خبرگزاری شبستان

جمعه ۱۱ فروردین ۱۴۰۲

الجمعة ٩ رمضان ١٤٤٤

Friday, March 31, 2023

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه مجتبی شاکری
دبیرکل جمعیت جانبازان انقلاب اسلامی:
تحول‌خواهی نیاز تداوم انقلاب اسلامی است
شاکری گفت: جبهه تحول خواه قرار نیست مدل جدیدی در مقابل شورای ائتلاف انقلاب داشته باشد و همه نیروهای انقلاب در کنار هم هستند تا حماسه بزرگ را با این ائتلاف محقق کنند.

۱۳۹۹/۱۱/۱۱ - ۱۴:۰۱

شاکری:
تکالیف جانبازان سنگین‌تر از گذشته شده است/ منشور گام دوم انقلاب مهمترین سندانقلاب اسلامی
دبیرکل جمعیت جانبازان انقلاب اسلامی با اشاره به اینکه تکالیف جانبازان سنگین‌تر از گذشته شده است، گفت: بالا رفتن سن، از تکالیفی که در قبال انقلاب داریم نمی‌کاهد، بلکه آن‌ها را بیشتر می‌کند.

۱۳۹۸/۷/۷ - ۲۱:۲۰

شاکری مطرح کرد:
برنامه‌ریزی ترور اهواز از یک ماه قبل آغاز شده بود
فعال سیاسی گفت: حدود یک ماه گذشته در بولتن ها مطرح شد که فعالیت هایی از سوی سازمان های اطلاعاتی آمریکا، اسراییل و صهیونیست ها علیه ایران آغاز شده است.

۱۳۹۷/۷/۱ - ۱۰:۰۴

شاکری در گفتگو با شبستان:
تعیین مکان برای تجمعات مردمی حل کننده مطالبات کشور نیست
خبرگزاری شبستان: عضو شورای مرکزی جمعیت ایثارگران با بیان اینکه وزرا و مسئولان همگی مشکلات حوزه خود را می دانند و تعیین اماکن اعتراض، حل کننده مطالبات کشور نیست، گفت: به نظر می رسد مسایل به جایی رسیده است که مطالبات مردم در قالب اعتراض باید بیان شود.

۱۳۹۷/۳/۲۸ - ۰۷:۵۲

شاکری در گفتگو با شبستان:
فعالیت احزاب بعد از انقلاب اسلامی پررنگ تر شد
خبرگزاری شبستان: عضو شورای مرکزی جمعیت ایثارگران با اشاره به نقش احزاب در همگرایی و معرفی افراد کارآمد به نظام گفت: فعالیت احزاب بعد از انقلاب اسلامی پررنگ تر شد.

۱۳۹۶/۱۱/۲۱ - ۱۲:۰۲

نامگذاری یکی از معابر منطقه ۱۱ به نام شهید مفقودالاثر مدافع حرم
خبرگزاری شبستان: عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: تاکنون ۲۲ معبر در شهر تهران به نام شهد ای حرم نامگذاری شده و به زودی برای ۱۰ خیابان دیگر نیز انجام خواهد شد.

۱۳۹۶/۴/۲۶ - ۱۳:۵۸

نامگذاری اماکنی به نام شهدای حادثه ترور اخیر
خبرگزاری شبستان: عضو شورای اسلامی شهر تهران در خصوص نامگذاری اماکنی به نام شهدای ترور در تهران گفت: معابر نزدیک محل سکونت شهدای ترور به نام شهدای ترور مجلس و حرم مطهر امام خمینی (ره) نامگذاری می شود.

۱۳۹۶/۳/۲۳ - ۱۵:۳۷

به ۱۲۴ پد برای توقف هلی کوپتر در تهران نیاز داریم
خبرگزاری شبستان: رییس کمیته فرهنگی شورای شهر تهران با اشاره به نیاز تهران به ۱۲۴ پد برای توقف هلی کوپتر گفت: پس از گذشت دو سال از مصوبه شورا پایتخت اکنون ۴۹ پد هلی کوپتر دارد.

۱۳۹۶/۳/۹ - ۱۵:۳۳

۱۰ درصد صندوق های رای بازشماری شود
خبرگزاری شبستان: عضو کمیسیون فرهنگی شورای شهر درخواست کرد ۱۰ درصد صندوق‌های رای بازشماری شود.

۱۳۹۶/۳/۲ - ۱۵:۰۸

بروز مشکلات فرهنگی و تربیتی با سرریز شدن معتادان هرندی به مناطق
خبرگزاری شبستان: عضو شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به سرریز آسیب‌دیدگان اجتماعی محله هرندی به مناطق همجوار، گفت: آسیب از یک منطقه دور شد اما به مناطق دیگر سرریز کرده است که این خود مشکلات فرهنگی و تربیتی گوناگونی خواهد داشت.

