خبرگزاری شبستان

دوشنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۸

الاثنين ١٧ ذو الحجّة ١٤٤٠

Monday, August 19, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه سبک زندگی غربی
گسترش چهره دخترانه نوجوانان پسر بهمئی/ آرایشگرانی که بدون محدودیت مُبلغ مُدهای غربی نامتعارف هستند
این معضل که نوعی غربزدگی و تهاجم فرهنگی بوده و چند سالی است تحت عنوان مُد به جامعه اسلامی ما تحمیل شده است، مشکلات زیادی را برای خانواده هاو جامعه به وجود آورده است.

۱۳۹۸/۴/۱۲ - ۰۰:۱۹

استاد حوزه علمیه اصفهان تاکید کرد
نوروز؛ فرصت احیای سنت های دینی فرهنگی/تنهایی؛ رهاورد سبک زندگی غربی
حجت الاسلام مسائلی با اشاره به ابعاد و ‌آسیب های سبک زندگی غربی، گفت: این مدل از زندگی فردیت و اومانیسم را ترویج می دهد و این در حالی است که در زندگی اسلامی ایرانی نشاط روحی در سایه پایبندی به دین و سنت ها تامین می شود.

۱۳۹۸/۱/۶ - ۱۰:۲۶

دشمنان درصدد گرفتار کردن جامعه به سبک زندگی غربی هستند
خبرگزاری شبستان: امام جمعه بجنورد گفت: دشمن امروز در صدد است که ما را به سبک زندگی غربی گرفتار کند و این در حالیست که اکنون قدرت، لذت و ثروت سه اصول فکری غربی ها به شمار می رود.

۱۳۹۶/۴/۱۶ - ۱۵:۴۰

زندگی به سبک انتظار...
سبک زندگی منتظرانه تمرین باور به «يَـعْـلَـمُ الْغَيْبِ وَالشَّهَادَةِ» است
خبرگزاری شبستان: باید در سبک زندگی به این مبنای قرآن توجه کنیم که خداوند «يَـعْـلَـمُ الْغَيْبِ وَالشَّهَادَةِ» است، به این معنا که اموری نامحسوس داریم که با چشم سر دیده نمی شود، و در سبک زندگی منتظرانه از امامی غایب صحبت می کنیم که قابل رویت نیست.

۱۳۹۵/۱۰/۲۵ - ۱۲:۳۸

ضرورت سواد رسانه‌ای درفضای مجازی/ایسنتاگرام سبک زندگی غیراسلامی را ترویج می‌کند
خبرگزاری شبستان: کارشناس‌ ارشد ارتباطات اجتماعی با اشاره به ضرورت سواد رسانه‌ای در فضای مجازی، گفت: فلسفه ایجاد اینستاگرام خودابرازی بصری است.

۱۳۹۵/۴/۲۴ - ۰۸:۱۴

طلاق عاطفی حربه ای از سوی سبک زندگی غربی برای فروپاشی بنیان خانواده است
خبرگزاری شبستان: استاد اخلاق حوزه علمیه قم گفت: طلاق عاطفی حربه ای از سوی سبک زندگی غربی برای فروپاشی نظام خانواده های اسلامی است و امت اسلامی باید با تفقه در دین به دنبال کمال مطلق و غایت نهایی باشند.

۱۳۹۴/۴/۹ - ۱۰:۳۷

عظمت فکری امام(ره) و هوشیاری مردم دشمنان این نظام را به زانو درآورده است
خبرگزاری شبستان: خطیب جمعه یزد گفت:کسانی که به دنبال نابودی و فریب ملت ایران و امام (ره) بوده اند تا انقلاب اسلامی را متوقف کنند در مقابل عظمت فکری، درایت و نور خدایی امام (ره) و هوشیاری مردم به زانو درآمدند و شکست خوردند.

۱۳۹۳/۱۱/۱۰ - ۱۵:۲۶