خبرگزاری شبستان

جمعه ۳ فروردین ۱۳۹۷

الجمعة ٦ رجب ١٤٣٩

Friday, March 23, 2018

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه آیت الله اعرافی
کارنامه عملی جامعه المصطفی به درخت تنومندی در جهان اسلام تبدیل شده است
خبرگزاری شبستان: آیت الله اعرافی گفت: جامعه المصطفی به عنوان مرکز بزرگ جهان اسلام توانسته ادبیات تعاملی و تعاونی را درحوزه فکر،نظر، نظام آموزشی و تعاملات عاطفی واموزش های بین المللی در پرتوانقلاب اسلامی به درخت تنومندی در جهان اسلام تبدیل کند.

۱۳۹۶/۱۲/۱۷ - ۱۳:۴۸

در نشست مدیر حوزه های علمیه و رییس پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی مطرح شد؛
حوزه از فقدان مطالعات راهبردی رنج می برد/نگاه تحول خواهانه فرصت طلایی برای حوزه ایجاد می کند
خبرگزاری شبستان: آیت الله اعرافی: حوزه و روحانیت از فقدان مطالعات راهبردی درباره امروز و آینده رنج می برند و این از مسائل سرنوشت ساز برای حوزه است. آیت الله رشاد: امروز حضور عناصر خوشفکر و نگاه تحول خواهانه در رأس حوزه، یک فرصت طلایی محسوب می شود.

۱۳۹۶/۱۲/۲ - ۰۸:۵۴

آیت الله اعرافی:
ضعف در گفتمان سازی؛ چالش جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی
خبرگزاری شبستان: «ضعف در گفتمان سازی» از جمله چالش‌های دیگر جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی است و توانمندی در ارائه نظریه‌ها و نظام‌های فکری بنیادینی که از آن بهره مند هستیم از چالش‌های جدی این حوزه است.

۱۳۹۶/۱۱/۱۵ - ۱۳:۲۱

پژوهش های حوزوی باید مطابق با نیازهای روز و نظام اسلامی باشد
خبرگزاری شبستان: مدیر حوزه های علمیه ، پاسخ به نیازهای جامعه، دنیای امروز و نظام اسلامی را لازم دانست و افزود: توجه به رسانه های نو در عرصه تحقیقات و آسیب شناسی از درون تحقیقات در پژوهش های حوزوی ضروری است.

۱۳۹۶/۱۱/۵ - ۱۱:۵۶

با ارائه آیت الله اعرافی؛
شاخص های کلیدی در اخلاق پژوهی تبیین می شود
خبرگزاری شبستان: جلسه سی و نهم کارگاه فلسفه اخلاق با موضوع تبیین شاخص های کلیدی در اخلاق پژوهی معاصر با ارائه آیت الله علیرضا اعرافی برگزار می شود.

۱۳۹۶/۱۰/۳ - ۱۴:۴۱

چهارمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی مراکز حوزوی آغاز به کار کرد
خبرگزاری شبستان:چهارمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی مراکز حوزوی با حضور مدیر حوزه های علمیه در قم افتتاح شد.

۱۳۹۶/۹/۲۵ - ۱۲:۵۹

مدیر حوزه های علمیه در همایش حوزه بین الملل، حوزه تمدن ساز:
در حوزه تبلیغ، زبان و گفتمان باید کارهای اساسی انجام شود
خبرگزاری شبستان: مدیر حوزه های علمیه کشور گفت: در حوزه تبلیغ،تبلیغ و ابزارها و فناوری ها و زبان و گفتمان باید کارهای اساسی انجام شود؛ ممکن است کسی زبان نداند، ولی شم بین المللی داشته باشد که این مساله نیز بسیار مهم است.

۱۳۹۶/۹/۲۳ - ۱۲:۰۱

همایش «حوزه بین الملل، حوزه تمدن ساز» آغاز به کار کرد
خبرگزاری شبستان: همایش حوزه بین الملل، حوزه تمدن ساز با حضور مدیر حوزه های علمیه کشور در مدرسه علمیه امام کاظم (ع) آغاز به کار کرد.

۱۳۹۶/۹/۲۳ - ۰۹:۵۱

با سخنرانی آیت الله اعرافی
همایش «حوزه بین الملل، حوزه تمدن ساز» برگزار می شود
خبرگزاری شبستان: مسئول مرکز ارتباطات بین الملل حوزه های علمیه از برگزاری همایش «حوزه بین الملل، حوزه تمدن ساز» و تجلیل از فعالان عرصه بین الملل در قم خبرداد.

