خبرگزاری شبستان

یکشنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۸

الأحد ١٠ ربيع الثاني ١٤٤١

Sunday, December 8, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه احیای زاینده رود
عناوین اصلی روزنامه‌های ۷ مهر در اصفهان؛
از تهران برای اصفهان تصمیم نگیرید/زاینده‌رود عرصه تاخت و تاز تصمیمات
چک اصفهانی‌ها بیشتر از همه برگشت خورده، خوانسار به وقت پائیز، شما باید عذرخواهی کنید، تولیدکننده علیه مصرف‌کننده، توسعه خلاق شهر با «هاب» اصفهان و مقاومت در برابر دولت الکترونیک، عناوین مهم روزنامه های امروز اصفهان است.

۱۳۹۸/۷/۷ - ۰۸:۲۱

حاجی دلیگانی:
با اجرای طرح بهشت‌آباد، سیل به سمت لرستان و خوزستان نمی‌رفت‌
نماینده مردم شاهین شهر در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه اگر پروژه بهشت آباد اجرایی شده بود، سیل به سمت لرستان و خوزستان نمی رفت، اظهار داشت: این مظلومیت مردم استان اصفهان کجا باید دیده شود، چرا برخی اجازه ندادند طرح بزرگ بهشت‌آباد اجرایی شود.

۱۳۹۸/۱/۲۰ - ۱۴:۰۲

صفحه اول روزنامه‌های ۱۳ بهمن اصفهان؛
زنده‌رود مهمان جشن سالگی/جشن آب در روستاها/هشدار در مورد کندوکاوهای تپه اشرف
جشن آب در روستاها، سرنوشت کیک زرد ارسال شده به اصفهان چه می شود؟، هشدار در مورد کندوکاوهای تپه اشرف، بازدید بیش از سه میلیون گردشگر از قمصر، اصفهان گران شد، زنده‌رود مهمان جشن سالگی، یک گام در ۹ ماه و پاداش برجام عناوین روزنامه های امروز اصفهان است.

۱۳۹۷/۱۱/۱۳ - ۰۸:۳۲

ساسانی در گفتگو با شبستان:
دریچه‌های سد زاینده‌رود باز شد/امشب؛ دیدار پل‌خواجو و آب
معاون حفاظت و بهره برداری شرکت آب منطقه ای استان اصفهان با بیان اینکه دریچه های سد زاینده رود به منظور کشت غلات در شرق اصفهان باز شده است، گفت: دریچه های سد ۲۰ روز باز است و پس از آن به حالت قبلی باز خواهد گشت.

۱۳۹۷/۱۱/۹ - ۰۸:۳۸

صفحه اول روزنامه های ۲۶ دی اصفهان؛
توافق در حوضه زاینده‌رود؛ نظارت در پایتخت/ بودجه ۹۸ متورم است
محل امانت یا مکان خیانت، پیشرفت یا عقبگرد؟!، توافق در حوضه زاینده رود؛ نظارت در پایتخت، شهادت سرباز دهاقانی در منطقه قصر شیرین، گام رو به جلوی استان در مالیات و بودجه ۹۸ متورم است عناوین روزنامه های اصفهان است.

۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۰۹:۵۱

صفحه اول روزنامه های ۲۰ دی اصفهان؛
زاینده‌رود هفته اول بهمن جاری می‌شود/دیدار چند روزه با رود/مُسّکن موقت یا وعده پایدار؟
کاهش سهم کشاورزی در تولید ناخالص داخلی اصفهان، مُسّکن موقت یا وعده پایدار؟، زاینده رود هفته اول بهمن جاری می شود، دیدار چند روزه با رود، انتخابات استانی؛ ملی تر و جریان آب به شرق می رود عناوین روزنامه های اصفهان است.

