي استان زنجان، رئوساي جديد ادارات كتابخانه هاي عمومي شهرستان هاي سلطانيه و ايجرود منصوب شدند.

۱۳۹۵/۳/۲۷ - ۰۸:۵۳

استان زنجان از استان هاي پيشرو در جذب مشاركت هاي مردمي و خيّرين است
خبرگزاری شبستان:مديركل مشاركت ها و شهرداري هاي نهاد کتابخانه های عمومی کشور اهم برنامه هاي سال ۱۳۹۵ نهاد را تشريح كرد و گفت: استان زنجان از استان هاي پيشرو در جذب مشاركت هاي مردمي و خيّرين است. 

۱۳۹۵/۳/۱۶ - ۰۸:۵۶

کتابخانه خیرساز حاج چراغعلی رسولخانی در خدابنده افتتاح شد
خبرگزاری شبستان:کتابخانه عمومی خیّری زنده یاد حاج چراغعلی رسولخانی شهرستان خدابنده افتتاح شد.

۱۳۹۴/۱۲/۱۷ - ۰۸:۱۶

دويست و پانزدهمين نشست کتاب‌خوان کشور در زنجان برگزار شد
خبرگزاری شبستان:دويست و پانزدهمين نشست کشوری و اولین نشست کتاب خوان شهرستان زنجان، با معرفی ۱۰ عنوان کتاب در سالن اجتماعات کتابخانه عمومی سهروردی زنجان برگزار شد.

۱۳۹۴/۸/۳۰ - ۰۹:۵۶

برگزاری نشست مهارت های ارتباطی برای کتابداران کتابخانه های عمومی استان زنجان
خبرگزاری شبستان: بیست و ششمین جلسه گروه علم اطلاعات و دانش شناسی با موضوع مهارت های ارتباطی برای کتابداران کتابخانه های عمومی در محل سالن اجتماعات کتابخانه عمومی سهروردی زنجان برگزار شد.

۱۳۹۳/۱۱/۳۰ - ۰۹:۰۹

جلسات قصه گویی با موضوع انقلاب در کتابخانه های زنجان برپا می شود
خبرگزاری شبستان: مدیرکل کتابخانه های عمومی استان زنجان از برپایی جلسات قصه گویی از کتب مرتبط با موضوع انقلاب و زندگینامه امام راحل در کتابخانه های عمومی استان خبر داد.

۱۳۹۳/۱۱/۱۴ - ۰۹:۴۸