خبرگزاری شبستان

چهارشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۶

الأربعاء ٠ جمادى الأولى ١٤٣٩

Wednesday, January 17, 2018

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه آیت الله اعرافی
با ارائه آیت الله اعرافی؛
شاخص های کلیدی در اخلاق پژوهی تبیین می شود
خبرگزاری شبستان: جلسه سی و نهم کارگاه فلسفه اخلاق با موضوع تبیین شاخص های کلیدی در اخلاق پژوهی معاصر با ارائه آیت الله علیرضا اعرافی برگزار می شود.

۱۳۹۶/۱۰/۳ - ۱۴:۴۱

چهارمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی مراکز حوزوی آغاز به کار کرد
خبرگزاری شبستان:چهارمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی مراکز حوزوی با حضور مدیر حوزه های علمیه در قم افتتاح شد.

۱۳۹۶/۹/۲۵ - ۱۲:۵۹

مدیر حوزه های علمیه در همایش حوزه بین الملل، حوزه تمدن ساز:
در حوزه تبلیغ، زبان و گفتمان باید کارهای اساسی انجام شود
خبرگزاری شبستان: مدیر حوزه های علمیه کشور گفت: در حوزه تبلیغ،تبلیغ و ابزارها و فناوری ها و زبان و گفتمان باید کارهای اساسی انجام شود؛ ممکن است کسی زبان نداند، ولی شم بین المللی داشته باشد که این مساله نیز بسیار مهم است.

۱۳۹۶/۹/۲۳ - ۱۲:۰۱

همایش «حوزه بین الملل، حوزه تمدن ساز» آغاز به کار کرد
خبرگزاری شبستان: همایش حوزه بین الملل، حوزه تمدن ساز با حضور مدیر حوزه های علمیه کشور در مدرسه علمیه امام کاظم (ع) آغاز به کار کرد.

۱۳۹۶/۹/۲۳ - ۰۹:۵۱

با سخنرانی آیت الله اعرافی
همایش «حوزه بین الملل، حوزه تمدن ساز» برگزار می شود
خبرگزاری شبستان: مسئول مرکز ارتباطات بین الملل حوزه های علمیه از برگزاری همایش «حوزه بین الملل، حوزه تمدن ساز» و تجلیل از فعالان عرصه بین الملل در قم خبرداد.

۱۳۹۶/۹/۲۰ - ۱۱:۴۰

مدیر حوزه ‌های علمیه سراسر کشور:
دایره المعارف و موسعه تاریخی حوزه های علمیه باید تدوین شود
خبرگزاری شبستان: مدیر حوزه ‌های علمیه سراسر کشور مدیر حوزه های علمیه سراسر کشور به قدمت حوزه های علمیه اشاره کرد و گفت: حوزه های علمیه در آستانه ۱۰۰ سالگی است و امروز حوزه نیازمند دائره‌المعارف و موسوعه تاریخ حوزه‌ های علمیه و جایگاه روحانیت و مرجعیت

۱۳۹۶/۹/۹ - ۱۸:۰۶

مدیر حوزه‌های علمیه سراسر کشور تصریح کرد:
پیروزی جبهه مقاومت در امتداد و ارتباط با اندیشه مهدویت است
خبرگزاری شبستان: آیت الله اعرافی با بیان اینکه اندیشه مهدویت ریشه در تاریخ بشریت دارد، گفت: پیروزی جبهه مقاومت علیه جریان‌های تکفیری در امتداد و ارتباط با اندیشه مهدویت است.

۱۳۹۶/۹/۶ - ۲۱:۴۷

حوزه علمیه هدفمند گام بر می دارد
خبرگزاری شبستان:مدیر حوزه های علمیه کشور با اشاره به حرکت رو به جلو و مدون حوزه، بر لزوم حمایت نهادهای مختلف برای پیاده شدن برنامه های حوزه تاکید کرد.

۱۳۹۶/۸/۲۸ - ۱۰:۳۷

مدیر حوزه های علمیه
حوزه های علمیه در کمک به زلزله زدگان حضوری فعال داشته باشند
خبرگزاری شبستان: مدیر حوزه های علمیه ضمن ابراز همدردی با آسیب دیدگان زلزله غرب کشور پیامی را صادر کرد.

۱۳۹۶/۸/۲۳ - ۰۸:۲۸

آیت الله اعرافی:
فعالیت های مهدوی باید در سطح ملی و فراملی نیازسنجی شود
خبرگزاری شبستان: مدیر حوزه‌های علمیه در دیدار با ستاد هماهنگی فعالیت‌های مهدوی تاکید کرد: فعالیت های مهدویت باید در سطح ملی و فراملی نیازسنجی و به آن پاسخ داده شود.

