خبرگزاری شبستان

پنج شنبه ۳ مهر ۱۳۹۹

الخميس ٦ صفر ١٤٤٢

Thursday, September 24, 2020

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه ابوشریف
نماینده جهاد اسلامی فلسطین در تهران:
محور‌های مقاومت هر روز تجهیزات خود را بهتر می‌کنند
ابوشریف با اشاره به پیشرفت دفاعی فلسطین گفت: محور‌های مقاومت اکنون امکانات بسیار خوبی در اختیار دارند و هر روز تجهیزات خود را بهتر می‌کنند.

۱۳۹۹/۳/۲ - ۱۰:۵۱

نماینده جنبش جهاد اسلامی فلسطین:
مقاومت مسلحانه تنها راه اخراج صهیونیست ها از سرزمین های اشغالی است
ابوشریف با بیان اینکه هدف فلسطینیان مقاومت است، گفت: مقاومت مسلحانه تنها راه اخراج صهیونیست ها از سرزمین های اشغالی است چرا که رژیم صهیونیستی غاصب و جنایتکار است.

۱۳۹۸/۱۱/۱۳ - ۰۷:۳۷

نماینده جنبش جهاد اسلامی فلسطین در ایران:
امریکا حق ندارد فلسطین را به فلسطینی ها هدیه بدهد/ فلسطین حق فلسطینی هاست
ابو شریف با اشاره به همراهی کشورهای دنیا با فلسطین در روز قدس گفت: امریکا حق ندارد فلسطین را به فلسطینی ها هدیه بدهد زیرا فلسطین حق فلسطینی هاست.

۱۳۹۸/۳/۱۲ - ۰۸:۱۲

ترامپ، قدس را به صهیونیست ها هدیه داد
خبرگزاری شبستان: مسئول دفتر نمایندگی جنبش اسلامی فلسطین در تهران گفت: در سال ۱۹۱۷ انگلیس فلسطین را اشغال و زمین فلسطین را به یهودیان اهدا کرد و اکنون هم ترامپ، قدس را به صهیونیست ها هدیه داد.

۱۳۹۶/۹/۲۸ - ۱۴:۴۳