خبرگزاری شبستان

چهارشنبه ۵ تیر ۱۳۹۸

الأربعاء ٢٢ شوّال ١٤٤٠

Wednesday, June 26, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه نقش زنان در حکومت مهدوی
نقش زنان در يارى امام زمان(عج)
خبرگزاری شبستان: يارى رساندن زنان به حضرت(عج)، تنها منحصر به جبهه جنگ و شهادت نيست، بلكه عرصه هاى مختلفى چون عرصه فرهنگ، تربيت، اجتماع، و... را نيز در بر مى گيرد.

۱۳۹۷/۲/۲۴ - ۰۹:۴۷

مهدویت در بازار نشر ...
همراهی زنان با سپاه امام زمان(عج) به روایت «بانوان رجعت کننده»
خبرگزاری شبستان: کتاب « بانوان رجعت کننده» به قلم جواد جعفری و به همت بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) منتشر شده است.

۱۳۹۶/۱۲/۷ - ۱۰:۱۳

تربیت نسل مهدوی (۴):
نقش زنان در سربازپروری برای امام زمان(عج)
خبرگزاری شبستان: مدیر بنیاد فرهنگی مهدی موعود (عج) اصفهان گفت: از دیدگاه قرآن، زن گاهی به عنوان کامل کننده و نیمه پنهان وجود مرد و گاهی بدون وجود مرد، مستقلا در جریان تاریخ سازی، تمدن آفرینی و انسان سازی، نقش منحصر بفردی دارد.

۱۳۹۶/۵/۲۲ - ۰۹:۴۹

زنان عصر ظهور در چه عرصه هایی نقش آفرینی می کنند؟
خبرگزاری شبستان: يارى رساندن زنان به حضرت(عج)، تنها منحصر به جبهه جنگ و شهادت نيست، بلكه عرصه هاى مختلفى چون عرصه فرهنگ، تربيت، اجتماع، و... را نيز در بر مى گيرد.

۱۳۹۶/۳/۷ - ۰۹:۴۳

زنان و دولت موعود!
خبرگزاری شبستان: بی‌گمان در فراهم‌کردن هسته اصلی آن پيكار بزرگ و جهاد مقدس، زنان نيز نقش به‌سزايی دارند و بر پايه بيان برخی روايات، پنجاه زن، از ياران ويژه امام(عج) و همراه ياران خاص در آن قيام جهانی حضور دارند.

۱۳۹۵/۱۲/۱۷ - ۱۴:۳۷

زنان برای شركت در آن انقلاب جهانی از اکنون باید خود را بسازند
خبرگزاری شبستان: براي شركت در آن انقلاب جهاني، زنان از هم اكنون بايد با معيارهاي دقيق اسلامي و اخلاقي، شخصيت خود را بسازند و در بعد علم و عمل تكامل يابند و بدانند كه هم اكنون و در آينده، مسئوليت ‏هاي بزرگي بر عهده دارند.

۱۳۹۵/۱۲/۱۴ - ۱۰:۴۷

قرار جمعه نقش زنان در حکومت مهدوی را بررسی می کند
خبرگزاری شبستان: برنامه قرار جمعه با دو موضوع نقش زنان در حکومت مهدوی و ارتباط سیره نبوی و قیام حضرت بقیه الله روی آنتن می رود.

۱۳۹۳/۱۱/۸ - ۱۵:۴۲