۱۳۹۶/۹/۲۰ - ۱۱:۴۰

مدیر حوزه ‌های علمیه سراسر کشور:
دایره المعارف و موسعه تاریخی حوزه های علمیه باید تدوین شود
خبرگزاری شبستان: مدیر حوزه ‌های علمیه سراسر کشور مدیر حوزه های علمیه سراسر کشور به قدمت حوزه های علمیه اشاره کرد و گفت: حوزه های علمیه در آستانه ۱۰۰ سالگی است و امروز حوزه نیازمند دائره‌المعارف و موسوعه تاریخ حوزه‌ های علمیه و جایگاه روحانیت و مرجعیت

۱۳۹۶/۹/۹ - ۱۸:۰۶

مدیر حوزه‌های علمیه سراسر کشور تصریح کرد:
پیروزی جبهه مقاومت در امتداد و ارتباط با اندیشه مهدویت است
خبرگزاری شبستان: آیت الله اعرافی با بیان اینکه اندیشه مهدویت ریشه در تاریخ بشریت دارد، گفت: پیروزی جبهه مقاومت علیه جریان‌های تکفیری در امتداد و ارتباط با اندیشه مهدویت است.

۱۳۹۶/۹/۶ - ۲۱:۴۷

حوزه علمیه هدفمند گام بر می دارد
خبرگزاری شبستان:مدیر حوزه های علمیه کشور با اشاره به حرکت رو به جلو و مدون حوزه، بر لزوم حمایت نهادهای مختلف برای پیاده شدن برنامه های حوزه تاکید کرد.

۱۳۹۶/۸/۲۸ - ۱۰:۳۷

مدیر حوزه های علمیه
حوزه های علمیه در کمک به زلزله زدگان حضوری فعال داشته باشند
خبرگزاری شبستان: مدیر حوزه های علمیه ضمن ابراز همدردی با آسیب دیدگان زلزله غرب کشور پیامی را صادر کرد.

۱۳۹۶/۸/۲۳ - ۰۸:۲۸

آیت الله اعرافی:
فعالیت های مهدوی باید در سطح ملی و فراملی نیازسنجی شود
خبرگزاری شبستان: مدیر حوزه‌های علمیه در دیدار با ستاد هماهنگی فعالیت‌های مهدوی تاکید کرد: فعالیت های مهدویت باید در سطح ملی و فراملی نیازسنجی و به آن پاسخ داده شود.

۱۳۹۶/۸/۲۲ - ۰۸:۱۶

امام جمعه قم عنوان کرد:
استراتژی‌های آمریکا دربرابر ایران/فرهنگ عمومی نیازمند عزم همگانی است/۱۳آبان پرشکوه‌تر ازسال قبل باشد/مسئولان توصیه‌های رهبر معظم انقلاب را جدی بگیرند
خبرگزاری شبستان: آیت الله اعرافی با بیان اینکه فرهنگ عمومی نیازمند عزم همگانی است، گفت: شوراهای فرهنگ عمومی برای نقش‌آفرینی جدی‌تر در جامعه نیاز به بازسازی و حمایت بیشتری دارند.

۱۳۹۶/۸/۱۲ - ۱۵:۳۱

مدیریت فضای مجازی نیازمند هوشمندی، بصیرت و آگاهی خاص است
خبرگزاری شبستان:مدیر حوزه های علمیه گفت: در مدیریت جدید حوزه که نظامات جامعی نوشته شده و در حال تصویب است، مساله بازآفرینی حوزه در فضای مجازی به عنوان یک راهبر کلان در منشور حوزه پیش بینی شده است.

۱۳۹۶/۸/۴ - ۱۰:۵۴

مدیر حوزه‌های علمیه در پیامی به مناسبت تدفین شهدا در مدارس علمیه:
شهدا امنيت و آرامش را به ايران اسلامي هديه كردند
خبرگزاری شبستان:مدیر حوزه‌های علمیه در پیامی به مناسبت تدفین شهدا در مدارس علمیه تصریح کرد: شهدا امنيت و آرامش را به ايران اسلامي هديه كردند.

۱۳۹۶/۷/۲۰ - ۱۱:۲۸

پايش و رصد سلامت نهادها از وظايف مديران اجرايي است
خبرگزاری شبستان: مدیرحوزه هاي علميه سراسر كشور با بيان اينكه پايش و رصد سلامت نهادها از وظايف مديران اجرايي است افزود: مديران نبايد تنها به دستورالعمل هاي سازماني اكتفا كنند.

۱۳۹۶/۷/۲۰ - ۰۹:۳۳

واسپاری اختیارات به استان ها از محورهای اصلی حوزه علمیه است
خبرگزاری شبستان: مدیرحوزه های علمیه کشور واسپاری بیشتر اختیارات به استان ها و شهرستان ها را یکی از محورهای اصلی حوزه دانست و گفت: این موضوع در دور جدید مدیریت حوزه های علمیه کشور مورد توجه است.

۱۳۹۶/۶/۲۷ - ۱۰:۲۴

حوزه های علمیه رسالت سنگینی بر عهده دارند/ جامعه المصطفی یک نهاد بین المللی است
خبرگزاری شبستان: مدیر حوزه های علیمه کشور گفت: حوزه های علمیه رسالت سنگینی بر عهده دارند و باید پیشگام علم و دانش باشند و جایگاه علمی خود را حفظ کنند.

۱۳۹۶/۶/۲۷ - ۰۹:۴۲