۱۳۹۷/۱۰/۲۰ - ۰۹:۵۰

صفحه اول روزنامه های ۱۹ دی اصفهان؛
زاینده‌رود با مصوبه احیا نمی‌شود/جمع اصفهانی‌ها در «جمشیدیه» جمع است
جای خالی مردی میانه‌رو، زاینده‌رود با مصوبه احیا نمی‌شود، جمع اصفهانی‌ها در «جمشیدیه» جمع است، شهری که «هاشمی» دوستش داشت، داستان غواصان «یونس» و وعده‌های نافرجام عناوین روزنامه های اصفهان است.

۱۳۹۷/۱۰/۱۹ - ۰۹:۳۶

صفحه اول روزنامه های ۱۸ دی اصفهان؛
زاینده‌رود در اتاق احیا/به کمی «قاطعیت» اصفهانی نیازمندیم/امنیت کشاورزان وظیفه دولت است
استان اصفهان بدترین وضعیت ذخایر منابع آب کشور را دارد، به شوق درویش، امنیت کشاورزان وظیفه دولت است، به کمی «قاطعیت» اصفهانی نیازمندیم، جریان زندگی در نقش جهان اصفهان، زاینده رود در اتاق احیا و اصلاح ساختار بودجه عناوین روزنامه های اصفهان است.

۱۳۹۷/۱۰/۱۸ - ۰۸:۳۳

صفحه اول روزنامه های ۱۰ دی اصفهان؛
دستور احیای زاینده‌رود جنبه اجرایی ندارد/ انتقال آب از کارون عملیاتی نمی‌شود/ حق با اصفهان است
نگذارید خیلی زود دیر شود، حق با اصفهان است، دستور احیای زاینده‌رود جنبه اجرایی ندارد، پاراف رییس جمهور فقط در حد پاراف است، شجاعت وزیر جواب داد، حماسه در سالروز حماسه و انتقال آب از کارون عملیاتی نمی شود عناوین روزنامه های اصفهان است.

۱۳۹۷/۱۰/۱۰ - ۰۸:۴۶

صفحه اول روزنامه های ۵ دی اصفهان؛
دفاع روحانی از احیای زاینده‌رود/هیاهو علیه اصفهان/حالا همه آب می‌خواهند
از آن حضور تا این حضور، هیاهو علیه اصفهان، حالا همه آب می‌خواهند، کریمس سیاه برای دلار، زاینده‌رود و کارون به یک اندازه اهمیت دارند، دفاع روحانی از احیای زاینده‌رود و حمام رهنان؛ نامزد صلح جهانی عناوین روزنامه های اصفهان است.

۱۳۹۷/۱۰/۵ - ۰۹:۰۳

امام جمعه اصفهان در دیدار با نمایندگان مستعفی مجلس:
مرگ اصفهان در مسئله آب است/آب برای «پسته» هست، برای شرب نه
آیت الله طباطبایی نژاد با بیان اینکه مسئله آب، یک مسئله ملی است، گفت: مرگ اصفهان در مسئله آب است، این شعار نیست، حقیقت است، باید دانست که بخش زیادی از درآمدهای دولت وابسته به گردشگری و مالیات این استان است و اگر آب نداشته باشد برای کشور تبعات دارد.

۱۳۹۷/۹/۲۶ - ۰۹:۳۱

استعفای دسته جمعی نمایندگان از زبان ساداتی نژاد؛
اجرای طرح «سامانه دوم گلاب» خواسته نمایندگان مستعفی استان اصفهان
نماینده کاشان و آران و بیدگل، عدم پیش بینی ردیف اعتبار عملیات سامانه دوم طرح آبرسانی استان اصفهان را علت استعفای دسته جمعی نمایندگان این استان اعلام کرد و گفت: باید در ردیف بودجه ۹۸ تجدید نظر شود و برای این سامانه در سال آینده ردیف اعتبار دیده شود.

۱۳۹۷/۹/۱۹ - ۰۸:۴۹

صفحه اول روزنامه های ۵ آبان اصفهان
اصفهان مصلوب/وزیر نیرو باید محاکمه شود/کشاورزان منتظر کشت پائیزه
عناوین اصلی امروز روزنامه های اصفهان به صحبت های حسن کامران نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی پیرامون مشکلات جاری شدن آب در زاینده رود و وعده وعیدهای وزیر نیرو در مجلس اختصاص دارد.