۱۳۹۶/۸/۲۲ - ۰۸:۱۶

امام جمعه قم عنوان کرد:
استراتژی‌های آمریکا دربرابر ایران/فرهنگ عمومی نیازمند عزم همگانی است/۱۳آبان پرشکوه‌تر ازسال قبل باشد/مسئولان توصیه‌های رهبر معظم انقلاب را جدی بگیرند
خبرگزاری شبستان: آیت الله اعرافی با بیان اینکه فرهنگ عمومی نیازمند عزم همگانی است، گفت: شوراهای فرهنگ عمومی برای نقش‌آفرینی جدی‌تر در جامعه نیاز به بازسازی و حمایت بیشتری دارند.

۱۳۹۶/۸/۱۲ - ۱۵:۳۱

مدیریت فضای مجازی نیازمند هوشمندی، بصیرت و آگاهی خاص است
خبرگزاری شبستان:مدیر حوزه های علمیه گفت: در مدیریت جدید حوزه که نظامات جامعی نوشته شده و در حال تصویب است، مساله بازآفرینی حوزه در فضای مجازی به عنوان یک راهبر کلان در منشور حوزه پیش بینی شده است.

۱۳۹۶/۸/۴ - ۱۰:۵۴

مدیر حوزه‌های علمیه در پیامی به مناسبت تدفین شهدا در مدارس علمیه:
شهدا امنيت و آرامش را به ايران اسلامي هديه كردند
خبرگزاری شبستان:مدیر حوزه‌های علمیه در پیامی به مناسبت تدفین شهدا در مدارس علمیه تصریح کرد: شهدا امنيت و آرامش را به ايران اسلامي هديه كردند.

۱۳۹۶/۷/۲۰ - ۱۱:۲۸

پايش و رصد سلامت نهادها از وظايف مديران اجرايي است
خبرگزاری شبستان: مدیرحوزه هاي علميه سراسر كشور با بيان اينكه پايش و رصد سلامت نهادها از وظايف مديران اجرايي است افزود: مديران نبايد تنها به دستورالعمل هاي سازماني اكتفا كنند.

۱۳۹۶/۷/۲۰ - ۰۹:۳۳

واسپاری اختیارات به استان ها از محورهای اصلی حوزه علمیه است
خبرگزاری شبستان: مدیرحوزه های علمیه کشور واسپاری بیشتر اختیارات به استان ها و شهرستان ها را یکی از محورهای اصلی حوزه دانست و گفت: این موضوع در دور جدید مدیریت حوزه های علمیه کشور مورد توجه است.

۱۳۹۶/۶/۲۷ - ۱۰:۲۴

حوزه های علمیه رسالت سنگینی بر عهده دارند/ جامعه المصطفی یک نهاد بین المللی است
خبرگزاری شبستان: مدیر حوزه های علیمه کشور گفت: حوزه های علمیه رسالت سنگینی بر عهده دارند و باید پیشگام علم و دانش باشند و جایگاه علمی خود را حفظ کنند.

۱۳۹۶/۶/۲۷ - ۰۹:۴۲

آیت‌الله اعرافی:
داشتن الگوی نشاط اجتماعی در قالب هنر با حفظ موازین شرعی
خبرگزاری شبستان: مدیر حوزه‌های علمیه سراسر کشور گفت: داشتن الگوی نشاط اجتماعی در قالب هنر با حفظ موازین شرعی می‌تواند نتایج مطلوبی بدنبال داشته باشد.

۱۳۹۶/۶/۸ - ۲۰:۲۳

المصطفی مخالف تحمیل مذهبی شیعی و سنی است
خبرگزاری شبستان: آیت الله اعرافی گفت: جامعه المصطفی نهادی متعلق به تمام مسلمانان بوده، خود را در کنار مردم افریقا می داند و ضمن تأکید بر وحدت کشورها، همواره بر همکاری و تعامل مذاهب برای مقابله با ظلم و دوری از افراط تصریح دارد.

۱۳۹۶/۵/۱۲ - ۱۰:۰۰

جریان فکری و دینی دهه کرامت سرآغاز بسیاری از جریانات در سطح جهان اسلام بوده است
خبرگزاری شبستان:آیت‌الله اعرافی گفت: دهه کرامت به عنوان یک جریان فکری و دینی سرآغاز بسیاری ازجریانات در سطح جهان اسلام بوده و انقلاب اسلامی الگوهای فرهنگی و دینی بسیاری را به نقاط مختلف جهان منتقل کرده است.

۱۳۹۶/۵/۲ - ۱۸:۲۰

گریز مالیاتی باعث تبعیض در جامعه می شود
خبرگزاری شبستان: امام جمعه قم با بیان اینکه گریز مالیاتی باعث تبعیض در جامعه می شود گفت: باید با برنامه ریزی در این خصوص عدالت را برقرار کرد.

۱۳۹۶/۴/۲۶ - ۱۲:۴۶