خبرگزاری شبستان

جمعه ۲۸ دی ۱۳۹۷

الجمعة ١١ جمادى الأولى ١٤٤٠

Friday, January 18, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه شهرستان تویسرکان
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان تویسرکان :
توزیع ۲۰۷ بسته «مهر تحصیلی» از محل نیات موقوفات در تویسرکان
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان تویسرکان، از توزیع ۲۰۷ بسته «مهر تحصیلی» از محل نیات موقوفات در شهرستان تویسرکان خبر داد.

۱۳۹۷/۵/۲۸ - ۰۹:۰۹

رئیس کمیته امداد شهرستان تویسرکان:
افتتاح ۱۴ واحد مسکن با کمک خیران تویسرکانی
رئیس کمیته امداد شهرستان تویسرکان گفت: ۱۴ واحد مسکن با هزینه ۴۰۰ میلیون تومان جهت خانواده های ایتام و محسنین با کمک خیران تویسرکانی افتتاح شده است.

۱۳۹۷/۵/۲۲ - ۱۲:۰۷

برگزاری جشن نیمه شعبان در بقاع متبرکه شهرستان تویسرکان
خبرگزاری شبستان:رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان تویسرکان، از برگزاری جشن نیمه شعبان در پنج بقعه متبرکه این شهرستان خبرداد.

۱۳۹۷/۲/۹ - ۱۱:۴۵

کشمکش اوقاف و میراث همدان بر سر آرامگاه حیقوق نبی(ع)/طرح جامع آرامگاه حیقوق نبی (ع) در انتظار تایید میراث فرهنگی
خبرگزاری شبستان:طرح توسعه آرامگاه حیقوق نبی (ع) در تویسرکان که چند وقتی است موجب کشمکش بین اداره کل اوقاف و امور خیریه و اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان همدان شده همچنان ادامه دارد.

۱۳۹۷/۲/۸ - ۰۸:۰۴

ویژه برنامه « ۱۰ شب، ۱۰ مسجد » در تویسرکان برگزار می‌شود
خبرگزاری شبستان: رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان تویسرکان، از برگزاری مراسم « ۱۰ شب، ۱۰ مسجد » با حضور سخنرانان برجسته به مناسبت ایام الله دهه فجر در تویسرکان خبر داد.

۱۳۹۶/۱۰/۱۷ - ۱۵:۰۳

برگزاری سوگواره یاس نبوی در شهرستان تویسرکان
خبرگزاری شبستان: رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان تویسرکان، از برگزاری سوگواره یاس نبوی در هشت بقعه متبرکه این شهرستان در ایام فاطمیه خبر داد.

۱۳۹۶/۱۰/۱۴ - ۱۰:۵۴

راهپیمایی مردم ولایتمدار تویسرکان در محکومیت اغتشاشات اخیر
خبرگزاری شبستان:رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان تویسرکان اظهار کرد: مردم ولایتمدار این شهرستان در محکومیت اغتشاشات اخیر فردا چهارشنبه( ۱۳دی) ساعت ۱۰ صبح در میدان فرشید تجمع می کنند.

۱۳۹۶/۱۰/۱۲ - ۱۶:۲۶

برگزاری همایش یاوران وقف در شهرستان تویسرکان
خبرگزاری شبستان: رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان تویسرکان، از برگزاری همایش یاوران وقف در دومین روز از دهه وقف در این شهرستان خبرداد.

۱۳۹۶/۸/۲۶ - ۱۹:۵۸

«اشترمل»روستای منبت ایران/ نواخته شدن نوای زندگی با تراشیدن چوب‌ها در دل روستای «اشترمل»
خبرگزاری شبستان:اشترمل روستای مبل و منبت ایران است که نقش های برگرفته از دوران هخامنشی و دوران ایران باستان با هنر دست منبت کاران بر روح بی جان چوب های گردو جان می گیرد.

۱۳۹۶/۵/۲۷ - ۱۳:۰۹

در ماه مبارک رمضان:
برگزاری همایش بزرگ قرآنی در بقاع متبرکه تویسرکان
خبرگزاری شبستان: سرپرست اداره اوقاف و امور خیریه ‌تویسرکان، از برگزاری همایش بزرگ قرآنی با حضور فعالان قرآنی در بقاع متبرکه تویسرکان طی ماه مبارک رمضان خبرداد.

۱۳۹۶/۳/۶ - ۱۲:۳۲

بازدید ۱۷ هزار نفر مسافر از بقاع متبرکه شهرستان تویسرکان
خبرگزاری شبستان: سرپرست اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان تویسرکان اظهار کرد: در طرح نوروزی امسال ۱۷ هزار نفر گردشگر مذهبی از بقاع متبرکه شهرستان تویسرکان بازدید کردند.

۱۳۹۶/۱/۱۱ - ۱۳:۵۹

آرامگاه حیقوق نبی(ع) نگینی در قلب خاک سبز ایران
خبرگزاری شبستان:آرامگاه حیقوق نبی(ع) اکنون به عنوان منبع آرامش، رحمت و عنایت الهی به شمار می رود که همچون تحفه ای آسمانی در قلب خاک سبز ایران می درخشد.

۱۳۹۶/۱/۱۱ - ۱۱:۲۹

حیقوق نبی نگین تویسرکان اثری برجامانده از دوره سلجوقیان
خبرگزاری شبستان: حیقوق پیامبر یکی از پیامبران صاحب کتاب بنی اسراییل و معاصر با دانیال نبی است، وی حدود ۲۶۰۰ سال پیش می‌زیسته و نگهبان معبد بزرگ یهودیان در اورشلیم بوده‌است.

۱۳۹۵/۱۲/۲۸ - ۱۰:۳۰

برگزاری طرح آرامش بهاری در آرامگاه حیقوق نبی(ع)
خبرگزاری شبستان:سرپرست اداره اوقاف ‌شهرستان تویسرکان اظهار کرد: با توجه به فرا رسیدن ایام نوروز طرح آرامش بهاری در آرامگاه حیقوق نبی(ع) این شهرستان برگزار می شود.

۱۳۹۵/۱۲/۲۳ - ۰۹:۲۳

یکصد تشکل دینی مردم نهاد، اعیاد شعبانیه را در تویسرکان جشن می گیرند
خبرگزاری شبستان:سرپرست اداره تبلیغات اسلامی تویسرکان گفت: یکصد تشکل دینی مردم نهاد،اعیاد شعبانیه را در تویسرکان جشن می گیرند.

۱۳۹۵/۲/۱۹ - ۱۱:۴۵

نماینده مردم تویسرکان در مجلس شورای اسلامی
رضایت شغلی معلمان را فراهم کنیم
خبرگزاری شبستان:نماینده مردم شهرستان تویسرکان در مجلس شورای اسلامی گفت: باید رضایت شغلی معلمان و دغدغه های شغلی آنان را برطرف کنیم تا با آرامش بهتری بتوانند به امر تعلیم و تربیت نسل آینده جامعه بپردازند.

۱۳۹۴/۲/۹ - ۰۹:۲۰

تولید فیلم مستند حضرت حیقوق نبی(ع) در تویسرکان
خبرگزاری شبستان: مدیر انجمن سینمای جوان دفتر تویسرکان از ساخت فیلم مستند حضرت حبقوق نبی(ع) در تویسرکان خبر داد.

۱۳۹۳/۱۱/۷ - ۱۴:۲۵