۱۳۹۷/۸/۵ - ۰۸:۳۷

صفحه اول روزنامه های ۳۰ مهر اصفهان
مردودی وزیر در ‌آزمون زاینده رود/حقابه مال صنعت است و پساب مال مردم/کامران مجلس را به آب بست
روزنامه های اصفهان عناوین اصلی امروز خود را اختصاص دادند به دریافت کارت زرد وزیر نیرو از مجلس شورای اسلامی به علت اینکه نمایدگان از پاسخ وزیر به این سوال که چرا حقابه کشاورزان شرق اصفهان در زاینده رود جاری نشده است؟ قانع نشدند.

۱۳۹۷/۷/۳۰ - ۰۹:۳۱

دیدار استاندار اصفهان با ‌آیت الله ناصری/اجرای طرح باز چرخانی آب در زاینده رود بدون استفاده از پساب
در دیدار محسن مهرعلیزاده با آیت الله ناصری بر عدم استفاده از پساب در طرح بازچرخانی آب در زاینده رود تاکید شد و جلوگیری از تخریب آثار تاریخی، جلوگیری از فرونشست زمین و تقویت صنعت گردشگری و روحیه شهروندان به عنوان مزایای اصلی مطرح شد.

۱۳۹۷/۷/۹ - ۱۴:۰۶

صفحه اول روزنامه های ۲ مهر اصفهان
احیای زاینده رود با تنفس مصنوعی/اصفهانی ها زاینده رود می خواهند نه آب نما
طرح استاندار اصفهان مبنی بر جاری شدن آب در منطقه شهری زاینده رود از طریق ۵۲ کیلومتر لوله گذاری مخالفان و موافقان جدی دارد. روزنامه های اصفهان در شماره های امروز خود به این موضوع پرداخته اند و خواستار جریان دائمی آب در زاینده رود شده اند.

۱۳۹۷/۷/۲ - ۰۹:۴۴

مروری بر روزنامه های ۲۲ مرداد اصفهان
باید به فکر انتقال آب به اصفهان باشیم/«خزرِ» خبرساز/نمایندگان استان! دقیقا کجایید؟!
بیش از پیش علنی، برداشت آب؛ نوبت به نوبت، یک کالا و چند قیمت، کشف احتکار ۷۰۰ میلیارد تومانی در اصفهان از مهم ترین عناوین روزنامه های امروز اصفهان هستند. مشکل بی آبی باز هم در صدر اخبار استان اصفهان است.

۱۳۹۷/۵/۲۲ - ۰۹:۰۸

حق آبه های حق آبه داران که یک حق قانونی و شرعی است به کشاورزان واگذار شود
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در استان اصفهان گفت: باید دولت تدبیر کند تا منابع آب به صورت عادلانه استفاده شود و حق آبه های حق آبه داران که یک حق قانونی و شرعی است به کشاورزان واگذار شود.

۱۳۹۵/۱۰/۱۲ - ۱۱:۱۳

استاندار اصفهان با رییس جمهور دیدار کرد
خبرگزاری شبستان: استاندار اصفهان به منظور کسب راهنمایی ها و دستورات لازم در خصوص حل مشکلات حوضه ی آبریز زاینده رود، وضعیت اشتغال و واحدهای تولیدی استان و خشکسالی بی سابقه در اصفهان با دکتر حسن روحانی دیدار و گفتگو کرد.

۱۳۹۵/۶/۱۰ - ۱۱:۴۹

استاندار اصفهان:
شب و روزم را برای زاینده رود گذاشته ام/ قدم به قدم به دنبال احیای زاینده رود
خبرگزاری شبستان: رسول زرگرپور گفت: اگر دغدغه برخی افراد زاینده رود است، باید بگویم من شبانه روز خود را برای احیای حوضه آبریز زاینده رود گذاشته ام و قدم به قدم برای حل این مشکل در حال پیگیری هستیم.

۱۳۹۵/۳/۱۸ - ۱۴:۴۶