۱۳۹۶/۱/۲۹ - ۱۴:۲۹

ثبت نام مجتبی شاکری در انتخابات شورای شهر تهران
خبرگزاری شبستان:عضو فعلی شورای شهر تهران در پنجمین دوره انتخابات شورای شهر تهران، ری و تجریش نام نویسی کرد.

۱۳۹۶/۱/۳ - ۱۱:۵۲

کاهش سهم ۲ هزار میلیارد تومانی شهرداری از ارزش افزوده بررسی شود
خبرگزاری شبستان: عضو شورای اسلامی شهر تهران پیشنهاد داد: کاهش سهم ۲ هزار میلیارد تومانی شهرداری از ارزش افزوده بررسی و پرداخت شود.

۱۳۹۵/۱۲/۱۰ - ۱۳:۵۱

تغییر نام یک میدان به نام «شهدای آتش‌نشان»/ پیشنهاد نامگذاری ۶ معبر به نام علما
خبرگزاری شبستان: رییس کمیته نامگذاری شورای شهر تهران از پیشنهاد شش معبر برای نامگذاری به نام شش تن از علما و افرادی که قرار بوده معابری به نام آنها نامگذاری شود خبر داد و گفت: نام یک میدان به نام «شهدای آتش‌نشان» تغییر کند.

۱۳۹۵/۱۲/۱ - ۱۶:۰۱

اعضای شورا می توانستند در قالب طرح بودجه آتش‌نشانی را افزایش دهند
خبرگزاری شبستان:عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: در شرایطی که شهرداری تهران لایحه افزایش اعتبارات سازمان آتش‌نشانی را ارایه نکرده بود اعضای شورا می توانستند در قالب طرح بودجه آتش‌نشانی را افزایش دهند

۱۳۹۵/۱۱/۱۷ - ۱۵:۵۹

پیگیری ۱۸ ماهه تخلفات سریالی «روشا» بی نتیجه بود/ پاسخ مبهم مدیریت شهری
خبرگزاری شبستان: رئیس کمیته فرهنگی شورای شهر تهران ضمن انتقاد از بی نتیجه ماندن تذکرهای مکرر درباره تخلفات ساختمانی مجتمع تجاری " روشا " واقع در فرمانیه، گفت: احکام حقوقی موجود نتوانست متخلفان این پروژه را مهار کند.

۱۳۹۵/۱۱/۱۶ - ۱۳:۲۳

پنج ویژگی انسان انقلابی از منظر مجتبی شاکری؛
مسئولان نسبت به دشمن حساسیت داشته باشند
خبرگزاری شبستان: رئیس کمیته فرهنگی شورای شهر تهران ضمن برشمردن پنج ویژگی انسان انقلابی نسبت به خطای محاسباتی مسئولان کشور که ناشی از عدم حساسیت آنها به دشمن است، هشدار داد.

۱۳۹۵/۱۱/۱۲ - ۱۷:۲۳

رئیس کمیته فرهنگی شورای شهر تهران:
تنها ۱۵ مورد از ۴۰۰ مسجد وعده داده شده در تهران ساخته شده است
خبرگزاری شبستان: رئیس کمیته فرهنگی شورای شهر تهران با انتقاد از توقف برخی پروژه‌های مهم شهر به دلیل اینکه پیشرفت فیزیکی زیر ۵۰ درصد داشته‌اند، گفت: اغلب پروژه‌های فرهنگی بویژه مسجدسازی به همین دلیل متوقف شده است.

۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۱۴:۱۱

شهرداری تهران به ارائه راهکارهای مقابله با پدیده گرد و غبار در پایتخت ملزم شد
خبرگزاری شبستان: با تصویب شورای شهر، شهرداری تهران موظف شد طی مدت سه ماه نسبت به تدوین و تصویب برنامه عملیاتی سازگاری و مقابله با پدیده گردو غبار ویژه شهر تهران و همکاری با ستاد ملی و استانی پدیده گردو غبار اقدامات عملیاتی داشته باشد.

۱۳۹۵/۱۰/۱۴ - ۱۷:۳۱

ضرورت صیانت از اهداف فرهنگی اراضی عباس آباد
خبرگزاری شبستان: رییس کمیته فرهنگی شورای شهر تهران با اشاره به ضرورت صیانت از اهداف فرهنگی اراضی عباس آباد، گفت: سوالات جدی درباره عملکرد شرکت نوسازی اراضی عباس آباد وجود دارد.

۱۳۹۵/۹/۲۳ - ۱۴:۲۶

در پایتخت با کمبود مسجد مواجه هستیم
خبرگزاری شبستان: رئیس کمیته فرهنگی شورای شهر تهران با اشاره به کمبود مسجد در تهران گفت: متاسفانه در شهر تهران به ازای چهار هزار نفر یک مسجد است.

۱۳۹۵/۸/۱۹ - ۱۴:۰۲